Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

11 EYLÜL 2005 PAZAR GÜNÜ TUZLA AUTODROM PİSTİNDE KARTİNG

Motovento
    REKLAM ALANI

tamam o zaman ben geliyorum ama çınarcık gezisinde olacaklar yüzünden fazla katılım olmayabilir.
    hem bi de millet bi kere yaptı kartingi, tadını aldılar.
    tekrar gelecek olanlar tadı damağında kalanlardır. çoğunluk kişinin de damağında o tad kaldığından inşallah katılım fazla olur hadi geçelim şu 16 kişi sınırını...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    AS 150 T
    ınsallah gecerız bu arada gecen sefer tadını bende aldım o yuzden gecen sefer gelenlerde gelecektır.bırde cınarcık gezısıne kalmalı gıdıldıgı ıcın fazla ragbet olmaz dıye dusunuyorum
    motor surmek bır tutkudur,tutkunuzu facia ya dönüstürmeyin...34 HOF 21

e artık sen ben gibi insanlar çınarcıktan biraz erken çıkar 2-4 gibi, sonra dönüşte eğer istersek autodrom'a uğrarız. zaten yolumuzun üstünde.
    ben çınarcık gezisini kaçırmak istemiyorum ama karting de olursa aynı gün yazdığım formülü uygularım...

alanyadan yazıyoruım yetişirsem eşimle gelecez kısmet görüşürüzzz

Mel-a-ku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    araçlar 6.5 beygir. gecen hafta orda karting yaptım. tam manasıyla fos. her spinde çimlere girmeniz an meselesi. zaten çimlere girdiniz mi zincir atıyor. adamın zinciri takması en az 2 dakika. malum 17 yaşında çocuk. uzun düzlükten sonraki ilk keskin viraja girerken gaz kesin mutlaka. en uzak yerde kalıyorsunuz ve adamın yardıma gelmesi de 1 dakka. oldumu size 3 dakka. arabalar rampa yukarı bir düzlük var orda çok agır kalıyor. eylul sonunda arabalar değişcekmiş. o kadar fos yani. bence değmez. yarışları izleyin ama karting yapmayın derim.

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Arkadaşlar ve kadircim, ben çınarcık gezisine gidiyorum abi. Ekip olarak o şekilde karar verildi polonez köy buluşması sonrası yaptıgımız bostancı toplantısında. Kusura bakmayın. Hepinizi öptüm.
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

gebze karting de arabarlar 9 bg, şu üstü kapalı olan yer.
    5 dk 6YTL, 10dk 10 YTL. Fazla kişi ile gidilirse güzel bir indirim yaptırırız. ayrıca arabalar da tertemiz.
    bu hafta bu karting işi zor gözüküyo ama dediğim gibi pazar çınarcıktan dönerken yapmak isteyen olursa yaparız. 7-8 kişi yeterli olur orası için. pisti fazla büyük değil ama güzel. virajları dengeli ayarlamışlar. mermer olan yerleri asfaltlamasalardı daha güzel olurdu...

Motosikleti
    AS 150 T
    okey cınarcık donusune gore hareket ederız.

guveli28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda sw400
    ben pazar auto-droma gidicem. amerikanlar için kartin içinde arayın anında gelirim. 0 532 455 82 52 ilyas.
    kadir senin cep bende yoktu. arayamadım. pazar auto dromda buluşalım.
    renault sport

Motosikleti
    AS 150 T
    cınarcık donusu gelecek arkadaslar biz orda olacagız.erken gelın

Selam arkadşlar....

Bende gelmek isterim ama tam olarak yeri bilmiyorum. Bostancı maltepeden gidecek olan var mı?

Motosikleti
    AS 150 T
    guveli ben ve iki arkadasımız pıste gırıp seyrettık yarısları. harikaydı yarıslar motor sesleri lastik izleri hepsi mukemmeldı..ilyas kardesım resımlerı bızımle paylasırsan sevınırım.ozellikle 630 beygırlık camaroyu

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler