Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

[İzmir MT] 6 Temmuz Cuma Toplantısı - İnciraltı -

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet arkadaşlar...
    Geleneksel buluşmalarımızdan bir tanesini daha gerçekleştirmek üzere 6 Temmuz Cuma akşamı GURME cafe ve restaurant da buluşuyoruz.
    Çimlerin üzerinde,armut koltuklarda yayıla yayıla oturup,hafif deniz esintisiyle kendimizi bulacağız...Günün stresinden uzak,deniz rüzgarı eşliğinde çimlerin üzerinde güzel sohbetlerimizi yapacağız
    Gurme restaurant nerede ?
    İnciraltı 'nda Turkuaz ın çaprazında kalıyor.Yol üzerinde zaten.Yeni bir mekan,açılalı yaklaşık iki ay olmuş.
    Sizin için gittik gördük ve beğendik
    Bize özel fiyatlar aldık,çok iyi ilgilendi arkadaşlar...
    İnanın ilgileri ve fiyatları bir yana yemekleri de mükemmel.Biz hazır oraya gitmişken adanalarını deneyelim dedikSırf sizi düşündüğümüzden yani,yoksa amaç yemek yemek değil
    Bize özel fiyatlar aldık dedik,mesela adana normalde porsiyonu 7 ytl,bize 5 ytl.Ama öyle sıradan bir porsiyondan bahsetmiyoruz,gerek et gerekse yanında gelen mezeler bakımından bir kişinin doymaması imkansız gibi.Biz wallace la 1 porsiyon adana ve mezeleri 2 kişi yiyerek doyduk
    Bu sadece adananın fiyatı idi,diğer ürünlerde de bize özel çok güzel indirimler var.Ortalama %30 civarı bir indirim uygulanacak...
    Mekan oldukça güzel.

Buluşma Yeri : İnciraltı GURME Restaurant - Cafe

Buluşma saati : 20:00

Mekandan bir kaç fotoğraf...

Meşhur adana

Görüşmek üzere...

KATILIM LİSTESİ

- chatkut
    - ıronlıne
    - speedygirl_şule
    - PIERzig
    - forrap
    - MECİT
    - rots
    - ceyz
    - I-BEN
    - wallace
    - lodos (gelirsin sen gelirsiiiin )
    - duyulmaz
    - Özer + 2
    - Ümmet perkitan
    - Acress
    - Umutus
    - Hedowich
    - Erudite
    - atcı06
    - mehmetcalli35

Mesaj yazanlar ve geleceğini belirtenleri yazdım,adını eklememi isteyen varsa söylesin ekleyim hemen,kaçmaz bu buluşma ona göre

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    tuncer beni yaz 1. sıraya :D

Motosikleti
    honda 1000 rr
    tuncercım resımdekı adana sankı resımı cekerken ceken dayanamamısta ucunu yemıs gıbı gorunuyor
    valalaha cuma aksamı kız kardesımın evını tasımasına yardım edıcektım ama sanırım satısı koyucam her sey mt ıcın
    sadece bıraz one alırız olur heralde.
    gorusmek uzere saygılar F.T.T.
    Saygılarımla F.T.T. :salut: ah ah ceken bılır kendım ettım kendım buldum :salut:

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Nasıl özledim izmir'i anlatamam... Gözümde tütüyor....

Benim yerimede keyfini çıkartın...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    En sonunda dişime göre bi organizasyon buldum
    Ama şu toplantılarda biraz erken olsaydı hafta ve sonları gibi mesala.

Neyse ben olarak gelmek istiyorum aksilik çıkmazsa
    Görüşmek üzere

speedygirl şule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geliyoruz kısmetse

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Yemekler güzel gözüküyor benide yaz Tuncer

Tamamdır yazıcam yarın herkesi listeye

Ferhat bi şekilde gelin abi Şule ile birlikte Bu adanalar,pardon bu buluşma kaçmaz

Erhan,(skull) yemekler ne kadar güzeldi anlatamam.Kıymadan değil o adana,satırla liğmelenmiş.Gerçekten yemek konusunda iyilerİstersen sana paket yaptırıp yollıyım kargoyla Şu sıralar kargo gönderip kargo almaya alıştım nasıl olsa

PIERzig,valla gel artık ne diyimSırf senin dişine göre olsun diye ayarladık işte orayı,tshirt indirimi de yapıcam sana söylediğim gibi daha ne istiyon (9,99 ytl) gelceksen söyle de ona göre tshirt getireyim(tabi sana göre beden kaldıysa).

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    Tuncer Bİr Aksİlİk Olmazsa GeleceĞİm..umarim Bİzİm Akhİsar Grubuda Gelİr...
    Bu Arada Benİm Mt TİŞÖrtÜnÜde Teslİm Alayim Artikin.
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

Motosikleti
    şehir efsanesi
    Arkadaşlar dün akşam biz sırf siz rahat edin bir aksilik çıkmasın diye tekrar gittik mekana Forrapın anlattığı kadar var gerçekten.İstemediğimiz halde ikram olarak gelen mezelerden tutunda yemekten sonra kahveleri içelim derken masaya gelen künefelere kadar herşey mükemmel.Tabi ana yemekleri bu kadar çeşit mezeden sonra yemek biraz zor oluyor ama olsuun bitiyor bi şekilde(wallace la gidincee)
    Cuma günü görüşmek üzeree...
    Mecit sen tayfayı toparla kardeşim gelin mutlaka Lodos, İskii, Gürkay özlettiniz abi hadii artık(bak adana diyorum ,urfa diyorum ,beytiii diyoruuuum)....
    [I][/I][I][COLOR="Red"]Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK[B][COLOR="Red"][/COLOR][/B][/COLOR][/I] [COLOR="Red"]www.limitustu.org[/COLOR] (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

gürkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar kusura bakmayın bu toplantıda aranızda olamıyacam.kısmetse bidahaki sefere size iyi eğlenceler
    bir zamanlar benimde bir dl 1000'im vardı:salut:

MECİT,tamamdır tshirt olayını hallederiz...

rots,tahmin ediyordum dün sizden ayrılırken oraya tekrar gideceğiniziSiz tamam açtınız da,wallace tekrar yedi mi asıl onu merak ediyorum (wallace olunca bitiyor felan yazmışsın ama )

gürkay,kısmet değilmiş demek ki,bir daha ki sefere görüşürüz takma kafana...

Motosikleti
    şehir efsanesi
    Yemek ne demek yemek ne demeeek. Bide arada bukadar yememem lazım yememem lazım diye diyee hemdee
    [I][/I][I][COLOR="Red"]Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK[B][COLOR="Red"][/COLOR][/B][/COLOR][/I] [COLOR="Red"]www.limitustu.org[/COLOR] (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

Upss
    Valla ne diyim,kendini aştı Wallace

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Aslında ben dedeme gidecektim. Forrap dedi cuma toplantıyı nerde yapalım. İncirlatı'nda yapalım mı diye konuşurken aklımıza bu mekan geldi ve atladık gittik, tanışmaya kaynaşmaya.

mekanın tam tarifi üçkuyular ferbot iskelesinden Turkuaz' a doğru giderseniz turkuaza gelmeden 20-30 metre önceki kavşaktan sola döneceksiniz ve tam karşınızda. Eğer incirlatı tarafından girip üçkuyulara doğru gidiyorsanız Turkuaz'ı geçtiğiniz gibi sağınızda kalacak.

Güzel çimenlik alanı ve armutları var.

Otoparkı var

iç mekanı da baya büyük ve güzelmiş

Gürkay abi baksana niye gelmiyorsun

O Forrapın ilk mesajındaki adananın ilk hali ve közlenmiş patlıcan, acılı ezme sıcak lavaş, salata

özel lor peyniri otlu tereyağı ve ucu dayanamayıp yenilmiş adana

Alıntı MECİT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tuncer Bİr Aksİlİk Olmazsa GeleceĞİm..umarim Bİzİm Akhİsar Grubuda Gelİr...
    Bu Arada Benİm Mt TİŞÖrtÜnÜde Teslİm Alayim Artikin.
    Mecit bunu özellikle senin için çektim. Bir nargile var ki offf. özel Arabistan tütününden

Bunlarda menüden bir kaç resim ama bize özel var bunlar normal liste fiyatı

çay 0.5YTL, kola meyva suları 2YTL

ayrıca O akşam bize özel ÇİĞKÖFTE yapılacak ve ikram edilecek. Listede gözkümeyen fakat tadını, serinliğini bildiğimiz bazı içecek türleri de mevcuttur. Yine bize özel şişesi 3.5Y TL olacak.

Dediğim gibi dün forrapla gittik bi dünya mezesi ve bir porsiyon adanayı zor bitirdik. Sonra Rots ve bir kaç arkadaş oraya gitmişler mesaj attılar bende tekrar gittim. İçtiğim çayın haddi hesabı yok (Orjinal seylan çayı ve süper) neyse yine koca bir masa bir dünya meze ve yemekler. Dediler Wallace imdaaaaat. EE wallace'ın misyonunda yardım etmekte var yummuldum yemeklere. yemek bitti bize özel hatay künefesi geldi. hadi onu da yedik derken türk kahveleri, yine çaylar.

Neyse arkadaşlar benim size önerim Cuma akşamı için aç gelin. ama harbi aç gelin. yemekler çok güzel ve yanında kaç çeşit mezesi sıcak pidesi, otlu tereyağı var ve bi türlü bunlar bitmek bilmiyor.

Evet şimdi ağzınızın suyunu silinde parmakları görelim

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    wallace ALLAH seni bildiği gibi yapsın kardeşim
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

speedygirl şule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tuncercim bizsiz toplantımı olur hiç. bizde bütün programlar iptal olur yada ertelenir mt toplantısı için maksat dostlarla birlikte olabilmek cumaya kısmetse birlikteyiz sevgiler
    dün yine sana uğradık yoktun amcan vardı girmedik artık içeri meşgul etmeyelim diye.

speedygirl şule,tamamdır kesin gelin zaten,dedim ya bu adanalar pardon bu toplantı kaçmaz
    Bu hafta sabahçıyım,17:00 da mesai the end oluyor.Akşamları yokum yani...Amcam var akşamları

lodos,bırak wallace a Allah seni bildiği gibi yapsın demeyi de,geliyormusun gelmiyormusun onu de Motoru sattım diyeceksin şimdi...Gel abi bi şekilde,bak mecit geliyor atla Manisa ya git,sonra da atla Mecit in arkasına gel,biraz artçı ol (gerçi bi de bunun dönüşü var...Valla gelemiyorum dersen haklısın ne diyim,gerçekçi olmak lazım )

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    forrap
    Sen bu gidişle MT shop açarsın
    S beden kalmadı mı

PIERzig,s beden kalmıştır,evde tshirtler gidince bakarım.Olmadı bayan s beden var eminim,onlardan ayarlarım Ama s beden sana olacak mı(seni görmesem de tshirt bedenleri küçük gibi ondan diyorum).Neyse ben getiricem bakarız orada da zaten

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)