Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

29/08/2007{mt} Gaziantep Toplantisi Gokart'a Gidiyoruz

Motovento
    REKLAM ALANI
    Cbr125repsol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R1 2000
    Alıntı cceyhun20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw 2 dak boşbırakmaya gelmiyor topigi yarış musabakasına çevirmişsiniz.Yarın bu bol keseden atan babayigitler ortalıkta olur inşallah

Yarın Akşam görecen abi sen yarışı....

Not:Benim baklavamın üzerinde fıstıklı dondurmada olsun Ali abi...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Yeşil gözlüler berk araba kullanır ondandır.

Haa Bu arada Bu arabalar el freni çekip arka kaydırmaya benzemez drift yapacaz orada. Ben iddaa ediyorum size tur bindirecem.
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

Motosikleti
    Yamaha R1 2000
    Alıntı SaLToN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeşil gözlüler berk araba kullanır ondandır.
    Senin araba kullanmanı yiyim ben...

Pis çinli...

arkadaşlar bu işi ancak pistler çözumler artık bırakın topigide iyi dinlenin borunuzu yarın pist te öttürün

Motosikleti
    kanunı 150 cc
    ya madem guruba ayrıldık gurup arkadasım gokan b unlara kac tur bındırelım nedersın 1 tur yetermı ne dersın alı abı sen merak etme bız onları havada karada yenerız bu motor kullanmaya benzemez

Alıntı AYDEMİR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canın sagolsun irfan sen sec kadroyu bana herşey uyar eski gokart cılardan kım kaldi
    benim kadrom canavargibi MAŞALLAH YARIN GÖRÜŞELİM BU BUYUK OLAYA BUTUN TV KANALLARINI CARICAM OLAY OLACAK OLAY

Motosikleti
    kanunı 150 cc
    hı bıde unutmadan hepımız kardesız arkadaslar bakın anahtarınızı alınca aman ben bılmıyodum ben duymadım ben gormedım demeyın ya alı abı ya bunlara bır ders verıcez ama aglamasınlar sonra

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Ali abi üniversitenin arabaları nasıldır bilmiyoruz. O arabalara kim bilir kaç kişi bindi yalama olmustur şimdiye o arabalar. Real in arabaları daha sıfır. Bence real e gidelim.
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

Motosikleti
    Yamaha R1 2000
    Ali abi üniversitenin arabaları nasıldır bilmiyoruz. O arabalara kim bilir kaç kişi bindi yalama olmustur şimdiye o arabalar. Real in arabaları daha sıfır. Bence real e gidelim.
    Hade len real hem çok uzak hemde çok pahalı kavaklık ile universitenin arası çok yakın En iyisi Universitenin ordaki Go-kart'a gidelim...

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Alıntı Cbr125repsol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hade len real hem çok uzak hemde çok pahalı kavaklık ile universitenin arası çok yakın En iyisi Universitenin ordaki Go-kart'a gidelim...
    Birde Gazikent ile üniversite arasını düşün 30 km. 30 da dönüş 60 km Yuhh Bir pazar gezisi kadar beee. Benim motor Zaten faal illa sıkıntıya girecez.

cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    ula şu çocuklara bak yahu aldılar elimden bigisayarı abi oyun oynayabilirmiyiz diye daha yeni geçebildim şükür bilgisayarın başına. neler olmuş topikte neler aman ya rabbi. Sizler gibi gençleri bizde pistte görmek isteriz. Ben ela gözlüyüm bende sürebilirim değil mi ali abi. Benim iddiam yok. iyi olan kazansın derim ali abi iyi bir fikir bu gokart ta ben yaklaşık beş seneden beri araba kullanmıyom ki nasıl olucak.
    [B][I][COLOR="Red"]GAZİANTEP [COLOR="Black"]MT[/COLOR][/COLOR][/I][/B]
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]
    [COLOR="Black"]YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK. [/COLOR]

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Alıntı cycle27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ula şu çocuklara bak yahu aldılar elimden bigisayarı abi oyun oynayabilirmiyiz diye daha yeni geçebildim şükür bilgisayarın başına. neler olmuş topikte neler aman ya rabbi. Sizler gibi gençleri bizde pistte görmek isteriz. Ben ela gözlüyüm bende sürebilirim değil mi ali abi. Benim iddiam yok. iyi olan kazansın derim ali abi iyi bir fikir bu gokart ta ben yaklaşık beş seneden beri araba kullanmıyom ki nasıl olucak.
    Yahya bunlar yeşil gözlüler iyi araba kullanıyor diye korkuyolar. Onun için yasak koymuslar. Hadi Hadi affetim fazla fark atmam size. Ha bu arada benim gözüm mavi

Motosikleti
    Yamaha R1 2000
    Abi sen o zaman karşı takımdasın Ali abi'nin takımındasın seni almayı çok isterdik ama bonservis bedelini ödeyemeyiz abi gücümüz yetmez seni almaya sen en iyisi karşı takıma geç yada dur dur buldum senden 10 numara hakem olur

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Alıntı Cbr125repsol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi sen o zaman karşı takımdasın Ali abi'nin takımındasın seni almayı çok isterdik ama bonservis bedelini ödeyemeyiz abi gücümüz yetmez seni almaya sen en iyisi karşı takıma geç yada dur dur buldum senden 10 numara hakem olur
    La adam eksiği olan sizsiniz. Hem yahya çok iyi araba kullanır. Geçen köye gidişini anlatı. Arabada millet kanser olmus Uyumus

Motosikleti
    Yamaha R1 2000
    La adam eksiği olan sizsiniz Geçen köye gidişini anlatı. Arabada millet kanser olmus Uyumus
    Pis çinli biz 2 kişi ile yine yeteriz size merak etmeyin tamam işte iyi pilotların hepsi sizde yahya kaptanda sizde artık garanti yenersiniz bizi siz

cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    La adam eksiği olan sizsiniz. Hem yahya çok iyi araba kullanır. Geçen köye gidişini anlatı. Arabada millet kanser olmus Uyumus
    kardeş benim araba kullanmam sakindir. hız yapmam paniğe kapılmam allaha çok şükür. Ama yarışırsak sonuncu olduğumu şimdiden görebiliyorum. Niye derseniz biz michail shumaher miyiz
    [B][I][COLOR="Red"]GAZİANTEP [COLOR="Black"]MT[/COLOR][/COLOR][/I][/B]
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]
    [COLOR="Black"]YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK. [/COLOR]

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Size ben tek basıma yine yeterim. Olm Ben o arabada tek teker yapmıs adamım. (fazlamı attım ne )

kardeş benim araba kullanmam sakindir. hız yapmam paniğe kapılmam allaha çok şükür. Ama yarışırsak sonuncu olduğumu şimdiden görebiliyorum. Niye derseniz biz michail shumaher miyiz
    Kardeşim sen arkadan gel ben bunlara az toz yutturacam Sen geride olursan fazla gelmez sana nasıl olsa ben tüm takımın gururu olacam önden en önden ben gitmem lazım.

Harun sizde biraz çarpışan arabada taktik öğrenin öyle gelin bence Muahahahaha

Motosikleti
    Yamaha R1 2000
    Olm gökan bak aklını alırım senin ona göre;
    Karşındaki kişiyi tanımamışsın bana drift-King Derler arkadaşlar yani (Drift Kralı) sen en iyisi baklava siparişini sabah kalkar kalkmaz ver bence akşam 22:00 de gelip alacaz de baklavacıya'da...

benhasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Joyride+wolf 250
    ya kardeşler ben gelemem demiştim ama
    baklavaya yetişebileceğimi buradan söylemek isterim
    malum sineksiz olmaz
    vız vız olayı

Motosikleti
    Yamaha R1 2000
    Alıntı benhasan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya kardeşler ben gelemem demiştim ama
    baklavaya yetişebileceğimi buradan söylemek isterim
    malum sineksiz olmazvız vız olayı
    hasan abi ben akşam yemek yemiyecem hatta sende yeme bence baklavayı daha çok yiyim diye gün boyu su felanda içmiycem geberene kadar yiyecem yarın baklava kola dondurma full olacak full olm gökhan size bi tane bile vermiycez bunuda belirtelim...ayipcilik olmasın sonra

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)