Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Gelip gelmeme durumunuz?

Katılımcı sayısı
15. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kesin gelirim

5 33.33%
  • Kesin gelemem

3 20.00%
  • Belki gelebilirim

7 46.67%
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

20 AĞUSTOS 2005 CUMARTESİ YALIKÖY-ORMANLI

Motovento
    REKLAM ALANI
    Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    e_erdun, Erdun abi bizim buralara ne zaman gelmeyi planlıyorsun.abi hep istanbul taraflarında geziniyorsunuz.buralara gelde sana gezilecek ne yerler var göstereyim.şöyle cumartesiden gel 2 gün dağ taş yayla göl bi gezelim.saygılar sevgiler.not: Göynük sünnet gölü sülüklügöl ve çubuk gölü ile eşsiz manzaralı diğer yaylalar.Türkiyenin nhiç bir yerinde bulup göremezsiniz.
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    arkadaşlar sağ sağlim gezi bitti tüm katılan arkadaşlara teşekkür ederim gezinin en güzel yanı gezide her tür marka motordan olmasıydı tam motorcu dostluk gezisi oldu
    boy'da eve varınca resimleri yayınlayacak

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    arvasi3 kardeşim arkadaşlarım "dediğin yer" için bir gezi organisazyonu yapalarsa
    tabiki mutlaka gelirim. Kendine iyi bak kardeşim

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    e_erdun abi, senden önce yazmayı başaramadım. Herhalde eve gider gitmez oturmuşsundur bilgisayarın başına. Gezi bayağı keyifli geçti. 11 motorduk. Gelirim deyip gelmeyenler her zamanki gibi oldu. Mesela kabir. Sürpriz gelen arkadaşlar da oldu. Yalıköy'de otururken bir arkadaş da bize katıldı. Bir de Çorlu'dan bir abimiz de katıldı bize. Deniz çok güzeldi, kumsal çok güzeldi, yol çok güzeldi. Yemekler inanılmaz ucuzdu. e_erdun abinin dediği gibi her tip motor vardı. Büyük motorlar olmasına rağmen Mondeal 115 li arkadaş bile bize ayak uydurabildi. Resimlerin boyutları büyük olduğundan bu akşam Erhan'a maille yollayacağım. O foruma koyacak. e_erdun abi sen yeter ki Sülüklü Göl'e gitmek iste, biz gezi de oraya ayarlarız. Bir sonraki gezide buluşmak üzere...
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Motosikleti
    tabiki gelirim motor markası ayırımı yoktu çok güzel motorcu dayanışma gezisi oldu

Motosikleti
    erhancığım resimleri çabuk ayarlada sabaha kadar pc'nin başında uyumayalım bende resimler ayarlanıp konulsun bakayım benim çektiğim makinaya formda olamayan pozları sonra eklerim gerçekten çok güzel bir günüde geride bıraktık hergünümüz böyle olsun

Motosikleti
    Zealsun ZS125GY
    Keyifli bir gezi idi. Çok güzel zaman geçirdim. Sizlerle tanışmak güzeldi. Dönüşte ayrı gelmekte ısrar ettiğim için de kusura bakmayın artık :D yetişemiosunuz bana napim yani hehe

Motosikleti
    demircan harika bi çocuksun eksprilerinle seni hiç bir zaman unutmayacığız hele denize çiş olayını ve çamurlara bazı arkadaşları sürüklediğin için benden söylemisi gezilerde bu çocuğu takib edenler asfalttan çıkmasın demircanı takip eden çamura bulanır ona göre arkadaşlar selamlar kardeşim

Motosikleti
    HONDA CBR 600F - JINLUN JL 250
    Oh kazasız belasız atlattığınıza sevindim. Ayrıca çeşitli motorların olması da güzeldi. Belim tutulmasaydı e_erdun abinin peşine takılacaktım ama bir dahakini kaçırmam artık. tebrikler.

Motosikleti
    HONDA CBR 600F - JINLUN JL 250
    i:

Motosikleti
    mondial 115 li kerem arkadaş arı gibi uçuyodu vallah bir ara yanına yaklaştım bir süre beraber giitik benim süratım 100 gösteriyodu tabiki ubaykal kardeşim arkadaşlarımın sayesinde ogüzel bakir yerleride gördük ha burada Çorludan Gelen Muammer ardaşımızada teşekkürler hiç üşenmeden tek başına kalkıp dünyanın yolunu bizimle tanışmaya geldiği için

Pizza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GS500
    Bendeki resimler arkadaşlar

boys bana çook kızacak

Motosikleti
    Zealsun ZS125GY
    Gezi raporu
    --------------------------------------------------------------------------------
    20/08/2005 cumartesi günü bir arkadaşımın daveti ile motosiklet.net sitesinden arkadaşların düzenlemiş olduğu geziye katılma kararı aldım. Her ne kadar çok geç vakitte haber almış olsamda sitemizde de duyurusunu yapmış olmama rağmen, bizden katılım 2 kişiyle oldu.

Cumartesi sabahı kalktım hazırlıklarımı tamamladım. Anadolu yakasındaki buluşma noktası olan Kızıltoprak çıkışındaki shell benzincisine gittim. Tam buluşma saatinde orda idim fakat kimsecikler yoktu. 15 dakika daha süre olmasına rağmen gelen olup olmayacağını bilmediğim için benzinimi doldurup Avrupa yakası buluşma yeri olan şişli shell e doğru gaz açtım.

Şişli de shell e vardığımda damla, erdun abi ve eşi gelmişlerdi bile. Hemen selamlaşıp kenara çekilerek sigara tüttürmeye başladık. ( sigara sağlığa zararlıdır hele ki bir benzinliğin içinde iseniz. )

Bu bekleme sürecinde motorlar teker teker gelmeye başladılar. Hatta bir ara suat geldi. Ama işi ekemeyeceği için sadece selam demek amacıyla uğramış

Saat 10.30 a kadar sürekli sencer i aramama rağmen telefonu kapalı olduğu için ulaşamadım.10,30 da yola çıktık. Grubun hızı 80 km/s olarak belirlendi. Mahmutlu gişelere kadar sorunsuz olarak geldik. Bir sigara molası ve gidişat hakkında biraz konuştuktan sonra ben grup artçlığı görevini üstlendim. Çatalcaya kadar sorunsuz ve akıcı bir yolculuk yaptıktan sonra tem den çıktık. Keyifli yollardan geçerek yola devam ettik.

Günün olayı Yalıköy e saparken meydana geldi. Yol keskin bir L viraj ile sağa kıvrılıyordu. Bu L virajın yanında ise harika bir toprak alan çaprazlamasına yola bağlanıyordu. Ben o tümsekleri ve toprağı görünce dayanamayıp direk daldım. Toprak yolun uzunluğu yaklaşık 40-50 metre kadardı ama tekerlekleri yerden kesebilecek güzel tümsekler vardı. 50 km hızla girdim. Zıplaya zıplaya ilerlerken aniden önümde çamur dolu bir hendeği son anda gördüm. Gaza biraz daha asılıp ön tekeri hendeğin karşı yamacına denk getirip çamurları yararak çıktım. Tam ilerleyip yola çıkmıştım ki korna çalmaya başladı arkadakiler. Hemen dönüp ne olduğuna baktım. Kırmızı bir ybr arka tekeri hendekte kalıp çamura batmış kalmış orada herkes gülmekten yerlere yatıyor. Hemen motordan atladım ybr yi biraz itekledim. Çıkardık çamurdan. Yola devam ettik. Öndeki grup durmuş bizi bekliyor. Sordular ne oldu diye olayı anlatmaya çalışıyoruz ama gülmekten konuşamıyoruz. En sonunda anlatmayı başarabildik gülme krizi geldi bütün gruba.

En sonunda yalıköy e vardık. Köy kahvesinin önüne dizdik motorları ve oturup yorgunluk çaylarımızı içmeye başladık. 15 dakikalık moladan sonra ormanlı plajına doğru yola çıktık. 5 dakikalık bir yolculuktan sonra plaj girişine vardık. Plaja doğru kıvrılarak inen kum+toprak yolda azınmamak için kendimi tutarak aşağı indik. Toz toprak çıkarıp sövülmek istemedim:D

Motorları zor da olsa park edip ( zemin yer yer kum olduğundan sehpalar gömülüyordu ) kendimizi lokantamsı kısma attık. Hemen köfte siparişlerimizi verdik. Bir grup köfteyi bekleyene kadar kendini denize attı. Biz de hoş bir sohbete başladık. Köfteler geldi salata patates kızarması eşliğinde yutup denize koştuk. 15 dakika kadar yüzdük. Damla üşüdüğünden çıkalım dedi ama bırakmadık.Suyun içinde sohbet etmeye çalıştık bir süre. Ama biraz sonra artık yorulmaya başladığımız için ( sigara zararlıdır demiştim değil mi ) çıkma kararı aldık. Kuma ayak bastık ve yağmur çiselemeye başladı ince ince. Acele şekilde yukarı çıkıp duş aldık. O sırada tepeden Sencer indi. Kötü kötü bakıyor bana dedim bakma sen getirdin yağmuru biz yüzdük bile Çorlu dan nakliyeci ağabeymiz de bize katıldı. Sohbet başladı tekrar. Nakliyeci ağabeymiz bize çevrede gidilebilecek kamp kurulabilecek yerler hakkında bilgi verdi. Bu arada denize giren bazı arkadaşları börtü böcek ısırmış. Denize girince işeseydiniz hem sıcak olurdu hem böcek gelmezdi diye bir espri yaptım. Çok güldüler sağolsunlar 

Artık yola çıkma vakti gelmişti. Hafif yağmur nedeni ile giyinmek zorunda kaldım ben bile.:p Yola koyulduk. Yağmur yağdığı + yollar kayganlaştığı + aşırı gerildiği + aşırı yorulduğu için damlacım yavaş ve gergin ilerliyordu. İleride benzinlikte mola verdiğimizde ben gruptan ayrılmayı teklif ettim o da kabul etti. Grup hayır olmaz beraber gidelim diye ısrar etsede ben daha çok ısrar edince birkaç poz fotodan sonra biz önden yola çıktık. Tıngır mıngır gidiyoruz. Arada düzlük ve kuruyol u buldukça damla gazlıyor ben yetişicem diye yırtınıyorum Gişelerden bilet nasıl alınır konulu kısa kursumu başarıyla geçen damla ile gişelerden sonra sola çekip sigara yaktık.

Bu arada grup bize yetişti. Son kez vedalaştık yola koyuldular. Biz de biraz daha dinlenip çıktık yola. Oldukça akıcı bir yolculuktan sonra otobanda damlanın çok yorulduğunu fark edip taksim – Okmeydanı sapağından çıktım. Okmeydanı şişli yapıp damlanın evine vardık. Bu arada söylemek lazım yeni motora başlayan biri için damlanın evinin yeri çok fena. Çok dik yokuşlar çok dik virajlar ve yol sürekli ıslak Motorları otoparka bırakıp şişli etfal in bahçesinde çay molası verdik. Biraz soluklanıp annemlerde akşam yemeğini kolaya getirmek üzere yola koyuldum.

Çok keyifli bir gezi oldu benim için. Yeni arkadaşlar edindim. Çamura bulandım. Yoruldum. Islandım. Falandım filandım….

Motosikleti
    Zealsun ZS125GY
    e_erdun, abicim yorumların için çok teşekkür ederim. Bende sizleri çok sevgim. Çok keyif aldım. Valla adamın ruhunda enduro varsa altında ybr değil chopper bile olsa gelir peşimden :D Ama tabi seninde dediğin gibi asfalttan ayrılmamakta fayda var :D

Motosikleti
    erhandaki resimler

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Erhan'a bir sürü fotoğraf yolladım, umarım en kısa zamanda Galeri bölümüne koyar.

Motosikleti
    boy bide alo deseydin ne yaptı acaba

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    abi sana bir kıyak yapayım. bu fotoğrafı çok beğendim...

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    bu da çok hoş...

Motosikleti
    eşim ve ben ne kadar teşekkür etsek azdır +100000000000000000000=sonzusa kadar

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler