Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
27. sayfa BirinciBirinci ... 172526272829 ... SonuncuSonuncu

14 EKİM BOWLİNG'E GİTTİK!:)

Motovento
    REKLAM ALANI

Harbi peril o ne hızdı yaw.. herkezi koordine edip oyunları başlattın valla helal olsun...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nvd27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    saLcano yy150-t4
    çok güzeL topLantıydı.. benDe tuZLadan geLdm ama bi teLefon geLince aciLen gitmem geRekti.. habeRsz gittiim içiN çok özüR diLerm.. çok güzeL bi biRLikteLiğiniz vaR.. yeNi üye oLaRak,,üye oLmaktan guRuR duyDum..

muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    Çok güzeldi. Bowling kısmına ucundan yetişsemde tırt olmadığımızı ispatladık :D
    Bu arada zorla resim çektirdik herkesi toplayıp bisküvi barış arkadaş koymamış benim olduğum resmi
    Bundan sonra her hafta dönüşümkü avrupa ve anadolu olsun
    Yoksa haksızlık olur öyle değil mi arkadaşlar ehehehe bakın biz kaçlarda varıyoruz
    DBTYSG

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    evet ya lütfen bi avrupa bi anadolu olsun hakikaten, bu sene okulda dersler baya yoğun, karşıda olunca gelemiyorum, gelemedim hiç bi buluşmaya okul açıldığından beri :(
    imza, safrane

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Anadolu güzel yaw Avrupa trafiği falan çekilmez o kadar motorla. Bu arada gerçekten bowling olayı güzel oldu. Hayatımda ilk defa bowling oynadIm Neyse herşeyin bir ilki vardIr. Bir kere strike bile yaptım ya ehehe.. Bu arada atış teknikleri konusunda bana yardımcı olan boy ve Leyla'ya teşekkürlerimi sunmak isterim. Destekleri için de tabii Ama gece hava soğuk oluyormuş ya.. Üst tarafta mont var iyi güzelde bacakları korumaya kot yetmiyor. Dizlerim falan dondu yani. Aşağı tarafa da bir çözüm bulmak gerekli. Yağış olmasa bile soğuk harbi donduruyo ki daha Ekim ayındayız...
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

Motosikleti
    AS 150 T
    peri,l seni tebrik ederim gercekten güzel bir organ1zasyondu.tebrikleerrrrr
    motor surmek bır tutkudur,tutkunuzu facia ya dönüstürmeyin...34 HOF 21

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    evet arkadaşlar kesinlike murrat, ve safrane, arkadaşıma katılıyorum her hafta dönüşümlü olsun bi avrupa bi asya
    cenkmenderes, baba bi kerede muhalefet yapma abi ya yok neymiş avrupa trafiği çekilmezmiş avrupa yakasında heryerdede trafik yokki be kardeşim
    bak bizde gelemedik , gelmeyi isterdik ama
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

nmic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun davidson
    arkadaslar (bowling)
    gunaydın gelen herkese tskkurler.(bowling)
    peril azmine yran kaldım =) (bowling)
    biloo abim tebrik ederim seni ii oyun cıkardın (bowling)
    maltepe cay muhabbeti güzeldi (bowling)
    yalnız keske caddebostan planını cıkarmasaydım ben ıse yenı geldım saat 10 ' 10 var ama zevklıydı (bowling)
    peril kapışmamıza bı aksam devam edelım .....
    (bowling)(bowling)(bowling)(bowling)(bowling)(bowl ing)
    Hayvanları katletmeli kadınlara giydirmeli bayramlarda seyranlarda eşe dosta yedirmeli

holy_diver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    günaydın millet uyanamadınız galiba peril tebrikler. Arkadaşlar yanınzdan erken ayrıldım benim karakaçanla devam etmek isterdim ama hatun kişi evde hastaydı
    bana erken olmasına rağmen eve dönünce yine fırça yedik
    bide belki gören olmuştur as125tnin önü kalkıyo varmı bakim benden başka yapabilen hehehehe

yaw arkadaşlar bana gece 1:30 da iş geldi. bu kötü haberi caddebostandaki hoş muhabbetin içinde aldım. şimdi çıkıyorum evden. ama bu gece koyarım resimleri. biraz bekleyin canım. çok sabırsız gördüm sizi

deamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat
    günaydın arkadaşlar...güzel ve kalabalık bir buluşmaydı...eşim ve oğlum ca buluşmaya gelmek istediler onları da getirdim...

işte fotolar:

eşim ve oğlum

tüm jetonlarımız bu makina tarafından yutuldu...oğlum üzüldü ama mekan sahibi yada yönetici bi abi bizimkine teselli bi oyunca verdi..teşekkür ederiz

işte cenk the beer man...

peril arkadaşım geldiğimde koşturuyordu...koşturması hiç bitmedi...amma zahmet vermişiz...teşekkürler

dikkkaaattt 1- 2 - 3 başlaaa

atıışşş ve

zafeeer....selamlar pisküvit

morpheus bu ne konsantrasyon ya

gaffar dostum

chatnoir derinlere dalmış

resimler bunlar...ortam karanlık oılduğundan biraz sallantılı olmuş...idare edin artık

hanım ve oğlan dumandan sıkılnca tansaşa alışverişe indiler...orası da saat 10'da kapanıyormuş...erken kaçmak zorunda kaldık...başka buluşmalarda görüşmek dileğiyle...
    Yeryüzünün sonuna gittim Suların sonuna gittim Gökyüzünün sonuna gittim Dağların sonuna gittim Arkadaşım olmayan birşey bulamadım Navajo Atasözü

Motosikleti
    Gilera Runner VXR 200 / Gilera Nexus 500ie
    günaydın millet, harbi çok güzeldi yaaa. püsküvüt baba resimlerin ikisinde de gözüm kapalı yakalamışsın pozu helal sana

baron985, barış senin iş neydi bu arada birader? böyle gecenin 1.30'unda iş geliyo falan şşş ne iş ?!?

daemon resimler çok iyi abicim ellerine sağlık

bu arada cenkmenderes abi koşup top yerine sen uçucakmışsın gibi poz vermişsin valla

Motosikleti
    Jinlun davidson
    morpheus resımde kım bılır neler dusunuo
    Hayvanları katletmeli kadınlara giydirmeli bayramlarda seyranlarda eşe dosta yedirmeli

Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER
    daemon resimler hakkaten çok güzel olmuş eline sağlık. Biscuit seninkiler de güzel ama ben yokum. Toplu resimde varım da bulana helal olsun...

Çok güzel bir gece oldu. Başta Peril olmak üzere herkese çok teşekkür.

Çay faslından sonra Caddebostan felan dendi ama millet basıp gitti. Benim makine daha rodajda. Ben de öyle. Hızlı gidemiyoruz yani. Bağdat caddesinde tek başıma kaldım. Ben de eve devam ettim. Gerçi iyiki de öyle yapmışım evde "tons of fırça" yedik hatundan.

Görüşmek üzere sağlıcakla kalın.
    Life is for my own to live my own way - Metallica
    (Yaşam benim için, istediğim gibi yaşamam için)

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar günaydınnnnnnnnn,
    ilginize,alakanıza,katılımınıza,eğlencenize HEPİNİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR.
    GERÇEKTEN MÜKEMMEL BİR ORGANİZASYON VE TOPLANTI OLDU..DEVAMI GELECEK OLAN RESİMLERİMİZDEN BUNU DAHA İYİ GÖRECEĞİZ..AYRICA SKOR TABLOLLARIMIZ,sitenin 1. ve sitenin 1.grubu yayınlanacak...

HEPİNİZ HARİKAYDINIZ VALLA.BİR5 ARA SAYDIM 60 KİİŞ FALAN OMUŞUZ.ZATEN BOWLİNG OYNAYANLAR SADECE 35 KİŞİYDİK...

BU ARADA KARTALDAN SONRA MALTEPE MUHABBETİMİZDE VE ORADAN DA CADDEBOSTAN MUHABBETİMİZDE ÜSTÜNE GÜZEL GELDİ VALLA.UMUYORUM Kİ BU TÜR ORGANİZASYONLARDA TEKRAR BİRLEŞECEĞİZ.

VALLA O KADAR KOŞTURDUM ,BAĞRDIM ÇAĞIRDIM SES FALAN GİTTİ AMA HEPSİNE DEĞDİİ.. ÖNEMLİ OLAN EĞLENMEKTİ VE BİZ BUNU EN GÜZEL ŞEKİLDE BAŞARDIK...

**bu ar ada nmic; dediğin gibi bi gün kapışmamıza devam edelim olmuyo böle kornalar falan

TEKRAR GÖRÜŞMEK ÜZERE HEPİNİZLE.

dejavuVXR, yaw bizim isler amerika civarlarindan geldigi icin boyle saat farki oluyor. sagolsun bizim mudurumuzde gece 1:30 falan dinlemeden bize is atmak icin cabaliyip duruyo. bugunle kurtarirsam gene iyi. simdi ise donmem gerek. isleri bitiriyim ki yarin baska islerimvar

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Bowling Skorları Geldi

daemon resimler mükemmel ellerine sağlık....

nmic amma derinlere gitmişim ya... o esnada acaba hem benim labutları hem yandaki labutları devirebilir miyim onu düşünüyodum

dejavu abi senin gözlerin kapalı çekilince daha karizmatik oluyosun yaw...

Motosikleti
    Jinlun davidson
    baron985, resımlerı atmayı dusunuyormusun kendıne mı saklıcan =))

Motosikleti
    Gilera Runner VXR 200 / Gilera Nexus 500ie
    baron985 şu anda pirelere uçuş dersi veriyodur tahminim

bu arada Scuba (scula ) da 134 yapmıştı o oyunda. neden 101 gözüküyo anlamadım. çünkü aynı skorla bitirdiğimizi çok iyi hatırlıyorum. şike varrrrrrr

REKLAM ALANI
27. sayfa BirinciBirinci ... 172526272829 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler