Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

03-Mart-2008 Sarp Erem için adliyedeyiz

Motovento
    REKLAM ALANI
    istburak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet arkadaşlar 20 kişide kaldık yakışıyomu bize hadi arkadaşlar adliyeye isimleri görelimmmmmmmmmmmmmmmm
    Drift Religion
    fatih şubesi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    öhöööö yakışırmı öyle olmamak yazın benide bende geliyorum...!!!!!!

güncelllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllll
    Drift Religion
    fatih şubesi

Motosikleti
    kawasaki er5 -special cros 250cc
    ihsan abi ordayız inşallah bu gun ona yarın sa na obür gün bana unutmayalım
    GAZA GELMEYELİM.AMAN...

teşekkürler yusuf abi geldiğin için herkesi bekliyoruzzzzzzzzzzzzzz
    Drift Religion
    fatih şubesi

deli mavili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet
    Alıntı istburak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler yusuf abi geldiğin için herkesi bekliyoruzzzzzzzzzzzzzz
    uleeeeeeeee neden bu kadar sevindin yusuf
    geliyor diee
    UÇURUMUN KENARINDA OLSAN BİLE SIRF HAYATA GICIKLIK OLSUN DİYE GÜLÜMSE

yok be abi sadece yusufa değil her gelene seviniyorummm ben bir adam bir adamdır sen geçen seferki halimizi görseydinnnn her gelene teşekkür değil plaket verirdin
    Drift Religion
    fatih şubesi

Motosikleti
    kawasaki er5 -special cros 250cc
    burak sen aldırma kıskandı benı özlemiş neyse uazaydan cağrıyolar by
    GAZA GELMEYELİM.AMAN...

güncelllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
    Drift Religion
    fatih şubesi

Motosikleti
    şimdi yok
    kesinlikle güncelllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllll

ne bu ilgisizlik ya bitmişsiniz abicim bitmiş

güncelleeeeeeeeeeeeeee
    ALLAH YÜRÜ YA KULUM DEDİ MOTORUMU SATTIM :salut::queen::flower::sunny:::unsure::::whip::::146::

güncelllllllllllllllllllllllllll ağzımızda tüy bitti güncellllllllllllllllll
    Drift Religion
    fatih şubesi

........-................

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    güncelllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll l...!!!

ölen abimize allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun...

arkadaşlar kısa zaman önce üye oldum ve neredeyse hic birinizi tanımıyorum ama size destek olmak için elimden geleni yapıcam zaten okulum sultanahmet atl listeye benide eklerseniz sevinirim...

evet arkadaşlar ha gayretttt biraz daha çabe 3 martta adliyeyi sallıcazzz umarım gelen arkadaşlar sözünden dönmezz arkadaşlar unutmayın bu ölen bizde olabilirdik
    Drift Religion
    fatih şubesi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    burak abi ben karşıyı hıc bılmıyorum burdan erdınc abı selam yada muharrem abı falan gıderse toplanıp edıp bende gelıcem ama tek olursam yolu bılmıyorum anadolu yakasından gelıp doncek olan warsa ben kesin ordayım

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Konuyu okudum....Açıkçası benim tatil günüm.Gelmeyi çok istiyorum lakin.Bir süre şehir içi-şehir dışı dahil olmak üzere motosiklet kullanmam mümkün olmaya bilir.Durumuma bağlı olarak orada olmaya çalışacağım...Sabahın ilk ışıkları olmadan yola çıkarsam yetişirim gibime geliyor...Hayırlısı diyorum sadece.Ve bence biraz olsun bencillik yapıp kendinizi düşünerek bile orada olmanız gerektiğini anlarsınız.Bir gün bizim de başımıza gelmeyeceği ne malum.Orada Sarp Erdem'in ailesine destek olmalıyız.Yalnız olmadıklarını bilsinler.Gün geçtikten sora lanet olası motosiklet demesinler.Demek ki motosiklet hayatmış ki tanıyan tanımayan herkes gelmiş desinler.DAyanışmayı görsünler ve birazcık olsun acılarını dindirebilelim...Özellikle istanbul'da ikamet eden arkadasların kaçırmaması gerekir...
    AKIN FİDAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu okudum....Açıkçası benim tatil günüm.Gelmeyi çok istiyorum lakin.Bir süre şehir içi-şehir dışı dahil olmak üzere motosiklet kullanmam mümkün olmaya bilir.Durumuma bağlı olarak orada olmaya çalışacağım...Sabahın ilk ışıkları olmadan yola çıkarsam yetişirim gibime geliyor...Hayırlısı diyorum sadece.Ve bence biraz olsun bencillik yapıp kendinizi düşünerek bile orada olmanız gerektiğini anlarsınız.Bir gün bizim de başımıza gelmeyeceği ne malum.Orada Sarp Erdem'in ailesine destek olmalıyız.Yalnız olmadıklarını bilsinler.Gün geçtikten sora lanet olası motosiklet demesinler.Demek ki motosiklet hayatmış ki tanıyan tanımayan herkes gelmiş desinler.DAyanışmayı görsünler ve birazcık olsun acılarını dindirebilelim...Özellikle istanbul'da ikamet eden arkadasların kaçırmaması gerekir...
    evet katılıyorum... forumda yazmakla olmuyo motor yada motorculuk dayanısmadır şu bu... alın işte sarp erem ailesinin bizlere ihtiyacı war bızlerın onlara destek wermemız gerekır sokak sokak gezıp gazlamakla motorcu olunmaz bea arkadaşlar faydamızında dokunması gerekir... Lütfen bu duruşmada cok buyuk bı patlama katılım yapalım anlasınlarki motorcular sahipsiz değil....

Alıntı thaii_vtec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burak abi ben karşıyı hıc bılmıyorum burdan erdınc abı selam yada muharrem abı falan gıderse toplanıp edıp bende gelıcem ama tek olursam yolu bılmıyorum anadolu yakasından gelıp doncek olan warsa ben kesin ordayım
    canım kardeşimmm dert ettiğin şeye bak haremden arabalı vapura bi n sirkeciden ben seni alcam saat konusunu daha sonra msn den konuşuruz yani karşıdan kimsenin gelmesi için beklemene gerek yokk ama gelen olursa takılırsın yani no problema
    Drift Religion
    fatih şubesi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    Alıntı istburak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canım kardeşimmm dert ettiğin şeye bak haremden arabalı vapura bi n sirkeciden ben seni alcam saat konusunu daha sonra msn den konuşuruz yani karşıdan kimsenin gelmesi için beklemene gerek yokk ama gelen olursa takılırsın yani no problema
    haaa tamam o zaman süper demekki ben kesin ordayım... ama selim yusuf erdınc abı falan gelıoo... takılırım peşlerine bende...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler