Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

[MT İstanbul] 08 Ağustos - Salı / Üsküdar Paşalimanı Cafe

Motovento
    REKLAM ALANI
    texasozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    07 ZX-6R Ninja
    Alıntı Peril adlı üyeden alıntı
    diyosunn..valla bende özledim burdaki arkaaşlarımı..yaz dı izindi gezmek ti falan derken buraya pek vakit ayıramadım ..ama en kısa zamanda aktifleşicem.
    bensiz şenlik mi olur yahu,,göbek adımdır neşe benim,görüşürüz artıkınnn
    üsküdarı da severim mekanı değiştirmeyin devam edin..
    Peril selam,

seni de aramizda gormek isteriz...

Alıntı jasmine adlı üyeden alıntı
    anlaşılan yine güzel geçmiş bende üsküdarda dersteydim ama motor serviste olduğu için ve moralim de iyi olmadığı için gelemedim bugün motor var ama moral daha da berbat umarım bidahaki toplantılarda yine bana katlanacaksınız arkadaşlar benim can dostum sevgi hastanede yatıyor göğüs kanseri ile uzun süredir mücadele ediyordu şuan durumu hiç iyi değil hepinizden dualarınızı istiyorum.Ben onsuz yaşayamam.
    Yasemin,

Tabii ki dua ederiz sevgi icin. cok cok gecmis olsun umarim iyilesir.
    >>> 34 EE 6971 / 0(RH)+ / 2007 ZX-6R Ninja

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BIKER _BOYZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Birdahaki sefere sizlerle tanışacam
    YeBRu hiç söylemiyorsun toplantı var ayıp ediyorsun

texasozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    07 ZX-6R Ninja

tabi ki gel

Alıntı BIKER _BOYZ adlı üyeden alıntı
    Birdahaki sefere sizlerle tanışacam
    YeBRu hiç söylemiyorsun toplantı var ayıp ediyorsun
    Bekleriz.....
    >>> 34 EE 6971 / 0(RH)+ / 2007 ZX-6R Ninja

hunluata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR DADYW250 /Mondial 151RS
    çok teşekkürler ER5 inşallah iyileşir ,siz onu hiç görmediniz ama o sizleri çok iyi biliyor inşallah ayağa kalkarsa getiricem bi gün toplantıya.
    yasemin inşallah arkadaşın sağlığına tez zamanda kavuşur. Dilek, temenni ve dualarımız sizinle olsun.

YeBRu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kanka özel davetmi bekliyosun? koskoca topic açılmış..bi zahmet takip ediver

BIKER _BOYZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    YeBRu
    kanka özel davetmi bekliyosun? koskoca topic açılmış..bi zahmet takip ediver

tabi canım söyleseydin gelirdim tabi ne olacak çektimmi gazı istanbulun bir ucundan bir ucuna........ zaman alıyor
    ( nekadar zamanda gittimi söylemiyorum oda ayrı birtopik konusu olur)

Motosikleti
    1000RR06
    anlaşılan yine güzel geçmiş bende üsküdarda dersteydim ama motor serviste olduğu için ve moralim de iyi olmadığı için gelemedim bugün motor var ama moral daha da berbat umarım bidahaki toplantılarda yine bana katlanacaksınız arkadaşlar benim can dostum sevgi hastanede yatıyor göğüs kanseri ile uzun süredir mücadele ediyordu şuan durumu hiç iyi değil hepinizden dualarınızı istiyorum.Ben onsuz yaşayamam.
    yasemin abla nasılsın arkadaşın için üzüldüm en yakın zamanda ii olması dileğiyle tabi senide görmeyeli ne kadar oldu özledim valla ayrıca üskdara kadar gelmişsin söleseydin gelir alırdık seni

bu arada peril ortalığı boş bırakmışsın aa yakıştıramadım yoksa performanstanmı düşüosun
    Acımadıki, acımadıki

jasmine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CG 125 / 2006
    çok teşekkürederim arkadaşlar,nurullah seni burda görmek ne güzel ne zaman geldin sen yahu bitti mi askerlik yoksa, özledik seni.Ben arkadaşım iyileşene kadar toplantılara katılamıycam umarım en kısa zamanda görüşmek dileğiyle hepinizle de.
    [B][I][COLOR="DarkRed"]Ya dilediğin gibi yaşa ya da terket dünyayı [/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    1000RR06
    çok teşekkürederim arkadaşlar,nurullah seni burda görmek ne güzel ne zaman geldin sen yahu bitti mi askerlik yoksa, özledik seni.Ben arkadaşım iyileşene kadar toplantılara katılamıycam umarım en kısa zamanda görüşmek dileğiyle hepinizle de.
    geçen pazar günü geldim dağıtım iznime askerlik daha çoook bende sizleri özledim bu akşam tophanede gelenlerle hasret gidericez umarım arkadaşın çabuk iyileşir aramızda kısa zamanda ol diye değil yani
    Acımadıki, acımadıki

cbrhalil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor siyah inci 34 AZ 6983
    Yasemin birdahaki toplantıya bekliyoruz, dualarımız arkadaşın için Allah acil şifalar versin, bizim elimizden birşey gelirse çekinmece olmasın atlar geliriz, kendine iyi bak...
    YOLCULUĞUN ERKENİ MAKBULDUR 0rh+

jasmine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CG 125 / 2006
    çok sağolun sizleri daima yanımda hissediyorum sizlerde olmasanız hiçbirşeye dayanabilecek durumda değilim zaten.İnşallah yakında neşe içinde beraber oluruz.Nurullahcığım sana hayırlı teskereler diliyorum biliyorsun sayılı gün çabuk geçer.
    [B][I][COLOR="DarkRed"]Ya dilediğin gibi yaşa ya da terket dünyayı [/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    1000RR06
    Nurullahcığım sana hayırlı teskereler diliyorum biliyorsun sayılı gün çabuk geçer.
    walla yalan çabuk falan geçtiği yok
    Acımadıki, acımadıki

aybiketa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN 500
    Allah acil şifalar versin...

Bir söz vardır çok severim ; Allah dağına göre kar verir diye...

Sevgiyle selamlarım

Motosikleti
    bmw r 1200 gs
    yasemin sevgiye geçmiş olsun dileklerimi ilet lütfen en kısa zamanda aramızda olması dileğiyle. İnanıyorum ki en kısa zamanda ayağa kalkacaktır.

bütün arkadaşlarımla en kısa zamanda görüşmek üzere
    selamlar
    [B]BMW R 1200 GS[/B]
    [B]O Benim Herseyim [/B][B]Başkası yalan [/B]

jakal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel bir akşamdı, uzun zamandır göremediğim arkadaşlar oradaydı, özellikle ızgara balığı özlemişim ama rakı gelemedi bizi yanlız bıraktı, bidahaki sefere rakıyıda aramızda görmek isteriz.

Özlediğim arkadaşları görme fırsatım oldu. özellikle balığı özlemişim ama rakı bizi ekti gelmedi. artık bidakine

serdar senden bişey rica edicem. Gümrükleme şirketimize kendi motoru ile kurye hizmeti verecek bi güvenilir arkadaş arıyorum yakın çevremizde böyle bi arkadaş varmı?

hboyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650
    Alıntı cbrhalil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Morallerimiz yerinde olduğu için 1 tane foto çektim, yani görüpte canınız çekmesin diye, güzel bir akşamdı herkese çok teşekkürler...
    benimde keli çekmişsin
    Haluk BOYRAZ 0 RH (+)

hunluata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR DADYW250 /Mondial 151RS
    Pastanın tadı damağımda kaldı abiler tekrar yemek istiyorum bilginize.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler