Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

18 Mart ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA TÖRENİNDE BULUŞMA

Motovento
    REKLAM ALANI
    samet_1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    deer sen kırklarelı lıstesıne salıhıde ekle ben getırıcem onu ayrıca tekırdag corlu luleburgazdan gelıcek arkadaslar varsa ozel msj yazsınlar konusup bı yerde toplanalım boylece yolda durup kımse kımseyı beklemez
    Aslında Söylediklerimden Çok, Sakladıklarımda Gizliyim.Siz En İyisi Beni Anlamak İçin Konuştuklarımdan Çok Sustuklarımı Dinleyin...([url]www.motorcular39.azbuz.com[/url])([url]www.delikentli39.skyblog.com[/url])

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    benzin parası artı 30ytl günlük otel parası olur heralde en fazla

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Alıntı FAVORİİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    secan abi benide lısteye almıssın ama tabiykı şuan bincek bir kargım dayı olmaduıgı için ben bu geziye katılamıcam zaten askerlikte belı degil nezeman gitçem ama tabiykide kuvetlı bir kargı bulursam yani kırılmıcak beni tasıycak gelebilirim ozaman ben yinede size şimdiden iyi eylenceler dilerim umarım güzelbir gezi yaparsınız tüm metedeki arkadaslara iyi eylenceler
    Abin artı bir geliyormus diye senle geliyor zannettim o yuzden Gurkay + 1 yerine Gurkay ve fAVORİİ yazdim... Yengeyle geliyor o zaman... son durumu bize 15 martta bildirirsin o zaman ve insallah askerden once geziye gelirsin...
    gorusuruz kardesim...

arkadaslar otel maliyetlerini bu hafta belirliyecegiz ama maximum kahvalti dahil 30 olur...
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abin artı bir geliyormus diye senle geliyor zannettim o yuzden Gurkay + 1 yerine Gurkay ve fAVORİİ yazdim... Yengeyle geliyor o zaman... son durumu bize 15 martta bildirirsin o zaman ve insallah askerden once geziye gelirsin...
    gorusuruz kardesim...

arkadaslar otel maliyetlerini bu hafta belirliyecegiz ama maximum kahvalti dahil 30 olur...
    kankalar bende varım...yaz beni deftere uglyymüdürrr....açıyon topiği takip etmiyon be abicim...bak Bezgin Bekir Mete Handro şereflendirmiş topiğini...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Buraya bir marka yazabilmem için mucize gerekli
    Yaaa arkadaşlar bişi sorcam 18 mart çanakkalede olcaz peki pazartesi günü işimizin başında olabilcekmiyiz Mesela ben istanbuldanım...?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kankalar bende varım...yaz beni deftere uglyymüdürrr....açıyon topiği takip etmiyon be abicim...bak Bezgin Bekir Mete Handro şereflendirmiş topiğini...
    seni kim unutabilirki sen ve doni bizim neşe kaynağımız olacaksınız

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Metehan agabey, hep aklimdaydin ne zaman teşvik edeceksin diye bu topige, yeni motor aldin yol yaparsin artık biraz...
    takip mi etmiyom, 24 SAAT online im be abi...

Alıntı Motorize_deli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaaa arkadaşlar bişi sorcam 18 mart çanakkalede olcaz peki pazartesi günü işimizin başında olabilcekmiyiz Mesela ben istanbuldanım...?
    Yetisiriz Allah'in izniyle...dedelerimiz o yolu yürümüş gunlerce, dememişler nasil donecegiz diye...
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı necdet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seni kim unutabilirki sen ve doni bizim neşe kaynağımız olacaksınız
    abi ben bu bizim doniyi pataklarım orda ya...bana burdaki gibi giydirirse orda şehitlikte...

birde cbr 125i var...zopa için yeterli bir neden değilmi sence cbr 125 sahibi olmak...motorun ne birader...cıbır...Artık allah ne verdiyse...

abi ben birazda Çanakkale ambiansı için gidiyorum...özlemişim oraları...

Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehan agabey, hep aklimdaydin ne zaman teşvik edeceksin diye bu topige, yeni motor aldin yol yaparsin artık biraz...
    takip mi etmiyom, 24 SAAT online im be abi...

Yetisiriz Allah'in izniyle...dedelerimiz o yolu yürümüş gunlerce, dememişler nasil donecegiz diye...

uglycan forrap için dağları delerim ben...kankamı özledim...üzerine alınma senle ahbaplığımız yeni...kıskanma birde...Önce Kamil Koç vardı...

(bu bomba espirikti)

ya abi ben biraz gezi olayındayım...kusura bakılmasın...olayın pek derinliklerine felsefesine inemiyorum...ha yeni zelandalı .zevenkler gibide sarhoş olup atalarımın kemiklerini sızlatamam...sadece 2 kulvallah bir elham der merkeze sahile akarım...

şimdi bunu yazdık diye fırça yemeyelimde..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    metehan toprağım ,kardeşim candostum(yağ yapıyorum cbr125 ile geleceğim nasipse, bide hanımın yanında meteye madara olmayalım )

buluşalım, görüşelim kaynaşalım dimi ama bi sevapta biz edinelim şöyle atalarımızı anıp doslar ile hasret giderelim...
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    abi ben bu bizim doniyi pataklarım orda ya...bana burdaki gibi giydirirse orda şehitlikte...

birde cbr 125i var...zopa için yeterli bir neden değilmi sence cbr 125 sahibi olmak...motorun ne birader...cıbır...Artık allah ne verdiyse...

abi ben birazda Çanakkale ambiansı için gidiyorum...özlemişim oraları...

uglycan forrap için dağları delerim ben...kankamı özledim...üzerine alınma senle ahbaplığımız yeni...kıskanma birde...Önce Kamil Koç vardı...

(bu bomba espirikti)

ya abi ben biraz gezi olayındayım...kusura bakılmasın...olayın pek derinliklerine felsefesine inemiyorum...ha yeni zelandalı .zevenkler gibide sarhoş olup atalarımın kemiklerini sızlatamam...sadece 2 kulvallah bir elham der merkeze sahile akarım...

şimdi bunu yazdık diye fırça yemeyelimde..
    donniyi kimse pataklayamaz adam seni ertesi gün manşet yapar vallah türkiyenin en hızlı gazetecisi donnidir biliyorsun gerçe resim çekmekten pek anlamaz ama

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı necdet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    donniyi kimse pataklayamaz adam seni ertesi gün manşet yapar vallah türkiyenin en hızlı gazetecisi donnidir biliyorsun gerçe resim çekmekten pek anlamaz ama
    doni ve cıbır kadar başınıza taş tüşsün diyecem ama yazık olur genç sayılırsınız daha (en azından ruhen )

hacı abi sanki sende Y2K var hala cıbırıma laf ediyon sen önce kendine bak bide o motorla çanakkaleye gitmeyi düşünmüyon demi ha bu arada bişey soracam senin motor 0'dan 100'e kaç günde çıkıyordu

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Alıntı donniedarko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doni ve cıbır kadar başınıza taş tüşsün diyecem ama yazık olur genç sayılırsınız daha (en azından ruhen )

hacı abi sanki sende Y2K var hala cıbırıma laf ediyon sen önce kendine bak bide o motorla çanakkaleye gitmeyi düşünmüyon demi ha bu arada bişey soracam senin motor 0'dan 100'e kaç günde çıkıyordu
    sen varya sen neyse mete gelince seni haşlar

stingrayx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN 650 - BEYAZ
    Değerli dostlar
    Bizde bu etkinlikten bağımsız farkında olmadan burgmancı arkadaşlarımızla toplanmaya çalışıyorduk. Sağolsun Thai arkadaşımız konu ile ilgili bizi uyardı ve bu sebeple bu yazıyı yazıyorum.
    Bizler 11-15 Burgman 17 Mart günü yola çıkıp o gece konaklayıp 18 Mart günü Çanakkale törenlerine katılmayı planlıyoruz. Görülüyor ki MT'de zaten böyle bir gezi düzenliyor, bizde Çanakkale'de 18 Mart günü MT'nin diğer tüm temsilcileriyle birarada olmaktan çok mutluluk duyacağımızı özellikle belirtmek isterim.
    Yapmış olduğumuz organizasyon 18 Mart günü MT ile beraber olacaktır.
    Sevgiler
    Tolga
    GIVI V46 Topcase,Tank Bag
    Isıtmalı Elcik

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    samet listeyi ben yapmıyorum ama uglychild salihi ekler kırklareli mt den gelecekler listesine

frosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    KATILIM LİSTESİ

İZMİR
    forrap
    weboy
    speedygirlsule
    tenten
    kuvva
    aakreep
    turlabo
    nergal +?
    Ahmet cebesoy
    ozer +1
    Taner k
    duslemek +1
    kamberhan
    Gureli +1

MANİSA
    Lodos
    Gurkay
    Favorii
    Belifeless
    racing iski
    Mecit

İSTANBUL
    dostdark
    eserkose
    mesut51
    sunflorist
    cloud
    darkdiamond
    deer 152
    praetorian +1
    Gorkem
    pseudo
    berkforce
    ilker koparal
    unfortunate
    aybiketa +?
    Arbetus
    Desparadost
    jameika34
    motorize_deli
    Nejdet
    teksavaşcı +1
    kasvet
    metehan
    burugmancılar +14 15

TEKİRDAĞ

faruk59

KUTAHYA
    alplion
    bonapart 07 +1

Bursa
    kontgerilla +1
    Ralf +1

ESKİSEHİR
    ZONEX2
    bbaday

BALIKESİR
    ibrahimb
    iadriders1816
    Havranlı +10
    +14-15 ??
    ayarsız125

KIRKLARELİ
    samet1987
    salih
    ThE LaSt SaMuRaİ

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    balıkesir e kadar tren de varmış motoru arkasına atar gelirsiniz haberiniz olsun yol gözüne uzak gelenler için.

Motosikleti
    PARASI HAZIR :) İZİNE GELİNCE CBR 600 F OLACAK
    sercan abicim teşekür ederim denizi kandıra bilirsem onla gele biliriz gelmeyi cok isterdim ama beli olmaz isim yinede listede kalsın gelismeleri bensana iletirim
    bu uzun süre geceyi aydınlatmaya yetmeyecekse gökteki ay,geciken şafak, bir bozkurt uluması ile sökecektir.

stingrayx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN 650 - BEYAZ
    hey maşşallah liste çok güzelleşmiş.
    Orada bir çıkarma da MT yapacak. Heyecan yaptı birden
    Sevgiler
    Tolga
    GIVI V46 Topcase,Tank Bag
    Isıtmalı Elcik

ahmet_cebesoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar 650 -yamaha ybr 125
    abi yanlış anlamayında izmir mt bi toplantı yapması lazım.öle daha ii olur bence
    motorcuda geri vitess olmaz daima ileri

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Ya Millet Anlamiyorum Sizi Yahu!!!!
    Nerereye Nasil N Zaman Gidiyoruz?
    Nerde Kalacaz?
    Kaç Para?
    Kaçgün Konaklanacak?
    Fiyata Neler Dahil?
    Ne Zaman Gidilecek Ne Zaman Dönülecek?

Birisi Bu Konularda Bilgilendimeyi Yaparsa Sevinirim. Körü Körüne Gidilmez çanakkaleye Hele O Tarihlerde Birakin Konaklayacak Otel Bulmayi. çadir Kuracak Arsa Bile Bulamayiz Haberiniz Olsun. Bu Işler Hadi Gidiyoruz Kim Geliyorla Olmaz Ki....

Ilk Sorum şu:
    Bu Işi Kim üstlendi Muhattabimiz Kim?
    Ikinci Sorum Herşey Hangi Tarihte Netleşecek?

Ya Valla Artik Birisi Ciddiye Alip Yazsin Bişeyler Yoksa Milleti Gaza Getirip Oralarda Rezil Rüsva Etmenin Bir Anlami Yok

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)