Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ertuğrul öz' ün Mahkemesi Başliyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    emre.dervisoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    az kaldı..
    Arkadaşlar Rahmetli Ertuğrul Kardeşimizin Kaza Mahkeme Tarihi 26 Nisan 2007 Tarihinde Alaçam-samsun' Da Başlayacak. Bilginize.. Gelebilen Arkadaşlar Mutlaka Orada Olalim. Ailesine Destek Verelim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eğer o gün Samsunda olabilirsem geleceğim bu arada rahmetlinin mezarı Yozgattaydı sanırım tam olarak yerini bilen varsa paylaşın lütfen...Ailesini ziyaret etmekte isterdim bilgi verirseniz sevinirim...

Motosikleti
    az kaldı..
    aytskal ben pazar günleri samsundayım. haberleşelim birlikte gidelim ailesine

Alıntı emre.dervisoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aytskal ben pazar günleri samsundayım. haberleşelim birlikte gidelim ailesine
    Emre ben İzmirliyim ancak arada sırada 3-4 ayda bir Orduya gidiyorum bu gelişimde ailesini ziyaret etmeyi başsağlığı dilemeyi çok isterim özelden sana telefonumu vereceğim sende verirsen sevinirim...

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı aytskal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer o gün Samsunda olabilirsem geleceğim bu arada rahmetlinin mezarı Yozgattaydı sanırım tam olarak yerini bilen varsa paylaşın lütfen...Ailesini ziyaret etmekte isterdim bilgi verirseniz sevinirim...
    Rahmetlinin mezarı yozgatın akdağ maden ilçesi mezarlığında. yozgat merkezden yaklaşık 85 km uzaktaydı sanırım.
    samsuna gelmeden 1 gün önce bana haber ver beraber gideriz ailesinin yanına.

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rahmetlinin mezarı yozgatın akdağ maden ilçesi mezarlığında. yozgat merkezden yaklaşık 85 km uzaktaydı sanırım.
    samsuna gelmeden 1 gün önce bana haber ver beraber gideriz ailesinin yanına.
    Tamamdır arkadaşlar telefonumu size PM attım haber vereceğim görüşmek üzere...

Motosikleti
    kymco venox
    arkadaşlar ben yakakentteyim mahkemeye gideceğim sonuncundan sizlerede haberdar ederim. giden gitti mahkemediyince o acı günü tekrar yaşayacağız,ertuğrul arkadaşımızla kaza günü öncesi karar vermiştik hafta içi o gün sinopa gidecektik bir dahada görüşemedim zaten o gün kaza yaptı 500 metre lik bir mesafede duyduklarıma inanamadım ama olan oldu kaza yerinden geçmemeyi yeğliyorum her gördüğümde aklıma geliyor motordan soğuyorum

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    mutlaka mahkemeyle ilgili bilgi bekliyoruz
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

T_uruncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gelemesem de gönlüm sizlerle

Motosikleti
    az kaldı..
    arkadaşlar bu ara çok seyahate çıkıyorum. tiger seni de arayamadım ne zamandır. samsunda olmuyorum genelde. şu anda da izmirde oteldeyim. tiger bi akşam haberleşelim ailesine gidelim yine. ben tel. de görüşüyorum babası ile ama gidelim yine de.. ama mahkemeye gelmek için gerekirse seyahatimi iptal edicem o gün. orda olmak için ne gerekirse yapmak istiyorumm

fragrance_chaplin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PEMBİŞ'im SATILDI!/Regal Raptor250-Dragstar650
    Lütfen imkanı olanlar mahkemeye gitsinler.Motorlu veya motorsuz!
    [COLOR="Red"][U][B]:pr:PEMBİŞİM SATILDI :salut:[/B][/U][/COLOR]

arkadaşlar bu ara çok seyahate çıkıyorum. tiger seni de arayamadım ne zamandır. samsunda olmuyorum genelde. şu anda da izmirde oteldeyim. tiger bi akşam haberleşelim ailesine gidelim yine. ben tel. de görüşüyorum babası ile ama gidelim yine de.. ama mahkemeye gelmek için gerekirse seyahatimi iptal edicem o gün. orda olmak için ne gerekirse yapmak istiyorumm
    En azından telefonla görüştük Samsundada görüşmek üzere...
    Konunun güncel kalması adına umarım yakın şehirlerde olan arkadaşlar bir şekilde katılırsınız...Ailesinin eminimki buna çok ihtiyacı var...

Motosikleti
    az kaldı..
    Arkadaşlar, aytskal arkadaşımızla telefonda görüştük az önce. İşlerden dolayı bir araya gelemedik İzmir' de. Ben yarın samsuna dönüyorum. Aytskal dan sonra babası ile de görüştüm rahmetlinin. İnşallah pazar günü ailesine gideceğim. Manevi desteğimize ihtiyaçları var her şeyden çok. Samsun 'a dışardan gelecek arkadaşlar bana buradan ulaşarak ziyaret programı yapabiliriz. Mahkeme için de gelebilen arkadaşlardan tekrar rica ediyorum, imkanı olabilenlerle orada buluşalım. Sevgiler..

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    ertuğrul kardeşimizi hiç unutmadık ve unutmayacağız.
    umarım mahkemede gereken ceza hafifletilmeden verilir.
    aslında hiç bir şey kaybımızı geri getiremeyecek ama en azından bundan sonra başka canlara kast edilmesinin önüne bir nebze olsun geçebiliriz.
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Motosikleti
    az kaldı..

bilgi

Arkadaşlar Rahmetli Ertuğrul Kardeşimizin Kaza Mahkeme Tarihi 26 Nisan 2007 Tarihinde Alaçam-samsun' Da Başlayacak. Bilginize.. Gelebilen Arkadaşlar Mutlaka Orada Olalim. Ailesine Destek Verelim..
    bu arada tekrarlıyorum mahkeme Alaçam Adliyesinde sabah saat 9 da başlayacak..

Motosikleti
    kymco venox
    o gün mahkemede olmaya çalışcağım yalnız veraset davası olduğunu söylemişlerdi arkadaşlar ailesi gelecekmi bir bilgisi olan varmı arkadaşlar

Motosikleti
    az kaldı..
    Alıntı karagullenecati adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o gün mahkemede olmaya çalışcağım yalnız veraset davası olduğunu söylemişlerdi arkadaşlar ailesi gelecekmi bir bilgisi olan varmı arkadaşlar
    veraset mahkemesi değil bu. o mahkeme daha önce başladı. babasından aldığım bilgi bu.

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Mahkeme ile ilgili bilgilendirirseniz seviniriz.
    Kolpa Adamları

Motosikleti
    kymco venox
    veraset mahkemesi değil bu. o mahkeme daha önce başladı. babasından aldığım bilgi bu.
    arkadaşlar o gün mahkemede olacağım sizleri bilgilendirmeye çalışacağım bu arada unutmadığınız içinde teşekkürler arkadaşlar

T_uruncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    organize oluyorsunuz di mi gitmek için yakında oturan arkadaşlar ... orada olmasam da dualarım ve kalbim sizinle olacak...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)