Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

[MT İstanbul]6 Ağustos pazar KEYİFCİLER havuzda

Motovento
    REKLAM ALANI
    dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    ismet ne yapalım sıcaksa biz buuz gibi havuza girip serinliyeceğiz nasıl olsa
    KAMP ADAMLARI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    soner içim gitti valla bende gelsemmi inşallah hafta sonuna ehliyeti hallederim bende gelirim sizlerle
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

judas25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 250
    Alıntı vedat kaya adlı üyeden alıntı
    walla dogru dersin beya..
    cumarseti akşam tavlada yenilirim..
    riva da ATV de çamur olurum..
    hamamda yıkanır..
    havuzda serinler..
    TWEETY.S den dayak yer ...
    haftaya haşat olarak başlarım..
    tamam benide yaz...
    erken kaçmayın ama..
    Ne erkeni abi havuz 9-10 a kadar açık.Marsık gibi yanıcaz orda.Sensiz olmaz gel abi...

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    Alıntı judas25 adlı üyeden alıntı
    Ne erkeni abi havuz 9-10 a kadar açık.Marsık gibi yanıcaz orda.Sensiz olmaz gel abi...
    ok gelicem kafaya koydum rivayla havuz arası kac km. acaba bilen beri gelsin..
    gecde olsa cıkıp otobana gelirim abi..
    boşunamı aldık motoru hemde 600 cc yakarım len gelemesem motoru..
    [B][COLOR="Red"]insanlar gelecek için hayal kurar..kaderde buna gülermiş...[/COLOR][/B]

TycOOn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor + Honda Civic Hatchback AMT
    mekan baya bi güzelmiş. iyi seçim yapmışsınız. istanbulda olursam bende gelirim ama çanakkale gezimiz olacak galiba. olmazsa kesin oradayım.
    [B][SIZE="3"]>>>Erken Kalkan Yol Alır<<<[/SIZE] [/B]

Motosikleti
    jinlun 250
    Gelecek arkadaşlar kese getirmeyi unutmasın.Malum hava çok sıcak olacak ve üstümüzdeki montlarla bayağı bi terliycez.Bi hamam muhabbetinden sonra havuza atlarız.

Mekan kumburgazda.Kumburgaz yolunu biliyorsunuz mükemmel bir yol.Ayrıca giderken çay içebileceğimiz bir sürü mekan var.Hatta kahvaltıyı bile onlardan bitanesinde yapabiliriz.

ortamı bu fiyata çok sevdim
    yanımda + lar da getiricem ya 3 ya 4
    öpüldün ismet
    Bugün, dünden farklı olalım, gelişelim...

Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    yaws ben de burayada gelirsem fena olurum en iyisi ben cumadan geLiyim cumartesi pazarda orda kaLırım tam söz vermiyim ama ölece bir denicem şansımı

Motosikleti
    jinlun 250
    Alıntı not_fear adlı üyeden alıntı
    ortamı bu fiyata çok sevdim
    yanımda + lar da getiricem ya 3 ya 4
    öpüldün ismet
    Kardeşim çıktın sonunda ortaya.Seni orda görmek beni mutlu edecek.Fiyatlara gelince, daha pazarlık yapmadık.Yarın dostdarkla beraber gidip görüşücez.Fiyatları dahada aşağı çekmeye çalışıcaz.Güzel olacak güzel.

Alıntı Loft adlı üyeden alıntı
    yaws ben de burayada gelirsem fena olurum en iyisi ben cumadan geLiyim cumartesi pazarda orda kaLırım tam söz vermiyim ama ölece bir denicem şansımı
    Valla süper fikir bende gittiğimde dönmek istemiyorum ordan.Ama bi gün bile sinirimi,stresimi atmama yetiyor.

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Alıntı dostdark adlı üyeden alıntı
    vedat birkere MT gezisi için pikniğimi iptal etmiştim
    ama rivada fiyatlar benim bütcemi aşıyor ben gecekonduda büyümüş fakir biriyim
    ama inan topik açarken MT gezisi olsaydı açmazdım bu kasten yapılmış birşey değil
    biz nasılki bir gezi yaparken tarihlere bakıyorsak gezi açacak arkedaşlarında bu konuda hassaz olmaları gerekiyor

sevgili DOSTDARK açıkçası biraz garibime gitti MT gezisi için pikniğini iptal etmişsin MT kim siz kimsiniz??? MT den farklı bir grup musunuzki Biz MT gezisi için kendi pikniğimizi iptal ettik diyosun anlayabilmiş değilim ??

Motosikleti
    yaw ben bu gidişle eviş istanbulka taşıyacam
    Süper eğleneceğiz
    Keyifli deve güreşide yaparız gel sen gel
    KAMP ADAMLARI

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    ama inan topik açarken MT gezisi olsaydı açmazdım bu kasten yapılmış birşey değil
    biz nasılki bir gezi yaparken tarihlere bakıyorsak gezi açacak arkedaşlarında bu konuda hassaz olmaları gerekiyor
    dostdark, ben mi iyi değerlendiremiyorum acaba ? eğer bir yanlışlık yapıyorsam söyle lütfen !

Bu başlık geceyarısı diğeri sabah saat 09:00 da açıldı diye mi yukarıdaki sitemkar ifadeleri kullanıyorsun ?

Geçen hafta düzenlenecek olan bu gezinin bu haftaya ertelendiğini herkes biliyor !

Her zaman söylerim. Kimse birileri ile bir yere gitmeye mecbur değil. Aynı tarihte başkaları ile beraber başka bir yerde olmak isteyen, istediği yere gider !

Ancak eğer yukarıda bu konu ile ilgili senin bir sitemin varsa, bu bence haksız bir sitem !
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Motosikleti
    Alıntı EgeKnn adlı üyeden alıntı
    sevgili DOSTDARK açıkçası biraz garibime gitti MT gezisi için pikniğini iptal etmişsin MT kim siz kimsiniz??? MT den farklı bir grup musunuzki Biz MT gezisi için kendi pikniğimizi iptal ettik diyosun anlayabilmiş değilim ??
    Kenan merhaba
    Gurupculuk yok tabiğiki
    Fakat tarih olarak çakışmalar var
    bundan ince belgırat ormanında bir piknik yapalım dedik ve topic açtık 30Ağustus belgırat piknik diye

sonra Erhen la görüştük soner o gün 30 Ağustosta büyük MT pikniği yapmayı düşünüyorduk diye sizde gelin bayağı kalabaık olalım dedi
    bende ok Erhan dedim benim topic i sil ozaman büyük MT pikniğine gidelim dedim
    (tabiğiki bunları özelden yazıyoruz burada uluorta siz biz kimsiniz diye yazmıyoruz)
    sonra dün akşam bir arkadaşımız çok güzel bir yer bulmuş ve istanmul cayır cayır yanıyorken süper bir havuz
    haftasonu da boş gezi filan yok
    ok dedik arkadaşlarımızla hem yüzeriz hemde sohbet ederiz topic i açtık
    sabah bir geldimki vedat arkadaşımız yaa bölündüm neden 2 ayrı gezi var yazmış
    allah allah dedim duyurular bölümüne baktım ayın 6 sına gerçektende gezi açılmış
    bende bu yüzden yazdım
    bir geziyi iptal ettim ama bunu etmem diye
    biz ayrımcı değiliz birbirini seven dostlarız
    nasılki siz İzmir MT hem izmirlisiniz hemde MT li aynen öyle
    buradan İzmir MT ye, Kuvva akrep tenten35 e de selamlar

dostum zaten bu cuma kaçmaz
    KAMP ADAMLARI

Motosikleti
    jinlun 250
    Kenan merhaba
    Gurupculuk yok tabiğiki
    Fakat tarih olarak çakışmalar var
    bundan ince belgırat ormanında bir piknik yapalım dedik ve topic açtık 30Ağustus belgırat piknik diye

sonra Erhen la görüştük soner o gün 30 Ağustosta büyük MT pikniği yapmayı düşünüyorduk diye sizde gelin bayağı kalabaık olalım dedi
    bende ok Erhan dedim benim topic i sil ozaman büyük MT pikniğine gidelim dedim
    (tabiğiki bunları özelden yazıyoruz burada uluorta siz biz kimsiniz diye yazmıyoruz)
    sonra dün akşam bir arkadaşımız çok güzel bir yer bulmuş ve istanmul cayır cayır yanıyorken süper bir havuz
    haftasonu da boş gezi filan yok
    ok dedik arkadaşlarımızla hem yüzeriz hemde sohbet ederiz topic i açtık
    sabah bir geldimki vedat arkadaşımız yaa bölündüm neden 2 ayrı gezi var yazmış
    allah allah dedim duyurular bölümüne baktım ayın 6 sına gerçektende gezi açılmış
    bende bu yüzden yazdım
    bir geziyi iptal ettim ama bunu etmem diye
    biz ayrımcı değiliz birbirini seven dostlarız
    nasılki siz İzmir MT hem izmirlisiniz hemde MT li aynen öyle
    buradan İzmir MT ye, Kuvva akrep tenten35 e de selamlar

dostum zaten bu cuma kaçmaz
    Budur Hava ısındı mı ne.Hava durumu söylemişti zaten.Çabuk ısındı ama.Neyse pazara kadar sabretcez artık.Sevgiler saygılar

neyi tartışıoruz,
    isteyen istediği gün 50 tane gezi düzenler, kimse de kimseye sitem edemez

isteyen de bu 50 gezide en begendiğine gider,

tüm çaba gösteren gezi ayarlayan arkadaşlarıma teşekkür ederim, boşu boşuna gereksiz atraksiyonlarla keyfinizi kaçırıp ki bu sözüm soner abim sanadır, içinizdeki bu gezi düzenleme gayretinin tökezlemesine izin vermeyin.
    Barış ve sevginin gücünü tüm dünya biliyor bizlerde, o halde büyük ülkelerin başaramadığı bu acziyet durumuna bizler düşmeyelim minicik bi toplum olarak.

Sizleri seviyorum.

Ben havuzu ve ortamı çok sevdim. Teşekkür ederim soner ve ismet kardeşlerime.

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Aynı tarihe çakışan gezi duyuruları olmasında bir anormallik yok olabilir Ledo da bunu açıklar bir yazı yazmış zaten isteyen istediği geziye katılmakta elbette özgürdür

benim takıldığım ve garipsediğim şey MT gezisi için pikniğimi iptal ettim ifadesidir açıklama yapman güzel bir davranış ancak oradaki ifadeyi düzeltmen daha ince bir davranış olurdu sanırım bu platform da başlıklar MT adı altında açılır ve açılmalı tarih düzenlemesi hakkında yazışsaydık bende özelden yazabilirdim sana ancak rahatsız edici bir ifade için ulu orta diye ifade ettiğin mesajı yazmayı daha uygun gördümki düşüncemiz ve tavrımız açıkça bilinsin..!!!

Motosikleti
    Alıntı ledo adlı üyeden alıntı
    dostdark, ben mi iyi değerlendiremiyorum acaba ? eğer bir yanlışlık yapıyorsam söyle lütfen !

Bu başlık geceyarısı diğeri sabah saat 09:00 da açıldı diye mi yukarıdaki sitemkar ifadeleri kullanıyorsun ?

Geçen hafta düzenlenecek olan bu gezinin bu haftaya ertelendiğini herkes biliyor !

Her zaman söylerim. Kimse birileri ile bir yere gitmeye mecbur değil. Aynı tarihte başkaları ile beraber başka bir yerde olmak isteyen, istediği yere gider !

Ancak eğer yukarıda bu konu ile ilgili senin bir sitemin varsa, bu bence haksız bir sitem !
    Levent abi bu bir sitem değil
    Riva gezisinin ileriki tarihlerde yapılacağı açıklanmıştı ama tarih yoktu
    Benim sitemim Riva gezisine değil sadece tarihler çakıştı diye kötü adam ilan edilmeme
    Baksana istanbulda birçok arkadaşımız varken taaaaa izmirden arkadaşlar bile kötümüsün diye mesaj yazmışlar sağolsunlar
    Amacım dostlarımızla güzel bir haftasonu geçirip havuzun serin sularında yazın tadını çıkarmaktı yoksa cebimde 25 ytl var atlar giderim

Neyse ben kötüyüm en kötü benim başka kötü yok

Alıntı EgeKnn adlı üyeden alıntı
    Aynı tarihe çakışan gezi duyuruları olmasında bir anormallik yok olabilir Ledo da bunu açıklar bir yazı yazmış zaten isteyen istediği geziye katılmakta elbette özgürdür

benim takıldığım ve garipsediğim şey MT gezisi için pikniğimi iptal ettim ifadesidir açıklama yapman güzel bir davranış ancak oradaki ifadeyi düzeltmen daha ince bir davranış olurdu sanırım bu platform da başlıklar MT adı altında açılır ve açılmalı tarih düzenlemesi hakkında yazışsaydık bende özelden yazabilirdim sana ancak rahatsız edici bir ifade için ulu orta diye ifade ettiğin mesajı yazmayı daha uygun gördümki düşüncemiz ve tavrımız açıkça bilinsin..!!!
    Kenan bütün gezilerin MT gezisi olduğunu biliyorum
    ama benim kast ettiğim Site sahibi tarafından düzenlenen büyük gezi anlamında MT gezisi yazdım
    çünki içimizde bir çok dost gurubu var belki gurupca gezilerimizde oluyor kimse içinde gezimi iptal etmem ama sitem kendi gezisini yapıyorsa iptal ederim
    Buradaki MT ifadesi Sitemizin toplu gezisi anlamındadır yoksa dier geziler MT değildir anlamında değil
    KAMP ADAMLARI

Amacım dostlarımızla güzel bir haftasonu geçirip havuzun serin sularında yazın tadını çıkarmaktı yoksa cebimde 25 ytl var atlar giderim

Motosikleti
    jinlun 250
    Levent abi bu bir sitem değil
    Riva gezisinin ileriki tarihlerde yapılacağı açıklanmıştı ama tarih yoktu
    Benim sitemim Riva gezisine değil sadece tarihler çakıştı diye kötü adam ilan edilmeme
    Baksana istanbulda birçok arkadaşımız varken taaaaa izmirden arkadaşlar bile kötümüsün diye mesaj yazmışlar sağolsunlar

Kenan bütün gezilerin MT gezisi olduğunu biliyorum
    ama benim kast ettiğim Site sahibi tarafından düzenlenen büyük gezi anlamında MT gezisi yazdım
    çünki içimizde bir çok dost gurubu var belki gurupca gezilerimizde oluyor kimse içinde gezimi iptal etmem ama sitem kendi gezisini yapıyorsa iptal ederim
    Buradaki MT ifadesi Sitemizin toplu gezisi anlamındadır yoksa dier geziler MT değildir anlamında değil
    Abi sen harbiden kötümüsün ya.Niye daha önce söylemedin. Neyse geçte olsa gerçek yüzünü gösterdin bana işim olmaz artık senle.Kendine deve güreşi yapacak başka birisini bul.Orda ruslardan bi tane ayarlarsın artık.Onlarla yaparsın (Ceza değil ödül oldu galiba)

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı ledo adlı üyeden alıntı
    Ben zaten "sitem" mi var diye sormuştum. Sitem değil demişsin.

İyi eğlenceler dilerim
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler