Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

[MT İstanbul] 16 Eylül Cumartesi Eyüp Çocuk Yuvası Ziyareti

Motovento
    REKLAM ALANI
    vınvın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı desperadost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet evet yavaş yavaş netleştirilir! mesela mersin MT bir kutu yapar için de ne isterlerse onu kargoyla yollar buraya diğer illerde aynı şekilde üstüne MT yazılır gelenler yuvaya ulaştırılır !yanında mesela 3 er 5 er milyon toplasak bi hesaba 300 500 1000 kişi yatırsak harika bi birikim olur güvenelim arkadaşlar site yönetimine bazı konularda iştirakci olalım 'yazmak çizmekle biliyorsunuz olmaz özür dilerim bilmişlik gibi olmasın ama aklın yolu birdir girişken olalım ki hem kimliğimizin hemde sitemizin anlamı kavramı güçlensin faydalı olalım ki bigün birileride bize faydalı olur
    site yönetimi yalniş anlaşılmalara mehal vermesin diye bazı atılımlarda bekler izler
    eğer kendimizi bi parça birey olarak görüyorsak site hepimizin hadi hep beraber
    el ele çocukları yetimleri motosiklet.net güldüre eğlendire umutlarına tohum eke
    hadi arkadaşlar el ele
    arkadaşım söylediklerine katılıyorum ama örnek verdin mersin mt bir kutu yapar istediğini koyar diye tamam koyar da hangi oyuncakları koyar. daha önceki yazılanlardan takip ettiysen bu çocukların kıyafeti var, akülü arabası bebeği var... sevgiye ve zeka geliştirici grup halinde oynayacakları oyunlara ihtiyacı var.bunu netleştirelim ve adını koyalım istiyorum... hiçbir şeyin yazmak çizmekle olmayacağını biliyoruz hepimiz o yüzden burada fikir alışverişi yapıyoruz ortaya somut bişeyler koymaya çalışıyoruz....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    ya örnek verdim yazılanları okudum ya yani ulaşması bakımından yazdım ben onlarda aralarında yapsınlar takılma oyuncağa falan yazmak çizmek derken ben kimseyi suçlamak amaçlı değil bu konuylada ilgili değil genel olarak dedim yani bu işlere yazalım çizelim boş işlere değil ok
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Eyüp Çocuk Yuvası ile yaptığımız görüşmelerde okulların açılacak olmasından dolayı çok yoğun olduklarını bu tarz ziyaretleri haftasonunda yapılmadığını söylediler. Israrlarımız üzerine cumartesi günü bu ziyaret için randevu aldık.

Gelelim çoçuklar için ilk etapda istenen ihtiyaçlara;

Yaş ortalaması 7-12
    Yuvada 30 Kız 34 Erkek var.

30 Kilotlu Çorap beyaz (kız)
    34 Çorap (erkek)

30 adet beyaz kız önluk yakası
    34 tane beyaz erkek önluk yakası

15 Adet Okul Çantası (1.Sınıf Öğrencileri için)

Bunların dışında bizim alacağımız veya etkinliğe katılacak olanlar yanlarında hediyelerini getirecekler.

Maddi Destek Olmak İsteyenler aşağıda belirttiğim banka hesabına istediği kadar yardım yollayabilirler. Yollanan paralar ile çoçuklara hediyeler alınacaktır.

-Banka Bilgileri-
    Hesap Sahibi: Erhan Erdil
    Banka: Garanti Bankasi
    Sube kodu: 719 - İstanbul KIZILTOPRAK
    Hesap Numarasi: 6689052

Etkinliğe katılamayıp çocuklara birşeyler yollamak istiyorsanız aşağıdaki belirttiğim adrese paketiniz yollayabilirsiniz.
    Biz sizin yerinize çoçuklar hediyelerini dağıtacağız.

Erhan Erdil
    Barbaros Bulvarı Günaydın 2 Apt. K1. D.1 Balmumcu / İstanbul / 0212130505

Motosikleti
    TİGER 250 S
    ahh erhan cım kötü oldum tamam dır harikasın allah(c.c)büyük sağol...

Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Maddi Destek Olmak İsteyenler aşağıda belirttiğim banka hesabına istediği kadar yardım yollayabilirler. Yollanan paralar ile çoçuklara hediyeler alınacaktır.

-Banka Bilgileri-

Banka Hesabı Üzerinden Yardım Yapan Üyelerimiz:
    007

Etkinliğe katılamayıp çocuklara birşeyler yollamak istiyorsanız aşağıdaki belirttiğim adrese paketiniz yollayabilirsiniz. Biz sizin yerinize çoçuklar hediyelerini dağıtacağız.

Erhan Erdil
    Barbaros Bulvarı Günaydın 2 Apt. K1. D.1 Balmumcu / İstanbul / 02122130505

vınvın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Erhan listeye benim adımı da yazar mısın ?
    Bu arada çocukların okul önlükleri için yakaları ben gelirken getireceğim.Toplanacak paraları diğer ihtiyaçlar için kullanırsan sevinirim...

Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    vınvın teşekkürler
    anlamadığım bir nokta da,her fırsatta eleştirecek birşey bulan ,sürekli çözümler üreten ,ama bu fikir üretimlerini işleyişe geçiremeyen arkadaşların destekleri nerede acaba???
    bu topik her zamanki polemik topiklerine dönseydi bakın ne kadar çok reyting alıyor olacaktık
    Ducatista:)

Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Banka hesabına para yatırarak destek olan Cüneyt(007) abi ye teşekkürler.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya 15 er kişilik gruplar halinde girilir her grup belli bir süre kalır içerde
    ama Tamer , savaş siz gitmeyin hatta ben hiç görünmiyim ...ufacık çocukları korkutmayalım
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya 15 er kişilik gruplar halinde girilir her grup belli bir süre kalır içerde
    ama Tamer , savaş siz gitmeyin hatta ben hiç görünmiyim ...ufacık çocukları korkutmayalım
    Bu seçenek zor gibi..
    Bu tarih için bile zor kabul ettirdim ziyareti..
    Okullar açılıyormuş,haftasonu tek nöbetçi kalıyormuş yuvada gibi haklı mazeretleri var..
    Müdüre Hanım çok tatlı ve anlayışlı bir bayan olmasına rağmen 15 kişiyle sınırlandırmak zorunluluğu var..
    Amaç burda ziyaret ,gidecek arkadaşlar olarak hepinizi temsil ediyor olacağız..
    İlkini gerçekleştirelim,diğer ziyaretteki kadroyu gitmeyen arkadaşlar oluşturur
    (ki ben bunun bile gerekli olacağını düşünmüyorum şu noktada,listeye bakarsanız 10 kişi bile yok,lafa gelince 100 kişi birden çıkıyor sahneye)
    Ducatista:)

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Alıntı starsailor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anlamadığım bir nokta da,her fırsatta eleştirecek birşey bulan ,sürekli çözümler üreten ,ama bu fikir üretimlerini işleyişe geçiremeyen arkadaşların destekleri nerede acaba???
    bu topik her zamanki polemik topiklerine dönseydi bakın ne kadar çok reyting alıyor olacaktık

Damla, eski bir atasözü var... "Su testisi su yolunda kırılır" derler...
    Cüneyt Eralp

Motosikleti
    TİGER 250 S
    ben ve gitarım ve kararım ca yapabileceklerimle yanınızdayım yazmıştım birdaha yazayım! inanıyorum MT yine kendine yakışanı yapacaktır sevgiler

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    ben de o gün müsaitim gelmek isterim eğer kontenjan dolmadıysa

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster

-Banka Bilgileri-

Banka Hesabı Üzerinden Yardım Yapan Üyelerimiz:
    007

Etkinliğe katılamayıp çocuklara birşeyler yollamak istiyorsanız aşağıdaki belirttiğim adrese paketiniz yollayabilirsiniz. Biz sizin yerinize çoçuklar hediyelerini dağıtacağız.

Erhan Erdil
    Barbaros Bulvarı Günaydın 2 Apt. K1. D.1 Balmumcu / İstanbul / 02122130505

abi cumartesi tam gün çalışıyorum....artı yolumun üzerindesin...yarın sana uğrarım ...emaneti elden vereyim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    erhan kardeş hesap numaranı yeni gördüm hesabına bişeyler gönderdim
    saygılar

Motosikleti
    TİGER 250 S
    bankaya yatırmadığım 3 adet her sene temmuz da ödenmemiş vergi borçlarımı ümraniye ye gidip yatırmak zorunda kaldım' yatırdım muayene yaptıracağım için! o yüzden bugün bankaya gidemedim inş pazartesi kardeşlerime iletilmek üzere halledeceğim kızıltoprak garanti ye karınca kararınca yapalım bişeyler hadi arkadaşlar.....

GÖKSEL... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250
    bu tip anlamlı org. lara katılımımızı artıralım arkadaşlar
    hadi yol yapıcaz hadi eglenicez hadi lay lay lom hadi mangal desek topik tavan yapardı.
    DARÜLACEZEDE bizden öncekilerini ziyaret etmiştik simdide bizden sonrakileri ziyaret edelim
    ben şundan eminim yapılacak bu ziyareti oradaki çocuklar yarınlarımız,gelecegimiz,belkide bir gün bu devletin yöneticileri olacak çocuklar.
    ama bu ziyareti asla UNUTMAYACAKLAR .
    katılamazsanız bile yardımlarınızı esirgemeyin.
    var sayınki bir gün 10l lik benzin aldınız varsayınki toplantıya katılıp 20 ytl harcama yaptınız varsayınki 3 bira içtiniz yada içmeyiverin ÖLMEZSİNİZ ÖLMEYİZ.
    şu mübarek 3 aylarda ramazana günler kala fitrenizi zekatınızı verdiginizi düşünün.

aybiketa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN 500
    Arkadaşlar ben de katılmak istiyorum..
    Sayı 15i geçmediyse...
    Geçtiyse banka hesbından destek vereceğim.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    hadi arkadaşlar pamuk eller cebe ye iç gez nereye kadar diğer tarafa da yatırım yapmak lazım dimi

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    Alıntı GÖKSEL... adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu tip anlamlı org. lara katılımımızı artıralım arkadaşlar
    hadi yol yapıcaz hadi eglenicez hadi lay lay lom hadi mangal desek topik tavan yapardı.
    DARÜLACEZEDE bizden öncekilerini ziyaret etmiştik simdide bizden sonrakileri ziyaret edelim
    ben şundan eminim yapılacak bu ziyareti oradaki çocuklar yarınlarımız,gelecegimiz,belkide bir gün bu devletin yöneticileri olacak çocuklar.
    ama bu ziyareti asla UNUTMAYACAKLAR .
    katılamazsanız bile yardımlarınızı esirgemeyin.
    var sayınki bir gün 10l lik benzin aldınız varsayınki toplantıya katılıp 20 ytl harcama yaptınız varsayınki 3 bira içtiniz yada içmeyiverin ÖLMEZSİNİZ ÖLMEYİZ.
    şu mübarek 3 aylarda ramazana günler kala fitrenizi zekatınızı verdiginizi düşünün.
    aynen öyle göksel kardeş damlaya damlaya göl olur herkes gücüne göre bişeyler yapsa 5 yada 10ytl bile olsa dünyanın yardımı toplanır

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler