Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[MT-İstanbul]11 Ağustos Cuma/1.Geleneksel Tophane Sohbet,Nargile,Çay,Tavla Turnuvası

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    1000RR06
    walla abi bende yeni geldim ben şahsen pek keyif alamadım ortam o kadarda güzel değildi ortamdan ilk ayrılanlardanım ben 3 aydır ortamda değildim ve çok şey değişmiş çok yeni insanlar var ve ben hiç biriyle tanışamadım kafamda bozuktu erkenden kaçtım
    Acımadıki, acımadıki

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    dun aksam benım ıcın keyıflı gectı
    bırde tophane cıkısı sarıyer tarafına kaçıp boğaza
    karsı caylarımızı yudumladık...
    emegı gecen tum arkadaslara orjanızasyon ıcın
    TESEKKÜRLER...
    ____it's my life_1982____

kimyacı_23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 650
    arkadaslar burdan hepinize cok tesekkur ederim gercekten güzel bi geceydi.cok içten insanlarla tanıştım,muhabbet ettim,nargile içtim,tavla oynadım bundan iyisi şamda kayısı demişler gerci savas abi (tavla ustadı) bizi perisan etti ama o da tuzu biberi oldu

igidu sen de dogustan bi artçılık yetenegi var umarım ehliyetine ve motoruna en kısa zamanda kavusursun.tavlayıda bigün kaldıgımız yerden devam ederiz.

bighakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MC
    Alıntı batuhan35 adlı üyeden alıntı
    dun aksam benım ıcın keyıflı gectı
    bırde tophane cıkısı hisar tarafına kaçıp boğaza
    karsı caylarımızı yudumladık...
    emegı gecen tum arkadaslara organızasyon ıcın
    TESEKKÜRLER...

kelsinus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Dostlarla yine harika bir akşam....Yeni arkadaşlar...Rumeli Hisarı'nda mehtaba karşı içilen çaylar...Şıpır şıpır terlediğim, motorumdan indiğim anda hararet yaptığım (Kızıl Tilki su soğutmalı, idare ediyor ama şahsım hava soğutmalı olduğundan rüzgara ihtiyacım oluyor) bu sıcak ve keyifli gece bitmesin istedim. Merter'de Burak'tan (Dj_Ex) ayrıldıktan sonra tam eve gidiyordum ki fikrimi değiştirip vurdum Beylikdüzü'ne.Beni acıktıran sahil gezisinin tahriki ile girdim kanata.İnci hocamın leziz, enfes, tadına doyamadığımız (o kadar canavar arasında bu mümkü değildi zaten.nehre düşmüş bir et parçasının etrafındaki piranha balıkları gibiydiler.hepsinin gözleri kapalı, ağızları hareket halindeydi ) dolmaları da iştahımı fena açmıştı zaten.
    İnci hocam;
    Güzel ellerine sağlık.Akşamımıza lezzet kattın.Yalnız seni Kabataş'ta geride bırakmak zorunda kaldığımıza üzüldük.Bir dahaki sefere seni motorla alalım bence.
    İki teker dostlarıma selamlar.
    Ben bu motorcuları seviyorum yaw.

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    geldim yendim gittim (5 kişiyi)daha ne isterimki bu buluşmayı cuma günlerinde değilde ya perşembeye yada çarşmabaya alırsak d aha sohbet dolu ve daha keyıflı olacağı düşüncesindeyım..
    oturma düzenımız ilk gelen arkadaşlarında acemiliğinden dolayı dağınık olmuş biz arkadaki kısımda daire şeklınde oturacaktık aslında...
    neyse bir dahakı sefere daha organize oluruz inşallah...
    gelen ve katılan butun arkadaşlara selamlar sevgiler..
    imza: kader mahkumu çizik savasxxl
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    Alıntı SAVASXXL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geldim yendim gittim (5 kişiyi)daha ne isterimki bu buluşmayı cuma günlerinde değilde ya perşembeye yada çarşmabaya alırsak d aha sohbet dolu ve daha keyıflı olacağı düşüncesindeyım..
    oturma düzenımız ilk gelen arkadaşlarında acemiliğinden dolayı dağınık olmuş biz arkadaki kısımda daire şeklınde oturacaktık aslında...
    neyse bir dahakı sefere daha organize oluruz inşallah...
    gelen ve katılan butun arkadaşlara selamlar sevgiler..
    imza: kader mahkumu çizik savasxxl
    abi ne gerek yok ki SenLe tamer abi zaten dairyi oLuıştumuştunuz tabi Erdoğan Arada biraz yama gibi kaLıyordu ama oLsun

Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    erdoğan d emeyın bana yedi ömrümü bitirdi b ewnı zayıflayacağım onun yuzunden...
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    erdoğan d emeyın bana yedi ömrümü bitirdi b ewnı zayıflayacağım onun yuzunden...
    merak etme abi sende Stok sağLamdır.. Erdoğan gibisinde 5taneside daha geLse Sana 10 sene yeter sen dert etme

Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    abilerim ablalarım resımler nerede elınde makınayla dolaşan arkadaşlaer numaradanmı flash patlatıyordunuz??

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    SAVASXXL RELOADED

hoşgeldin abi geçmiş olsun bu arada dün bunca motorcu dostumuz varken evden çıkamadık ve onca eğlenceden mahrum kaldık ama olsun can sağlığı önemli

Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    babacım valla geç söyledın n erken haberımız olsaydı valla bi arkadaş alırdı senı artcı olarak...

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Her 2 kişiden 3 ünde foto.mak. vardı nerde bu fotolaaaaarrr ???

muratdiksöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    19 adet foto oğlum eve makinayı getirince hemen yüklenecektir arkadaşlar bugün tabiiki

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    beyler hani fotolar...gelemedim kusura bakılmasın...Beşiktaş maçındaydım...yanlış anlamayın ama iyikide maça gitmişim...zevkli maçtı valla...Beşiktaşı İnönüde izlemekten çok keyif alıyorum...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Rüzgarınoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Savaş öncelikle sana söz verdiğim halde gelemediğim için özür dilerim.Bir başka bahara karşılaşırız artık rövanşta.
    Mete-Han nasılsın kardeşim iyimisin neler yapıyorsun...
    [I][B][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Rüzgarınoğlu...[/SIZE][/COLOR][/B][/I]

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Rüzgarınoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Savaş öncelikle sana söz verdiğim halde gelemediğim için özür dilerim.Bir başka bahara karşılaşırız artık rövanşta.

iyidir dostum...senden naber...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

secret5de - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramsey 125.cc.
    slm savaş abi bee kaçırdım desene buluşmayı bi çoğunuzlada tanışmayı çok istiyodum savaş abi ama biz seninle komşuyuz zaten arada yanına gelip sorarım ne program organizasyon var diye ama başka bi organizsasyona mutlaka geleceğim...ben internete fazla giremiyorum genelde akşam saatli girebildiğim için bu organizasyondan haberim olmadıneyse abi sitedeki dostlara slmlr görüşmek dileğiyleiyi seyirler herkeze...

Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    Alıntı Rüzgarınoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya sorun d eğil zaten akşam çok yoğundum 5 kişiyi yendımde söylemesi ayıptır..
    arının soktuğu güne dekgelmeseydın sanada yazık olacaktı...
    bidahaki s efere artık...

secret5de - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramsey 125.cc.
    Ya sorun d eğil zaten akşam çok yoğundum 5 kişiyi yendımde söylemesi ayıptır..
    arının soktuğu güne dekgelmeseydın sanada yazık olacaktı...
    bidahaki s efere artık...
    YA SAVAŞ ABİ AÇIKCASI SİZİN MOTORLARDA UÇAK MOTORU VAR SANKİ ARKANIZDA KALMAYAYIM DİYORUM BİİZİM ZEKİYEYİ BÜYÜTEYİM BENDE ARANIZA KATILCAGIM TABİ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler