Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

13 Mayıs 2007 Pazar / Motosiklet.net Kocaeli Yuvacık Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    sağolasınız arkadaşlarımmm
    afferim adamım, eğitim önemli helal sana
    biraz roda olacak ama bu hafta heryere giderek halledeceğim. Güzel gönüllerinizin bizim için endişelenmesine razı olamadım. Bütçeyi bir limonun son damlaları gibi sıktım, bu çıktı

Biloo ya ihanet ettim yaaa. o nun moturu benim olacaktı. özür dilerim canım kardeşim ama senin Motoru süpper bir adama vereceğiz işallah merak etme. En hayırlı paralar nasip olsun cici müstakbel eşine ve sana
    Poturdak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Sırada ilcanercan abi var , onada bi 650 lik Burgman bulursak tamamdır..
    [B]Dün Dünle Gitti Cancağazım, Artık Yeni Şeyler Söylemek Lazım... [/B]

Motosikleti
    gümüş arkadaşımdan hızlı kimse Topic çekemez annaşıldı
    tekrar teşekkürler.
    Aslında bizim için çok sorun değildi Beat ama, ortama uymak lazım, sizlerle olmak lazım, gezine seyrede paylaşmak lazım, Yeni arkadaşlarımıza üzüntü vermemek lazım
    Aslında epeydir aklımızdaydı ama ben bir sürpriz kaynak ile aniden bugün çözdüm işi. Amman ablanız duymasın, daha haberi yok
    Yavv, bizim Edy nin motosikleti gördü, sen niye beni bunlara bindirmiyon diyordu yaa şaka şaka. Hep aman Muzo, bizim için en iyisini al, sen bilirsin der günahını almayayım. (Daha doğrusu, nasıl olsa forumu okuyacak, dellenip de beni mahvetmesin ya ni )
    Poturdak

megadeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yavv tencere
    Ne ediyoz hafta sonu
    Şimdi yengen yok yrın şok olacak, o yüzden yazayım, yarın Honda Dylan ı alıyom. Bundan sonra heryerdeyiz
    abicim hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan sen küçük honda beat ile izmite kadar geldin ya senden korkulur şimdi bununla rahat rahat dolaşırsın çıkarsın artık türkiye turuna evliya çelebi gibin yakışır sana tekrardan güle güle kullan

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı Tencere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilooo artık çok geçççç

600f lik adamın ruhunda var kardeşim.. Erkeksen geç
    yaw sorma bi telefon geldi o ara bi yollayım dedim bi baktım mesaj 3.gitti

Alıntı gümüş600f adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepiniz için çok geç
    vallahi tebrikler...hız diyince aklıma şener şen'in filmindeki çakmak çekme yarışması geldi...

Biloo ya ihanet ettim yaaa. o nun moturu benim olacaktı. özür dilerim canım kardeşim ama senin Motoru süpper bir adama vereceğiz işallah merak etme. En hayırlı paralar nasip olsun cici müstakbel eşine ve sana
    muzaffer abi ne demek senin canın sağolsun...yeterki sen iyi ol abim gerisi gelir zaten...iyi dileklerin için teşekkürler abi...aynısı bendende sana gelsin...inşallah göz açıp kapayana kadar motorun borcunu ödeyesin abi...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Motosikleti
    sağolasınız tekrar arkadaşlarım

İlk hedefim, 19 mayıs Ankara Bizim gibi gencecik insanlara bu ülkeyi emanet eden ADAMA bir saygı duruşu

Ama bu hafta sonu Sakarya Şenliği elbette çıtır çerez
    hepinize istediğinizin alasını dilerim. Biz mütevazi sorunumuzu çözdük. Hani der ya derviş: GÖNÜL NE KAHVE İSTER NE KAHVEHANE, GÖNÜL MUHABBET İSTER, KAHVE BAHANE
    Poturdak

kırmızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kırmızı,
    Kız gidiyonuz mu Sakarya şenliğine
    Gidiyosanız organize olalım. Ben ablanla senin için jeneratör getireceğim bak Işıl ışıl yapacağım ortalığı. Çadır da oradan buluruz, olmadı otelde kalırız.
    tamam ablamla bi konuşalım ozmn jeneratör sonra boy aynası birkaç bavul eşya biliyosunn kolay değil
    GERİ GERİ KOŞMAYA BENZER BU HAYAT BİRAZ YAVAŞ TAKILMAAAA:bounce:

Motosikleti
    Arkadaşlar bişii soracam,
    dönüş yolunda virajlarda öndeki ekibe yetişeyim derken sanki zorlandım. Biraz az konsantrasyondan mı ne? sonuçta yavaştık, grup arasını açmadım ama bir ara, yavv ben niye dönmekte zorlandım gibi düşünmedim değil??
    Cidden soruyom ama, bir sorun varmıydı biz de?? Ben mi yoksa endişe yaptım kendi kendime

Anaaaaammm Boy aynasını gerçekten hesap etmemiştim
    gelin kız, ablanız izini ayarlamaya çalışıyor. Cumartesi gece SAZ çalarım bak
    Poturdak

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    denizcimuzaffer, eşinede sanada hayırlı uğurlu olsun, Allah kazasız belasız en güzel günlerde kullanmak nasip etsin inşallah...

Motosikleti
    sağolasın pınarr sana ayrıca teşekkür ediyom ki bir dahaki gezide hep beraber olmayı garantileyelim diye denizcieylem bayıldı bayıldı Ammaaaa; ben bir öğretecem benimkine, görecen bak
    sağolasınız
    Poturdak

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @denizcimuzaffer
    abicim hayırlı olsun. yol tecrubeni çok geliştirmeden Ankara'ya gitmen yanlış olur. herşeyden önce tecrübe. take it easy
    ==============================
    ==============================

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    sağolasın pınarr sana ayrıca teşekkür ediyom ki bir dahaki gezide hep beraber olmayı garantileyelim diye denizcieylem bayıldı bayıldı Ammaaaa; ben bir öğretecem benimkine, görecen bak
    sağolasınız
    Allahtan durmuşuz denizcimuzaffer, uyumak cidden çok tehlikeli. Böyle durumlarda çekinmeden sana molaya ihtiyacı olduğunu söylemesi çok sağlıklı olur. İyiki durmuşuz dediğin gibi. Her işte bir hayır vardır diye boşa dememişler

Dört gözle bekliyorum bayan motorcular kadrosunun gelişmesini. Tarih verebilir misin tahminen. Bu kadar zamanda öğretirim şeklinde

Motosikleti
    Vallah Pınarr kardeşim,

iyi bir öğretmen olduğumu söylereler ama, eşine öğretirken geçerli olmuyo bazı taktikler. Bisiklete bile binmeyen Eylem, sahilden eve kadar götürdü bizi sanırım yakında MAÇA hazır olur

Yavv ben de tecrübe çok ankara arka kapı olm Beraber gidek mi
    Poturdak

Motosikleti
    2008 K1200S, 2010 R1200GSA
    Alıntı Luxor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili shadow-man, bence gayet olgun ve bilinçli bir kullanıcısın.bir işi yapmak istediğinde hakkını vererek yapmak istediğin her yönden belli oluyor.o yüzden açıkçası ben senin bu işi kısa zamanda çözeceğini düşünüyorum ve gezilerde görüşmek üzere diyorum.ama aklında en ufak bir kuşku bile oluşursa kullanımınla ilgili sormaktan çekinme.bir hevesle kimseye bir şey olsun istemeyiz sonuçta.
    başarılar...
    Luxor ve diğer tüm yardımcı olan ve fikirlerini paylaşan arkadaşlara teşekkürler. İlk sürüşümü yaptım, konu başlığından alakasız bir konu olduğu için yeni bir topic açtım, orada düşüncelerimi ve sorularımı okuyabilirsiniz. Özellikle deneyimli arkadaşlardan yorumların gelmesi beni memnun edecektir.

Açtığım konu şudur:

Hayatında ilk defa vitesli motor kullanmış kişiden, ilk sürüş hakkında yorumlar ve ..

Şimdiden teşekkürler...

Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    Şu sakarya gezisi hakkında geniş bilgi yokmu arkadaşLar ?

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Seneye kapışmak nasip olur inşallah ölmezde sağ kalırsam and olsun geçicem seni

Pınarcım en az bir 3 yıla daha ihtiyacın var...o makinalara geçmek çok zordur...ha parayla geçersin ama daha çok zaman var...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Yavv tencere
    Ne ediyoz hafta sonu
    Şimdi yengen yok yrın şok olacak, o yüzden yazayım, yarın Honda Dylan ı alıyom. Bundan sonra heryerdeyiz
    Denizci Muzaffer kardeş, tanışmıyoruz ama (zaten kimseyi tanımıyorum) hayırlı olsun motorun, kazasız belasız inşallah. Umarım zevkle kullanır tadını çıkartırsın motorunun.

Motosikleti
    Canım Mete-han kardeşim
    Ben CBF 150 nin üzerinde hiç bu kadar asaletli bir duruş görmediydim o yüzden yazdım Katalog çekimlerinde mankenleri koymuşlar, motor heyula gibi görüküyordu. Oysa senin altında uslu bir ingiliz tayı gibiydi (Sağa dön dedin ya, ben risk almadan direkt olarak U döndüm abim )
    Fakat seninle ilgili bir gözlemimi paylaşayım; oldukça atak ve keskin tavırlı bir sürüşün var. Makineye hakimsin. Ben biraz daha çekingenim ya motor üzerinde, hoşuma gitti abiy Kazasız sürüşler. Ufaklığı bizim için öpersin, hem ne zaman O da gelecek gezilere yaa Eylem de bayılır bebelere. getirin geziye verin benimkinin kucağına, siz takılın gezi boyunca. Vallah o kadar.:

işin aslını söyleyelimmi...bizde sizi ailecek... pardon grupcak beğendik...yani Beat gibi tatlı bir makinayla İstanbul dışına çıkma cesaretini alkışladık...bu çılgınlığa yenge aplamızıda sürüklemen ayrı bir tez konusudur...anca kanca ambiansı tahminen...

çekingenlik neden bilirmisin...scooter olması...yola hakim olmayışın nedeni bir tahta üzeinde gibi olman...hakimiyet kıvraklık çok zor...benim genlerim atalarım scootercıydı...bakma cüsseme göre scooter bulamadığım için vitesliye biniyorum...doğru yoldasın...sevgi ve saygılar...

kızımı asla motora bindirmem...arabayla tabiki ailecek geliriz...ama dediğim gibi...aklı olan motur denen 2 tekerleğe binmez...bu camiada kırık olmayan pek yoktur zeten...

Alıntı buraki77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehan a altın kanatlı goldwing yakışır hem havalı hem büyük üstelik geri vitesi bile var öyle park edince geriye ittirmene gerek yok ama onun için çok çalışmak lazım çoooook.
    :

dostum Allah seni inandırsın...şu an bu teklifi yapsan hayır derim...ben uğraşamam pan öropanlarla...manyak kırık işadamlarının motoru o...zenginde olsam istemem...1150 gs ler varken...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kızımı asla motora bindirmem...arabayla tabiki ailecek geliriz...ama dediğim gibi...aklı olan motur denen 2 tekerleğe binmez...bu camiada kırık olmayan pek yoktur zeten...
    Allahtan eşim okumuyor bu siteyi... Zaten 4 sene sürdü motor almak, bu yazıyı okusa bindirmez artık

Motosikleti
    Alıntı Shadow.Man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buraki77, yorumlar için teşekkürler, süpersin. Gurup gidip daha az tecrübeli arkadaşları kollama olayınız varsa çok daha güzel tabi. İnsan tek başına iken bir şey olursa yapacak hiç bişi yok çünkü. Ama gurupla beraber gidilirse ve az bilen arkadaşlar kollanıyorsa göz ucuyla, allah korusun birşey olsa yardımcı olacak insan var etrafta en azından. Ama gurup gidilmesine rağmen, karışık dönülüyormuş, oda güzel değil bence, gurup gidip gurup gelmek lazım sanki. Veya 30 kişilik kafile ama 10lu guruplar falan. Her gurubun başında ve sonunda en tecrübeli arkadaşlar olur, aralarda da benim gibiler serpiştirilir.

Nasıl ama hemen kendimi garanti altına alıyorum

dostum yanlış anlama bişeyler yazıcam...tahminen büyüğümsün...kantarın topuzunu bazen kaçırırım ben...

hani küçükken hepimiz sağa sola bazı şeyler sorardık...bildiğin ergenliğe adım atan genc dimağ merakları...nedir nasıldır...vs...nası bişey...

yani anlatsakda veya anlatılsada o anı yaşamadan anlayamazsın...bu gelenekleri grup sürüş keyfini huylarımızı bilmeninde önemi yok...gezi kültürünün fazlası belkide sende var...ama az ama çok belli bir standartta bi kalite yakalamaya çalışıyoruz...paylaşımları zaten görmen tatman lazım...bu arada herkes yeni...herkesin 1. veya 2.gezisi...

yani teorik bilgiler değilde pratikde görmeni isterim...

bir gezide bunları yaşamak dileğiyle...

Alıntı Shadow.Man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allahtan eşim okumuyor bu siteyi... Zaten 4 sene sürdü motor almak, bu yazıyı okusa bindirmez artık
    muzaffer abi ve sen muhtemelen kafanız yerle temas etmediği için gayet rahatsınız... veya kafanın(kaskla) yere çarptığı andaki...çotannkk sesini pek duymadığınız içindir ki bu keyif...

Hiç bulutları siz havada iken gördünüzmü

Alıntı buraki77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yuvacık gezimizin dönüşünde de grup vardı tek dönmek isteyen dönebilir kendi seçimidir. Hızlı arkadaşlar durup beklemiyor bizleri basıyorlar hemen onlar kendi aralarında bir grup, hızlı gitmekde farklı bir duygu. ama bizler yaklaşık 10 kişi idik yolda bizi geçenleri görünce onlar da gruba katıldı (90-110 km/h) birbirini kollamak ve grup sürüşü daha zevkli hem böyle olunca çevreni daha iyi gözlemleyebiliyorsun. motoru 1 noktadan 1 noktaya en hızlı ulaşım aracı olarak görmüyorum (istanbul trafiği hariç) etrafı gezmek gezerken senin görüdüğünü el kol işareti yaparak başkalarına da göstermek 1km ötedeki çam ağacı ya da mangal kokusunu daha varmadan burnunun ucunda hissetmek sadece motor üzerinde tadılacak bir duygu. Sadece grupları hızlara göre oluşturmak gerekli bunun içinde fazla motor gerekli örneğin "denizci muzaffer" hep tek kalıyor (yanına 1-2 motor daha olsa 70 80 le giden aklım kalmayacak) ne yazıkki motor küçük ve 2 kişiler gönül ister ki onlara bir güzellik yapalım hız ortalamamız yükselsin hızlı ve orta hız grubu olarak. Biz dönüş yolunda mola verdiğimizde pınar çıktı biz hazırlandık çıkıyoruz beat yeni gelebildi adam hiç mola vermeden dinlenemeden yola devam. Beat a "NOS" falan mı takdırsak acaba yoksa ip mi bağlasak bizimkilere hem böylece ikinizde uyur dinlenirsiniz arkada (Aman haa çok dikkat eşin uyumuş kalmış mola vermek lazımmış)

Herkese selam

evet birazda özeleştiri yapalım...grubun en yavaş 2.motoru bendim...hep kafama göre takıldım...Herekenin oralarda 2 tane tünel görünce dayanamayıp deli dana gibi bastım valla...125 e kadar yolum var... bana ne deseniz lafım yok...

bizde regalci abimizi beklemedik...yanlışmıyım...ben iman gücüyle size yaklaştım bir ara...sonra siz sağolun yavaşladınız 110 da düştünüzde ben öyle peşinizdeydim...regalci hem 2 kişi hem titreşimden fazla basamadı...

Yavv tencere
    Ne ediyoz hafta sonu
    abovvvvvvv.... toz yutacaz galiba...

dylan uçar gider...arı gibi sokar gider...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler