Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

...21.08.PAZAR F1 EŞLİĞİNDE TANIŞMA GEZİSİ NASILDI...

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    oleeeyyy...
    ilk ben döndüm..
    ilk gelen başlığı açar...
    neyse gelelim gezi hakkındaki izlenimlerime...
    öncelikle hacıoğlunun önünde sap gibi bekleyen tombik baron985 dostuma bende 2.sap olarak katıldım...
    sonra sırasıyla çok yakışıklı kardeşim thunderkıller ve express dostumla 4 lü olarak moral bozukluğuyla leylim2ye doğru hareket ettik...
    tabi ben gölden çıkmış ördek gibi sırılsıklamım...
    babalar tam teşkilat...
    bende bermuda şotla bodrum rüzgarı derken donuma kadar ıslandım...
    leylim2 de erdun abi, freeözkan,aydınynr dostlar bekliyorlarmış...
    tanışma kaynaşma sohbet ortamından sonra yanımıza ulaşbaykal ve zevcesi hanımefendi teşrif ettiler...
    kadirsoyy dostumda arabasıyla geldi ve sonra motorunu getirdi..
    chatnoir ağamız ise en son teşrif ettiler...
    saat 15.00 gibi f1 başladı...
    büyük ekranda 1.5 saat gibi izledik...
    sonra pendik'e kadar gidip geri döndük ve erdun abi bizden ayrıldı...
    tüm tayfa sahilde cafede biraz oturduktan sonra ayrıldık...
    tanışma kaynaşma güzel oldu...
    dijital makine kimse getirmediği için cepten birkaç resim çekildi...
    bakalım kim çektiklerini yükleyecek siteye...

gelelim dostlarım hakkındaki düşüncelerime...

e_erdun....adamcağız sağolsun 3 kilo tulumba getirdi...bu arada ben köprü başında durduğumda daha kimseyle tanışmadan durayımmı gibilerden işaret yaptı...sağol dedim...kalp kalbe karşıymış...baba adammış valla...sevgiyle kal...

ubaykal ve zevcesi...ulaş baba çok karizmatikmiş.yengemizle tam bir uyum içindeler.birbirlerini çok seviyorlar belli..biraz yalnızlık çeker gibi oldu bizim gibi fırlamaların yanında ama yengenin yanında tabi ağır abi..

express..adam tam bir laz uşağı...yerinde duramıyor..kıpır kıpır..bize evsahipliği yaptı..yedik içtik kendi ödedi valla...bonkör adammış...motordada rahat durmuyor...hep önde gitti...arkadakiler pek umrunda değil...bir ara freeözkanı sürüş halinde tekmelerken gördüm...korktum valla...

aydınsoyy...adam satınalmacı...arabası var...zengin yani...gam keder yok...motoru satıcam diyor...çok ağırbaşlı...kendisiyle çok kaynaştım...

baron985...tam bir yarma..adam korkuyor valla...motora çok yakışıyor...çok sempatik çocuk...dörtgöz...tam teşkilatlı conan gibi...

freeözkan...valla o motorla maltepeye gelmek cesaret işi...bu tayfa ağva gezisinden el ense olmuş biz sap gibi kaldık...efendi çocuk...şeker çocuk kucağına al sev valla...motoru gibi kendiside sempatik...

aydın ynr...adamın bir avatarına bak dersinki vaaay be bu ne karizma...kendisi gelmedi amcaoğlu geldi galiba...bu adam kızları ne biçim kandırıyordur valla...avatarı kazadan önceki haliymiş...neyse geçmiş olsun...çok düzgün aklıbaşında baba bir arkadaş..tanıdığıma memnun oldum...

chatnoir...tam bir robocop...motor sürüşü gayet nizami ve düzgün...beyefendi temiz bir arkadaş...sonradan aramıza katıldı...

cabrıolet...gayet beyefendi sırma saçlı bir arkadaş...kendisini tanımak bir şerefti...

thunder kıller...çok yakışıklı çok samimi bir arkadaş...tanışmak güzeldi...

HEPİNİZİ TANIMAK ÇOK GÜZELDİ...İNŞALLAH DEVAMI GELİR...TEKRAR BERABER OLMAK DİLEĞİYLE...ABBAS EVE GİDER...HANIM BENİ OYACAK VALLA...13 AYLIK KIZIM YAĞMURU BİR ÖZLEMİŞİMKİ SORMAYIN...
    ESAS BOMBA YAZIM YARINA GELECEK. BU YAZI ÇOK PEMBEYDİ...

HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMM
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    alemsin mete han kardeşim motrun üstünde gitmiyodun sanki koşuyudun sanki

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    olayı detaylı anlatayımda öyle kaçayım...
    daha yola yeni çıktım...
    köprüde plakamı poşetle kapatıyorum...
    beleş ogsden geçmek için...
    kenarda dumuşum 1.köprüde...
    sakallı bir motorcu durayımmı işareti yaptı...
    yardım maksadıyla...
    bende sağol işaretiyle eyvallah yaptım...
    bu şahıs bizim erdun baba çıkmasın...
    bir baktım leylim2de kendisi...
    çok sevdim valla...
    kanım kaynadı adam...
    adama tulumba almış sulukule mevzusundan...
    güzel insan kendisi...canımsın erdun abi...
    adam kanatsız melek yani...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

sitenin yaramaz çocuğu mete_han diyorduk bi baktık karşımızda bir dev var yolda giderken altında motor görünmüyor, sanırsınız bir dev havada uçuyor şakası bir yana kendisi tam bir sevgi adamı, kayahanın hormonlusu gözlerinden öperim arkadaşım...

Mehmetin Cep telefonundan gelen resimler

Bunlarda Önderin Cep telefonu

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya mete ben gelmeyi çok istedim sırf beni nasıl tanımlayacağını görmek için
    ya bu kadar açıklamadan sora keşke bir resim ekleseydinizde sizi bizde tanısaydık
    ama mete ben kesinlikle senle tanışmalıyım
    ya analizlere bakıyomda ne diyeyim bilemiyom
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

aydınsoyy...adam satınalmacı...arabası var...zengin yani...gam keder yok...motoru satıcam diyor...çok ağırbaşlı...kendisiyle çok kaynaştım...
    o kadirsoy du

ubaykal ve zevcesi...ulaş baba çok karizmatikmiş.yengemizle tam bir uyum içindeler.birbirlerini çok seviyorlar belli..biraz yalnızlık çeker gibi oldu bizim gibi fırlamaların yanında ama yengenin yanında tabi ağır abi..
    buda CaBRioLeT ti ve ubaykal hacıoğlunda bize uğrayıp birkaç işim var sonra gelicem diyip gelmiyen kişiydi

cabrıolet...gayet beyefendi sırma saçlı bir arkadaş...kendisini tanımak bir şerefti...
    valla kimden bahsediyon anlamadım

baron985...tam bir yarma..adam korkuyor valla
    nassssıı yani neyden korkuyorum ayrıcana

baron985, mete_han senden korkmuş euheuhe nasıl oluyosa

Motosikleti
    ASYA 150T-1
    mete_han kendinden hiç bahsetmemişsin be abii olmadı bak şimdi insanlar en çok seni merak eder
    şu duvara tırmanmak işini bilhare konuşalım abi bu kadar da açık sözlü olunmazki,neyse çok memnun oldum seni tanıdığıma kendine eyii bak küçük dev
    TEK RAKİBİM THY :P

Gelmeyenler
    ========
    eyong
    JoJo
    Skullhunter
    RUZGARSEVDALISI
    boy +(bandit ve Avo )
    gurzan
    nichtsx
    shadow-vt
    leto
    cenkmenderes (kesin degil)
    ccbbdd (kesin degil)
    alestevardiya
    Kartal23 (kesin değil)

buyrun arkadaşlar burdan başlayın hesap sormaya

baron985, "kesin değil"ler affolsun kalanların tez kafaları vurula...

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    metehancım benim kanatlarım motorum yahu kim olsa yardım için dururdum ama kan çekti işte arkadaşlar sizlerden erken ayrıldığım için özür dilerim bu arada" lösemi olan bi arkadaşımın çocuğu için trombozit vermem gerekiyodu "bunlar burdan söylenmez ama hayat yaşam meselesi hepinizi çok seviyom

Motosikleti
    ASYA 150T-1
    u_baykal, sen yırttın sanma abicim listede adın yok diye senin yaptığın daha fena,ne ölçü almakmış o be insan o saatde kadar anadolu yakasının ölçüsünü alırdı mazeretini ivedi bekler saygılar sunarız
    TEK RAKİBİM THY :P

Motosikleti
    chatnoir tulumbaların çoğunu sana sakladım arka çantaya bakta onları mideye bi güzel indir kardeşim afiyet olsun

e_erdun, abi sağolasın ama hepsini yersem şeker komasına girerim diye yoldaki kopillere verdim. pek sevindiler, sevabı senindir. kesene bereket...

Skullhunter , keşke sende maltepeye kadar gelipte az ilerde oturmaktansa yanımıza gelseydin de tanışsaydık. sevmedin bizi heralde. aşk olsun! :

kahraman34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içmeler köprüsünden aşagı in tersaneleri geç işte ben ordayım(tuzla)
    Motosikleti
    bir adet 2005 model kırmızı düldül(as150t)
    kırmızı as 150t kime ait vallahi bu modele hastayım
    [SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"]gerçekleri [/COLOR][COLOR="Yellow"]tarih [/COLOR][COLOR="Red"]yazar[/COLOR],[COLOR="Yellow"]tarihi [/COLOR][COLOR="Red"]galatasaray[/COLOR] [COLOR="Yellow"]yazar[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

Motosikleti
    hepinize afiyet olsun helal hoş olsun

e_erdun, kesene bereket. valla ilk geldiğinde daha sıcaktı bile.

Motosikleti
    freeözakn ve aydınynr kardeşlerim daha evlerine varmadılarmı acaba burda yoklar onları burada göremiyorum köprü benim geçtiğim saatta bayağı rüzgarlı idi

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler