Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu

[MT İstanbul] 15 Nisan Darıca Hayvanat Bahçesine gidiyoruzzz

Motovento
    REKLAM ALANI
    Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var

işteee bu kadarrr
    emeği geçen herkese teşekkürler
    özellikle sabah beni bakırköyden alıp gün boyunca arkasında taşıyan erhan kankama
    dönüş yolunda beni eve kadar bırakan seyfo kankama sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum
    ve tabi ki tüm MT deki dostlarıma da teşekkürler
    hepiniz iyi ki varsınız
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alonso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym fiddle
    alper ne demek lafımı olur ayrıca resimler için teşekkürler
    aşağıdaki resme dikkatlice baktım ama hakkaten gülümseyen kimse yok sebebine gelince açlıktan düşmek üzereydik merak edenler için

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    bunlarda bendeki darıca hayvanat bahçesi resimleri buyrun.

-geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erhaaaaaan, olm fotoğrafta çok komik çıkmışsın. Ben de dayanamadım hemen editledimmmm

hahahaha çok güldüm yaa 9-10 sene bide
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

uguratac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600S ABS
    güzel gezi olmuş işim dolayısıyla katılamadım

Motosikleti
    sym fiddle
    tabi tabi uğur ataç sen bizi beyenmiyormusun
    ümmet abi resimler için teşekkürler

Motosikleti
    HONDA CBF 600S ABS
    Alıntı alonso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabi tabi uğur ataç sen bizi beyenmiyormusun
    ümmet abi resimler için teşekkürler
    seyfo 4 de kapadım dükkanı tekirdaga gettim küfteciklerimle buluştum daha keyifliydi :D

sizde yemek yerine kazık yemişsiniz galiba afiyet olsun

Motosikleti
    sym fiddle
    eee olacak o kadar böyle ucuz köfteleri herkes yiyebilir önemli olan mt ile yemek:=))

Motosikleti
    HONDA CBF 600S ABS
    ben yemek yerken kimseyi tanımam

Motosikleti
    sym fiddle
    walla bizim yemeklerin gelmesi 45 dakika sürdü demekki olsaydın vukaat çıkarırdın ama yemekten sonra yemekleri eritmek için gazladık sen gazlayamazdın çünkü senin makina racing değil

Motosikleti
    HONDA CBF 600S ABS
    olsun bende tekirdaga gazladım racing olmasın 200 yetiyo bana

Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    cüce maymun resmi çeken var mı???
    En tehlikeli an, [COLOR="Red"][B]ZAFER[/B][/COLOR] anıdır!!!
    34 EF 2238
    [COLOR="Red"]B[/COLOR] Rh+

Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1 ;)
    [QUOTE=alonso;635785]walla bizim yemeklerin gelmesi 45 dakika sürdü demekki olsaydın vukaat çıkarırdın ama yemekten sonra yemekleri eritmek için gazladık sen gazlayamazdın çünkü senin makina racing değil

:
    thumleft:

ya ya ya şa şa şa gazlama gazlama çok yaşa
    RACING TEAM ÜYESİ :GAZCI ÜYE

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    arkadaşlar hepinize fotolar için teşekkürler, ellerinize sağlık.
    Biz hanımla artıkın her geziye geliyoz ona göre. Beklemeyen ne olsun O gün zati olmayan oldu benim Beat E-5 de yokuşaşağı 95 yaptı yaaa, vallah gözlerim yaşardı hee dedim tamam! artık Racer lara hem de 1100cc lere geçebilirim

Piknik de yapsak olmamı

25 kişilik mangalı kendim tek başıma şahsen yapabiliyorum, öyle yalandan değil, değme restorant ta olmayacak cinsinden.
    Çekme halatı da getirecem zati merak etmeyiniz, yeterince BEYGİRİ olan arkadaş var, 2-3 tanesini de bize ayırırlar nasıl olsa
    Bazı sorunları dile getirmiş sonunu tatlıya bağlamışınız gibi. Benim şahit olduğum ise şakayla geçiştirilecek cinsten gibi geldi?? Gereksiz küçük bir polimik diyeyim! ümmet arkadaşım çok mu alınmış? Olabilir gerçi, gereksiz bir şeydi. Buraya taşınmış olmasını asla yadırgamam, hepimizi gördüm ve şunu anladım ki gerçek insanlar! O zaman burada soğutacağız demiri, çelik olacak o zaman sapasağlam
    herkese en içten selamlarımla
    Poturdak

berkforce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vfr 800
    oh oh maşallah nazara gelmeyin hepinize sevgiler resimler harika

Rüzgar gibi geçti

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    güzel gezi ve buluşma olmuş,resimler için herkeze teşekkürler.
    98 Beygir.....

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar gezi süperdi taki yemek yerine kadar. katılan herkese çok teşekkürler düzenleyen arkadaşada teşekkürler.yalnız aramzda biri vardı restoranın önünde şık olmayan bi hareket yaptı yadırgadım kendisini.hiç oturup konuşmadım kendisiyle bana olan tepkisini anlayamadım.neden rahatsızlık verdim kendisine bir türlü çözemedim.sanırım kendisi 25 yaşlarında kendisinden 25 yaş büyüğüne davranışını hiç beğenmedim.motor yeri için okadar tepki verilmez ukalalık hiç yapılmaz.hata yapabilirim ben istanbulda yaşamıyorum yani orda misafir konumundayım.oşekilde karşılanmayı hiç hakketmedim.aslında bana yakışmyan tek şey.o davranıştan sonra çıkıp yemeğe katılmamdı.bincektim motora geldiğim yere geri gitçektim.yemekte görkemin sağ tarafında oturan siyah hondanın sahibi sayın ismail bey sana hiç yakışmadı.

takma kafana ümmet abi

park alanında motosikletlerimizin yanında değil başımızın üzerinde yerin var

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    uguratac

Onlar ne kadar güzel görünüyor öyle yaa... Tekrar mı gelsem tekirdağa nedir... motor bi çıksın da yine bize yol görünür... Bu sefer milleti toplayıp tekirdağa köfteye , silivriye denize gidicem
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uguratac

Onlar ne kadar güzel görünüyor öyle yaa... Tekrar mı gelsem tekirdağa nedir... motor bi çıksın da yine bize yol görünür... Bu sefer milleti toplayıp tekirdağa köfteye , silivriye denize gidicem
    evt görkem güzel bi organizasyon yapalım bencede köfteler çok güzel gözüktü gözüme
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    boy hacı, Eskihisar'daki fiyat durumundan ben de çok rahatsız oldum. Rahatsız olmamın en büyük nedeni de sahibi tanıdık, geçirmez diye düşünerek sizi oraya yönlendirmem oldu. Durumu ve fiyat olayını restaurant sahibinin anlattığı şekline göre açıklayayım. Orası normalde insanların gelip rakı-balık tarzı takıldığı bir yer. Bu nedenle adamlar meze-salata olaylarına takmışlar kafayı. Oturduk birden peynirler geldi.. Sonra bana sordu isletmeci, abi salata ne yapacaz dedi. Valla bilmiyorum abicim bana sorma, ben anlamam dedim. Ben o zaman ortaya birkaç salata getireyim onları hesaplara bölerim dedi. İyi peki dedim birkaç salata kaç lira tutar ki. Sonra baktım mezeler de geldi ortaya. Neyse dedim neticede meze falan şu bu en fazla kişi başı 2-3 milyon ekler diye sanıyorum. Yemekler iki saatte gelemedi ve soğumuşmuş kimileri, benim yediğim köfte fena değildi sıcaklık olarak ama arkadaşlar doğru diyordur. Ayrıca hesap ödeme işlemi de 40 dakika falan sürdü ve kanser olduk resmen. Neyse fiyat konusuna gelelim. Fiyatlar ortak malzemelerde şöyle belirlenmiş. 2 YTL peynir, 3 YTL salata, 4 YTL mezeler, 1.5 YTL kuvar (ekmek su vs. oluyomuş bu).. Yani kafadan 10.5 YTL'den başlıyoruz fiyat olayına.. Bunun üzerine içtiğiniz içecek ve yediğiniz yemek eklenmiş. Asıl hatamız fix fiyat ve menu üzerinde anlasacaktık ve böylece hem daha hesaplı hem de hızlı şekilde bu işi halledecektik. Ama o anda düşünemedik.. Bir de ben kim ne tür birşeyler istiyor, ne içecek vs. bilemediğim için fix menü yapın diye de konuşmadım. Neticede itibarı ile yüksek fiyatlar çıktı ve ben de üzüldüm.

intercom, kimse yolunu bulmadı bu konuda emin olabilirsin. Bu gibi suçlamalar yapmadan önce kanıt sunun yoksa iftirafan öteye geçmez yazdıklarınız. Ayrıca oraya insanları benim yönlendirmiş olmamdan dolayı bu lafı üzerime aldım ve eğer kanıtın varsa sun yoksa lütfen iftira atma diye tekrar hatırlatıyorum canım kardeşim.
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)