Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

[MT İZMİR] 20 Temmuz Toplantısı İnciraltı Gurme deyiz

Motovento
    REKLAM ALANI
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izmirde kıstırırım biyerde seni.ozaman görürsün selamı sen.nasıl beğendinmi gürmeyi ve izmirlileri.önceki gürme buluşmasında bende ordaydım hatta geceyide orda geçirmiştim.

Elektrikler gitti.... Aç aç biraz bekledik.... Az daha gelmese çimenlere dalıcaktık.... Ama geçen haftadan bize bişey kalmamış.... Çimler yer yer kelleşmiş....

Güzel yer...Hoş....

Araba geçidi bile vardı.... Bmw ciler geçidi...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gelmeyi çok istiyordum fakat İstanbuldan yatılı misafirlerim geldi , o yüzden gelemedim.

fakat aklımda başka bişey var arkadaşlar. Havranlı dostlarımız bana mesaj atmış ve ne zaman Körfeze bir gezi ayarlıyacaksınız demiş . bende sizlere sorup böyle bişey yapsak diyorum . biliyorsunuz Kaz dağlarında SARIKIZ var güre ve zeytinli de pınarbaşları var çok güzel yerler ,alabalık bol, eğer evet derseniz havranlı Muhittin arkadaşımız bizim için oralardan fiat alıcak . ama kalacak yer sorunu olabilir yine çadırlı bir kamp olur kanısındayım yinede Muhittin araştırıp bana bildirecek. görüşmek üzere keyifli sürüşler

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gureli abim,gereken bilgileri alırız,konuşuruz yaparız bir gezi ne demek Ama sırada bekleyen bir iki organizasyon var,onları bi halledelimHaberleşiriz...

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Fotoları kim çekmişti?..... Hala koymamışsınız yaaaa.....

Bir yere gitti Murat ve bir iki arkadaş.Akşam ya da yarın gelir fotolar

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    ooooo uzun bir süre beklicez anlaşılann
    murat dönmezz yarın akşamdan önceee
    adamm her haftasonu leyleği hava da görüyorr
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir yere gitti Murat ve bir iki arkadaş.Akşam ya da yarın gelir fotolar
    döndük döndük
    ben eve girdimde wallace biraz zor girer
    resimleri kanımca pazartesi yükler

gurmede 2. tekrar olmasına rağmen kalabalık ve güzel geçen gece için herkese teşekkürler

I-Ben kadron sağlam diye bizi böyle ekmen olmuyor ama neyse bekliyoruz en kısa zamanda aldım haberlerini bi dahakine gelmezsen motoru bırakıp atlıcam valla wallace ın arkaya, tek başınayken kullanamıyo alışmış artçılı
    görüşmek gülüşmek üzere

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Merhaba İzmir MT. Dün ilk kez katıldım güzel ortamınıza (Çinli racinglerle gelenlerden biri bendim.Tanıştığım tanışamadığım arkadaşlarla bir arada olmaktan büyük keyif aldım. Bundan sonraki buluşmalara da gelmeye çalışacağım.

Gruba yeni katılma çekingenleğimizin hiç olmamasını sağlayan forrapa (ayrıca anahtarlık için de )ve akşam akşam uğraşıp elini kirletip fren müşürümü ayarlayah Cengiz Bey'e ayrıca teşekkürler (Bu arada dediğin gibi müşürü bugün değiştirdim üstad).
    Görüşmek üzere.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

chopperrider,inan çok memnun oldum sizlerle tanıştığıma.İyi ki geldiniz.Bundan sonra da gelmeme gibi bir şansınız yok tabi bunu da bilin,eee şey bide tabi yıkama olayı var Kova,sünger vs. anladınız siz onu

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    forrap ben sana modeator sıfatına hürmeten azıcık rüşvet niyetine bi yemek ısmarlayayım. şu kova fırça meselesinden uzak tut beni hem yıkamayın yahu motorlarınızı çok parlarsa nazar değer hem verniği aşınır yıka yıka dimi çok gereksiz
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    Ben topic karıştırmışım ...

İstanbul'un toplantısına yazmışım iyi mi?

Tuncer saolsun kurtarmış beni

Saol Forrap ; çok mutlu olduk hepimiz...
    Çok teşekkur ederim ;

Sevgiler
    [B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

chopperrider,burda alenen söylenmez ki bu Şimdi oldu mu yani yaptığın Sen beni görecektin bende yapıcaktım sana bi güzellik Ama şimdi herkes anladı,olmadı bu

eczaci101,iyi yanından bak en azından bu sefer doğru yere yazmışsın Bizde çok mutlu olduk sizleri aramızda görmekten..
    Yine bekliyoruz... Her zaman başımızın üstünde yeriniz var.

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tuncer yandın sen !!! benim motor 3 aydır fırça bekliyor sen yeni gelen arkadaşa kıyak geçeceksin. ilk gezide senide mangala atıyorum haberin olsun

Abi sen neden inanıyosun hemen ya,ben adamları gaza getircem yıkamıyacaksınız diye,toplantıya gelecekler sonra yıkattırcaz.Eğer baştan yıkattırcaz dersek buluşmaya da gelmezler hiç yıkattıramayız.Ben o bakıma söyledim yani
    Mangala atma abi beni,lodos var önce

Motosikleti
    Honda ReBeL
    forrap kardeşim slm .bize toplantıda gösterdigin ilgi için tşk.ederiz.diger arkadaşlarda saolsun.Ama chopperrider ve eczac101 abilerimin dediği gibi şu yıkama işini sonraya atsak....Ben kendi motorumu yılda 1 kez yıkıyorum yaw

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resimleri kanımca pazartesi yükler
    Pazartesi mi.ÇAtlarız be pazatesiye kadar

Motosikleti
    CBF 250
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yeni gelen dostlar sanmasın ki yıkama işinden kurtulduk..Bir dahaki buluşmaya kova,sünger,sabun vs. getirmeyi unutmayın Gelenekler ölmez ...
    Bu cuma toplantı olacağını perşembe günü Murat abi den öğrendim ha.Yoksa siteye de bakmadım.Güme gidiyordu vallaha.Heheheee Alp_tunay ile de tanıştık ama konuşamadık.EEeeee hocam Ankara muhabbeti yaparız sonra.Memleketten bir esinti.06 plakayı görünce dayanamadım motorunda,Bu arada ER-5 e çok güzel bakmışsın.Bravo.

Tuncer benim motoru bi şekilde yıkamak lazım,deponun üzerine domates ektim çıkarsa senin motorda yetiştirdiğin(dayun un dakilerden değil ha) biber salatalık falan doğrar yeriz.Sen kova bul sünger bez bul,hazır kendi motoruma el atmışken milletinkileri de yıkarız.Yoksa yeni gelen dostların motorları yıkayacağı yok hehehehiehiehiehiiiii
    :pr::pr::pr:

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı duyulmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu cuma toplantı olacağını perşembe günü Murat abi den öğrendim ha.Yoksa siteye de bakmadım.Güme gidiyordu vallaha.Heheheee Alp_tunay ile de tanıştık ama konuşamadık.EEeeee hocam Ankara muhabbeti yaparız sonra.Memleketten bir esinti.06 plakayı görünce dayanamadım motorunda,Bu arada ER-5 e çok güzel bakmışsın.Bravo.

Tuncer benim motoru bi şekilde yıkamak lazım,deponun üzerine domates ektim çıkarsa senin motorda yetiştirdiğin(dayun un dakilerden değil ha) biber salatalık falan doğrar yeriz.Sen kova bul sünger bez bul,hazır kendi motoruma el atmışken milletinkileri de yıkarız.Yoksa yeni gelen dostların motorları yıkayacağı yok hehehehiehiehiehiiiii
    İyi dileklerin için teşekkürler..... Ama daha tanışamadığım bir sürü arkadaş var sanırım........Umarım en kısa zamanda tanışırız....

yine birlikte olmak çok güzeldi ama resimler nerde göremiyorum sizlerlen olmak herzaman güzel teşekkürler.

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    asıl arşiv yüklenmeden önce iki çerez benden,

burda sanatçının vurgulamak istediği ana tema (anathema diil) katılımın yoğunluğu , bunlar sadece objektifin önüne sığan motorlar, yolda iki arabada sıkışmış araya ama konuyla alakası yok, motorların dahası bile vardı yanii, arkamda kalan siz diyin 5-6 ben atiim 30-34 motor daha vardı bile

Shot with K750i at 2007-07-23

burda da Biri Bizi Çekiyor (BBÇ) , asıl sağlam arşivlerden biri o makinada ,

Shot with K750i at 2007-07-23

siftah benden devamı dostlardan... saygılar selamlar...
    May The Force Be With You

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler