Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

[MT İstanbul] 8 Aralık 20.00 Tophane Buluşması

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kızı bırakın gitsin o masum, bana atın dil darbelerini.
    önce mal sora avrad serbest...

hadi ben yatıyom la şarapsızlar...sizin geyik bitmez vatan bölünmez...

Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi olurmukı evde..............

olm kahvadamı oynıcaz...az seçici olun ya...sigara kokusu sevmem ben...evim şato gibi mübarek...

(hadi Abbas Işık Hızında gider...Popomu Örtmeyin çizerim ha gece...belkim kıçı açık yatacam saane)

Cumartesi Porogramı...By Tost...Tüysüz Tarkan...Crezyi Fasulya ...Mete Han Schılaccı okeye çift döner...çüzzz...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önce mal sora avrad serbest...

hadi ben yatıyom la şarapsızlar...sizin geyik bitmez vatan bölünmez...

olm kahvadamı oynıcaz...az seçici olun ya...sigara kokusu sevmem ben...evim şato gibi mübarek...

(hadi Abbas Işık Hızında gider...Popomu Örtmeyin çizerim ha gece...belkim kıçı açık yatacam saane)
    MİLLET BAKIN KOSUN ARALIK 15 Cumartesi gunu de sıtece mete abının evındeyıs party var evı sato gıbımıs hehe

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    MİLLET BAKIN KOSUN ARALIK 15 Cumartesi gunu de sıtece mete abının evındeyıs party var evı sato gıbımıs hehe
    la hırbo parti yok la...4 ümüz grup takılcaz...ulan yakalarım seni Seyrantepede...çift okeye değilde çift dalıcam sana...

ulan çıkmıştım yeniden girdim siteye...kimse davetli değildir...dağılınn üleynn...

sadece Perşembe akşamına AYE paşa için kabul günüm vardır...elele KV izliycez...gelirse tabi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı erdincpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pınarrrrrrr ama seni vetugçeyi görür görmez tanıdı eeenasıl olsa seni tanımamak mümkün degildi kocaman bir ayakla seni beyoglunda o kalabalıkta görsem tanırım tugçeyi zaten az çok tahmin ediyodum bide resimlerinden biliyorum. ama yer yoktu kuzum napalım boş bulduğumuz yere sıkıştık napalım almadınki bizi aranıza :p
    Vallaa deli mavili tanımamıştı.. Yüzüne bakıyorum bakıyorum konuşmuyo.. En sonunda dayanamadım yanımdan geçerken sen deli mavili deilmisin diye tersledim.. Evet demek zorunda kalmış ta olabilir, yoksa o deli mavili deilmiydi benden tırstığı içinmi evet dedi acep

Kızdım sonra nie konuşmuyosun ozaman yüzümüze bakıyosun bakıyosunda dedim.. Bütün akşam çıt çıkarmadan oturdu vallaa fena kızdım sanırsam

valla şamar oğlanı yaptın beni he...bilmeyenle oynanmaz bu oyun dalga motoru...anladın dimi benim midenin ne kadar işkembe olduğunu...

İstiklal Bereketde bi yarım bi pide döner..datlu..rus salata..kola..
    Kazanda patdis pira...
    Pleysteyşında tost...
    Bide dönüşte çoklatlı gofret..

eyvallah kankü...şimdi yenen içilen söylenmez ama biz Beşiktaş KAZAN dapatdis yiyip bira içitk ya...gayrısı yalan...sizinde sohpetinize doyum olmamıştır muhtemelen...Pınarın henüz olamayan SS anıları falan...

ulan o mesafe 2 km ise motoru sana veriyom yarın...en yakın zamanda ölçücez...ama değilse sen ne vercen...bir moturun pile yok...annıyormusun...hani nerede...
    Yok bende comet anısı daha bol olduğu için Cometi anlatıp durdum..
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallaa deli mavili tanımamıştı.. Yüzüne bakıyorum bakıyorum konuşmuyo.. En sonunda dayanamadım yanımdan geçerken sen deli mavili deilmisin diye tersledim.. Evet demek zorunda kalmış ta olabilir, yoksa o deli mavili deilmiydi benden tırstığı içinmi evet dedi acep

Kızdım sonra nie konuşmuyosun ozaman yüzümüze bakıyosun bakıyosunda dedim.. Bütün akşam çıt çıkarmadan oturdu vallaa fena kızdım sanırsam

Yok bende comet anısı daha bol olduğu için Cometi anlatıp durdum..
    Pınar abla sende gelcenmı mete abı gıle bana dalcakmıs sana guvenııom ayagındakı alcıyla bıle ındırısın onu

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

sadece Perşembe akşamına AYE paşa için kabul günüm vardır...elele KV izliycez...gelirse tabi...
    Abi ben biraz geç geliyorum, sorun değil dersen evi temizlemeye başla, sil süpür, çerez meze felan al, iki de ayran açarız
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi ben biraz geç geliyorum, sorun değil dersen evi temizlemeye başla, sil süpür, çerez meze felan al, iki de ayran açarız
    AYe abı geldıgınde mete abıye sole benı caldırsın sıp senlede cıkınca tanısırık

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    tamam okey işi olur da cüsseyle bi ilgisinin olduğunu sanmıyorum eğer bize kalırsa nasıl doyurcaz bu ayıları tırstım ben
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

By_DosT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mekan belli olmaz ama genelde istanbul içi...
    Motosikleti
    Motürü Sattım. Şimdilik Ticari TAXİ
    Alıntı kıllıtarkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet dostum deniz çok memnun oldum bende tanıştığımız için ya bende senin ismini unuttum kusura bakma ama nickinden tanıyorum

ya arkadaşım sorma motor ağladı ya ama konfor bakımından iyiydim arkaya rüzgar gelmiyo bi dahasına alcam bi duble rakı çerez falan fıstık öle takılcam rahat yani eksikleride yok değil hani metenin daha çok çalışması lazım müşteri memnuniyeti bakımından
    Benim isimde ADEM'di...

sen çok şanslıymışın iri kıyım arkadaşından ya ben napım ışıklarda kalkış yapcam motor tekere geliyo dolmabahçe ışıklarda bi dene ybr geldi yanımıza amcam baktı arka kasa ağar ara gazı veriyo kalkışta geçti bizi biz tonajdan dolayı takviyeyle kalktık ama yinede benim maviş yedi alim allah trafikte eline veremicem makina yoktur... burdanda hodri meydan.... bizim mesleğimiz kuryelik gerisi malum....
    RUHUN BEDENİNDE, LASTİĞİNDE JANTININ ÜZERİNDE KALSIN......

tamam okey işi olur da cüsseyle bi ilgisinin olduğunu sanmıyorum eğer bize kalırsa nasıl doyurcaz bu ayıları tırstım ben
    Benım cusselı goruntugume bakma abı ben yemeq yemem harbıdende ole gorundugume bakmayınkucukken topladıgım stresten dolayı 1 dk da bır mutfaga ugruyup bı seyler yerdık onun ııcn yoqsa sımdı eskısı gıbı yesem ohoo kım tutar benı

Motosikleti
    kanka 2004 te ybr ilk çıktığında aldım ben...yani senin bastığın ayak izleri bana ait muhtemelen...

evet Panda taşıyan bir Eşşek...

kankaz az dünya yuvarlak geldi bana söyliim...içirme bana fazla he...2.de çakırkeyf...

güzel fikir valla...en kısa zamanda yapalım...mesela bu Cumartesi akşamı bende toplanalım...Varoş Tayfası grubun adı...birbirimizi bulduk...Semtlere bakarmısın...Seyrantepe...Ayazağa...Sultanbeyli...

ama bende takım yok...kimde varsa o getirsin...hobareyy...şoppi...ciddiyim la...Cumartesi 5 de çıkıyom...Kıllıtarkan ayısı bana gelir...Bydostda ayazağadan akar..okmi...foto makinada getirin la şerefsizler...

kanka bu Kıllıda bir nevi ayu sayılır...bakma tip iyi duruyor ama fırıldak ağır bişey...ben az biliyom...az bilenle çok bilen bir olsun...ben taş kıramıyom ya...beceremem o işleri...bağımsız olsun...sonuncu ısmarlasın kebaplartı tatlıyı...burda kebapcıdan sipariş veririrz...ulan Selcuk bak param ok diye ağlama he...küçüğüm ayağına fasulyeyim sanma kendini...dalarım...
    gece anlattın debriyajında sorun var dediydin ama inanmıyom bence seni taşımadığı için sattın

banada uyar ama yemek memek noluyo bi kerem siz iddiaya girdiniz ben anlamaz ziya şark sofrasına iddiaya girdiniz biz ora gelcez iddiayı kaybeden bizede ısmarlar... ve tatlıyıda okeyde kaybeden ısmarlar olmazmı...

Benım cusselı goruntugume bakma abı ben yemeq yemem harbıdende ole gorundugume bakmayınkucukken topladıgım stresten dolayı 1 dk da bır mutfaga ugruyup bı seyler yerdık onun ııcn yoqsa sımdı eskısı gıbı yesem ohoo kım tutar benı

valla junior mete olsun senin adın bence bu sitede

Alıntı By_DosT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gece anlattın debriyajında sorun var dediydin ama inanmıyom bence seni taşımadığı için sattın

banada uyar ama yemek memek noluyo bi kerem siz iddiaya girdiniz ben anlamaz ziya şark sofrasına iddiaya girdiniz biz ora gelcez iddiayı kaybeden bizede ısmarlar... ve tatlıyıda okeyde kaybeden ısmarlar olmazmı...

valla junior mete olsun senin adın bence bu sitede
    junior mete hmm kulaga hos gelıo
    NEse herkese iyi geceler allah rahatlık versın pai pai

Motosikleti
    bende Foto makinası yok telefonumda gamaralı değel kusura bakmen AYE de gelsin cumartesi partiye onunlada tanışırdık.. hem siz başbaşa alla allah garip...

D C R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    4 ümüz grup takılcaz...
    iyi eğlenceler............
    DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

Abim sana ne dedim gelmek ısteyen cok olur dıe nese sana suprız yaparıs forumca hep bırlıkte orda olurus ev ev deıl cunku saray massallah sankı kendı evımmıs gıbı herkezı davet edıom gelın

Motosikleti
    Turnuva yaparız

herkeze hayırlı geceler muhabbetiniz bol olsun..

Motosikleti
    sym mio
    harbi bu kıza artık Candy Gırl diyelim...sevimli bıdık yaa...Şeker Kız Kendi Tuçe..
    sen de sana serbest
    şikerlik yapim ozaman sana sen nitroyu al ben muratı oyalar anahtarları çalarım...
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    günaydın millet c.tesi akşamı güzel keyifli bi buluşma oldu kanısındayım
    emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım
    hayırlı sohbetler efenimm
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Motosikleti
    sym mio
    BİŞey değil biraz zahmet oldu bana ama napalım.. sizler mutlu olun
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

Alıntı tugcetugce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BİŞey değil biraz zahmet oldu bana ama napalım.. sizler mutlu olun
    ARtık butun bulusmaları sen ayarlıcan tuce abla ...Herkez memnun kaldıysa eğer sen ayarlıcan demektir bu

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)