Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

BURSA !Teröre Dur Demek için... 29 Ekim'de Toplanıyoruz

Motovento
    REKLAM ALANI
    GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı supervise adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sadece teröre dur demek için toplanırsınız zaten.Sıkıyosa dağa çıkıp teröriste dur desenize.Boş işler bunlar
    garsonu çağarında boşları toplasın
    numunemisin arkadaşım sen?
    GKN MOTORS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Arkadaslar bugün 14 itibarı ile motorlarımızı şehit mezarlığına sürdük sayı olarak bilmiyorum da afet bir kalabalık vardı...200-300motor vardı sanırım kafadan...Yarın akşamkinde bu kadar beklemesem de yine de çok kalabalık olacağını düşünüyorum.Umarım herkes işin ciddiyetinin farkındadır.

Bazıları yiyiyosa dağa çık demiş rahat olsun canı gönlü, dağlara çıkıp seni de indirmesini bilirim...Aklını başına devşir hangi taraftasın .........
    AKIN FİDAN

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Arkadaşlar yüreğim sizlerle olacak selamlar herkese.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

18.30'da oradayım. Motorum ve bayrağımla birlikte...

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    arkadaşlar yolunuz açık sesiniz gür olsun kimsenin gazına gelmeyin size bize yakışan budur tabiki yolunuzda köpekler olacak HOŞT demeyi bilin üzerine sürmeyin bırakın o hakettiğini bulsun sonu bizden olmasın
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    suzuki gsx r 1000 k5
    bu toplulukta bulunan arkadaşlarımızı,saygı ve sevgiyle selamlıyorum.sayfamızda;böyle bi cümle ve yazanla ilgili yorulmayın.bizler kaliteli ve 'övgüye değer' birçok sözcüğü hak eden insanlarız.neyi nerede,ne zaman yapmamız gerektiğinide biliriz.yeterki izin verilsin.hepinize kazasız belasız motosiklet ve keyif dolu günler inşaallah.

Motosikleti
    DAELİM S2 250
    Ne Olduya Açköpein Biri Ters Bişimi Yazdi Ah şöyle Sokakta Falan Denk Gelmiolarki Allah Yaratti Demicen ...................................

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı tektekermetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu toplulukta bulunan arkadaşlarımızı,saygı ve sevgiyle selamlıyorum.sayfamızda;böyle bi cümle ve yazanla ilgili yorulmayın.bizler kaliteli ve 'övgüye değer' birçok sözcüğü hak eden insanlarız.neyi nerede,ne zaman yapmamız gerektiğinide biliriz.yeterki izin verilsin.hepinize kazasız belasız motosiklet ve keyif dolu günler inşaallah.

MEtin abi hoş geldin...Sözlerin gerçekten çok anlamlı ve çok haklısın.Umarım bu akşam geliyorsundur...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    suzuki burgman AN 650cc ABS (2006)
    inşallah yağmur olmaz. Ben hazırım gelmeye...

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r "Siyah"
    motorum yok ama gonlum mt ve turkiye ile ve bu yuzden dusundum ve motorum olmasada orda olmamın dogru olacaına karar verdim. bu sebeptem dun ihsaniyedeki bir arkadasımda kaldım su anda pazar meydanına bakan balkonda oturmus laptoptan bunu yazıyorum

orada olacağım! altımda beyaz kot ustumde lacivert tshirt sırtımda turk bayraımla kenardan izlerim artik onemli olan orda bulunmak

[MT-BerkaY] - 2008 Ninja 250R - bikepics.com/members/croner_berkay

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    öncelikle sizleri tebrik etmek istiyorum...

Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazıları yiyiyosa dağa çık demiş rahat olsun canı gönlü, dağlara çıkıp seni de indirmesini bilirim...Aklını başına devşir hangi taraftasın .........
    supervise kullanıcı ismine sahip olan üye arkadaşım sana sesleniyorum:
    Yukarıda ki sözlere tamamiyle katıldığımı ve eline tüfeği alıp dağda terörle uğraşmakla herşeyin bitmediğini vurgulamak istiyorum.Burası Türkiye her çeşit insan var.Dün akşam haberleri izleseydin bu sözleri söyleyemezdin.İstanbul'da bir mahallede kanlı terör örgütü pkk yanlısı bir grup insan halkın kafasını karıştırıp,milletimizi bölme çabalarındaydı.sanki ben istemem Mehmetçiklerimizin yanında omuz omuza o şerefsiz,adi pisliklerle çatışmayı.Ama dediğim gibi ülkeyi sadece dış etmenler incitmiyor.herkesinde bildiği gibi içimizde de var bunların kolları.Bu yaptığımız eylemler ise Halkımızın milliyetçi duygularını bir adım daha öne çıkararak,bölücülere kanmamalarını sağlıyor ve sağlayacaktır da...ama sen demek ki bunu düşünemeyecek kadar çiğ bir insan mışsın

Alıntı SeRHaTeKiNci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bursa'lı motosikletçilerimizi canı gönülden kutluyorum..

Burdur'da düzenlemek için kolları sıvamıştım.. Ama izin çıkmadı..
    Serhat arkadaşım ben de çok uğraştım Eskişehir'de ama yapamadım organize edemedim milleti.Ama bayrağımı motoruma asmayı da ihmal etmedim tabi
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r "Siyah"
    Bursadaki organizasyon gerçekten ÇOK güzeldi, çok duygulandığımı hissettim, saat 17:10 civarlarında pazar meydanına geldim ve 18:40 a kadar oradaydım (18:20ye kadar taksi duragındaki bankta 18:40 a kadar motorların çıkış yaptığı yerin sağındaydım goren olduysa ).

Ben en az 180 araç saydım ki aralarda çok daha falza olduğundan eminim, içimden şu 2 duşunce geçiyordu surekli;
    "Ne mutlu Türküm diyene!"
    ve
    "Bu sene sadece izleyebildiğim bu etkinliğe seneye öyle yada böyle katılmazsam adım Berkay değil " (kaskımı almamla sanırım seneye artçı olmamın önunde bi engel kalmayacak )

saat 18den itibaren 5-10sn de bir motor geliyordu fakat saat 18:20 de gelen devasa motosiklet grubundan sonra ciddi bir kalabalık oldu bende yerimden fırladım o anda motorların yanına gittim . Sonra bayraklar dağıtıldı, meşaleler yakıldı ve polis eşliğinde meydandan çıkıldı .

Çekebildiğim 5-6fotoğraf;

18:20 sıralarında gelen büyük grubun başı;

büyük grubun ortası;

ve büyük grubun sonu ;

Çıkmaya hazırlanırken;

Hazırlıklar tamamlanırken;

Ve çıkıştan hemen önce;

---Vede bu da Telefon ile çektiğim çok kötü çıkmış olan vidyo, sebebini bilmiyorum, sadece yaklaşık olarak kaç ne kadar kalabalık vardı fikriniz olsun diye koyuyorum---
    >>>Beklemekteyim, sizi bekletmemek için cevabı koyuyoum video hazır olunca eklerim.
    [MT-BerkaY] - 2008 Ninja 250R - bikepics.com/members/croner_berkay

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125

Size De Helal!

Sevgili Bursali Motorcu Kardeşlerim! Gerçekleştir
    Miş Olduğunuz 29 Ekim Kortejinde Emeği Geçen Ve Katilan Herkezi Tebrik Ediyorum! Sizin De Bildiğiniz Gibi Biz De Istanbulda çok Büyük Ve Ses Getiren Bi Kortej Gerçekleştirdik! Dilerim Ki Bu Tarz Toplanma Ve Birlik Olaylarini Sadece Cumhuriyet Bayramlarimiz Için Gerçekleştirelim Bundan Böyle! Bir Daha Asla Terör Olayi Olmasin Ki,biz De Bunu Protesto Amaciyla Bir Araya Gelmeyelim Inşallah!

Motosikleti
    Honda NX4 falcon
    croner fotolar için sağol

elinde başka foto olan arkadaşlar varsa ekleyebilirmi

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    yüreklerinize sağlık arkadaşlar

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tebrikler Bursa

Daha fazla fotoğraf istiyoruz ..

Her il maaşallah gerekeni çatır çatır yaptı..
    Yüreğinize sağlık sizinde..

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    tebrikler Bursa MT
    emeğinize yüreğinize sağlık
    tüm türkiyede tek yürek tek vücut olmayı başardık sanırım
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

İşte birli beraberlik budur. Bizi böleceklermiş pöööh.

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Muhteşem bir gündü...Oradaydım!...Bazı kırıcı şeyler yaşansa da motorcular arasında her şeye rağmen güzeldi...
    AKIN FİDAN

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)