Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

17.12.2006 [Adana MT] İskenderun Arsuz Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    tüzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GL1800 2003 ve HONDA FORZA NSS300 2015
    Gezi iskenderun arsuz diye planlanmıştı ama ehliyetsiz arkadaşların çoğunlukta olması ve yolun uzun olması nedeniyle Eyner de karar kılındı. Sabah erkenden kalkıp klübe buluşmak için gittik.

Saat 09:15 itibariyle klüpten ayrılarak yola çıktık. herşey çok güzel başlamıştı. 13 motor yola koyulmuştuk.Adana yı 30 km geçtik ki büyük bir trafik kazasının hemen akabinde olay yerine ulaştık. 4 araç birbirine girmişti. 1 traktör yüksekten uçmuş,1 yolcu minibüsü yan yatmış 1 kamyonet remen katlanmış, 1 minibüste yolun kenarındaydı.Diğer arkadaşlar kaza yerinden geçtiler ama ben geçemedim. Bu arada ambulanslarda olay yerine gelmeye başladılar. yaralılara müdahaleye 112 hızır acil servis elemanlarıyla birlikte bizzat bende katıldım. 2 ölü vardı traktör üzerindekiler, birde ağır yaralı vardı.Bunun dışında yaklaşık 20 kadar da kırıklarla dolu yaralılar vardı.Ben bizzat ilk yardım sertifikam olduğu için yaralılara yardım etmek durumunda kaldım. Diğer arkadaşların beklemesinin anlamı olmadığı için onlar yoluna devam etmişlerdi. Ancak o moral bozukluğuyla geziye devam edemedim. 2 arkadaşla birlikte geri dönmek zorunda kaldım. Umarım diğer arkadaşlar pek etkilenmemişlerdir. ben içinde bulunduğum moral bozukluğundan dolayı geziye katılamadım. Bizden birininde başına gelebilirdi.yada kendi başımıza.
    Ölenlere Allah tan rahmet yaralılara acil şifalar diliyorum.
    Bizim ekipten herhangi kimsede birşey yok zaten olay yerine sonradan ulaştık.
    Şu an evdeyim herhalde kusuruma bakmaz arkadaşlar aralarına katılamadığım için.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    büyük geçmiş olsun. abi sen en iyisini yapmışsın durmakla. bende uyanamadım sabah :S
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    hyosung 250r orange thema
    kaza haberi elbette birilerinin de ölümüyle üzücüş gelmeyi çok istiyordum fakat akşam çok ağır bişey kaldırdım ve sol kolumun liflerini zedeledim debraja basamadığım için sabahta katılamadım çok üzgünüm oysaki ilk uzun yol deneyimim olacaktı bir sürü resim çekecektim özür dilerim arkadaşlar tequ arkadaşım ilgin için teşekkür ederim inşallah bu önümüzdeki hafta sonu fırsatım olur sanmıyorum ama çünki ankaraya döneceğim en azından sizlerle tanışmak isterdim ne kaçırdığımı merak ediyorum foto bekliyorum

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    tabiki. bekleriz.
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    Çin İşİ CroS 200:)
    Alıntı JaNTi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gemiş olsun wodka nasıl oldu ?
    walla gelen kişiler at hırsızı gibiydi!!Tırstım!!
    sonra hasan abi diye birinin adını werdiler(sanırım lakabı abi)
    bende bişi diyemedim gönderdim...sonra emniyetten arkadaşlar aradı motorum eyner tarafında görülmüş...yukarda adı geçen şahışta ordaymış tabi

Alıntı BUnReCU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sadece motorun mu

montun, kar masken, dizliklerin ve belliğin de gasp edildi.

ben adamlarımı yolladım, berker'i yolun dedim

sayende cross'la geziye katılcam ama keşke kendi motorumla katılsaydım da, sen de gelebilseydin

inşallah haftaya cnm. bu arada benim motorun anahtar ve ruhsatını evde bıraktım. lazım olduğunda gelip bizimkilerden isteyebilirsin. motor evin önünde
    Bırak şimdi yeme beni Benim motoru getiren at Hırsızlarını sevincinden yemege götürmüşsün...aldım haberini
    [FONT="System"][/FONT] Kap Redbull"unu Gel GÜzelim::comico::

arkadaşlar arsuz samandağ yolundan bu sitede görüntüler var. bakmanızı öneririm.

http://www.iskenderunforum.com

http://www.iskenderunforum.com/index.php?showtopic=2521

burcu abla sana bişi danışcamm

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler