Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

13 Mayıs 2007 Pazar / Motosiklet.net Kocaeli Yuvacık Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2008 K1200S, 2010 R1200GSA
    Ben yeniyim ya merakımdan soruyorum, burada herkes birbirini tanıyor mu? Daha evvel turlar düzenlediniz mi? Nasıl geçti? Buluşan arkadaşların yaş ortalaması nedir? Yeterince soru oldu mu yoksa arttırayım mı? Tecrübelendikten sonra bende bu tür turlara katılmayı düşünüyorumda biraz da ondan soruyorum...

Şimdiden teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    REGAL RAPTOR
    yavvv anadolu yakasındakilerde mi çamlıca gişelerine inecek bu inkansız... ozaman ilk durak olan yani benzinci neresi ... arkadaşlar daha sabahtan birbirimizi kaybetmeyelim bunu birkaçkez dile getirmeye çalıştım ama...anadolu yakasından gelen yokmu benden başka en kısa zaman da tekrar haberleşelim.

çamlıca gişeleri deniyor fakat harita 2.köprüyü göstreriyor ban bunu anlamadım..biloo kardeş aydınlatırsan sevinirim ...yani kaç grup var burada affına mahçuben

Alıntı regalci1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yavvv anadolu yakasındakilerde mi çamlıca gişelerine inecek bu inkansız... ozaman ilk durak olan yani benzinci neresi ... arkadaşlar daha sabahtan birbirimizi kaybetmeyelim bunu birkaçkez dile getirmeye çalıştım ama...anadolu yakasından gelen yokmu benden başka en kısa zaman da tekrar haberleşelim.

çamlıca gişeleri deniyor fakat harita 2.köprüyü göstreriyor ban bunu anlamadım..biloo kardeş aydınlatırsan sevinirim ...yani kaç grup var burada affına mahçuben
    Regal bende Çekmeköy'den geliyorum istersen seninle Altunizade otobüs duraklarında buluşalım.. Ben Çamlıca gişeleri öğrendim oradan birlikte gideriz.. Avrupa Yakasından gelenler Levent' te buluşacak onları karıştırma..
    [B]Dün Dünle Gitti Cancağazım, Artık Yeni Şeyler Söylemek Lazım... [/B]

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı regalci1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

regalci1903 dostum anadolu yakasındaki arkadaşlarımız şehir merkezinde bi buluşma yeri ayarlamadı , anadolu yakası için tek buluşma yeri çamlıca gişerleri geçtikten sonraki sağdaki cep , verdiğim harita avrupa yakası buluşma noktası avrupa yakasındaki arkadaşlarla toplanıp anadolu yakasın buluşma noktasına hareket edeceğiz , yani verdiğim harita avrupa yakası toplanma noktasıdır...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Alıntı Shadow.Man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yeniyim ya merakımdan soruyorum, burada herkes birbirini tanıyor mu? Daha evvel turlar düzenlediniz mi? Nasıl geçti? Buluşan arkadaşların yaş ortalaması nedir? Yeterince soru oldu mu yoksa arttırayım mı? Tecrübelendikten sonra bende bu tür turlara katılmayı düşünüyorumda biraz da ondan soruyorum...

Şimdiden teşekkürler...
    Üstad neden yarın bize katılıp sorularına kendin cevap almıyosun..
    [B]Dün Dünle Gitti Cancağazım, Artık Yeni Şeyler Söylemek Lazım... [/B]

tderida - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '99 Blackbird; '03 Blackbird; 02 Gsx750F; '93ZZR60
    Tam kendimi hazırlamışken geziye, olmadık bir iş çıktı hay bin lanet...-1 neyazık kii
    Bir mum diger bir mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez

eskici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kktc de sürgünde... 3 yıllık hasretlik yaşayacam belliki
    Motosikleti
    tiger250, nexus 500, virago 1100
    evett son anda herşey netleeşti..
    bende geliyorum arkadaşlar...
    yarın görüşmek üzere herkeze iyi geceler.
    KAYBOLMUŞ BİR KENTİN ESKİCİSİYİDİ
    MAKİNELEŞMEYE KARŞI, DUYGULARI TOPLUYORDU
    %0.1

berkforce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vfr 800
    arkadaşlar son partiye katılabiliriz haberiniz olsun sabah anadolu yakasına yetişmek ümidiyle sevgiler
    Rüzgar gibi geçti

ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    Çamlica GİŞelerİ Olarak 1.kÖprÜ ÇikiŞi Algilanmakta.

Anadolu Yakasindan Gelecekler Ankara Otobaninin BaŞindakİ GİŞelerde BuluŞmasi Lazim.

2.kÖprÜden Gelenlerde Oraya Çikacaklar Mecburen.

Çamlica GİŞelerİne Gerİ DÖnÜŞÜ Zor Olacak.
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    sırf bu buluşma yeri saçmalığı yüzünden gelmeyeceğim vallahi...canım sıkıldı...sanki race makinalarla çıkıyoruz...gişe çıkışı buluşuyoruz...adam gibi bi yer bulunsa paşa paşa çıksak kötümü olurdu...

neyse ben tek çıkıcam evden...biloo pınarla yolları arasın bulsun... dediğim gibi...09.00 da çıkarım basar gişelere varırım galiba...zaten 9.30 dan sonra bir 15 dk benzinlik molası olacakmış...yetişirim tahminen...

Yahu biri hem 1.köprüden hem 2.köprüden sapak olarak anlatabilirmi...şurdan girilcek falan diye...veya 2.3.4.sapak diye ...Ankarayı takip et gişelere gelirsin beni fazla kesmedi...kaç km gidince gişelere gelicez...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Sevgili Metehan,
    Biz de denizcieylemle anadoludan geliyoruz. Haklısın anksiyete yaptık bizde neresi bu çamlıca gişeleri diye. Ama çok basit, Googleearth dan bakabilirsin. Biz Carrefourun oradan sabah 9.10 gibi TEM e sapacağız, ilk sapaktan da İzmit Aankara TEM yönüne döneceğiz, bütün Tem yolları kavuşuyor ve sapmadan dooğru gişelere geliyoruz. Gişelerden sonra sağ taraf park alanı. Bir sorun var sa haberleşelim. 0535 663 31 24
    herkese iyi bir hafta sonu dileriz
    Hatta şunu da ekleyeyim iyice netleşsin diye; TEM e Kartal ve civarından girmedikten sonra, İzmit_Ankara istikameti takip edildiğinde varacağımız yer gişelerdir.
    Poturdak

ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    Alıntı Shadow.Man adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Şimdiden teşekkürler...
    Geziler için gezi programına bak

yaş ortalamsı için anketlere bak
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR

Motosikleti
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Metehan,
    Biz de denizcieylemle anadoludan geliyoruz. Haklısın anksiyete yaptık bizde neresi bu çamlıca gişeleri diye. Ama çok basit, Googleearth dan bakabilirsin. Biz Carrefourun oradan sabah 9.10 gibi TEM e sapacağız, ilk sapaktan da İzmit Aankara TEM yönüne döneceğiz, bütün Tem yolları kavuşuyor ve sapmadan dooğru gişelere geliyoruz. Gişelerden sonra sağ taraf park alanı. Bir sorun var sa haberleşelim. 0535 663 31 24
    herkese iyi bir hafta sonu dileriz
    Hatta şunu da ekleyeyim iyice netleşsin diye; TEM e Kartal ve civarından girmedikten sonra, İzmit_Ankara istikameti takip edildiğinde varacağımız yer gişelerdir.
    Baba sağol bir muhatap bulduk nihayet...ezbere biliyorlar yolları ...bizde sorunca garipseniyor...sanki hayatımızda kaç kere Çamlıca gişelerden geçtik...kimbilir nerede...bir zamanlar Carrefour önünde buluşurduk...millet nereye geleceğini ne yapacağını bilirdi...kendi pişirdiğimizde yiyebilirmişiz...teşkilat hazırmış...bişiyler alırdık vs...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    abi sen ne taraftan geleceksin*
    Ben biraz önce Küçükbakkalköy den kestirme olduğunu hatırladım ama, istersen Carrefour un önünde buluşuruz
    Poturdak

Motosikleti
    Alıntı Bilooo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yukarıda yeni haritayı verdim...

minik panda yeter karıştırma ortalığı.... çok biliyosan gel sen göster bize yolu....yok gelmiyosan sus konuşma topiği geyiğe çevirme....

tamamdır pınar dediğimiz yer....avrupa yakasından gelicek arkadaşları bekleriz...teşrif edip etmemek tercih meselesi....

kankün Pınarla artık bulursunuz yolu...

benden öneri TEM'E girmeyin...yola en az 30 km eklersiniz...1.köprüden İZMİT ANKARA sapağına girin...

abi sen ne taraftan geleceksin*
    Ben biraz önce Küçükbakkalköy den kestirme olduğunu hatırladım ama, istersen Carrefour un önünde buluşuruz
    tamam abicim ben kavrar gibi oldum...hiç kullanmadığımız için Otoban ANkara çıkışını pek bilemeyiz...birde şoförüz ha...adımız şoför...kasmayım sizide...ben bulurum artık...

siz kendinizi kurtarın...beni bırakın...

Motosikleti
    bmw r 1200 gs
    arkadaslar özel sebeplerden dolayı son dakıkada gezıye gelmekten vazgectım. Benım yerımede eğlenın bır dahakı sefere berbarer olmak dıleğıyle

selamlar
    tansel
    [B]BMW R 1200 GS[/B]
    [B]O Benim Herseyim [/B][B]Başkası yalan [/B]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    mete abi bakarsın bi gün karşılaşırız dünya sandığımız kadar da büyük bir yer değil ;)

Motosikleti
    Olmaaazzzz
    Bizde de prensip arkada kimseyi bırakmadır
    Şahit olur başını ileride derde sokar sonra
    Yarın görüşmek üzere
    Poturdak

Motosikleti
    Alıntı donniedarko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete abi bakarsın bi gün karşılaşırız dünya sandığımız kadar da büyük bir yer değil ;)
    ya dayı geliyonmu gelmiyonmu...nedyon anlamadım...

Olmaaazzzz
    Bizde de prensip arkada kimseyi bırakmadır
    Şahit olur başını ileride derde sokar sonra
    Yarın görüşmek üzere
    sağol dostum beyav...Allah razı olsun...sahap çıktın biz gariplere...

inşallah görüşürüz...herşey kısmet...

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sırf bu buluşma yeri saçmalığı yüzünden gelmeyeceğim vallahi...canım sıkıldı...sanki race makinalarla çıkıyoruz...gişe çıkışı buluşuyoruz...adam gibi bi yer bulunsa paşa paşa çıksak kötümü olurdu...

neyse ben tek çıkıcam evden...biloo pınarla yolları arasın bulsun... dediğim gibi...09.00 da çıkarım basar gişelere varırım galiba...zaten 9.30 dan sonra bir 15 dk benzinlik molası olacakmış...yetişirim tahminen...

Yahu biri hem 1.köprüden hem 2.köprüden sapak olarak anlatabilirmi...şurdan girilcek falan diye...veya 2.3.4.sapak diye ...Ankarayı takip et gişelere gelirsin beni fazla kesmedi...kaç km gidince gişelere gelicez...

lan yarmagül amma kapris adamsın kardeşim sende he...tamam hele bi leventte buluşalım ondan sonra bakarız 1.köprümü 2.köprümü , hem baksana bizim listedeki kimseden ses çıkmıyo hepsi ekici sanki....

arkadaşlar tekrar soruyorum listede bi değişiklik varmı yoksa ordamı olucaksınız cevap yazarsanız ona göre köprü yolunu değiştirebiliriz...

lan sende amma kapris adamsın he hele bi toplanalım ona göre karar veririz diyoz sen hala yok öyle yok böyle diyon....ama yarında beni satıp tek gidersen bundan sonra çıkma karşıma olm seni silerim defterden bilmiş ol.......
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler