Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu

[MT Ankara] 8 Haziran Pazar Murti06'yı Batman'a Askere Yollama Buluşması

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Titan 125(mavilim), XT600(Haydut)
    Alıntı Gürcell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben geleneksel sorumu soruyorum hazırmısınız?......

Buluşmaya erken gelen olurmuuuuuuuuuuuuuuuu?...........
    geleneksel haritanıda koy
    biz proyla çıkıyoruz şimdi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gürcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Zat tı. :P
    Buluşma noktası doğru değil mi?

Abooow çıkmışlar bile.. Ben de kaçayım bari...
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Saat 16:30 ve ben eve gelmiş bulunmaktayım. Onur'un Ebru için yaptığı tariften yola çıkarak Ahlatlıbele gidip gruba süpriz yapmak istemiştim. Özellikle de "Gelmezsen konuşmam, bir daha abin olmam." diyen Murat abiye süpriz olacaktı ama bütün hazırlanıp yola çıkmalarım bu sıcakta boşa gitti. Ulusa vardığımda dakikalarca İncek dolmuşunu bekledim. Birkaç kişiyi aradıktan sonra koskoca pazar günümün rezil olduğunu farkettim. Kaç kişi gidildi, kaçta orada toplanıldı, kaçta başka bir mekana geçildi, ne yenildi ne içildi, kola mı yoksa bira mı tercih edildi çok ama çok merak ediyorum. Aile ortamı oluşturmaya çalışmanın en güzel fikir olduğuna bir kez daha inandım. Ve en önemlisi de adam akıllı yapılmayan etkinliklere gitmemeye kesin bir şekilde karar verdim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Titan 125(mavilim), XT600(Haydut)
    Alıntı Bin9yüz85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saat 16:30 ve ben eve gelmiş bulunmaktayım. Onur'un Ebru için yaptığı tariften yola çıkarak Ahlatlıbele gidip gruba süpriz yapmak istemiştim. Özellikle de "Gelmezsen konuşmam, bir daha abin olmam." diyen Murat abiye süpriz olacaktı ama bütün hazırlanıp yola çıkmalarım bu sıcakta boşa gitti. Ulusa vardığımda dakikalarca İncek dolmuşunu bekledim. Birkaç kişiyi aradıktan sonra koskoca pazar günümün rezil olduğunu farkettim. Kaç kişi gidildi, kaçta orada toplanıldı, kaçta başka bir mekana geçildi, ne yenildi ne içildi, kola mı yoksa bira mı tercih edildi çok ama çok merak ediyorum. Aile ortamı oluşturmaya çalışmanın en güzel fikir olduğuna bir kez daha inandım. Ve en önemlisi de adam akıllı yapılmayan etkinliklere gitmemeye kesin bir şekilde karar verdim.
    Aytaç buluşma saati 13:30 olarak yazılmış sen beni 15:37 de aramışsın, motor üzerinde olduğum için doğal olarak yanıtlayamadım. Demekki organizasyondan kaynaklanan bir hata yok. Hazırlık yapmam gerektiği için ben eve dönmek zorundaydım ve döndüm arkadaşlarda Eymir'e geçtiler

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gürselin haritalara rağmen buluşamıyosanız yazık yau

Motosikleti
    Alıntı R3N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gürselin haritalara rağmen buluşamıyosanız yazık yau

Haritayı kullanmak yerine dalga geçiyor bizimkiler.

Pek sayın ve bir o kadar da muhterem Angara MT bugünkü resimlerini buraya mı şeyettittiriyoruz yoksa başka biyere mi şeyettittiriyoruz?
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Alıntı murti06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aytaç buluşma saati 13:30 olarak yazılmış sen beni 15:37 de aramışsın, motor üzerinde olduğum için doğal olarak yanıtlayamadım. Demekki organizasyondan kaynaklanan bir hata yok. Hazırlık yapmam gerektiği için ben eve dönmek zorundaydım ve döndüm arkadaşlarda Eymir'e geçtiler
    Tamam abicim sizin organizasyonunuz süper, bir şey demiyorum

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125+Kanuni Popcorn 90
    Haritayı kullanmak yerine dalga geçiyor bizimkiler.

Pek sayın ve bir o kadar da muhterem Angara MT bugünkü resimlerini buraya mı şeyettittiriyoruz yoksa başka biyere mi şeyettittiriyoruz?
    yaw gurcel abı kımı beklıon son otobuslerde kalktı koyda resımlere bakalım unutma haa kötü olanları koymıycaktın

Motosikleti
    Alıntı morveotesi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw gurcel abı kımı beklıon son otobuslerde kalktı koyda resımlere bakalım unutma haa kötü olanları koymıycaktın
    Buyrun resimler

YORUMSUZDUR.....

------------------

Motosikleti
    Hoşgeldınız ahtallıbel Cankaya Tesislerine Karşınızda guneş kırmızı kadıllagı olan aynı zaman hemşom bide aynı universite mezunu nerdeyse akraba cıkıoduk konuyu degıstırdım.Gürcel Orhun Ve Emrah

Emrah&orhun

Emre&Murat

Emrah&Murat

Uçurtmalar nekadar guzel ama

Zıpzıp yeri walla gıdecektım cocuklar korkar dıye gıdemedım

Ben böle top oynama gormedım en fazla emrah crosu olan 5 aylık olmuştu annemız o oldu ehehhe

Murti06&emrah nutkum tutuldu acayıp bır dıyolga gırmışlerdı cunku

Emre buarada nekadar ıçtıyse ellındekı şişeleri sayamadım bıde cevrecı oldugunu gosterdı helal olsun

Eğmire gıderken motorların genelını kadrana almaya calıstım

VE SIRADA Egmır 7 kişi gittik bayagı guzeldı ben böle konwoy gormedım
    Gozlugunu sılerken gurcel abi

burda altta kalanın canının nekadar cıktıgını goruyorsunuz altta kım aldı Gurcel abi

of beah ne yorucuydu bitti işte

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Tam beklediğim gibi bir toplantı olmuş

Motosikleti
    Alıntı Bin9yüz85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam beklediğim gibi bir toplantı olmuş
    bir bayan eksikti çok şey kacırdın cokkkk kaleye senı sokardık walla

Motosikleti

Ohh olaya bak yafuuu....

buluşmada 2 hemşerim var ben altta debelenirken biri resim çekiyor diğeri ise yığının en üstüne ölümüne atlıyor. Eee ben şimdi size ne edeyim pek bi muhterem topraklarım...

Ayrıca baysal ve hatta orhun bey ve bir o kadar robocop abi teessssssssssssssssüüüüfffler yanii.. O barbarı ve xxxxxxxxxxxxxxxenonu ve hatta biricik masum komutanımız emrahımızı galyana getirdinizya alacağınız olsun. Ben bu adam evli barklı adam fazla üstüne gitmeyeyim diyordum lakin siz benim üzerime çullanaran davetiyelerin en açığını vermiş oldunuz haberiniz olsun...

Offf be amma dolmuşum yaz yaz bitiremedim...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    bir bayan eksikti çok şey kacırdın cokkkk kaleye senı sokardık walla
    Yok sağol ben almayayım, alana da mani olmayayım

Motosikleti
    Ohh olaya bak yafuuu....

buluşmada 2 hemşerim var ben altta debelenirken biri resim çekiyor diğeri ise yığının en üstüne ölümüne atlıyor. Eee ben şimdi size ne edeyim pek bi muhterem topraklarım...

Ayrıca baysal ve hatta orhun bey ve bir o kadar robocop abi teessssssssssssssssüüüüfffler yanii.. O barbarı ve xxxxxxxxxxxxxxxenonu ve hatta biricik masum komutanımız emrahımızı galyana getirdinizya alacağınız olsun. Ben bu adam evli barklı adam fazla üstüne gitmeyeyim diyordum lakin siz benim üzerime çullanaran davetiyelerin en açığını vermiş oldunuz haberiniz olsun...

Offf be amma dolmuşum yaz yaz bitiremedim...
    Şimdi gürcel abi okadar dıodum bana fotojenık resımler lazım siteye koymak lazım bır turlu bulamadım napıyım organızasyon eksıklıgı oldugu için daha fazla kışı ustune atlar dıye dusundum gene hafıf sıyrıklarla atlattın.Hemşolar hemşoları sevmez bunu ogretemedım sana ben ovakent sen yer köy kac km fark var bılıonmu aramızda aaaa

Motosikleti
    Şimdi gürcel abi okadar dıodum bana fotojenık resımler lazım siteye koymak lazım bır turlu bulamadım napıyım organızasyon eksıklıgı oldugu için daha fazla kışı ustune atlar dıye dusundum gene hafıf sıyrıklarla atlattın.Hemşolar hemşoları sevmez bunu ogretemedım sana ben ovakent sen yer köy kac km fark var bılıonmu aramızda aaaa
    Canım ve Toprağım morumun öte tarafı, foto ve jenik kavramları bir garibanın üstüne 3-5 kişi atlayarak olmuyor ne yazıkki. O eksiği var dediğin organizasyonun ilk yarısında siz başka yerlerdeydiniz. O üç vahşi savunmasız benliğimin üzerinde tepindiler. Ayrıca o gözlüğü temizliyor dediğin resimde gözlüğü yeniden monte etmiştim. Anla işte üzerinde nasıl tepindi bu acımasızlar.

Bir Barbar
    Bir Robocop
    Bir Komutan..
    Bir tane de nişanlı vardı onu unutmayalım

Ne diyeyim daha

Motosikleti
    Canım ve Toprağım morumun öte tarafı, foto ve jenik kavramları bir garibanın üstüne 3-5 kişi atlayarak olmuyor ne yazıkki. O eksiği var dediğin organizasyonun ilk yarısında siz başka yerlerdeydiniz. O üç vahşi savunmasız benliğimin üzerinde tepindiler. Ayrıca o gözlüğü temizliyor dediğin resimde gözlüğü yeniden monte etmiştim. Anla işte üzerinde nasıl tepindi bu acımasızlar.

Bir Barbar
    Bir Robocop
    Bir Komutan..

Ne diyeyim daha

abi bu sefer organısazyonu senle yaparız ilk katlıyamı kımın uzerınde yapcaksan ona göre yanımda dumbel getırırım hıc degılse agırlık yapar altta kalanın suyu cıkar

Motosikleti
    abi bu sefer organısazyonu senle yaparız ilk katlıyamı kımın uzerınde yapcaksan ona göre yanımda dumbel getırırım hıc degılse agırlık yapar altta kalanın suyu cıkar
    Walla ilk katliam için seni düşünüyordum aslında... EEee şimdi ne yapcaz...
    Seni katlederken yardım da etmezsin sen şimdi....

Motosikleti
    Walla ilk katliam için seni düşünüyordum aslında... EEee şimdi ne yapcaz...
    Seni katlederken yardım da etmezsin sen şimdi....

abı okadar ıstıosan ben yere yatayım ankara mt ustume atlasın tabi sağ kalırsam köylülerime pilav pide yapıp yedırırsın

Motosikleti
    dragstar xvs 650
    son ana kadar orada olacaktım ancak bir arkadaş motorunu satıyordu alıcısı gelmiş orada oldum..resimlerden görüldüğü kadar iyi bir hafta sonu olmuş umarım bir dahaki sefere ...

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)