Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

dikkat polis var

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    sl 150
    arkadaşlar motorumu alalı 3 gün oldu ve gördüğüm manzara heryerde polis çevirmesi özellikle e5 karayolunu kullanan arkadaşlar eğer evraklarınızda eksik varsa çok dikkatli olun geçen gün beni çevirdiler bimbir zorlukla ellerinde kurtuldum.Üstelik ne ruhsat ne ehliyet(a2) vardı ama bu size cesaret vermesin allahtan insaflısına rasladımda para bile vermeden kurtuldum genelde ara yolları kullanmaya çalışın benden size tavsiye!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    e be birader sende böylee hep kaçacagına ver 350 ytl al bi ehliyet kurtul şu polislerden yani sen istiyon bunu sen ehliyet almazsan daha çok kaçarsın ama çekirge bir sıçrar iki sıçrar sonra bakmışsın motoru arabaya tepe takla atıyorlar sonra yaparsın böyle ama ne fayda yaaaaa pr:

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Türkiye dede dünyanın her yerinde olduğu gibi bu tip uygulamalar yapılmaktadır vede yapılacaktır ...Evrakları tam olan herkes göhsünü gere gere gezmektedir ..Hem suç işleyip hemde suçu işleyecek olanlara aman dikkat edin demek mantıklı olmadığı kadar şuçada teşviktir...Açtığınız başlıklarda daha mantıklı konulara değinmeniz dileği ile
    Saygılar
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler