Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

[İstanbul MT] 12.01.2008.CUMARTESİ. SAAT:18:00'deTOPHANEDE BULUŞUYORUZ..

Motovento
    REKLAM ALANI
    crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı thaii_vtec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sedat kardeşim çok çok teşekkür ederim öğrenmem iyi oldu bugun ılk ısım gıdıp hemen surucu kursuna ugramak olucak saolasın teskkur =)) inşallah ilk bulusmada gorusmek dılegıyle...
    Arkadasım Yıl ortalamasına gore yasın tutuyosa da gıdıp gırebılırsın....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    D C R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    sedat kardeşim çok çok teşekkür ederim öğrenmem iyi oldu bugun ılk ısım gıdıp hemen surucu kursuna ugramak olucak saolasın teskkur =)) inşallah ilk bulusmada gorusmek dılegıyle...
    http://www.gelisimsurucu.com/

Buradan almanı öneririm
    DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    crazyboyone ve DCR saolun arkadaşlar gıttım surucu kursuna benım tanıdık bı yer ztn aıle gıbı ordan alcam ehlıyetı bıraz once geldım ehlıyet alabılıyorum a2 cok mutluyumm=)) we kapının onunde talıhsız bı olay yasadım gercekten we gercekten motorlulara saygı yok ewımın kapısının onunde bı araba durmus we benım motorumla rahatca gecebılcegm bı yer war ordan gectım we bu SALAK arabada ksra bkmayn SALAK dıyorum ama gercekten oyle sınyal wermemıs duruo ben tam gecerken tekerı arka camurluga dgru geldı son anda kurtuldumm we ılerı gıttım donucekken yanıma geldı we durdu... camıını actı yaslı bı adam we eşi camı actı naapıosun sen yaa fln dedı bana kaskımı cıkardım abı sınyalını yaksana sende ben napıyımkı dedım kufretmeye basladı ama dua etsınkı yaslıydı... yha sınırlerım gerıldı bu kadar saygısızlık olamaz ya...

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    cewap weren yok galıba bana? =))) aranıza kabul edermısınız arkadaşlar benıde?...
    ederiz ama katılım için bazı evraklar gerekli, muhtardan ikametgah, savcılıktan adli sicil kaydı, vergi dairesinden temiz kağıdı, avcılık için yeterlilik belgesi, evdeki bilgisayarın garanti belgesi ve son olarakta iki adet iett otobüs bileti getirmen lazım gelirken

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    Alıntı emin_arikoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ederiz ama katılım için bazı evraklar gerekli, muhtardan ikametgah, savcılıktan adli sicil kaydı, vergi dairesinden temiz kağıdı, avcılık için yeterlilik belgesi, evdeki bilgisayarın garanti belgesi ve son olarakta iki adet iett otobüs bileti getirmen lazım gelirken
    =))=)) hahahahahah :saol abi yha sınırlerım bozuktu kopardın benı ben taylan =))

Alıntı emin_arikoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    takım elbise şartını yazmamışsın emincim

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150

bu fotoğraftaki iki arkadaş arasındaki ortak yönü açıklayınız...

OOooo Gürkanım yiğidim geçmiş olsun...çıkmışın içeriden...efkarlanmışın...ee zor tabi Allah kurtarmış..

İşte dünya tatlısı ikli bir araya gelmişler...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    motordada takım elbıse super uyar yaa hahaha

motordada takım elbıse super uyar yaa hahaha
    takım elbise motor için değil

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150

La Selçukk...ağamısın paşamı yeğenim...ağır abimi oldun len...AYE abine saldır az kanka...yatırım yap ona...

Gökhan abi milletin içinde böyle olmuyor ama...aile var burda...tercihlere saygılıyım ama yinede bunlar yarın karşına çıkar delil olarak sölim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    öle olsun bakalımm =)) ne diyelim

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya mete_han abi gel kurtar bizi bu GKN hep bole burakla bi fotografı var adam evli die koyamadım isteye
    true love..

Drift Religion

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    =))=)) hahahahahah :saol abi yha sınırlerım bozuktu kopardın benı ben taylan =))
    rica ederim bende memnun oldum
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İşte dünya tatlısı ikli bir araya gelmişler...
    senin kadar olamayız abi
    Alıntı euphrates adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    takım elbise şartını yazmamışsın emincim
    ha pardon abi unutmuşum hemen ekliyim
    Alıntı mhrrmkpnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya mete_han abi gel kurtar bizi bu GKN hep bole burakla bi fotografı var adam evli die koyamadım isteye
    mhrrm yapma aile faciası olur sonra

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    mete_han abı o resımde ıkı kısınınde kulakları aynı geldı bana dogrumu=))

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    ikside SS ci, ikiside hondacı yokmu başka arttıran

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    valla ben resım olarak yorum yaptım yanlıs anlamasınlarda =)) cnku yenı oldugum ıcın pek kım ne yapar bılmem resımdekı seye yazdım yanı o bakımdan =))

aaaa pardon yha ortak yön dıomuş ben resım olarak anladımm :( valla tanıdıgım zaman soleyebılırım :(

Motosikleti
    Honda CBR 125
    valla ben resım olarak yorum yaptım yanlıs anlamasınlarda =)) cnku yenı oldugum ıcın pek kım ne yapar bılmem resımdekı seye yazdım yanı o bakımdan =))
    Yandın sen arkadaşım, Murat abin bu benzetmene çok kızacak. Mustafa'yla benzetilmekten hiç hoşlanmaz. Hele hele ki kulaklarını benzetmişsin. En kızdığı şey.

Topuklarına çelik yelek giymeni tavsiye ederiz
    Size yapılmasını istemediğiniz şeyi başkalarına yapın...çok zevkli oluyor :P

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    =)) yok bence anlıcagından eminim ama valla ne bılıyım ben resım olarak yapmıstım o yorumu ole sandım sonra zaten düzelttim valla cok kızdıgı bıseyse özür dilerim tabiki ama valla bilmiodum ikisi arasındakı ortak yönü bulsmada anlayablrm belkı...

Motosikleti
    Honda CBR 125
    =)) yok bence anlıcagından eminim ama valla ne bılıyım ben resım olarak yapmıstım o yorumu ole sandım sonra zaten düzelttim valla cok kızdıgı bıseyse özür dilerim tabiki ama valla bilmiodum ikisi arasındakı ortak yönü bulsmada anlayablrm belkı...
    Murat abin gelince, mete_han abinin arkasına saklan. Kesinlikle bir süreliğine yırtarsın
    Size yapılmasını istemediğiniz şeyi başkalarına yapın...çok zevkli oluyor :P

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    =)) 16 yasındayım daha 17 ye martta gırcem kucucuk cocugum kardeşine kıymaz heralde =)) ama gercekten tabı alındıgı bıseyse cok özür dilerimm... cnku bazı ınsanlar gercekten sewmezler bole sylerı... ama benmde yanlıs anlamam yuzunden oldu soruyu=)

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler