Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

[MT İstanbul] Hayvan barınakları projesi / 15 Eylül 2007 Cumartesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2004 Honda Twister
    Yedikule'de Meral Hanım fotomuzu siteye eklemiş.

http://www.fatihbelediyesiyedikuleha...goruntuler.htm
    "İyiler Kazanır Kötülükler Kazınır Dediler, Mutlu Olmak İçin Mutlu Etmek Yeter Dediler" ...1 :cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı buraki77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yedikule'de Meral Hanım fotomuzu siteye eklemiş.

http://www.fatihbelediyesiyedikuleha...goruntuler.htm
    selam bende yedikule hayvan barinaginin resimleri incelerken gördüm sitenin adını . motorsiklet.net yazilmis ama azim ettim buldum. üy oldum. insanlar , kendi dertlerine düşmüş. yıllık 180 milyar dolar makyaj malzemesi alıyoruz ve hala aç canlılar avr dünyada. demekki deim az da olsa insan var dünyada. zaten motosiklet aşığıyım. dedim ki hem insan hemde motosiklet sevdalıları var. bende üye olayım.

Gitmiş yardım etmişsiniz elleriniz dert görmesin.

herkese selamlar.

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süper gezi olmuş Ellerinize saglık.Köpeklerde çok sevimli

Bu resme koptum. Cidden hepsi hazrolda.
    Elint arkadaş
    Hayvan sevmeyen, onların gözlerinden birşey anlayamayan benim naçizane fikrimce başka birşeyide sevemezLafım asla korkanlara değil! Korkabilir insan ve normaldir, aramızda korkup da en büyük yardımı yapan kadirşinaslar da vardı!! Bu şekerlerin hiç bir maddi ihtiyacı yok desem yalan olur, mama, gazete kağıdı vs. ama en çok insan sıcaklığı!! Bir diğer tarafta, gerçek sokak köpüşlerini toplamışlar ve bizi sokmak istemediler. Çünkü o hayvanlar çok travma almışlar, girdiğimizde havlamaya başlayıp saatlerce susumuyorlarmış.
    Sonuçta, iyiki gezdik gördük oraları Motor olmayaydı, getirdiği anlayış ve bakış açısı olmayaydı evde Dizi seyrediyor olabilirdik
    Herkese, tüm vicdanlara teşekkürler. Katılamayan ancak gönlü bizlerle olan arkadaşlarımıza şükranlar
    Poturdak

Motosikleti
    2004 Honda Twister
    selam havalar bozmadan şu ataşehir barınağına da gitsek diyorum ben baktım üsküdar ve ümraniye barınakları yanyana zaten ve birşeye ihtiyaçları yok muş zaten çok fazla köpecikde yoktu. toplamda 200 köpecik falan. ataşehirde 1000 den fazla var
    "İyiler Kazanır Kötülükler Kazınır Dediler, Mutlu Olmak İçin Mutlu Etmek Yeter Dediler" ...1 :cat:

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    muzaffer ve burak apilerim ben bu hayvan sevgisinde bu derece yoğunlaşmanızı yadırgıyorum...hepimizi o tüy torbalarını severiz...ama Ramazanda ara versek bu kuçu kuçulara...

inanın ki Cenabı Hak o pire torbalarına gerekli rızkı veriyor...bi şekilde kendi pisliklerini veya kendi leşlerin veya yavrularını yiyerek hayatta kalmayı başarıyorlar...

ama açlıktan ölen bir insan asla başka bir insanı yemiyor...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Burgman AN400 K7 Silver + Asya T-19A 2006 Kırmızı
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muzaffer ve burak apilerim ben bu hayvan sevgisinde bu derece yoğunlaşmanızı yadırgıyorum...hepimizi o tüy torbalarını severiz...ama Ramazanda ara versek bu kuçu kuçulara...

inanın ki Cenabı Hak o pire torbalarına gerekli rızkı veriyor...bi şekilde kendi pisliklerini veya kendi leşlerin veya yavrularını yiyerek hayatta kalmayı başarıyorlar...

ama açlıktan ölen bir insan asla başka bir insanı yemiyor...

Böyle bir yaklaşım olur mu? Ramazan ile bu konunun ne alakası var?
    Bilakis açlığın ne demek olduğunu Ramazan'da daha iyi anlıyor insan...
    Bu başlık altında bu mesajı yazmış olmanız büyük saygısızlık bence. Onca emek verilip, güzel şeyler yapıyor arkadaşlar. Hayvanlar için bu kadar emek veren insanların insanlar için çok daha fazla emek verdiğine emin olabilirsiniz. Kendinizi hiç üzmeyiniz Metehan Bey.
    Sizi bu -bana göre anlamsız, yersiz ve saygısız- mesajınız nedeniyle şiddetle kınıyorum.
    Saygılar,
    Veni Vidi Vici

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler