Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

17 Eylül Erdek Turanli Köyü ve Kapıdağı Gezisi ÖNERİSİ

Motovento
    REKLAM ALANI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ramzey 125 cc scooter
    chooperturk ben gidecek olursam senide cagırım ama benim gidişimde kesin değil ayrıca ben karacabeyde oturuyorum gidecek olursam bir aksilikte olmazsa haberleşiriz bursadan da gelecek bir kaç arkadaş çıkabilir.

Alıntı kayabey adlı üyeden alıntı
    chooperturk ben gidecek olursam senide cagırım ama benim gidişimde kesin değil ayrıca ben karacabeyde oturuyorum gidecek olursam bir aksilikte olmazsa haberleşiriz bursadan da gelecek bir kaç arkadaş çıkabilir.
    kayabey tamam dostum o zaman haberleselim ben karacabeye atlar gelirim.. ordan bulusur beraber hareket ederiz..

Ancak Şöylede bişi var Ayvalık Toplantısının büyük olması için bu toplantıları askıyamı alsak bilmiyorumki katılım yüksek olması icin saglam bir yaza veda organizasyonu iyi olur aslında...

phoneix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 250
    Arkadaşlar, Ayvalık toplantısını böleceği düşünülüyorsa bu geziyi iptal edebiliriz. Karar sizin.

Saygılar

Motosikleti
    ramzey 125 cc scooter
    kesin olmamakla beraber biz buradan 2 motor pazar günü erdeğe gitmeyi düşünüyoruz bursadan birkaç arkadaş var onlarda katılırsa 4 - 5 kişilik bir arkadaş gurubuyla gideceğiz galiba eğersizin gezi gezi olursa orada buluşuruz olmazsa biz fotoğrafları çeker size göndeririz. şimdiden iyi geziler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler