Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Terore Dur Demek icin... 29 Ekim'de Toplaniyoruz. SEN DE KATIL...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    <a href="http://img91.imageshack.us/my.php?image=29102007161lb4.jpg" target="_

Benden de bir kaç tane.

Beyaz montlu Benim. Benibisanımla görmüşsünüzdür. Köprüden ilk çıkışta malesef sizden ayrılmak zorunda kaldım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    katıldığım organızasyonların en anlamlısıydı,o yağmur çamurda hiç üşenmeden yürüyüşe katılıp sesli mesajlara katkısı olan tüm ikiteker tutkunlarına candan teşekkür ederim ve onların arasında olmam benim için onur vericiydi.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    günaydın arkadaslar.Katılan herkese sonsuz tesekkür ve sevgilerimi iletiyorum.Özellikle anadolu grubu bundan onceki şehitleri anma sürüşüne oranla cok daha fazla sayıda geldiler.Malesef ki yagmur yuzunden kortejde kopmalar oldu.Yine de hersey cok anlamlı ve cok guzeldi.Bu sayfa aracılıgıyla revit marka KIŞLIK montumu kınıyorum.Ateşim 39 derece.
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

mt md ve tüm motor tutkunlarının eline ayağına sağlık keşke orada olabilseydik:(

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı kartalizma1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mt md ve tüm motor tutkunlarının eline ayağına sağlık keşke orada olabilseydik:(
    inanın o yağmur altında orada bulunmamızın sebebi aramızda olamayanlarıda temsil etmemizdi.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Mutluyum guruluyum Türk bir motorcuyum ..
    Hiç bu kadar ıslanıpta mutlu olduğum başka bir gün hatırlamıyorum. Teşekkürler arkadaşlar Ellerinize ayaklarınıza, gözlerinize herşeyinize sağlık..

153- Tuna
    [COLOR="Red"][B]Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
    Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
    [/B][/COLOR]

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    tüm motosiklet severlere katılımlarından dolayı teşekkürler
    süper bir kortej oldu çok ıslandık ama değdi şehitlerimiz için az bile bu ıslanmamız
    tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun
    en anlamlı doğum günlerimden biriydi katılan katılamayan ve yüreği bizle beraber olan tüm dostlara teşekkürler
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Katılmaktan mutluluk ve gurur duyduğum en önemli organizasyonlardan birisiydi. Ufak tefek aksaklıklar, hatalar yaşanmış olsa da, sonuçta duyulan gurur hepsini sildi bence, katılan herkese sonsuz teşekkürler...

Bendeki fotoğraflardan birkaç tanesi:

Birkaç tane de "İyi ki doğdun alper_tim" fotoğrafı:

Çıkıştaki toplu fotoğraflarımızsa pek iyi çıkmamış:

1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

ellerınıze motorlarınnıza saglık

yaa kelımelerle ıfade edemıyorum dun aksamdan berı resımlere bakıorumm gozlerım doluyo gercektenn helal olsun hepımıze
    Dursun bacacı a rh(+)

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    olsan 138 eline sağlık sayende fotoda çıkmışım yine byeaz montlu. umarım tanışırız bir gün

hoxy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07

Muhteşem Muhteşem Muhteşem Muhteşem

MUHTEŞEM MUHTEŞEM MUHTEŞEM MUHTEŞEM

Sevgili dostlarım...
    Dün hayatım boyunca geçirdiğim en anlamlı en organiza en muhteşem gündü...
    Hala şok hala şaşkınlık hala anlatılması zor ama tatlı bir gurur içerisindeyim.
    Dün olanlar yaşananlar sadece orada olmak o havayı o kokuyu o görüntüyü görmek anlatılması çok zor olan şeyler...
    Tüm MOTOSİKLET sevenler oradaydı inanın bana İstanbul' da motosiklet binen tüm arkadaşlar tüm dostlar oradaydı... Biçok İstanbul dışından dışından motosiklet tutkunu dostlar da vardı... Olmayan orada olamayanlar' da eminim yürekleriyle tıpkı 1000 lerce motosiklet seven arkadaşların tek yürek olduğu gibi bizimleydi...
    Destek katılım çoooooooooook büyüktü inanılmayacak kadar büyüktü hemde...
    Konvoyun başlangıcından sonuna kadar oradaydım ve gözlerim defalarca yaşardı...
    Ben çok gururluyum çok mutluyum başta söylediğim gibi anlatılması zor olan duygulkar içindeyim...

Ben buradan bize yardımcı olan ve organizasyon boyunca muhteşem bir özveriyle çalışan, bu organizasyonda emeği geçen tüm dostlarıma teşekkür ediyorum... ARKADAŞLAR MUHTEŞEMDİNİZ

Hele o konvoy tek kelime göremeyen çok şey kaçırdı

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tebrikler İstanbul MT ve tüm İstanbul lu motorcu dostlarımıza...

Layıkıyla yapmışsınız herşeyi.

Bizde İzmir de 400 motor civarı bir katılımla yaptık,bu şimdiye kadar İzmir de yapılmış en büyük motosikletli eylemdi.
    Tüm bu organizasyonlarda emeği geçen,katılan tüm dostlara teşekkürler.

Şehitlerimizin ruhu şad olsun..

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    dünkü çok anlamlı günün resimlerinden bendede var işte o kareler.

-geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    dün çok güzeldi ya bölesine anlamlı bi organizasyon ve çoşkulu motorcular benim saati geri almayı unutmuşum o yüzden 1 saat erken gittim dolmabahceye ya süperdi o kalabalık insanlar motorlarının başından ayrılmıyodu motorcu gerçek motorculardı bayraklar vs.ben zat ıma özel bayrak motifleri yaptım özene bözene ugrastım ya yağmura yakalanmaktan korkuyodum başımada geldi karbiratörün orda bi sorun var benim motorda ve bekledigim gibi yolda tekledi suyu yiyince istop ettim ama çalıştı saolsun hele şeyitlikte motordan inince komple ıslandıgımı hissettim herneyse bir şehit mezarında bi msj okudum bir bayan yazmıştı orda çok duygulandımda.yağmur degil kar bile yagsaydı ben genede giderdim motorumun yolda kalıcagını bile bile gittim.gidemiyen arkadaslar içinde orda bulunmak istedim katılan bütün arkadaşlara çok teşekkür ederim elinde resim vs.olanlar yayınlasın hatıramız olsun emegi geçen arkadaşlara sonsuz minnettarım.
    motor özğürlüktür
    motor ayrıçalıktır
    motorcu motorcunun kardeşidir...
    bütün şehitlerimize Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlıgı diliyorum.
    motosiklet net e teşekkürler...

Alıntı hoxy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MUHTEŞEM MUHTEŞEM MUHTEŞEM MUHTEŞEM

Sevgili dostlarım...
    Dün hayatım boyunca geçirdiğim en anlamlı en organiza en muhteşem gündü...
    Hala şok hala şaşkınlık hala anlatılması zor ama tatlı bir gurur içerisindeyim.
    Dün olanlar yaşananlar sadece orada olmak o havayı o kokuyu o görüntüyü görmek anlatılması çok zor olan şeyler...
    Tüm MOTOSİKLET sevenler oradaydı inanın bana İstanbul' da motosiklet binen tüm arkadaşlar tüm dostlar oradaydı... Biçok İstanbul dışından dışından motosiklet tutkunu dostlar da vardı... Olmayan orada olamayanlar' da eminim yürekleriyle tıpkı 1000 lerce motosiklet seven arkadaşların tek yürek olduğu gibi bizimleydi...
    Destek katılım çoooooooooook büyüktü inanılmayacak kadar büyüktü hemde...
    Konvoyun başlangıcından sonuna kadar oradaydım ve gözlerim defalarca yaşardı...
    Ben çok gururluyum çok mutluyum başta söylediğim gibi anlatılması zor olan duygulkar içindeyim...

Ben buradan bize yardımcı olan ve organizasyon boyunca muhteşem bir özveriyle çalışan, bu organizasyonda emeği geçen tüm dostlarıma teşekkür ediyorum... ARKADAŞLAR MUHTEŞEMDİNİZ

Hele o konvoy tek kelime göremeyen çok şey kaçırdı
    ya okurken bile ürperdim çok içten açıklamışsın dün yaşananları ağzına kalbine sağlık.umarım herkez benim kadar ıslanmıştır ve bu duygu dolu anları yaşamıştır

Benim de kısacık motosiklet geçmişimin en büyük organizasyonuydu. Ama hayatım boyunca katıldığım ve katılacağım organizasyonların en büyüklerindendi diye rahatlıkla söyleyebilirim. 500 civarı motor olduğu söyleniyor ki göz alabildiğine motor vardı Dolmabahçeye geldiğimizde. Yeni motorumu yağmura çıkartmayacaktım hesapta ama hiç içim sızlamadı o sağanak altında çamur içinde sürerken. Zira müthiş bir iç huzuru yaşadım. Gerçekten orada olmayanlar çok büyük bir şeyden mahrum oldu, darısı başlarına diyelim.
    Genel olarak çok iyi organize olmuştu herkes. Arada bir kaç racingçi artistik yapmadı değil ama dev kortej onları da tolere etti.
    Islanan giysilerime, kirlenen motosikletime rağmen bu yağmur Türkiye ve Türk motosikletçileri adına yüreğime su serpti.

Motosikleti
    ybr 250
    ya gercekten söyleye bilecegim tek sey cok müthis bi gösteri katılan herkesi tebrik ederim.HAYATIMDA MOTORCU OLDUGUM İCİN GURUR DUYDUM.
    en azından katılamasam bile siz gitmeyenler icinde oradaydınız elınıze ayagınıza saglık
    LORD OF THE WAR

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    müthiş bi kalabalıktı hayatımda unutmayacağım bir 29 ekim olarak anılarımın arasında yer aldı.

Bu olayı organize eden arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Muhteşemdi.

hatta edirnekapı şehitliği yoluna döndükten sonra çok süperdi insanlar ellerinde bayraklar sallıyorlar, el sallıyorlardı..... anlatılacak gibi değil sadece yaşamak lazım.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    fener alayını erken başlatan bazı şarlatanlara yetişemediğimiz için bizde
    fener alayı çıkışında bekliyeceğimiz yer olan kızıltoprak shell de bekledik ağaç olduk hatta
    skull zor dayandı walla ne işimiz var burda der gibiydi

hakan abimde sıkıntıdan foto çekmek için hazırlık yapıyor

bende bekledim tabi kimsecikler gelmedi

birde kız kulesiyle resmim olsun di mi

buda gecenin finali olacayın makinede pek net çıkmamış
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Forumdan Uzaklaştırıldı
    buruk gurur yaşadığımız bir gün keşke bu dönemde başka konular üzerine anlamlı toplantılar yapsak.....
    tabi şehide şehit diyemeyenlere bölücüye halk önderi diyenlere en kötüsü şehitlikteki konuşmanın sonunda olduğu gibi " NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !!!" diyemeyenlere verdiğimiz güzel bir cevap oldu.
    grup taksim civarında bir nebze koptu. organizasyon içinde grubun yolunu açmak için çabalayanlar, grubu derli toplu tutabilmek için yönlendirme yapanlar vardı, bazı kişilerin artçılarında kameralar sağımızdan solumuzdan geçiyorlardı..... insanların tepkileri bazen bön bön bakmak bazen el sallamak şeklinde oldu.....
    katılımcılara tekrar teşekkür ederim... o kalabalıkta tanıdığım kimse yoktu, kimseylede tanışamadım, sadece birbirimize selamlar verdik aldık....
    gönül bağımızı pekiştirdik....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler