Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

08 / 09 EKİM BURSA RESİMLERİ EKLENDİİİİİİİİİİİİ

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaslar uzulerek ben gelmeye bilirim. para durumum biraz sikintiya girdi. birde uzerine arkadas olimpiyat stadindaki turkiye almanya macina kapalidan davetiye bulmus. bende hic gitmedim oraya ve hatta ne zamandir maca bile gitmiyorum. son durumu aksam bildiririm ama heralde gelemicem sizi gecirmeye gelmeye calisirim en azindan.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    fazer 600,sym jride200
    gezi iptal edelim zaten herkez kafasına göre gezi yapıyo...biz gezileri bölmeyelim diye erteliyoruz..ama herkez bu kadar duyarlı değil..
    istanbul kadıköy
    gurkanyaran@hotmail.com

cathedral, iptal etmeyin bence. gelicek cok kisi vardi cunku. mesela umit ben bir daha nete giremicem ama kesin geliyorum demisti. ben bu ay maddi olarak yatili geziyi kaldirabilicek durumda degilim

Kobayashi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Gürkan,
    kafamıza göre gezi derken bizi kastetmiyosun umarım.biz gezi falan düzenlemiyoz be hocam.şehir dışına çıkamayan arkadaşlarla 2-3 saat görüşçez iftar yapıp çay iççez.bu sizin grubu bölmezki yaw.

ha ben bursaya gitmiyim nasılsa tophanede buluşma var diycek adam varsada ben ona nediyim artık

bence ufak ufak listeyi hazırlayın siz kim kesin geliyo kim kararsız o çıksın...
    ben bile gelsemmi diye düşünüyom.yarın havaya ve işe güce bi bakiim...

abi bursada hava cok güzel bu aralar hafta sonu hava tahminide maksimum parcalı bulutlu..

Ercüment abi mudanya olayı daha iyi olur abi solarca nın olayı hep beraber uludagdan oraya geceriz... güzel olur..

mudanya olayı bana uyar.....30-50 km fark etmez benim için...ortam güzel olsun uyarız... arkadaşlar birde şu listeyi oluşturalım bence....bilelim kimler var....

ubaykal + 1
    e_erdun
    chooperturk + 1
    Erhan + 1
    Mustafa Amca + 1
    Cathedral
    nunu + 1
    BURNER_18
    Matraks
    Tar-kan
    soparcan
    gemlikdelisi
    baron985 (iptal)
    Biscuit
    cenkmenderes
    Arvasi3 (belki)

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    ölmek var dönmek yok bursa gezisinden (Ben kendi adıma söyledim)

(hakancım eşimde gelecek ekleyebilirmisin)

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Lo lo lo, benim ismimi listeye niye yazdınız. Ben geliyorum demedim ki. Sonradan ismini yazdırdı gelmedi dersiniz. Ben tekrar soyliyim, "geliyorum demiyorum, cuma akşamı kesin kararımı veririm. Maddi olarak şu anda bir belirsizlik durumum var. Maaşı hala alamadım. Psikolojik olarak da gelip gelmeyeceğime karar verebilmiş değilim"
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

bende maddi durum analizi yaptiktan sonra ve arkadasla da ayrintili konustuktan sonra bu gece kararimi vericem. icim gidiyo aslinda. pazar mudanyada falan olursaniz belki oraya gelirim sabahtan

BURNER_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR ?00 RR yada F olaCak İşallAh
    mudanyada montaına restorantı tawsiye ederim size bir bursalı olarak hem bar hem restorant

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı e_erdun adlı üyeden alıntı
    ölmek var dönmek yok bursa gezisinden (Ben kendi adıma söyledim)

(hakancım eşimde gelecek ekleyebilirmisin)
    abi sende yürek mangal gibi valla...

jınlunla Bursaya gitmek her babayiğidin harcı değil...

allah sana ve makinene kuvvet versin...biraz fazla açılmıyormusun ercüment abim...

hani diyorumki senin vidalar vibrasyondan yerinde durmuyolar eşşek sıpaları...yolda kalmayasın...samimi söylüyom abi...makara değil...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Bursa uzak bir yer değil ki. Jinlun ile Antalya'ya bile gidilebileceğine de her türlü eminim zaten o da ayrI.
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

soparcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R60
    arkadaşlar belkileri düşünüyorumları bir kenara koyup harbi orjin ekibi çıkaralım ortaya motelci haber bekliyo sonra yer bulamıcaz bu sefer ben mahçup durumda sizde zor durumda kalacaksınız lütfen haydi yarına kalmadan yada en geç cuma iftara kadar netleyelim olayı haydi bakalım şimdi kaç kişi kalcak.....benimle bağlantı kurmak isteyenler x-tremetuning@themanticors.com messenger adresimden bana ulaşşınlar..hakancım kardeşim abim canım arkadaşım msnden görüşelim gözünün yağını çapağını yiyim.lastiğindeki taşı sökiim bu akşam görüşelim

scoterla katılan varmı?çınarcık gezisine katılanlar bilir bende scoter var.eğer katılanlar varsa bende katılabilirim.yarın kesin bi haber veririm.istanbul grubu yalovadan kaçta geçicek?eğer gelirsem migrosun önünde onlarla buluşmam gerekir.cvp bekliyorum.cenk abi kesin katılıcaksan numaran var bende yine konuşup haberleşiriz

hasapladım, düşündüm taşındım sonrada uzun uzun kaşındım, 70 ytlnın aşagısında bir maliyet çıkmıyor. bu da bu ay beni aşıyor. ben malesef gelemiyorum bensiz çok eğlenmeyin emi tarkan ve ercument abi şimdiden sizin doğum gününüz kutlu olsun. seneye inşallah birlikte kutlarız. aklım sizde valla

Motosikleti
    BMW R60
    ben scoter la katılıyorum gelmek istersen ayak uydurursun modial le 80 110km yapıyodur heral 110 yapabiliyorsa gidersin çok rahat

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    metehancın hiç merak etme kafam bozulursa jınlun davitsonumla amerikaya bile gidip harleycilere makinamın tescilini jınlun davıtson olarak yaptırırım sen merak etme güzel kardeşim sende buyur gel senin makinana ait bir sürü parça yüklerim motoruma

baron geleceğin varsa gel yetişmediğinde koltuk çıkarız kardeşim
    okadarda kaşınma sonra cılız bi baronu tahmin edemiyorum bile sana ücretsiz yatacak yer bile buluruz merak etme kardeşim

Motosikleti
    BMW R60
    abi gelin ya yetmediği yerde koltuk altı yaparız ayıpsınız
    hiç bişey yapamazsam kendi evimi açarım size yani
    yeterki gelin kardeşinize güvenin hertürlü desteklerim sizi madur etmem yani rahat rahat gelin siz

soparcan, eyvallah kardeşim sağolasın ama ne kaa ekmek o kaa köfte. 22-23 ünde motogp ye gidiyorum. açık alan 2 den biletimi aldım. oraya beklerim hepinizi. orda görüşelim

e_erdun, abi çok sağolasın ama şimdi sizede ayıp olur böyle bişi. bu haftalık bensiz olsun artık. motogp de görüşürüz nasılsa. herşeye teşşekkürler

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler