Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

21/08/2005 ERİKLİ GEZİSİ

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    arvası 3 kardeşim arkadaşlara hadi şuraya gidelim dememle olmaz bir forum açılır katılım sayısına göre hareket edilir. verdiğin biligiler içinde teşekkürler arkadaşlarım sizin bölgyi seçerlerse seve seve gelirim selamlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    kabir kardeşim ben tüm gezilere açıkım bu iş bir geziyle kalmaz umarım .arkadaşlarımın zannedersem birkaçının ilk uzun yol deneyimi bu idi yol çok virajlı olduğundan dönüş yolu trafik yoğunluğundan tabiki insanoğluyuz yorulmalar olacak kendilerini birazdan toparlayıp gezi için plan yapacaklarını umuyorum

kabir, sen marmara ereglisi diye yeni bir konu ac ordan konusalim bu olayi. adresinide burayada sile gezisinin resimlerinin konusuna da at ki herkes gorsun. ok

kabir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250
    HADI MILLET KATILIM YOK MU BU HAFTASONU YAPALIM GEZIYI MARMARA EREGLISINI PAZAR SABAH 9 DA CIKALIM YOLA AKSAM HEP BIRLIKTE DONELIM KATILIMCI ARKADASLAR LUTFEN +1 YAZSIN LISTEYI CIKARALIM

kabir +1
    e_erdun +1

yok mu gelen arkadaslar
    ::::::::::GALLOWS:::::::::::::
    THRASH TILL DEATH

aydinynr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as 125 t gri
    kabir, Ben bu haftasonu gelmem arkadaşlar ancak istanbul içinde bir organizasyon olursa gelirim buradan tüm sevenlerime duyrulur...
    \"Turkish Choopers\"

Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    erdun abi bak benim fikrimi istersen bir değerlendir vede tartışmaya aç.siz istanbuldan gelirseniz.bilecik tarafından gelecek olan arkadaşlar,Ankara tarafından gelecek arkadaşlar ve Aadapazarı ile izmit istikametinden gelecek olan arkadaşlar toplanırlarsa çok güzel ve kaliteli bir buluşma olabilir.Göynükte buluşulup daha sonra topluca göle gidilerek gece kamp yapılabilir.veyahutta göynükte pansiyonlarda kalınarak müthiş bir gece tertip edebiliriz.lütfen bu fikrimi biraz arkadaşlarla paylaşırsan sevinirim.sizleri çok seviyorum.
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    Arkadaşlar günübirlik seyahatler çok yorucu olur.vede motorcunun aslında en sinsi düşmanıdır.bizim tecrübeli abilerimiz bunu iyi bilirler.Günübirlik seyahatlerde dönüş herzaman risktir.bunu tecrübelerime dayanarak söylüyorum.ama hiç olmazsa bir gecelik konaklama insana hem moral verir hem ruh ve bedene dinginlik verir.bence günübirlik seyahatlerde fazla uzakları tercih etmeyin.farınız ve bahtınız açık olsun
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

aydinynr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as 125 t gri
    Hafta sonu f1 istanbul yarışları var arkadaşlar şöyle istanbulda toplanıp izlesek bi yerde bu gezi olaylarını da haftaya bıraksak
    \"Turkish Choopers\"

SERENO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JINLUN 250-5
    M.Ereğlisine giderseniz tam ismi aklımda değil annanenin yerimi neydi
    sahilde meşhur köfteci var orda köfte tavsiye ederim
    balıkçı teknelerine giderken büyük bi kahve var
    Ama denizi kokuyorr bilginizee

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler