Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

08 / 09 EKİM BURSA RESİMLERİ EKLENDİİİİİİİİİİİİ

Motovento
    REKLAM ALANI

explorer, sizde ne nispet yapiyonuz kerdesim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gemliklicasper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger250
    katılım git gide azalıyor gelim beyler güzel olacak eminim söz konusu tamamen duygusallıksa pazar günü gelin o günde toplarım ben sizi ben cumardesi geri dönmem lazım aksama ve pazar sabahı tekrar mudanyaya gidecem pazar günü gelen varsa o gün ben diğerlerini beklerim gemlikde yalava gemlik 25 km bilemedin 30 fazla uzak deil varmı pazara gelecek hadiyin beyler gelin mevlananın dediği gibi ne olursan ol gel

Motosikleti
    tiger250
    ercümen abi işt bul ekibi kaçda toplanıyor karar verilmedimi daha hadiyin az kaldı vakit ama arabalıya kaçda binersiniz ona göre bende burda bekliyim

arkadaşlar vazgeçmek yok.... durumu şöyle toparlayayım isterseniz...İstanbul grubu c.tesi sabah saat 10.20 de pendik sahildeki yalova feribot iskelesinde buluşalım....feribot kalkış saati 10.45 dir... 45 dk da yalovadayız...
    cenk ve barış ...konu sadece mali sıkıntı ise kredi açarız merak etmeyin..üstelik faizsiz herkesi görmek isteriz aramızda yani....
    bursadaki arkadaşlar; gelipde bursada kaybolmayalım...özdilek in oradaki benzin istastonunda falan buluşalımmı?

Motosikleti
    tiger250
    yok abi ne demek ben gemlikden alırım sizi ondan sonra bursaya as merkeze chooperturk ve bursa ekibiyle bulusmayada karar değişmediyse yoksa değişdimi

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    tar-kan cım gidiyoruz değilmi
    gidelim gidelim ilk bahar yaz kelebeği motorcuları gibi olmayalım

bursa ve mudanyalı arkadaşlarım günlerce çırpındılar geleceğiz diye hiç olmazsa onları mahcup etmeyelim

tamam o zaman....gemlik ışıklarda dururuz...katılırsınız bize ve beraber gideriz...sen yolu biliyorsun nasıl olsa... yani bursadaki buluşma yerimiz bursa as merkez .... yalnız cep telefonlarımızı birbirimize verelim arkadaşlar... ercüment abi sende cep telini yazarmısın bana...

Motosikleti
    tiger250
    gemlik ışıklardan sonra tatlı bir yokuş var yokusun basında bekliyor olacağım dinlenmek iştersenizde manzara seyrederek dinlenirsiniz yada hemen molavermeden gideriz
    tel:05354290953

tamam biliyorum orayı...harika bir manzara var orada...güzel bir fotoğraf çekeriz .... yolda fazla oyalanmak, zırt pırt durmak yok ona göre

arkadaşlar ben hafta başından beri söylüyorum kış okulu başlar ise gelemem diye malesefde başladı satış olarak algılanmasın üzülürüm vallahi ercüment abi de biliyor zaten şimdiden iyi eğlenceler

tar-kan, sagolasin abi de zaten kredi kartlari falan para bulmak sorun degil. onemli lan onu odemek zaten. yagmurlukta ayarladim ama napalim. bidahakine artik. bu ay sehir disina cikmak yasak bana :(

YAGMURLUGA GEREK YOK Kİ )) BURSADA BU GÜN BİR TANE BULUT YOK COK SICAK HAVA VALLA SEVDİGİM TÜM ABİLER VAR DOSTLARIMIZDAN EKSİKLER VAR AMA SAGLIK OLSUN ONLARIN YERİNEDE GEZERİZ )

Özdilek önünde bursalı motorcularla bekliycez abi biz.. saat 13:00 da özdilek önünde oluruz önce gelen orda beklesin.. yarın görüsmek üzere sevgiler saygılar..

GİRİŞ YAZIMIZ GÜNCELLENDİ

chooperturk, yani her durum icin hazirim mabinda soyledim. yanliz bir yagmurluk aldim, giyince hayalet gibi oluyom. cantayi falan icine alicak kocaman bisi. insallah giderken havalanip ucurmaz beni

arkadaşlar asmerkezin neresi olduğunu ben hatırladım sanıırm .... İstanbul yönünden bursaya girerken otogarı geçince sağdaki büyük alışveriş merkezi değil mi? özdilek i iptal edelim grubu bölmeyelim....

hocam ben gelemiyorum kusura bakmayın.ama yalovadan geçerken haber verirseniz size eşlik edebilirim 0555 359 32 69

tar-kan tam orası dogru biliyosun... biz saat 13:00 da orda oluruz 12:00 da baska bir yerde buluscaz.. Mahvelde İHSANİYE de ordan Asmerkeze gelcez sizi karsılamaya bu arada Fuat abiden ses soluk cıkmadı

tamam asmerkezde buluşuyoruz...
    yaren77, sabah 11.30 da yalova iskelesinden çıkıp devam edeceğiz...orda olursan karşılaşırız zaten...
    Ercüment abi akşam fuat abiyle telefonla görüşecek...gelir o....

Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    chooperturk, fuat abi şu anda başka yere gidiyor çok önemli bir işi var
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    arvasi hasan nereye gido bu adam ya birşey söylemedi bana oda yarın gelecekti
    ayak yapma be hasan

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler