Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

[İstanbul/Yalova/Eskişehir] MT 2 Eylül 2007 Bursa Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tabanvay
    görkem artçı alcenmi beni be ya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    Alıntı metalgod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görkem artçı alcenmi beni be ya
    ne o yayami kaldın artcı olmaya ne gerek var sen zaten senin motosikletten daha hızlı gidersin
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Motosikleti
    honda. 2006.cbf.500
    nasipse bende gelecem aslında hiç gitmedim böyle geziler ama sırf yeni arkadaşlar tanımak adına katılacam bu organızasyona .

Motosikleti
    tabanvay
    Alıntı silah1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne o yayami kaldın artcı olmaya ne gerek var sen zaten senin motosikletten daha hızlı gidersin

ayıb oluyo abi bizde bu kadar... ötesi motor zamanla gelecek... ayrıca gördün motoru şarköye giderken... kendi sınıfyla kıyasladığın zaman hiç de yavaş kalmıyo... sorunlar çıkartıyo ama ... sınıfında gayet seri bi motor...

tekirdağa giderken piston sekman dağaldı zaten hararetten...

sen tanırsın suzuki servisi nuray uysal a bıraktım uysal motora....

motorsuzu zaten yeni motor alana kadar çıkacağım en uzun yol yine tekirdağ...

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Geziye Bursada katılacağım

Bursa buluşma noktası neresi

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı 34_AK_027 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    e hani ünlü iskendirciye qidecektik ???
    Zaten kısmet olursa en ünlü iskenderciye gideceğiz...İskender İskenderoğlu Köy İskender'in sahibinin bir tesisi klasik mekanı ile içerisinde İskender'i barındırıyor merak etmeyin...

Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geziye Bursada katılacağım

Bursa buluşma noktası neresi
    Bunu hiç düşünmemiştim yahu Ben Bursa girişinden alıp İstanbul'dan gelecek grubu. sora şehir merkezinde kendi arkadas grubumdakilerle buluşturup Ardında dağ yoluna çıkarız die düşünüyordum..İsterseniz birlikte karşılayalım İstanbul grubunu?
    AKIN FİDAN

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Yagmur yagarsa ben gelmem.

Bulusma saati ve yeri cok iyi olmus, ne cok erken, ne cok gec. Yanliz pazar gunu sabah saat 7:30 da arabali vapur calisiyormu?

Bu arada gidecegimiz iskenderci asari pahali degildir ins. Cunku "iskender iskenderoglu" hakikaten kaliteli ve guzel yapiyor ama fiyatida onemli bence.
    Soda Ayran Cool

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı SuSpect adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bulusma saati ve yeri cok iyi olmus, ne cok erken, ne cok gec. Yanliz pazar gunu sabah saat 7:30 da arabali vapur calisiyormu?

Bu arada gidecegimiz iskenderci asari pahali degildir ins. Cunku "iskender iskenderoglu" hakikaten kaliteli ve guzel yapiyor ama fiyatida onemli bence.
    Perşembe'den itibaren hava açılıyor ayrıca sıcaklık değerleri de +30civarında olacak rahat ol geleceksin...porsiyon 14ytl idi en son hatırladığım.İçecek fiyatlarını hatırlamıyorum tam...Merak etmeyin grup indirimi yaptıracağım sizlere
    AKIN FİDAN

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı SuSpect adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Tatlı su motorcusu seniii

hava güzel olacak şu anda yağmur gözükmüyor....

iskender kalitesine göre uygun fiyatlı ama herkese göre değişir... Akın güzel bir indirim yaptırır zaten...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı ErTech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tatlı su motorcusu seniii

hava güzel olacak şu anda yağmur gözükmüyor....

iskender kalitesine göre uygun fiyatlı ama herkese göre değişir... Akın güzel bir indirim yaptırır zaten...

Kalitesine zaten laf edilmez sanırım İndirim konusuna gelince elimden gelen herşeyi yapacağım şöle ortalama bir sayı çıksın cuma cumartesi akşamına kadar telefonuma bakar
    AKIN FİDAN

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Akın hayırlısıyla dönmüşsün eve.... Ben de dönebildim buz üstünde artistik patinaj yaparak....

metalgod
    Alcem be ya
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    tabanvay
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akın hayırlısıyla dönmüşsün eve.... Ben de dönebildim buz üstünde artistik patinaj yaparak....

metalgod
    Alcem be ya

cbf 150 lemi

neyse bakalım yav hayırlısı bursada talip çıktı motora belki gelirimde getirim ... hatun kişide rokenkok rokenkok diye çok ısrar ediyo onuda ekemiyom lanet olsun hepsi üst üste geldi naapsamki olmadı kendi motorumla gelicem ...

zaten yeniden rodaja giriyorum

MNY46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Multistrada1200 , xt 660x
    ultraukala koy cook güzel bi seçim bende katılıyorum sana ama bırde sehır ıcınde gıdıp oturulcak ve nargıle cay kahve tarzı bır yerde toplansak die düşünmüştüm ben...
    ι ωαѕ вσяη ωιтн ωяσηgℓу ωαу вυт ι мυѕт ℓινє

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Sirkeci - Harem Arabalı feribot hattı pazar günü ilk sefer sabah 8:00'da

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster

metalgod
    Alcem be ya
    görkem dikkat et benzin bitmesi bulasıcı bir hastalıkmış sanada bulaşmasın ben bidon alayımı ?
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Motosikleti
    tabanvay
    ozaman ben halis abiin artçısı olacam... bitsin benzini kalalım yolda bne alışkınım zati bana koymuo

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    ozaman ben halis abiin artçısı olacam... bitsin benzini kalalım yolda bne alışkınım zati bana koymuo
    olur alırım seni ama benim kötü bir alışkanlıgım var tam 23 yılık toplu yola cıkmadan toplantı yerine gelmeden once benzin alırım
    tabi sabotaj olmazasa zor yolda kalmam

Motosikleti
    tabanvay
    valla ben bilmem artık orasını sabotajmı olur başka bişeymi olur...

Teflon'la konuştum bu akşam..
    Patlayan amortisörünü anlatırken içinden Kuralkan'a iyi niyetleri arz ediyordu sanırım
    Pit çalışmalarını hızlandırıp Pazar gününe yetişmek için çalışacağını söyledi.. Meraklılarına duyrulur..
    [B]Dün Dünle Gitti Cancağazım, Artık Yeni Şeyler Söylemek Lazım... [/B]

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    cbf 150 lemi

neyse bakalım yav hayırlısı bursada talip çıktı motora belki gelirimde getirim ... hatun kişide rokenkok rokenkok diye çok ısrar ediyo onuda ekemiyom lanet olsun hepsi üst üste geldi naapsamki olmadı kendi motorumla gelicem ...

zaten yeniden rodaja giriyorum
    Valla kıvırma seziyorum yakarım çıranı senin

Alıntı Tencere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teflon'la konuştum bu akşam..
    Patlayan amortisörünü anlatırken içinden Kuralkan'a iyi niyetleri arz ediyordu sanırım
    Pit çalışmalarını hızlandırıp Pazar gününe yetişmek için çalışacağını söyledi.. Meraklılarına duyrulur..
    Merakla bekliyoruz sizler için gündüz vaktimizi geçirebileceğimiz bir yer daha buldum.Alaçamda dağda bi yer yakınında şelale var orası sanırm daha uygun olacak.Çünkü uludağ'da yapılacak bir aktivite bulamadım ben..Alaçam'da atv kiralanan tanıdık bir yer var.Maalesef çan çin çong ama 3tane atv varmış kiralık arkadaşımın bir tanıdığının.Ayrıca her türlü kahvaltılık muhteşem imiş ayrıca balık ızgara çeşitleri mevcutmuş.Bursa'ya girdiğimizde kahvaltımızı orada yapabiliriz.Uygun fiyata atv kiralayıp eğlenceyi doruğa çıkarabilriz diyorum ben.İsterseniz topluca uludağ'da yapılacak bir aktivite düşünebiliriz.Ayrıca alaçam'da şelaleye çok yakın çok mükemmel bir yer...Benim kafama şimdilik en yatkın olan Alaçam'a gitmek.Ardından Mudanya yolundaki KÖY tesisine ve 1saat gibi bir sürede yemeğimizi yer dinleniriz ve dönüş yolculuğuna çıkarız...Şu anlık en mükemmel plan bu gözüküyor...
    AKIN FİDAN

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler