Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
17. sayfa BirinciBirinci ... 71516171819 ... SonuncuSonuncu

[MT İstanbul] 16 Eylül Cumartesi Eyüp Çocuk Yuvası Ziyareti

Motovento
    REKLAM ALANI
    007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanka bugün Akatlardaydım...Çilekli Tesislerin civarındaydım...Seni andım...Yıldızlara sordum söylemediler...

Esnafa sorsan söylerdi... 1969 da geldim Akatlar a yollar parke taştı... O zaman Akmerkezin yerinde bisikletçi Remzi den motosiklet kiralar binerdik... Ahh o günler aklıma getirdin Mete ...
    Cüneyt Eralp

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    E o zaman Güllü sokağıda bilisin...Hani Fıda Fılmın olduğu...Pakistan Konsolosluğu var ya...oradaydık...Patronumla geldik...Bir doktor ziyaretiydi...

Bende sana Akmerkez mecoralarımı anlatayım o zaman...

Yıl 1991 veya 1992...Ebru Gündeş bomba gibi patlamış...Demir Attım Yalnızlığa ambiansı var o zamanlar...bizim konfeksiyoncu Ebru zirveye çıkacak kader ona gülümsüyor...neyse benimde o dönemler uçan kuşa yerde gezen böceğe aşık olma dönemim tabi napim kafaya takmışım Ebruda Ebru...ölüyorum bitiyorum...Bisikletle gezerken Etilerde...Akmerkezin yeni kurulduğu dönemler...Bir baktım bir Harley Davıdson arkasında Ebru kasksız...Öndeki kasklı...Ben tanıdım Ebruyu...neyse hemen peşlerinden trafik sıkışık...Birde baktım kapalı garajına girdiler Akmerkezin...bende peşlerinden...

O zamanlarda bu halimi düşün...salaklık dizboyu...motoru tanıdım garajda bekliyorum...Bu arada bir şebeklik yapmak geçti içimden...Yanımda kalem var...tükenmez...ne alakaysa işte...plakaya EBRU SENİ SEVİYORUM vs. yazıyorum...fantazi işte...Bütün beyaz yerleri doldurcam böyle şeylerle...bekliyom ya canım sıkılıyor...

dur devamı geliyor...sıkılmayın diye hemen yolladım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    O zamanlar Deli Divane de oynuyordu hanfendi. Başrolde Murat Parasayar, Hakan Akçin, Göksel Arsoy üçlüsü ve Ebru...
    Cüneyt Eralp

Motosikleti
    sonra beni yakamdan bir herif tuttu...noluyo demeye kalmadan bu elemaın Atilla Saral olduğunu farkettim...o zamanın en popüler adamı tabi...Noluyo napıyon motora demeye kalmadan yazıya eğildi baktı ve dediki pardon dostum...bende motoru çiziyorsun sandım...sonra Ebruya dediki bak hayranların çoğaldı...Ebruda geldi...plakaya baktı...

"Ayyy ne tatlı ya..." dedi...sanki yavru köpek sever gibi...o zamanlar bir dişlek sormayın...bende diyorum ki içimden lan aşık olduğum kadın bumu...neyse ayaküstü muhabbet sohbet canımlar cicimler...ben ama heyecandan ölüyorum...Bak Allah sizi inandırsın o dönemler onunla sevgili olabilirimi bile düşündüm iyimi...benim ssevgimi anlarmı diye bile kafaya takmıştım...

Bakın daha Ebru muhabbeti bitmedi..2.daha komik...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

vınvın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mete_han ne denir ki alem adamsın valla

Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Mete kardeşim bir akşam Avrupa Yakası Ortak Buluşma Noktasına uğrasanda muhabbeti orda yapsak diyorum...

Çocukların topiği temiz kalsın... Duymasınlar bu yaşta acı gerçekleri... Bende de hikaye çokkk...
    Cüneyt Eralp

Motosikleti
    Evet 007 can hatırlarsan o dönem Ulus Parkında bir klibi vardı...taksiciyi seviyodu falan klipte...öylesi aşka yasak tanımam falan diyordu...Ulus parkın girişinde hani...

Neyse yıl 1995...o dönemde Tatlı Bela patlama yapmış...Halen o kasetteki tüm şarkılar ezberimde ya...ne hafıza var bende...

Beşiktaş Ihlamurda kasetini ilk gün almışım...Otobüste naylonu açtım kağıdına bakıyorum...neyse hayaller yine...evde dinleyeceğim ya tatlı bir heyecan var...

Sanayi Mahallesinden otostop yapıyorum...Seyrantepeye...O dönem Polis Lojmanlarındayız...polis arabası bekliyorum veya ne gelirse bahtıma diye otostopdayım...

dur bitiyo kanka az kaldı...bende yatcam evet geç oldu...

neyse abi..bi araba durdu...karanlık tabi durak...beni 34 EC 080 plakalı Laci Honda Cıvıc aldı...neyse hatta hiç unutmam kapısını bile açamamıştım karanlıkta...meğer kapısı bir tuhafmış...ara ara bulamadım...içeriden açtılar bana...Baktım karamlık arabada...dedimki ben Polis çocuğuyum ablacım...Lojmanlara kadar gelebilirmiyim...ama harbi sağlam karanlık...Kanal 6 ya gidiyoruz köşeye kadar gel...tamam abla dedim...sağolun ...otostopun birinci kuralı budur...ne kadar gidersen kardır...kısa mesafeydi ama neyse bari karanlıktan kaçayım dedim korkuyom o dönemler...abi direksiyondaki yanındakine diyoki...

geçen kuaföre gitmişde dalga geçmişlerde vs...muhabbet koyu...

Neyse beni şimdi Tatlıses kebabpın olduğu yerde ışık var...inerken bide baktım lan bu Ebru Gündeş....Aha yukarıdaki Allah şahit olsun kızımı bir daha görmek nasip olmasınki Kaseti yanımda olan Ebrunun arabasındayım...yanındaki kadında menajeri Neşe Demirkat mış...kendisi dedi...kaseti çıkarırken sanki ahirette hesap veriyormuş gibi elim ayağım titriyor...Ebruya oturuken bi sarılmışım....yani yapıştım tabiri caizse...duygusal ambians oldu o an tabi...platonik aşk varda birde...imzaladı kaset kapağını...vs...şu an tanıdığı bildiği en eski hayranı benim...hatta bir magazin programında benim yaptıklarımdanda bahsetti...Bundan 2 yıl önceydi galiba...ismimi vermeden...yaptıklarımı anlattı röportajda...vs.vs...neyse arkadaşlar hadi iyigeceler...başınızı ağrıttım...

Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Türk filmi gibi Mete... Gerçekler acıdır... Acıtır...

İyi akşamlar...

Hanım seni çocuk parkındaki banka kovmadan uyu, aman duymasın yenge hanım muhabbeti...
    Cüneyt Eralp

Motosikleti
    Alıntı 007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mete kardeşim bir akşam Avrupa Yakası Ortak Buluşma Noktasına uğrasanda muhabbeti orda yapsak diyorum...

Çocukların topiği temiz kalsın... Duymasınlar bu yaşta acı gerçekleri... Bende de hikaye çokkk...

abi sustuğum için muhabbetim hiç çekilmez...bakma burda şakıyorum...genelde sessiz biriyim...

sanada iyigeceler..keşke dediğin gibi olsada duymasa...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    günaydın ve güncel diyorum

vınvın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet arkadaşlar hepinize günaydın Yarın büyük gün ve kardeşlerimiz bizi bekliyor...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    cüneyt kardeş yarın 10.30ortaköyde kahvaltımızı yapalım ne dersin
    oradanda eyüpe geçeriz

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Bugun cocukların ihtiyacları hesabıma yatıran paralar ile yapılacak.
    Yardımcı olmak isteyenler hesab adresime aksam 17 e kadar yardımlarını yollayabilirler.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı necdet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oradanda eyüpe geçeriz
    ben de ben de

Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun cocukların ihtiyacları hesabıma yatıran paralar ile yapılacak.
    Yardımcı olmak isteyenler hesab adresime aksam 17 e kadar yardımlarını yollayabilirler.
    hadi hanımler beyler son bir gayret daha yarın kardeşlerimize karşı mahçup olmayalım ve artı bugün cuma unutmayın sevabı katmerli olur

Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Alıntı necdet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oradanda eyüpe geçeriz
    10.30 erken Necdet ... Benim akşam misafirim var... Kahvaltı 12.00 gibi olsa uyar...
    Cüneyt Eralp

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    CBR 600F
    yarın bakırköy tarafından gidecek olan varsa birlikte gidelim

Motosikleti
    Alıntı 007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10.30 erken Necdet ... Benim akşam misafirim var... Kahvaltı 12.00 gibi olsa uyar...

Baba desene Cumartesi sabahımın içine mum dikme...şöyle rahat rahat uyanıp kahvaltı yapayım falan ambiansı...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    CBR 600F
    Baba desene Cumartesi sabahımın içine mum dikme...şöyle rahat rahat uyanıp kahvaltı yapayım falan ambiansı...
    hacı mete abi noldu ya geçenki kitlemeden sonra artık pas vermez oldun

Motosikleti
    Alıntı donniedarko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı mete abi noldu ya geçenki kitlemeden sonra artık pas vermez oldun
    Hasan Dayı uyanda New York Borsalarını takip edelim...

Sen süt içerken...misket oynarken...ben sana çoktaaan kitledim...

http://www.motosiklet.net/forum/show...378#post430378

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Hasan Dayı uyanda New York Borsalarını takip edelim...

Sen süt içerken...misket oynarken...ben sana çoktaaan kitledim...

http://www.motosiklet.net/forum/show...378#post430378

REKLAM ALANI
17. sayfa BirinciBirinci ... 71516171819 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler