Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

13 Mayıs 2007 Pazar / Motosiklet.net Kocaeli Yuvacık Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    ABZAH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    shadow abi;
    seni bir gün sabah erkenden çıkaralım yav.öyle otur otur öğrenilmez
    ama yaş itibariyle trafik tecrüben çoktur.motosikletin de bir cruiser sanırım.hızlı gitmeyip seni bir oryantasyona sokalım

baggio;olm niye gelmiyosun yaaa :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2008 K1200S, 2010 R1200GSA
    Alıntı ABZAH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    shadow abi;
    seni bir gün sabah erkenden çıkaralım yav.öyle otur otur öğrenilmez
    ama yaş itibariyle trafik tecrüben çoktur.motosikletin de bir cruiser sanırım.hızlı gitmeyip seni bir oryantasyona sokalım
    Savol Abzah kardeş, şu an çıkıyorum işten ve motoru almaya gidiyorum. Yarın sabah ve ondan sonraki tüm sabahlar erkenden 1 saat kadar çalışma yapacağım. Stres ve eğlence başlıyoooor...

düz yolda ve trafiğin fazla olmadığı yerlerde çalış shadow abi.yokuş ve zemini kötü yerlere girmemeye çalış.kazasız belasız seyirler

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    haziran ayının başına kadar çok yoğum olduğum için gezilere katılamıyorum maalesef.
    ama yine de bir ara bu geziye gelmeyi düşünmedim değil.

ne yazık ki, uzun yol gezilerinde grup sürüşü yapamamak gibi bir prolemimiz var. geçen sene de kerpe gezimiz olmuştu ve orada da aynı sorunu yaşamıştık.
    bunun sebebi MT'nin üye profilinin çok değişken olması. motorunu yeni almış ve fazla yol tecrübesi olmayan arkadaşların böyle uzun yol gezilerine katılmalarını doğru bulmuyorum. daha önce bunun tatsız örneklerini yaşadık maalesef.
    diğer bir büyük sorun da, 125 cc'den 1300 cc'ye kadar motorların bu gezilere katılıyor olması.

bana göre en büyük problem de, altına 500-600 veya 1000 cc motor çekmiş, motosiklet tecrübesi fazla olmayan, grup sürüşü hakkında en ufak birşey bilmeyen arkadaşların ve daha kötüsü de küçük hacimli motorlara sahip olup da yine grup sürüşü hakkında en ufak birşey bilmeyen arkadaşların bu gezilere katılması. büyük hacim kullananlar yol boyunca gereksiz atraksiyona girebiliyorlar veya başkalarını çok fazla düşünmeyebiliyorlar. küçük hacim kullananlar da grubun temposuna ayak uyduramıyorlar.

daha önceki senelerde ne yazık ki grup sürüşü sırasında beni ve başkalarını tehlikeye atan arkadaşlar olduğundan, artık gelme imkanım olursa mümkün olduğu kadar kendim gidip gelmeye çalışıyorum.

hepinize sevgi ve saygılar..

murat abi (abzah), ne zamandır görüşemiyoruz. inşallah önümüzdeki ay gezilerde beraber oluruz. selamlar.
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Alıntı orcunmavis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar. biz de 3 arkadaş kandıra dan katıldık gruba.benim için bir ilkti ve güzeldi. inşallah bir daha ki geziye de katılabiliriz. bu arada kandıra nın eşsiz sahillerine yolu düşecekler arkadaşlara hatırlatırım ki burada sizi misafir edebilecek bi arkadaşınız var.
    öncelikle aramıza hoşgeldin diyorum.kandırayı çok iyi bilirim, annem kandıralı çünkü.çok güzel yerler vardır o taraflarda ama benim bildiğim zamanlar daha bir güzeldi.yani yaklaşık 20-25 sene önce.şimdi o zamanki güzelliğini mumla arasanız da bulamıyorsunuz valla.

Alıntı Shadow.Man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Savol Abzah kardeş, şu an çıkıyorum işten ve motoru almaya gidiyorum. Yarın sabah ve ondan sonraki tüm sabahlar erkenden 1 saat kadar çalışma yapacağım. Stres ve eğlence başlıyoooor...
    sevgili shadow-man, bence gayet olgun ve bilinçli bir kullanıcısın.bir işi yapmak istediğinde hakkını vererek yapmak istediğin her yönden belli oluyor.o yüzden açıkçası ben senin bu işi kısa zamanda çözeceğini düşünüyorum ve gezilerde görüşmek üzere diyorum.ama aklında en ufak bir kuşku bile oluşursa kullanımınla ilgili sormaktan çekinme.bir hevesle kimseye bir şey olsun istemeyiz sonuçta.
    başarılar...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

lespaul:kaçak seniiiii
    gel gel bekliyoruz gezilere
    tadından yenmiyor geziler yavv.gidilen yerlerde illaki görüsürüz
    ,hasret gideririz kardeşim.

otobanda bir çete var dikkat et

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı LesPaul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana göre en büyük problem de, altına 500-600 veya 1000 cc motor çekmiş, motosiklet tecrübesi fazla olmayan, grup sürüşü hakkında en ufak birşey bilmeyen arkadaşların ve daha kötüsü de küçük hacimli motorlara sahip olup da yine grup sürüşü hakkında en ufak birşey bilmeyen arkadaşların bu gezilere katılması. büyük hacim kullananlar yol boyunca gereksiz atraksiyona girebiliyorlar veya başkalarını çok fazla düşünmeyebiliyorlar. küçük hacim kullananlar da grubun temposuna ayak uyduramıyorlar.

daha önceki senelerde ne yazık ki grup sürüşü sırasında beni ve başkalarını tehlikeye atan arkadaşlar olduğundan, artık gelme imkanım olursa mümkün olduğu kadar kendim gidip gelmeye çalışıyorum.[/B]
    dostum daha önceki gezilerinde neler yaşandı bilemiyorum ama biz bu gezide giderkende gelirkende grup olarak geldik...ama giderken 2 grup vardı büyük cc ve küçük cc , dönüştete aynı grubu bozmadık ve 10 kişi gidip geldik yani anlıyacağın....sanırım kafa dengi arkadaşların olmasınında bu olayda payı var...kimseye zorla grup sürüsü yaptıramazsın..adamın altında 600cc 100 bg motor var sende 100-110'la git kardeşim dersen sıkılır...gazlamak isteyende kimseyi tehlikeye atmıyacak şekilde gazlasın gitsin zaten...böyle şeylere takılma boşver...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    ArkadaşLar Şu Büyük Cc Ufak Cc Konusuna Kısaca bir şey söLiyim.. Haralet Oranlarınıda Lütfen Göz Önüne Alın.. Daha Büyük Motor Olduğu İçin Dahada Çabuk Isınıyor ve Daha Fazla Haralet Yapıyor.. Bunu Gözden ÇıkarmayaLım..

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı Loft adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ArkadaşLar Şu Büyük Cc Ufak Cc Konusuna Kısaca bir şey söLiyim.. Haralet Oranlarınıda Lütfen Göz Önüne Alın.. Daha Büyük Motor Olduğu İçin Dahada Çabuk Isınıyor ve Daha Fazla Haralet Yapıyor.. Bunu Gözden ÇıkarmayaLım..
    Katılıyorum Loft. Yalnız benim motorda hararet gibi bişey olmuyo, aceba bi arıza mı var? Ustaya göstersem mi

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Yavv Sedat öldürdün beni gülmekten yaa Oralet yapmıyomuş bak Pınarr ın Motosiklet Pınarr arkadaş, bizimkide hiç yapmıyo Yoğusam kombi daktırtıp üşümesini engellesemmi
    sen çok yaşa e mi Loft yaa

(Olm, Baçila nın tarifini hatırlıyon mu, vereyim istersen tekrar )
    Poturdak

Motosikleti
    YBR125
    Selam arkadaşlar. Aranıza yeni katılmış birisi olarak gelmeyi çok istiyordum ama pazar günü çalıştığım için gelemedim. Bu arada pazar günü benim dükkanın önünden geçtiniz. Sizleri sadece izleyebildim. Umarım eğlenmişsinizdir.

kırmızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok güzel bi pazar günü geçirdim başta loft olmak uzere tum izmit mt ye teşekkürler...
    ben ilk defa izmite gittim ve çok begendim
    yeni gezilerini bekliyorum sedat
    GERİ GERİ KOŞMAYA BENZER BU HAYAT BİRAZ YAVAŞ TAKILMAAAA:bounce:

Motosikleti
    Kırmızı,
    Kız gidiyonuz mu Sakarya şenliğine
    Gidiyosanız organize olalım. Ben ablanla senin için jeneratör getireceğim bak Işıl ışıl yapacağım ortalığı. Çadır da oradan buluruz, olmadı otelde kalırız.
    Poturdak

Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kırmızı,
    Kız gidiyonuz mu Sakarya şenliğine
    Gidiyosanız organize olalım. Ben ablanla senin için jeneratör getireceğim bak Işıl ışıl yapacağım ortalığı. Çadır da oradan buluruz, olmadı otelde kalırız.
    Muzaffer abi forumun tozunu attırıyo valla Hiç bi topikte yakalayamıyoruz.. Ama o heryerde
    [B]Dün Dünle Gitti Cancağazım, Artık Yeni Şeyler Söylemek Lazım... [/B]

Giderken grupta önümde bi Kawasaki Ninja vardı.. Arkadaş ne aragazı verdi nede yüklendi motora.. Ama o nasıl bi eksozdur bütün gün beynimde çınladı sesi.. Adam rölantide giderken bile inletiyor ortalığı.. Hızı bi kenera eksoz sesleri bile eziyo bizi Bence de ayrı olması normal... Stres oldum yolda

Motosikleti
    Yavv tencere
    Ne ediyoz hafta sonu
    Şimdi yengen yok yrın şok olacak, o yüzden yazayım, yarın Honda Dylan ı alıyom. Bundan sonra heryerdeyiz
    Poturdak

Yavv tencere
    Ne ediyoz hafta sonu
    Şimdi yengen yok yrın şok olacak, o yüzden yazayım, yarın Honda Dylan ı alıyom. Bundan sonra heryerdeyiz
    Vaaaayyy ... Hayırlı olsun Muzaffer abicim.. Kazasız sürüşler...

Beat le Kocaeli oluyosa Dylan la nereler olur... Bu hafta eğitimdeyim sonrasında sen nerde ben orda Hayırlı olsun ...

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Yavv tencere
    Ne ediyoz hafta sonu
    vay muzaffer abim ilk hayırlı uğurlu olsun mesajında benden olsun bari....çok sevindim senin adına...hadi bakalım allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin...

vay be ilk dedik 3.olduk iyimi
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

ilkcanercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 1500
    Yavv tencere
    Ne ediyoz hafta sonu
    allah kazadan beladan korusun hayırlı olsun

Alıntı Bilooo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay muzaffer abim ilk hayırlı uğurlu olsun mesajında benden olsun bari....çok sevindim senin adına...hadi bakalım allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin...
    Bilooo artık çok geçççç

600f lik adamın ruhunda var kardeşim.. Erkeksen geç

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler