Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

[İstanbul/Yalova/Eskişehir] MT 2 Eylül 2007 Bursa Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    ohh ohh gezin bakalım duruma göre bende gelebilirim kuzenim birol ile.

10.30 da istanbuldan çıkınca yaklaşık 12 gibi eskihisarda olunur,yarım saat beklesek ve pazar günleri kalabalık oluyor,saat 13.30 gibi topçulara inilir ve ordan hareket ettiginizde bursa 85 km yaklaşık 1 saat veya 1.30 saat te alınır.
    14 de bursaya varılır bence geç oluyor,ama çogunluk ne derse o derim ben dönüşüde 18.30 yaparsanız.istanbula 23 gibi varılır
    98 Beygir.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı
    10.30 da istanbuldan çıkınca yaklaşık 12 gibi eskihisarda olunur,yarım saat beklesek ve pazar günleri kalabalık oluyor,saat 13.30 gibi topçulara inilir ve ordan hareket ettiginizde bursa 85 km yaklaşık 1 saat veya 1.30 saat te alınır.
    14 de bursaya varılır
    bence geç oluyor,ama çogunluk ne derse o derim ben dönüşüde 18.30 yaparsanız.istanbula 23 gibi varılır
    Bu hesapta varış 15.00 gibi oluyor, 14.00 değil.

10.30'da Anadolu Yakası buluşma noktasından çıkacağımızı varsaymıştım, 11.15 gibi Eskihisar'da oluruz, kalabalık olması bizim için daha iyi, zaten sıra beklemiyoruz, feribotun dolmasını da beklemez 11.30 gibi hareket eder, 12.15 gibi Topçular'da olur, tahminen 13.30'da Bursa'da oluruz diye düşünüyordum. Dönüşte de yaklaşık aynı hesapla 18.30'da çıksak 21.30 civarı dönmüş olabiliriz.

Tabii ki bu tahminler de oynayacaktır ama kısaltmak için gerekirse dönüşü Pendik feribotuyla yapmak gibi şeyler düşünülebilir.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    ahanda beylikdüzünden biri var.

galiba en uzak benim beylikdüzü......ama farketmez gerekirse sabah 5:00 da kalkarım
    Motora bindiğim için farklı değilim! farklı olduğum için biniyorum...

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    benim işbaşı yapmamı beklediniz dimi?
    ben o kadar yolu tek başıma gittim yalnız başına sıkıcı oluyor
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Tamam Bursa yolcuları, Coşkun abi işbaşı yapıyormuş, artık rahat rahat gidebiliriz onsuz.

Abi pazar gidiyoruz zaten, katıl sen de.
    (Pardon, dershaneydi değil mi çalıştığın yer? O zaman üzgünüz)

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Bende varım ben zaten yalovadayım topçulara yakın yerdeyim sizi topçulardan karşılarım yalova tayfasınada haber veririm muhakkak gelen olur bizdende bence güzel bir gezinti olucak gibi hadi hayırlısı bu arada şeytan diyor gitmişken uludağa çık mangal yap sabah erken buluşulsa uludağa çıkıp mangalda yapabiliriz tabi öneri çoğunluk nederse o olur
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    @gugukk, Vali konağının orada oturmuyor muydun sen? Plakan sürekli oralarda gördüğüm Zealsun'la aynıydı sanki

Neyse, bir şeyler netleştirdikten sonra bir de Yalova buluşma noktası ayarlarız.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r "Siyah"
    eh bende motor olsa size donus yolunda eslik eder istanbuldada bikaç aile ziyaretinde bulunurdum ama işte, malum ehliet felan bekliyoruz... ki ehliet işini muhtemelen gelecek yaza kdr halletmiş olucam bitek motor alması kalacak .

detaylar kesinleşince bursadaki bulusma noktanıza uğramayı gerçekten cok isterim

Motosikleti
    olcan138 yok ben subaşı kalıcı konutlarda oturuyorum yalovada 3 tane var bizim motordan diğerlerini görmüşsündür büyük bir olasılıkla

Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Anadolu yakasından katılacağım, benim tuzum kuru, 9.30 da 10.00 da bana uygun olur, ama Avrupa'da buluşup gelecekler için biraz zaman tanımak lazım.

Akın iskenderin yanında Uludağ, Köy Tesisleri gibi alternatifler sunmuş zaten, gezip görmek istediğimiz yerler varsa biz de ekleriz bir yerler veya Bursalılardan
    yeni öneriler bekleriz...
    10 bile geç aslında ama öğlen sıcağına kalmadan varalım derim bursaya

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı
    şeytan diyor gitmişken uludağa çık mangal yap
    Şeytan iskender ve mangal öneriyor, şeytan diyor ki gidip 10 kilo almadan dönen olmasın.

10 bile geç aslında ama öğlen sıcağına kalmadan varalım derim bursaya
    O zaman cumartesi akşamından yola çıkıp Yalova veya Bursa'da kalabilecek bir yerler bulmaya çalışalım. Ama kimseyi sıkboğaz etmeye gerek de yok, rahat rahat gidip gelsek daha keyifli.

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Arkadaslar biz sabahın erken saatlerin de yolakoyulmuştuk ki hele ki grup sürüşü ile berbat olur...Bence avrupa yakası buluşmasını sabah 7gibi yapsanız çok daha iyi olur hiç olmazsa uludağ'a çıktığımızda öğle saatleri olur günün en sıcak vaktini montlarımızla oturuyor oluruz zirvede...Serin serin geçiririz.Ayrıca dönüş saati sanki çok erken olmul gibi hava 20gibi kararıyor...

Gelecekler belirlensin de bursa'da kaç saat kalacğaınız da kesinleşsin ona göre şimdilik en iyi plan uludağ zirve yapıp ardından KÖY Restaurant tesislerinde İSkender Kebabı yemek olarak gözüküyor...Arından Mudanya-burgaz-kurşunlu-kumsa-istanbul yolu ve gemlik istikametinde sahil yolunu kullanarak bol virajlı ve eğelnceli bir yoldan sizin geri dönüşünüzle tamamlanabilir...
    AKIN FİDAN

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Ben bu iskender fotosunu hatırlıyorum bi yerlerden...

bende bir sorun olmazsa katılabilirim ama şimdiden ismimi yazdırmak istemiyorum... Benim iş durumlarım dengesiz, sonrada neden gelmedin demeyin
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman cumartesi akşamından yola çıkıp Yalova veya Bursa'da kalabilecek bir yerler bulmaya çalışalım. Ama kimseyi sıkboğaz etmeye gerek de yok, rahat rahat gidip gelsek daha keyifli.
    Işte en güzel fikir bu!... Fakat milletin işi gücü var kalmalı olursa katılım az olacaktır...
    Yine de kalmalı gezi olursa katılırım diyenler el kaldırsın
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı ErTech adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bende bir sorun olmazsa katılabilirim ama şimdiden ismimi yazdırmak istemiyorum... Benim iş durumlarım dengesiz, sonrada neden gelmedin demeyin
    o foto daha sora miğdemin derinliklerine saklandı haha

Geleceğini biliyorum zaten işlerden bi sıyrıl da kaçırmak istemezsin heralde
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı ErTech adlı üyeden alıntı
    Sizin 4 silindir gidip yediklerinizden, Akın da özendirmek için Yalova MotoFest topiğine koyunca aynısını, burada tanımadığımız, bilmediğimiz, yabancı iskenderler olmasın, bunu kullanayım dedim.

Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı
    Işte en güzel fikir bu!... Fakat milletin işi gücü var kalmalı olursa katılım az olacaktır...

Hatta Yalova'da kalacak boş ev sorgulamaya başladım bile...
    Canım da çadır istiyor ama, hem yer bulabilecek miyiz, hem BarışaRock'tan sonra hala isteyecek miyiz...

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İster kalmalı olsun farketmez ben katılırım İsterseniz çadırları bizim üst katın balkonuna kurarız

ya barışarock'tan sora istemem sanırm Ama çadırları bizim üst katın balkonuna kurmakta ciddiydim :D
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    Evet bencede sabah erkenden buluşmak daha mantıklı günü öldürmemiş oluruz bu arada kalmalı olarak gelicekseniz katılım az olucaktır ama illa kamp diyorsanız olcan138 de biliyor çınarcıkta çadır yerleri var oraya çadır kurulabilir

Motosikleti
    " AK "
    SELAM HERKESE...

Bursa' ya bizde qelmek istiyoruz... ( 6 Adet ZN Scooter, 1 Adet Reqal Raptor we 1 Adet BMW F 650 ) Bursa' da okumuş biri olarak ULUÇINAR' da dağ we şehir manzaralı yerde oturabilir, hatta kar olmaması sebebiyle kısmen ULUDAĞ' a da çıkabiliriz...Zate bende ne zaandır qitmek istiooorum En kısa sürede qörüşmek üzere...

* Bu arada yemek için İskender ewt ii fikir; Ancak, santral qarajdan qazcılar cad. ara sokakta bulunan iskenderci 3-4 saat açık tutup kapatıyo dükkanı...Dükkan 15 m2... Bütün millet kaldırımda yemek yiyooo...Jipler we tüm lüks araçlar v.s...İlginç bi qörüntü...Eğer karar alınırsa, Bursa' da Antep Yemekleri & Kebapları üzerine dükkanımız mewcut...Yardımcı olabilirim pazar günü dükkanı açmaları we bizlere deişik kebaplar yapmaları konusunda...

Sewqilerimle.
    Kaan AK
    ::offtp::___________[B] " POSETCHI "[/B]__________::offtp::

[B]Her Türlü Baskılı Poşet Yapılır...Fabrika Olunca... :P[/B]

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    yaw gerek yok R3N bursa ya iskender yemeğe gitmeye, ama gezmek içinse gidilebilir, birde iskender için ben burda uludağ da yiyelim diyorum ulus takinde ne dersin hehehehe....

bu arada bursaya gidersek kalacak yer bol ona göre yapalım bi ayarlama...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler