Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

[MT İstanbul] 16-Mart-08 Pazar Bahçelievler Özürlü Çocuklar yurduna ziyaret

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    motti 250cc chopper
    mt ailesi ben yarın tmoka gidiyorum pazara onlarıda davet edicem sonucta oranın yoneticileri onlar umarım guzel gecicek

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    tenis hocası tanıdığı olan birileri de gelsn

Motosikleti
    motti 250cc chopper
    bu kadarmıyız hadiiiii canlanalım biraz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    gelirleerrr baya bi insan geliyomuş listeyi gördüm de
    motor alırsam ben de gelirim. olmadı arkada gelirim

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    güncelleylimde bi faydamız dokunsun.......
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

hoxy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Daima güncel ve katılım çok olsun...
    Engelli evlatlarımız' da bizleri orada görünce mutlu olsun..!
    Buyrun sevap işlemek için küçücük bir sebep...

erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    evet hadi bakalım orda olmamız inanıyorum ki o çocuklara mükemmel bir heyecan ve mutluluk katacaktırr.

hep bizmi egleneceğiz birazda onları eglendirelim hadi arkadaşlar
    DRİFT RELİGİON
    4 teker benenimi, 2 teker ruhumu taşır

os.ozgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda beat
    çok sağol kardeş yaa biz tabi o zmanlar ufaktık ve ıstanbulda sokak çocuğu oplmayı akıl edemedim ve izmitte sokak çocugu olmustum neyse yınede cok tesekkur ederım dostum

Motosikleti
    2004 Honda Twister
    Hakan abim dün konuştuk biz geliyoruz ama orada toplam 13 çocuk mu var? toplam kaç kişi ye yaş aralıkları ne 0-8 yaş mı 8-16 yaş aralığı mı ona göre birşeyler alalım. Kırtasiye ihtiyaçları neler toptan alışveriş yapalım? Kendinize iyi bakın kazasız sürüşler orada görüşmek üzere.

Bir de piknik diyoruz 2-3 saat orada birlikte piknik yapıcaz herhalde ona göre de birşeyler hazırlayalım mı? Muzodan mangal mı istesek acaba? yoksa kuru fasülye yeter mi?
    "İyiler Kazanır Kötülükler Kazınır Dediler, Mutlu Olmak İçin Mutlu Etmek Yeter Dediler" ...1 :cat:

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    ıhsan abim önümüzdeki pazar rahmetlı nıyazı amcamın ziyaterıne gıdıcez yarımcaya eyer ertelersek ordayız

Motosikleti
    iki tabana devam , sattım :(
    İhsan abi , öncelikle bu etkinliği düzenleyip , bu başlığı açtığınız için sevabınızın çok olacağını belirtmek isterim.Okan kardeşimizin de çabalarını unutmuyor aynı şekilde teşekkürlerimi iletiyorum sizlere.

Ben de geliyorum , herhangibir aksilik olmazsa inşallah orada olucam.

Yalnız ihtiyaçlar ne oranda karşılandı , eksikler nelerdir onları bildirirseniz bizde elimizden geleni yapmaya çalışalım.

Haydi MT , uyuma !!!

vreon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mavi YBR 125
    Beni de yazabilirsiniz. Ama buraki77'nin sorduğu konularda bi güncelleme alabilirsek sevinirim.

Alıntı buraki77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakan abim dün konuştuk biz geliyoruz ama orada toplam 13 çocuk mu var? toplam kaç kişi ye yaş aralıkları ne 0-8 yaş mı 8-16 yaş aralığı mı ona göre birşeyler alalım. Kırtasiye ihtiyaçları neler toptan alışveriş yapalım? Kendinize iyi bakın kazasız sürüşler orada görüşmek üzere.

Bir de piknik diyoruz 2-3 saat orada birlikte piknik yapıcaz herhalde ona göre de birşeyler hazırlayalım mı? Muzodan mangal mı istesek acaba? yoksa kuru fasülye yeter mi?
    Vreon Krantulor
    Okan Kılıç
    Havada Karada Yurtta Cihanda itinayla uçulur :bestmt:

istburak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet istanbul mt hadi arkadaşlar onlarda bizim çocuklarımızzz bekliyoruzzz herkesi bahane istemaz çünki pazar günü olcak bu iş
    Drift Religion
    fatih şubesi

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı ihsanhakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar özgürlüğü yüreğinde hissedenlerin kalplerinin sevgi dolu olduğuna inanan bir kişi olarak,hepinizi bu kardeşlerimizi sevindirmeye,birkaç saatliğinede olsa gözlerinde mutluluğun ışıltılarını görmeye davet ediyorum.MT ailesini eğer gerçekten tanımışsam (ki bundan şüphem yok),katılımınızı bekliyorum.

Okan kardeşimizin sayesinde yetkili Cem beyle görüşüp 16 Mart pazar günü saat 14:30'da Bahçelievler Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme kurumunun bahçesinde ufak çapta bir piknik şeklinde buluşma sağlandı.Bu arada Cem beyden aldığım bilgiler ışığında bu kardeşlerimizin eşofman ve spor ayakkabısı ihtiyaçları olduğunu ayrıca renkli boya kalemi ve kırtasiye gereksinimleri bulunduğunu belirtirim.
    Ayakkabı No:

3 adet 34 1 adet 40
    3 adet 35 1 adet 41
    1 adet 36 2 adet 42
    1 adet 38 1 adet 45

Arkadaşlar ayrıca meyva suyu kek gibi şeylerde olabilir.

By ihsanhakan

2- ihsanhakan
    3- ümmet perkitan
    4- ist.burak
    5- delimavi
    6- hoxy
    7- erdincpolat
    8- silah1
    9- denizcimuzaffer
    10- burak77
    11- mete_han
    12- syriana+1
    13- emin_arikoğlu
    14- okan-gizem
    15- harbiturk
    16- jackaan
    17- os.ozgen
    18- gece
    19- alper_tim
    20- tugcetugce
    21- aparat
    22- darkdiamond
    23- thaii_vtec
    24- headbanger
    25- crazyusufcuk(+gökhan+selçuk)
    26- sen.....?

abi şu son soruları bi yanıtlayıver....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

istburak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    birazdan ihsan baba düzenlemeyi yapıcak gerekl, şeyler yazılıyo konuştum bilginize
    Drift Religion
    fatih şubesi

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    hadiiii arkadaşlar topu topu bukadarmıyız.............??
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

Motosikleti
    motti 250cc chopper
    bu ilgiye daha nediyimki herkes saolsun bugun tmoka gittim ve haberi verdim bayalar komisyo baskanı benim patronum oranın bası oda orda olucak hemen sorulara cevap veriyim bunlar zihinsel engelli özel cocuklar oldukları için yas problemi yok ihtiyacları zaten fakir oldukları için kıyafet veya ayakkabı kırtasiye ihtiyacı olarakda boyama kitabı boya kalemi falan piknik derkende yanlıs anlasılmasın öle mangal falan degil zaten spor salonunun yanında olucak bir masa onun ustude de meyva suyu kek falan bide velilerin yaptıgı 3-5 parc bişiy amac cocuklarla konusmak iletisim kurup varlıklarını hisettirmek ve sizden haberdar olmalarını saglamak bunun dısında butaraftan yani bostancı kadikoy falan cevre yerlerden gelicekler saat 12-30da bagdat caddesi migros otoparkında bulusup karsıya geciş yapıcaz karsıda saat14 de merter mc donaldsdan gene ben ve bu taraftan gelenler karsı tayfasını alıp salonun yolunu tutucaz baska bi istegi olan varsa sölesin telimi isteyen olursa bana ulasmak için veririm toplanma işini burdan ve karsı taraftan ben yapıyorum saygılar

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    ben üsküdardan gelicem altunizade kavşağında size katılsam olurmu?
    ve kaç gibi altunizadeye inersiniz
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

Motosikleti
    Honda - Rebel 250cc
    Arkadaşlar, pazar günü buluşma noktamız Merter McDonaldsönünde olacaktır.Buluşma saati 13:30 - 14:00engeç 14:15te hareket verilecek ve 14:30da bu kardeşlerimizle buluşma mekanına varılacaktır.
    Arkadaşlar, bu kardeşlerimizin yaş aralığı 10-18dir.İhtiyaçlar belirtilmiş olan spor ayakkabılarıki noları ve adetleri yazılı,ve kırtasiye malzemeleri;bunlarda bu kardeşlerimizin dikkatini çekecek boyama kitapları,boya kalemleri,silgi,kalemtraş gibi şeyler.
    Okan kardeşimizden aldığım son bilgiye göre TMOK (Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi)den ve bu kardeşlerimizin ailelerindende katılım olacaktır. Bahçede ufak çapta bir piknik düzenlenecek,bunun için meyva suyu,kola,kek ve kraker benzeri şeylere ihtiyaç olacaktır,amaç bu kardeşlerimizin topluma uyumunu sağlamak için adım atılmasıdır.
    Arkadaşlar bu malzemeleri alabilmek için arabasıyla gelecek bir arkadaşımıza ihtiyaç vardır.Arabayla gelecek olanlar lütfen 0555 4984757 veya 0532 5278878 nolardan bana ulaşıp bildirsinler,buluşma noktasından metroya gidip bunları tedarik edebilelim.
    Herkes birgün MT'li olacaktır.

Motosikleti
    şimdi yok
    kesinlikle varım allahtan bir aksilik olmazsa bende varım bu güzel ve anlamlı etkınlıkte
    ALLAH YÜRÜ YA KULUM DEDİ MOTORUMU SATTIM :salut::queen::flower::sunny:::unsure::::whip::::146::

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler