Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

[İstanbul MT] Ev yemekleriyle iftara davet / 22.09.2007 Cumartesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Hani resimler yok mu?
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bu aralar 4 teker takılıyorum...
    güzel buluşma oldu.. Ümmet ve Halis abiye teşekkürler, yemek sonrası gidilen haliç teki gemi cafede çok güzeldi resimleri bekliyoruzz...
    [B]I finally found my way, say goodbye to yesterday... Hit the gas there ain't no brakes on this lost highway[/B]

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    evet yine klasik MT'ye yakışan şekerpare tadında bi organizasyon oldu... yalnız motorcu üyelerimizin nerdeyse yarısının ikitekeri terketip dört tekerle gelmesi bizleri düşündürmedi değil... kendilerini bir kare içerisine alıp deşifre etme düşüncelerimi malasef hayata geçiremedim... lakin foto vermemek için köşe bucak kaçtılar...

uzun lafın kısası iftardan sonra pınar arkadaşımızın önerdiği askerlik şubesi ve adliyenin karşısında şık mekana doğru yola çıkıp çaylarımızı içmeye burda devam ettik...biz biraz erken ayrılıp geldik arkadaşlarımız halen ordalar ama yinede aramıza yeni katılan güzel arkadaşlarımızla tanışma imkanımız oldu...haftaya görüşmek üzere şimdi fotolar....

orucumuzu açtığımız mekandan birkaç görüntü...

ihsanhakan abimiz herzamanki şıklığıyla...

karizmatik pozlarıyla makinamızı bozan üyemiz alchile-aşin beyde aramızdaydı...

erhan ve damlada sürpriz yapıp bizi yanlız bırakmadı...
    [/QUOTE]

iftardan sonraki ikinci mekana girerken süper ikili tencere ve teflon kardeşlerimiz objektiflerimize yakalanıyo...

komtan bey motorsikletten istifa edip scooter'la gelmiş...kendisine yakıştıramadık scooterlı mod istemiyoruz... biran önce özüne dön gürkan'ım...

seygili aye kardeşim...

bay ve bayan go-kart üyeleri...

bir diğer karizmatik kardeşlerimiz...

yavaş yavaş kalkarkene...

ohhhh be bitti sonunda ne zor işmiş bu foto yükleme işi...buna bi çözüm bulmak lazım...eeee şimdi artık diğer üyelerimizde en aşşağı 4-5 tane daha makina vardı hadi beyler size kolay gele...

Alıntı Starsailor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir iftar oldu katılan herkese teşekkürler
    En kısa zamanda görüşmek üzere
    Alıntı Starsailor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lütfen birileri benim üyeliğimi kullanarak mesaj yazmasın aaaaa
    hakaten bende diyorum damla bu kadar klasik ve resmi bir cevap yazmaz demekki altında bi bit yeniği varmış... damla sen merak etme kullanan arkadaş gerekli araştırma neticesinde bulunup site kuralları gereği cezalandırılacaktır içini ferah tut...

bu arada saygıdeğer cemal abimiz rahatsızlığı dolayısıyla aramızda bulunamadı...kendisine burdan geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum...kendine dikkat et cemal abim...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    @Syriana
    Resimler için teşekkürler Bülent abi!!
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    var....
    [QUOTE=Syriana;815650]evet yine klasik MT'ye yakışan şekerpare tadında bi organizasyon oldu... yalnız motorcu üyelerimizin nerdeyse yarısının ikitekeri terketip dört tekerle gelmesi bizleri düşündürmedi değil... kendilerini bir kare içerisine alıp deşifre etme düşüncelerimi malasef hayata geçiremedim... lakin foto vermemek için köşe bucak kaçtılar...

uzun lafın kısası iftardan sonra pınar arkadaşımızın önerdiği askerlik şubesi ve adliyenin karşısında şık mekana doğru yola çıkıp çaylarımızı içmeye burda devam ettik...biz biraz erken ayrılıp geldik arkadaşlarımız halen ordalar ama yinede aramıza yeni katılan güzel arkadaşlarımızla tanışma imkanımız oldu...haftaya görüşmek üzere şimdi fotolar....

karizmatik pozlarıyla makinamızı bozan üyemiz alchile-aşin beyde aramızdaydı...

/iftar018ag6.jpg[/IMG][/URL]
    yahu bulentcımmm ıyı yakalamıssın benı yaa,sozunde ve ozunde dusuncelerın ıcın cok tsk edıyorum...ama harbıden ıyı cıkmısım tekrar bbı bakımmm
    we gercekten ıyı bulusma oldu bu kadar mt uyesının gelmesı benı cok sevındırdı,gunden gune sızlerle daha ıyı dost olduguma ınanıyorum degerlı mt kardeslerım hepınız cok sagolunn

.........................................
    ....................[B][COLOR="Red"]LÂL[/COLOR][/B]........................
    [B][COLOR="Sienna"]10. köye doğru yola çıktım
    9. köydekiler size hayırlı tıraşlar...[/COLOR][/B]

Motosikleti
    sym mio
    evet evet çok güzeldi halis abimle ümmet abim çok yaşa
    çok teşekkürler.. pınar a da mavi haliç için ayrı bi saygım var
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Herkese teşekkürler.. Güzel bir akşamdı ;) her ne kadar 2 tane burak, 2 tanede mustafa olsada genede güzeldi yani

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Gorkem, Komtan, Morrigan, Tencere, Silah1, Ummet abi, Metalgod, r0cc0 ve ben bulusmaya tophanede cay ve nargile keyfiyle devam ediyoruz.

Gorkem tavlada yenilince camura yatti, mekani birbirine katti, komtan nobetci eczane aramaya gitti, emzik bulunursa rahatliyicaz

Tencere kustu, kafasina dev semsiyedeki biriken yagmur sulari indi arkasi pamukkale travertenleri gibi oldu, kaskli 5 yaslarinda bir cocuk tencereye kagit mendil satmaya calisti vs. vs..

Yemekleri ben kacirdim ama guzel aksamdi Ummet abiye tesekkurler

Motosikleti
    sym mio
    tamam şimdi resimleri yollayabilirsin muratcım

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

arkadaslar ben tencere umit icin soylediklerime pismanim beni affet umit!!!

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gorkem, Komtan, Morrigan, Tencere, Silah1, Ummet abi, Metalgod, r0cc0 ve ben bulusmaya tophanede cay ve nargile keyfiyle devam ediyoruz.

Gorkem tavlada yenilince camura yatti, mekani birbirine katti, komtan nobetci eczane aramaya gitti, emzik bulunursa rahatliyicaz

Tencere kustu, kafasina dev semsiyedeki biriken yagmur sulari indi arkasi pamukkale travertenleri gibi oldu, kaskli 5 yaslarinda bir cocuk tencereye kagit mendil satmaya calisti vs. vs..

Yemekleri ben kacirdim ama guzel aksamdi Ummet abiye tesekkurler

oh oh hadi bakalım siz devam edinde burda yağmur bir indi pir indi sağanak şeklinde birazdan tepenize gelirse şoka uğramayın sonra...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

tencere sen bizim herseyimizsin, yakarin kurban olsun sana

1000RR imi satiyorum arkadaslar cbr 125arar le yada mazda rx7 ile takas olur haberiniz olsun

RoLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6N
    Alıntı bybrut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese teşekkürler.. Güzel bir akşamdı ;) her ne kadar 2 tane burak, 2 tanede mustafa olsada genede güzeldi yani
    2 tanede yusuf wardı :D ywa benimde 1 tane resmim çıkmış onda da tam arkamı dönmüşüm elimdeki sigara objektiflere poz vermiş :D diğer fotoları bekliyorum. annem o fotoyu görse azıma acı biber sürer heralde :D

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

cuma gunki organizasyonun fotolarinida eklemedigim icin pismanim affedin:(

Motosikleti
    sym mio
    tencere sen bizim herseyimizsin, yakarin kurban olsun sana

1000RR imi satiyorum arkadaslar cbr 125arar le yada mazda rx7 ile takas olur haberiniz olsun
    biri bişlerden korktu galibaaa

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı RoLa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 tanede yusuf wardı :D ywa benimde 1 tane resmim çıkmış onda da tam arkamı dönmüşüm elimdeki sigara objektiflere poz vermiş :D diğer fotoları bekliyorum. annem o fotoyu görse azıma acı biber sürer heralde :D
    aynen yusuftanda 2 tane vardı. sanırım bi kızların isimleri tekti valla bende o kadar fotolara poz verdim hiç çıkmamışım :D

Motosikleti
    Yamaha MT25
    cuma gunki organizasyonun fotolarinida eklemedigim icin pismanim affedin:(
    muratcım kafana yağmur geçti galiba... o cuma değil perşembe olucaktı... hadi onu geçtik bari bugünki fotolardan kaytarma tamammı...

Motosikleti
    Bu aralar 4 teker takılıyorum...
    beni yusufyusuf lada tanıştırdın ya pınarr... daha ne diyim
    [B]I finally found my way, say goodbye to yesterday... Hit the gas there ain't no brakes on this lost highway[/B]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı Syriana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muratcım kafana yağmur geçti galiba... o cuma değil perşembe olucaktı... hadi onu geçtik bari bugünki fotolardan kaytarma tamammı...
    Benim id ile metalgod yazmis

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler