Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

[MT İstanbul] 16-Mart-08 Pazar Bahçelievler Özürlü Çocuklar yurduna ziyaret

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    motti 250cc chopper
    [QUOTE=aparat;988994]ben üsküdardan gelicem altunizade kavşağında size katılsam olurmu?
    ve kaç gibi altunizadeye inersiniz[/ seni nerden alıyım abi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda - Rebel 250cc
    Güncellllllll................................
    Herkes birgün MT'li olacaktır.

Motosikleti
    gsr-x 1000
    ihsan kardes benıde yaz ben pazar gunu ordayım.
    ben rüzgara sevdalıyım ölüme diiillll :bounce:

Motosikleti
    motti 250cc chopper
    Alıntı HERMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ihsan kardes benıde yaz ben pazar gunu ordayım.
    ooohhh herman abide geliyooo hehe abi motoruda getir sana zahmet gecen adliyede resim cektirdim kızma acayip havam oldu bi iki poz daha alıyım

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    tebrik ederim mt ye de bu yakışır inşallah gelmek istiyorum

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    arkadaşlar ismim yazılmış ama ben bu durumu kaldırabilecek gücte biri değilim...hangi manevi gücü enerjiyi vericemki çocuklara...beni azad edin ama elimden gelen neyse yapayım...topiği fişekleyim en azından eşe dosta haber veriririm...

güncell...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    gsr-x 1000
    okan kardesım motor sana feda olsun ayıp ettin hep beraber olalım yeter.
    ben rüzgara sevdalıyım ölüme diiillll :bounce:

Motosikleti
    motti 250cc chopper
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ismim yazılmış ama ben bu durumu kaldırabilecek gücte biri değilim...hangi manevi gücü enerjiyi vericemki çocuklara...beni azad edin ama elimden gelen neyse yapayım...topiği fişekleyim en azından eşe dosta haber veriririm...

güncell...
    aslında haklısın abi kolay bir durum degil ama genede gelebilirsen gel zorlama yok ama herkesin onu gorup şükür etmesi lazım inan cocugu gec aile için 2 kat daha zor

Alıntı HERMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okan kardesım motor sana feda olsun ayıp ettin hep beraber olalım yeter.
    abi helal olsun valla bak hatırlatırım bu sozunu saka bi yana gelin benim ve cocuklar için en buyuk hediye o olucak

Motosikleti
    Okan orda sizde salmayın kendinizi lütfen...yani ağlarsanız falan çocuklar demoralize olurlar...öyle bir hataya düşmeyin...duygularınızı içinizde yaşamaya çalışın o dakikalarda...

geçen sene Darülazeceye gitmiştik akla mantığa sığmayacak kareler gördüm...şimdi çocuklar zaafımdır biraz...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    motti 250cc chopper
    Okan orda sizde salmayın kendinizi lütfen...yani ağlarsanız falan çocuklar demoralize olurlar...öyle bir hataya düşmeyin...duygularınızı içinizde yaşamaya çalışın o dakikalarda...

geçen sene Darülazeceye gitmiştik akla mantığa sığmayacak kareler gördüm...şimdi çocuklar zaafımdır biraz...
    abi ben orda calısıyorum zaten o cocuklara sporla rehabilitasyon bolumundeyim hepsi benim ogrencim ihsan abiye ben söledim böle böle yapalımmı dige saolsun kabul etti alıstım artık mutlu oluyorum onlarla

Motosikleti
    Alıntı okan-gizem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ben orda calısıyorum zaten o cocuklara sporla rehabilitasyon bolumundeyim hepsi benim ogrencim ihsan abiye ben söledim böle böle yapalımmı dige saolsun kabul etti alıstım artık mutlu oluyorum onlarla
    harika...sana kolay gelsin....sen tanıştırırsın artık bizim tayfayla çocukları...

Motosikleti
    motti 250cc chopper
    harika...sana kolay gelsin....sen tanıştırırsın artık bizim tayfayla çocukları...
    tabi abi sen merak etme hepsini oturtcam birer motorun ustune cekicem toplu bri resim hatıra olsun

Motosikleti
    hem oturtun hemde scooterlı olan varsa turlatın...sana güveniyorum bu hususda...

benim aklımda bir fikir var aslında...gezilere gidiyoruz ya...Çocuk Esirgeme Yurtlarında bir sistem olsa...askeriyedeki hafta sonu evcisi gibi...mesela ben bir yeğenimi alsam hafta sonu benim misafirim olsa falan gibi fantastik şeyler...23 Nisan şenliklerinde gelir ya misafir gencler evlere...o hesap...

ama fantazi düşünce tabi..

Motosikleti
    motti 250cc chopper
    hem oturtun hemde scooterlı olan varsa turlatın...sana güveniyorum bu hususda...

benim aklımda bir fikir var aslında...gezilere gidiyoruz ya...Çocuk Esirgeme Yurtlarında bir sistem olsa...askeriyedeki hafta sonu evcisi gibi...mesela ben bir yeğenimi alsam hafta sonu benim misafirim olsa falan gibi fantastik şeyler...23 Nisan şenliklerinde gelir ya misafir gencler evlere...o hesap...

ama fantazi düşünce tabi..
    cok zor abi ailesi olanlar var ama inan kolay bişi degil cocuk esirgemede kalanlarda hayatta izin alamayız cocuga dısardan cukulata vermek bile yasak devletin cocugu oldugu için bakıcılarını cok dikkatli o cukulatayı once testten gecirip sonra veriyolar falan dedign fikir harika ama su turkıye sartında cok ama cok zor

os.ozgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda beat
    abi gelmemezlik yapmayalım yaa bakım bende zmanında sokak cocuguydum sukur kurtuldum o bataklıktan ama benım hıc bır zman cocugum olmayacak onları hem sokak coccuklugumdan falan ıyı anlıyorum hemde cocugum olmayacagından cok ıyı anlıyorumm bu arada yenıden ahtırlatayım benım moto yoktuve cok fazla bır butcemde yok haftalık 50ytley bır muhasebecıde calısıyorum bırsey cocuklara alalmam ama yemek getırebılırım onun dısında tasınacak esyalarada yardımcı olabılırım tasıncak esya varmı

Motosikleti
    motti 250cc chopper
    Alıntı os.ozgen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi gelmemezlik yapmayalım yaa bakım bende zmanında sokak cocuguydum sukur kurtuldum o bataklıktan ama benım hıc bır zman cocugum olmayacak onları hem sokak coccuklugumdan falan ıyı anlıyorum hemde cocugum olmayacagından cok ıyı anlıyorumm bu arada yenıden ahtırlatayım benım moto yoktuve cok fazla bır butcemde yok haftalık 50ytley bır muhasebecıde calısıyorum bırsey cocuklara alalmam ama yemek getırebılırım onun dısında tasınacak esyalarada yardımcı olabılırım tasıncak esya varmı
    kimse zorunlu degil bişi almakta abi sen gel yeter

Motosikleti
    CBR 600 F
    güncel....... .
    carpe diem

hoxy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07

Ayaskkabılar halledilmiştir, sanatçılar ve basın orada olacaktır..!

3 adet 34 - 2 adet 40
    3 adet 35 - 2 adet 41
    1 adet 36 - 2 adet 42
    1 adet 38 - 1 adet 45
    1 adet 43

Ayakkabılar halledilmiştir..!
    [B]Arkadaşlar gereken ayakkabılar üstte yazaqn ayakkabılar hayırsever bir vatandaşımız sayesinde halledilmiştir. Bu vatandaşımızı henüz bende tanımıyorum ama reklamını sitemde yayınlayacağım gerek olmadığını ve hayırın reklamımı olur dediği halkde ben reklamını yapacağım ilerki günlerde.

SANATÇI VE BASIN OLAYI İPTAL EDİLMİŞTİR..! tOPİC BAŞINDA İHSAN HAKAN ABİ AÇIKLAMIŞTIR

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    kesin geliyorum hakan abi tebrikler

Alıntı hoxy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 adet 34 - 2 adet 40
    3 adet 35 - 2 adet 41
    1 adet 36 - 2 adet 42
    1 adet 38 - 1 adet 45
    1 adet 43

Ayakkabılar halledilmiştir..!
    Arkadaşlar gereken ayakkabılar üstte yazaqn ayakkabılar hayırsever bir vatandaşımız sayesinde halledilmiştir. Bu vatandaşımızı henüz bende tanımıyorum ama reklamını sitemde yayınlayacağım gerek olmadığını ve hayırın reklamımı olur dediği halkde ben reklamını yapacağım ilerki günlerde.

Bu arada sizlere güzel bibaşka haberim var.
    Yaptığım işten dolayı bazı sanatçılara yakınım ve 16 Martta isimlerini bugün belli edeceğim Sanatçılar ünlüler aramızda olacak. Daha önemlisi ise basına haber verilecek ve biçok basın kuruluşu o gün bizlerle olacak. Hem motosiklet kullananların neler yaptığını bu fırsatla göstermiş olacağız. Dileyen tüm arkadaşlarımız orada bizlerle olabilirler.

Sanatçı isimlerini bugün içerisinde bildireceğim.

çok güzel bir haber bu
    Cbr 125 :bounce:

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler