Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

[MT İstanbul] 17 HAZİRAN 2007 PAZAR- YAZA MERHABA GEZİSİ - Şile Ömerli

Motovento
    REKLAM ALANI
    ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Süper gezi ya

Şunu bir hafta sonra yapsanız
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı buraki77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehan senin Bolu abant iptal mi oldu şimdi?
    Abi hiç siteyi takip etmiyon valla...ben topik açmıştım...Temmuz başına erteledim...saygılarımla...ihmal etme bizi hocam...sev okşa...

http://www.motosiklet.net/forum/konu...te-handro.html

Biloo hocam mümkünse benim yazılara yorum falan yazma...olumlu veya olumsuz...nötr olalım hacı forum içinde...

gelmeye çalışıcam ama çok erken ya...Ben mümkünse öğleden sonra teşrif ederim...valla yanlış anlamayın...Bi pazarım var ondada 9 da kalkamam...ok...zaten kaynaşma olayı öğledn sonra başlar...ben tam siz kaynaşırken gelirim...

Metehan abant sonraya kaldı sanırım o zaman bizi de ekleyin listeye mümkünse biloo arkasında olsun Denizci muzaffer bize haber vemeden dylan larla gezi yapmış bende Twister gezisi yapıcam ona inat

Buraki +1 olarak düzelteyim malum aileyiz.

vayyy hayın domdomm vayyy...demek daylın aldı ve haber vermedi...alçak köfte muzaffer abi...muzaffer abi inşallaha siyah almışındırrrrrr...yoksa topa koyarım seni...fitilide ateşlerim...birde ön cam oldumuu...of beeeee....binmede garajda koynuna gir...

Alıntı alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paintball da bende varım. İlk ben liste başıyım.

Katılımcı listesi:

1- Alper_tim
    2-skullhunter
    3-starsailor
    4-vınvın
    5-kırmızı
    6-komtan
    7-denizcimuzaffer +1
    8-bilooo +1
    9-buraki77 +1
    10-kaiser +1
    11-hastalikli_insan
    12-
    13-
    14-
    15-
    16-
    17-
    18-
    19-
    20-
    21-
    bende farklı bir renk isterim alper aga...pempe olmasında yanlışlıkla...

Olabilir tabi de metehan abanta gitmedik diye bizi paintlemezse bir de karşı takımda kim var hanımlar mı? (Akşama oklavayı da biz yeriz artık )

abi valla 60 lira verirsem 4.5 yıl boyunca ağlarım ben...koyar bana...

Alıntı Tencere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oradayım efenim yazınız listeye
    Tencere abimide yazın ülennnnnn...Teflon nerelerde müdürüm...eğitimden sonra kayıpsınız...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hadi bakalım İstanbul MT,böyle bir etkinlik kaçmaz.Orada olsam kesin gelirdim,size iyi eğlenceler

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biloo hocam mümkünse benim yazılara yorum falan yazma...olumlu veya olumsuz...nötr olalım hacı forum içinde...
    mesaj alınmıştır........nasıl istersen.....takıl kafana göre....
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Tencere abimide yazın ülennnnnn...Teflon nerelerde müdürüm...eğitimden sonra kayıpsınız...
    Saygılar abicim.. Teflon kardeşiminde selamları var.. Sen olayı iptale bağlayınca napalım diye düşünürken baktım burnumuzun dibinde ortam yapılıyo.. Akalım hemen diye düşündüm..

Hocam öğlene bırakma erken gel.. 4,5 yıl aklında kalmasın diye senin paintball da bizden olsun takılırız işte..
    [B]Dün Dünle Gitti Cancağazım, Artık Yeni Şeyler Söylemek Lazım... [/B]

Motosikleti
    Saygılar abicim.. Teflon kardeşiminde selamları var.. Sen olayı iptale bağlayınca napalım diye düşünürken baktım burnumuzun dibinde ortam yapılıyo.. Akalım hemen diye düşündüm..

Hocam öğlene bırakma erken gel.. 4,5 yıl aklında kalmasın diye senin paintball da bizden olsun takılırız işte..
    eleykümm selemmm...Abi demek ben Bolu olayı çıkarsam bu organizeyle gümlüycekmişiz...olaya bak şimdi...herkes 260 km lik boluyu tercih etmezdi herhalde...iyi yırttık bahaneyle...ama ben kafaya koydum yaparım...

yok abi senden bizden ondan mezarsporda bana ters...yahu siz takılın işte...

hem paıntball ata sporu falande değil...

kriket ...golf...badmıngtonu tercih ederim şekerim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

eleykümm selemmm...Abi demek ben Bolu olayı çıkarsam bu organizeyle gümlüycekmişiz...olaya bak şimdi...herkes 260 km lik boluyu tercih etmezdi herhalde...iyi yırttık bahaneyle...ama ben kafaya koydum yaparım...

yok abi senden bizden ondan mezarsporda bana ters...yahu siz takılın işte...

hem paıntball ata sporu falande değil...

kriket ...golf...badmıngtonu tercih ederim şekerim...
    Bırak şimdi Hedef küçültemem diye oynamıyosun dimi

Göbeğimiz yanıltmasın zamanında C timiydik

Ayrıca tavla falan yaparız erken gel baba
    [B]Dün Dünle Gitti Cancağazım, Artık Yeni Şeyler Söylemek Lazım... [/B]

Motosikleti
    Bırak şimdi Hedef küçültemem diye oynamıyosun dimi

Göbeğimiz yanıltmasın zamanında C timiydik

Ayrıca tavla falan yaparız erken gel baba
    abi siz eğlenin ya...bizden geçti artık eğlence falan...siz mutlu olun başka bişey istemem...üj bej km yaparsak kardır bana...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    alper benide yaz ama ehliyet yetişirse dediklerine göre kesin çıkarmış o tarihe sen yinede yaz gelcem ....

mete yaw sende iicene kapıp koyurdun kendini yakışıyomu senin gibi gencecik(iltifat ) adama sen daha çoook motosiklet eskitceen yaawww.

Motosikleti
    Alıntı cengizim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alper benide yaz ama ehliyet yetişirse dediklerine göre kesin çıkarmış o tarihe sen yinede yaz gelcem ....

mete yaw sende iicene kapıp koyurdun kendini yakışıyomu senin gibi gencecik(iltifat ) adama sen daha çoook motosiklet eskitceen yaawww.
    ooo cengiz naber hocam...geçen tek başına Angara tayfasının belini büktün he...

neyse bi gel artık...inmisin cinmisin tanıyak bi ...madem türksün göster ürksün...

ya yanlış anlamayında bana artık herşey dünyevi geliyor...yani kızım nefes aldığı sürece bende varım bu hayatta ...gerisi bana masal gelir...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    herşey çocuklar çocukalrımız için benim çocuğum yok ama bu duyguyu inan motosikletimde zaman zaman yaşıyom....

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    ooo cengiz naber hocam...geçen tek başına Angara tayfasının belini büktün he...

neyse bi gel artık...inmisin cinmisin tanıyak bi ...madem türksün göster ürksün...

ya yanlış anlamayında bana artık herşey dünyevi geliyor...yani kızım nefes aldığı sürece bende varım bu hayatta ...gerisi bana masal gelir...
    Abuk abuk konuşma lem....Bak gene polemik yaratacan....Salarım tayfayı üzerine ha....

Güzel gezi organizasyonu..Erken kalk ta insanlara karış...Safari yap, paint oyna...Globalleş....Anca yemek derdin...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Forumdan Uzaklaştırıldı
    aqlp bozulma yaaw mete hep doğruları konuşur.heheheee seviyorum sizi.....

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Mete-han
    Dylançılara kök söktürttüm bu hafta sonu. beat neymiş tork neymiş, Km/H neymiş allahını yaşayarak deneysel öğrendiler Kendileri kaşındıydı abi. Keşke Faik abim bize o kadar üzülmeyeydi
    Dylanı alıpta söölemeyen patlak egzost olsun e mi.

Takımları kuralım, Paint Ball olmazsa misket oynarız yavv Vallah diyom oynarız, tamam karar vedim ben Misket organizasyonundayım. Kapışşşş yasak, Baş kırmızı, herşey benim!!!
    Poturdak

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    aqlp bozulma yaaw mete hep doğruları konuşur.heheheee seviyorum sizi.....

Göbek adını biliyosun değilmi mete nin......

Bizde seni ve ceketini seviyoruz....Ankarada çok meşhur oldu.....Görmek isterim valla....

Motosikleti
    herşey çocuklar çocukalrımız için benim çocuğum yok ama bu duyguyu inan motosikletimde zaman zaman yaşıyom....
    dostum Allaha şükrederimki sağlık sıhhatimiz yerinde...başkada bişey istemem...yani hiçbişeyde gözüm yok artık...sağlık mutluluk..deprem olmasın...melekler kuyulara düşüp ölmesin...vs...yani çokmu şey istiyrum bu hayattan...Bugün Erenköyde arabama cam sileyimmi diye gelen 4-5 yaşlarında ayakları çıplak çocukları görünce üzülmezmi insan...veya Fulyada tahminen 2 yaşlarında yine ayakları çıplak bir çocuk gelirse naparsın...avucunu uzattığında içine cenneti koymak istemezmisin...gel yavrum cennete alıyorum seni demek istiyor insan...anne babalarınıda cehenneme...ama fakirlik yokluk kadermi...kendi seçtiğin bir kuyumu...kim göz göz göre kuyuya inmek isterki...doğmuşsun çingene...doğmusşun annen baban seni arsaya bırakıyor...çocuk esirgemede açıyorsun gözlerini hayata...doğmuşsun göbek bağın bile kesilmemiş...ve buluntu diye yazıyorlar yalan dünyada ...

bunlara şahit olduktan sonra herşey yalan geliyor bana....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Göbek adını biliyosun değilmi mete nin......

Bizde seni ve ceketini seviyoruz....Ankarada çok meşhur oldu.....Görmek isterim valla....
    metenin göbek adını ben değil tarihçiler bile bilmiyo....ceketime gelince şuan o ceket amerikada giness rekorlar kitabında incelemede.görmek isteyenler new york manhattan 5 nci cadde. alp saçlar harika olmuş.

Motosikleti
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abuk abuk konuşma lem....Bak gene polemik yaratacan....Salarım tayfayı üzerine ha....

Güzel gezi organizasyonu..Erken kalk ta insanlara karış...Safari yap, paint oyna...Globalleş....Anca yemek derdin...
    bak senin kaşıntın tuttu yine...gerekirse kaşırız...

Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mete-han
    Dylançılara kök söktürttüm bu hafta sonu. beat neymiş tork neymiş, Km/H neymiş allahını yaşayarak deneysel öğrendiler Kendileri kaşındıydı abi. Keşke Faik abim bize o kadar üzülmeyeydi
    Dylanı alıpta söölemeyen patlak egzost olsun e mi.

Takımları kuralım, Paint Ball olmazsa misket oynarız yavv Vallah diyom oynarız, tamam karar vedim ben Misket organizasyonundayım. Kapışşşş yasak, Baş kırmızı, herşey benim!!!
    tekrardan hayırlı olsun efenim...fekat motorun rodajda olması lazımdır...80 i geçmek caiz değildir ...napıyon...basıyon demi görmemiş gibi...

ama bişey diyimmi uzun gezilerde cbf 250 cilere takıcan benden söylemesi...altındaki motor gerçek bir 150 ...ama cbf 250 lik gerçek 250 değil...

ip atlayak...hep kız oyunu diye oynayamadık anasını satayım...veya yakantop oynayak...alp duymasın topa koyar valla beni...malzeme çıkar...uzun eşşek oynayakmı...

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    metenin göbek adını ben değil tarihçiler bile bilmiyo....ceketime gelince şuan o ceket amerikada giness rekorlar kitabında incelemede.görmek isteyenler new york manhattan 5 nci cadde. alp saçlar harika olmuş.

Bırak tarihçileri Çoluk çocuk 70 milyon tanır Fürek i....Sana bi yılan dansı yapar...offff..

bak senin kaşıntın tuttu yine...gerekirse kaşırız...
    Ben naaptım olum...Sen karıştırıyon ortalığı...Bitmiş konuları deşiyon...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    mete yaww şu meleğin yanağından bi ısırsana benim için (maaşallah) allah analı babalı büyütsün.Onlar dünyadaki cennetler bence sende bu cenneti hakedenlerdensin mete kıymetini bil ve daima olumlu bak hayata.sen en şanslılardan bitanesisin.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)