Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kimsesiz çocuklara bayram hediyeleri....

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    Alıntı delipoyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yuvaya alınacak malzemeler 6 ekim cumartesi günü teslim edilecektir... 10 ekim çarşamba günü iftara gelecek diğer 5 arkadaşa özellikle duyuruyorum ki herhangi bir malzeme getirmeyin.. teslimat sorun oluyor.. tüm görevliler başka işlerle ilgilendiği için..

bekliyoruz... ama sanırım farkettin bu ziyaret olmayacak pek. hemen teslimat yapıp çıkacağız... vakti müsaid olan arkadaşlarla da iftar yaparız artık

tamam elektronik konusunda cahiliz işte.. ne yüzüme vuruyosunuz.. ağlarım bak

gel .. gel... bekliyoruz...
    yok arkadaşım ben kimseye birşey demiyotum estafurulah cahil bile demiyorum ama bu benim meslegim o yuzden şimdi ardaşlar vcd almaya kalksaya yazık o yüzden kimse aglamasın hayat gülmek için allah kimseye keder vermesin
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    daha yok :( pek yakında honda cbr 125r olucak başlangıç napalım :)
    böle duyarlı insanları ve yaralı organizeleri gördükçe bu siteye olan saygım artıyor

bu organizasyona katılmak isterdim ama malum bayram öncesi ve ben ailemi ziyarete istanbul dışına gitmiş olucam :(

organize beni çok sevindirdi ama gelemicek olmak beni çok üzdü :( çocuklara bendende kulak dolusu sevgiler götürün
    Bir peri her kalbi kırıldığında, bir tüy düşürürmüş kanatlarından ve tüyleri kalmadığında ölürmüş, peritozu olmadan uçamadığı gibi... ::melek02:

Motosikleti
    SKYGO 250 CC.
    uzun bir yaz tatilinden sonra tüm arkadaşlara dostlara yeniden merhaba

dönüşümde gene güzel ve işe yarar bir organizasyonla olsun istedim. Ramazanın şu mübarek günlerinde derimki zekat ve fitrelerimizin bir kısmıyla daha öncede ziyaret ederek sevgilerini kazandığımız kardeşlerimize bayramlıklar getirerek mutlu edelim. Zaman yeterli olmadığı için ziyaret değil sadece aldığımız hediyelikleri yuvaya teslim şeklinde bir destek olacak kardeşlerimize. Daha önce bu ziyaretlerde yuvayı gören arkadaşlarım bilirler tüm yardımlarımız mutlaka çocukları buluyor. Çok başarılı ve sevgi dolu bir ekip çalışıyor yuvada.
    Bahsettiğim çocuk esirgeme kurumu Üsküdar daki HASAN TAN ÇOCUK ESİRGEME... Bu yuvada 7-12 yaş arası kız ve erkek kardeşlerimiz kalıyor. Hepside okula gidiyor. Bayramda ailesi olan her çocuk gibi onlarında yeni yeni giyinmeleri için lütfen bana yardımcı olun. az da olsa mutlaka bişeyler getirmeyi planlıyorum. bana bu konuda destek vermek isteyen varsa 0536 604 28 39 nolu telefondan bana ulaşabilirler yada bu topikten haberleşerek elimizden geleni yapabiliriz diye düşünüyorum.
    Çocuklara ayakkabı, spor ayakkabı, iç çamaşır ve giyim alabiliriz.

Evet bundan sonrası sizin elinizde. ONLARDA BİZİM ÇOCUKLARIMIZ.

En son 6 Ekim 2007 tarihinde tüm yardımları biraraya getirip teslim edelim derim. Hatta vakti müsaid olan arkadaşlar teslimat sırasında da beni yanlız bırakmazlarsa çok mutlu olurum.

Ayrıca 10 Ekim 2007 Çarşamba akşamı 6 kişi olarak YUVADA VERİLECEK iftara davetliyiz. İftara gelecekler listesi:

1. delipoyraz
    2. DARKDIAMOND
    3. Egehan1974 (Kankam olur kendileri)
    4. buraki77
    5. buraki77 +1 i
    6. silah1
    7.nursuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

atalarımız ne demişşş damlaya damlaya göl olurrr...hadi arkadaşlar eller cebeee....basta bennnn..
    BİZ HERNEKADAR SOSYETENİN CİLALI TAŞLARINDA DANS ETMEYİ BİLMESEKDE SOĞUK DOLUNAYDA ŞEYTANLA AZRAİLLE DANS ETMEYİ İYİ BİLİRİZ.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Alıntı pixie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böle duyarlı insanları ve yaralı organizeleri gördükçe bu siteye olan saygım artıyor

bu organizasyona katılmak isterdim ama malum bayram öncesi ve ben ailemi ziyarete istanbul dışına gitmiş olucam :(

organize beni çok sevindirdi ama gelemicek olmak beni çok üzdü :( çocuklara bendende kulak dolusu sevgiler götürün
    herşey madiyat degildir bazen manevi destekte gerekir teşekkürler desteginiz için
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

delipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vulcan (maket uzaktan kumandalı) :)
    Alıntı nursu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

atalarımız ne demişşş damlaya damlaya göl olurrr...hadi arkadaşlar eller cebeee....basta bennnn..
    selam hem sitemize hemde aramıza hoşgeldin... ÇOcuklara alınacak malzemeleri 6 ekim cumartesi yuvanın önünde buluşup teslim edeceğiz eğer seninde tuzun olacaksa 6 ekim günü saat 17:30 da bekliyoruz.

Birde iftara geleceğini belirtmişsin, çocuklarla yapacağımız iftarda 10 ekim çarşamba en geç 18:20 de yuvada olman gerekiyor. İftar günü herhangi bir malzeme getirmeyeceğiz sadece yemeğe katılacağız. görüşmek üzere..
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    selam hem sitemize hemde aramıza hoşgeldin... ÇOcuklara alınacak malzemeleri 6 ekim cumartesi yuvanın önünde buluşup teslim edeceğiz eğer seninde tuzun olacaksa 6 ekim günü saat 17:30 da bekliyoruz.

Birde iftara geleceğini belirtmişsin, çocuklarla yapacağımız iftarda 10 ekim çarşamba en geç 18:20 de yuvada olman gerekiyor. İftar günü herhangi bir malzeme getirmeyeceğiz sadece yemeğe katılacağız. görüşmek üzere..
    eger bir aksilik olmasa 6 ekim de bende orda olmaya cakışacagım inşallah allahtan bir mani cımazsa görüşmek üzere

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Tebrik ediyorum sizleri ne güzel düşünmüş, ne güzel hareket etmişsiniz. Helal olsun, Allah yardımlarınızı kabul etsin. 3 sayfada bu kadar yardım toplanmış hayret ettim. Okurken duygulandım... Yüreğinize sağlık. Allah gönlünüze göre versin hepinizin.
    Okan ACAR

Motosikleti
    SUZUKI GFS 1200 S Bandit
    Yuva ne yazıkki nakit bağış kabul edemiyor.. Sadece alınan eşyaları ve hediyeleri makbuz karşılığı teslim edebiliyoruz. Destek vermek istersen benimle lütfen irtibata geç.. Şimdiden teşekkür.
    Cok güzel bir organizasyon olacagindan eminim. Almanyadan nasil yardim edebilirim?
    Selamlar

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Tebrikler arkadaşlar yine MT'ye yakışır bir etkinlik daha kutlarım seni delipoyraz öncü
    olduğun için.Daha önceki yuvaya düzenlediğiniz etkinliğe katılamamıştım ama
    bu sefer bende geliyorum 6 ekim cumartesi bir aksilik olmazsa görüşmek üzere.

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bilişim fuarına gitmiştik,çıkışta bi çorap fabrikasının satış mağazasına girdik.Baktım güzel cıvıl cıvıl çoraplar vardı hemen baya bi miktar aldım ama eve gidince gözüme az göründü.Tekrar gidicem fuara çıkışta uğrayabilirsem yine almayı düşünüyorum.6 ekim cumartesi 17:30 uygun olan herkesin hediye almasa bile uğramasını rica ediyorum.Zira çocuklar motorcu ablalarını,abilerini çok seviyorlar.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Motosikleti
    Alıntı Almanci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok güzel bir organizasyon olacagindan eminim. Almanyadan nasil yardim edebilirim?
    Selamlar
    desteğin için teşekkürler.... varlığınız yeter... Yardım için istanbula geldiğinde bekleriz. çocukların sevgiye onlara uzanan sıcak bir ele , inanın TV den DVD den daha fazla ihtiyaçları var..

Alıntı silah1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eger bir aksilik olmasa 6 ekim de bende orda olmaya cakışacagım inşallah allahtan bir mani cımazsa görüşmek üzere
    çok sevindik.. görüşmek üzere...

Alıntı arslanfb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrikler arkadaşlar yine MT'ye yakışır bir etkinlik daha kutlarım seni delipoyraz öncü
    olduğun için.Daha önceki yuvaya düzenlediğiniz etkinliğe katılamamıştım ama
    bu sefer bende geliyorum 6 ekim cumartesi bir aksilik olmazsa görüşmek üzere.
    Umarım yuvadan çocuklarla biraz zaman geçirmemize izin verirler.. gitmişken birde çocuklarla sohbet şansı yakalayabiliriz... Yarın yani 6 ekim Cumartesi saat 17:00 de görüşmek üzere.. 17:30 a kadar vakit var... Bi şekilde yuvayı bulamayan olursa beni arasın.. telefonum topik açılış yazısında mevcut..

Hadi bakalım zaman geldi... heyecenlanıyorum vallahi..

Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilişim fuarına gitmiştik,çıkışta bi çorap fabrikasının satış mağazasına girdik.Baktım güzel cıvıl cıvıl çoraplar vardı hemen baya bi miktar aldım ama eve gidince gözüme az göründü.Tekrar gidicem fuara çıkışta uğrayabilirsem yine almayı düşünüyorum.6 ekim cumartesi 17:30 uygun olan herkesin hediye almasa bile uğramasını rica ediyorum.Zira çocuklar motorcu ablalarını,abilerini çok seviyorlar.

çorap işide çok entresan aklıma hiç gelmeyen ama çokta gerekli bir ihtiyaç hele ki havalarında soğuduğunu düşünürsek.. tebrik ederim seni.
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

Görmeyen vardır,sonra "aaaa bilmiyoduk!" olmasın diye bi daha hatırlatayım;Yarın yuvayaaaa!....
    Oğuz

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    arkadaşlar son gelen bilgi dogrultusunda yarın cucuklarla vakit gecirmek isteyen olursa saat 17:00 orda olabilirler cocuklar saat 18:00 kadar bahcede olcaklarmış

Alıntı silah1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar son gelen bilgi dogrultusunda yarın cucuklarla vakit gecirmek isteyen olursa saat 17:00 orda olabilirler cocuklar saat 18:00 kadar bahcede olcaklarmış
    Ben biraz erken gidip sokağın başında bekliycem.Bilmeyen arkadaşlar Üsküdar'dan KAdıköy'e giderken Doğancılar yokuşunu bulup yukarıya doğru çıkabilirlerse bekliyor olacağım.Yuvanın girişi yokuşun tam ortalarına kadar çıkıldığında sokak girişidir.
    Oğuz

Motosikleti
    güncelliyelim bakaaam...................

YURDA GELECEKLERİN LİSTESİ:
    1-Delipoyraz
    2-Darkdiamont
    3-Silah-1
    4-Egehan1974
    5-Buraki77+1
    6-Nursu
    7-Metaldog
    8-Ozrace+1
    9-Ben.
    10-Sen.
    11-
    12-
    13-
    14-
    15-

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    vallahi bu bir mangal topigi olsaydı şu anda 7 8 sayfa olmustu ne oldu arkadaşlar size bu cocukların kopekler kadar da mı degeri yok oraya bile daha cok yardım edildi daha cok insan gitti nerdesiniz

Motosikleti
    evet arkadaşlar ben çimdi çıkıyorum 4 bucuk gibi ordayım katılım çok az halis
    yazdıklarına katılmaktayım başka bir şey olsaydı liste tavan yapmıştı valla.

Motosikleti
    az ama özüz.. önemli olan çocuklar gerisi boş.. az da olsa onlar hep mutlu oluyorlar gelen arkadaşlar kendilerini üzmesin.. ama az evvel bizim topiğe yazan NECDET arkadaşımızın kaza geçirdiğini okudum, durumuda pek iyi değilmiş, ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM. Beni aramıştı konuşmuştuk... Canıda sıkkındı sanki... kendi sıkıntılarını bir kenara bırakmış ne yapabilirim diyordu bana, dualarımız onunla olsun ....

Motosikleti
    Evet arkadaşlar yurtta afacanlarla beraberdik bu akşam çok keyif aldım
    ama çocuklarla baş etmekde zor olmadı değil yani valla ufaklar ama küçük canavarlar gibiydiler hee.

Alıntı arslanfb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar yurtta afacanlarla beraberdik bu akşam çok keyif aldım
    ama çocuklarla baş etmekde zor olmadı değil yani valla ufaklar ama küçük canavarlar gibiydiler hee.
    Alayı canavar be kardeşim! Halı saha maçı yapsak bu kadar yorulmam. NE kadar eminler ama,"Bi daha gelmiycenki!" derken.Hoş poyraz abim bayadır gidiyo ama benim ikinci gidişim.Sonrada gidicem!Oraya bi giden bi daha gider.Çünkü ihtiyaçları var be abi!

Biz sağolalım be kardeşler.
    Oğuz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)