Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT [İzmir] 2-3 Ocak Gezi Programı

Motovento
    REKLAM ALANI
    lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    geliyorum ama havalar bu kadar sert giderse araba ile geleceğiz.sizden ulaşabileceğim tel özele atarsanız sevinirim
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    duslemek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honca CBF 150
    havalar soguk bizde 4 kişi 2 motor yerine araba ile geliyoruz önemli olan birlikte güzel vakit geçirmek
    Özgür Ak / İzmir-Hatay
    HONDA CBF 150 Simsiyah

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    Alıntı duslemek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    havalar soguk bizde 4 kişi 2 motor yerine araba ile geliyoruz önemli olan birlikte güzel vakit geçirmek
    öle yağma varmı yaa sıcak sıcak arabada müzik eşliğinde yolculuk termoslara çayı doldurun kardeşim ben anlamam çaylar sizden
    Ride your way

MNY46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Multistrada1200 , xt 660x
    walla bende gelmek ısterım ama benımde bayramım ılk gun el öpcem aksam dukkanda geccem calıscaz napalım.... keske gelebılseydım demıyorum... zate ne zaman buyuk bı gezı olsa gelemıyorum .... offf offf ama bı gun gelcem ..
    en buyuk amac ve hayallerımden bırı oldu ızmırmtnın gezısıne katılmak ama boyle gıderse toplantıdan oteye gecemıcem......
    hepınıze ıyı bayramlar vee mutlu yıllar.... ask dolu(ozellıkle benım ıcın) paralı huzurlu saglıklı motorlu(ozellıkle benım ıcın) kazasız belasız kawgasız gurultusuz sakın sessız basarılı sevınclı okuyanların derslerınde basarılı calısanların ıslerıde ılerlemelerı kasklı montlu kısaca korumalı bır yenı yıl dılıyorumm...
    sevgıler saygılar ızmırmt guzel bır gezı gecırmenız dılegı ıle...
    ι ωαѕ вσяη ωιтн ωяσηgℓу ωαу вυт ι мυѕт ℓινє

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    değerli arkadaşlar,
    bu gezi mt. izmir gezisi olduğu için, mt. üyesi olmayanların,
    daha önce olup ve bir şekilde üyeliği iptal edilmiş veya kendi isteği ile ayrılmış kişilerin katılmamalarını önemle rica ederim.

diğer mt. il üyelerinin başımızın üstünde yeri vardır.
    Gerçek olmak zordur, nerden baksan mütevazilik ister,
    Yalan olmak kolaydır vede havali,
    Olmak yada olmamak, işte bütün mesele bu değil.

Motosikleti
    nc 700 x
    kuvva; bu gezi izmir gezisi olduğu için başka kişiler katılamıyormu.mesela ben gelmek istesem katılamıycakmıyım.

Alıntı narth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuvva; bu gezi izmir gezisi olduğu için başka kişiler katılamıyormu.mesela ben gelmek istesem katılamıycakmıyım.

özür dilerim yazımı düzeltiyorum, hata bende yanlış yazdım ve anlaşıldım.

TenTen35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar,

Şu dakika itibariyle Çandarlı dayım, hava rüzgarlı ve kapalı ama daha önümüzde 2 gün var. Gelirken Çandarlı girişinde Büyük ihtimalle Jandarma kontrolünden geçiceksiniz. Belgelerinize dikkat edin. Mesela benim sigortam bitmiş. Bu seferlik affetti. Bayramın 2. günü olurmu bilmiyorum ama haberiniz olsun. Telefonumu yazdım. Her türlü konuda arayabilirsiniz. Katılım son ana kadar kabül edilir.

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    son bi deneme için cıktıgım kırklareli macerasında motor son nefesini verdi yol yardımıyla istanbula geri döndü birkaç gündür serviste olmasına ragmen henüz bir işlem yapılmamıs aranızda olamıyacagım herkese iyi bayramlar ve iyi eglenceler...

Motosikleti
    sattım...
    Alıntı deer_152 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son bi deneme için cıktıgım kırklareli macerasında motor son nefesini verdi yol yardımıyla istanbula geri döndü birkaç gündür serviste olmasına ragmen henüz bir işlem yapılmamıs aranızda olamıyacagım herkese iyi bayramlar ve iyi eglenceler...
    gelseydin yemin ediyorum plaket verecektim sana bu havada delimisin nesin bak keyfine daha nice geziler aktiviteler olacak yol ve hava şartları çok kötü...camiaya lazımsın

bu arada ten ten mesajını aldım iki kişi geliyoruz ALLAH sağlık sıhhat versin bi arıza çıkmazsa sanada çok teşekkür ediyorumHepinizin mübarek kurban bayramı kutlu olsun nice motosikletli uzun senelere

speedygirl şule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bayramın 1. ve 4. günü hastanede nöbetim olduğu için ben ve bazı arkadaşlar bu geziye üzülerek katılamıyoruz. hepinize iyi eğlenceler arkadaşlar. bizim yerimizede bolbol eğlenin.
    bütün mt ailesinin bayramını ve yeni yılını kutluyorum. herkese mutlu sağlıklı yıllar diliyorum.

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    yeni yılınız ve kurban bayramınız kutlu olsun.foçada iyi eğlenceler size.sizinle olamadığım için üzgünüm.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

ironline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslarrrrr merhaba kendimi topladım geliyorum. benide listeye ekleyiver tentencim. bı uye tartısması var heralde ama ben ayrılmadım bu guruptan sadece sıkıntılarım vardı bılıyorsunuz hepinizi cok ozledım gezide gorusmek uzere. TÜM GURUBUN BAYRAMINI VE YENI YILINI EN ICTEN DILEKLERIMLE KUTLUYORUM saygılarımla F.T.T.

evet üzülerek soyluyorum ama biz aranızda olamıycaz.. sıze ıyı eglenceler.. (yas,kedii, duslemek)

weboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkesin yeni yılını ve bayramını kutlar sağlık, mutluluk, para ve gönlünüze göre motor dilerim. Hadi şu gezi olayı biraz boş bırakıldı galiba. katılımları görelim. benide ekle teytey.

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    arkadaşlar bende aranızda olamayacağım malesef iyi eğlenceler
    Ride your way

ironline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar ozel sebebler nedeniyle gelemıyorum... umarım ıyı bır gezi olur.. ftt

haydi izmir mt.
    yokmu başka katılan
    yarın toplantı yerinde görüşmek üzere
    uyuya kalmayın ha

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı lodos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelseydin yemin ediyorum plaket verecektim sana bu havada delimisin nesin bak keyfine daha nice geziler aktiviteler olacak yol ve hava şartları çok kötü...camiaya lazımsın

bu arada ten ten mesajını aldım iki kişi geliyoruz ALLAH sağlık sıhhat versin bi arıza çıkmazsa sanada çok teşekkür ediyorumHepinizin mübarek kurban bayramı kutlu olsun nice motosikletli uzun senelere

deer152 her yere gideer152...

bende oraya gelemsemde bi arkadasın motoruyla istanbul-kırklareli yaptık hava cok soguktu ve kaskta yolculuk esnasında kafamdan ucup gitti ve kırıldı detaylar aşagıdaki linkte...
    http://www.motosiklet.net/forum/show...t=14760&page=6
    link calısmazsada kırklareli mt ye bakabilirsiniz...

Motosikleti
    sattım...
    katılım zayıf olmasına rağmen (bayram sebebiyle çoğu arkadaşımız şehir dışında yada nöbette idi )ben ve katılan arkadaşlar eğlenmedik desem yalan olur ten ten (onur) baban sazı aldımı eline döktürüyor ellerine sağlık...

kenan gelmiyeceksin sandık bi ara walla helal olsun söke'den kalktın geldin.
    murat abim ve ablam bayrağı diktilermi motora gözleri kimseyi görmüyor
    dağ tepe asfalt demedik güzel bi kıyı turu yaptık
    weboy abi ne matrak adamsın sen yaa... battı çetmen battı hep müşteriye çalışır bu kardeşim benim..
    diğer tüm katılan arkadaşlarım sizleri daha yakından tanıdığım için mutluyum...
    en yakın zamanda görüşmek dileği ile

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler