Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Bulgaristan dan gelen dostlarımızı karşıladık (resimli)

Motovento
    REKLAM ALANI
    serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı tikky_ adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar bugün bende katılmak istiyorum detaylı bilgileri alabilirmiyim

bekliyorum
    tikky gec kaldın adamlar Türkiye den çıkmıştır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    -MUSTURAKİ- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı serkan79 adlı üyeden alıntı
    bu olayda en büyük emeği gecen arkadaslar MUSTURAKİ ve TEROR hele mustafa adamlara yardım edecem diye kendini heder etti helal olsun valla ne denir böyle adama yüregine saglık
    serkancım seninde en az bizim kardar koşturdun asıl sana teşekkür etmemiz gerekir.

gelen arkadaşların hepsine tek tek teşekkür ederim

fotoğraflar harika olmuş ama bence bütün fotoları koymalısın çünki bu topiğin linkini misafirlerimizede göndericem

bu karşılama ile ilgili ufak bir yazı hazırlamayı düşünüyorum

saygılar
    -MUSTURAKİ-
    MUSTAFA

Rahmi&Halime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS

Alex ve Arkadaşları.

Öncelikle yazıma başlamadan önce MT-İstanbul'u böylesine güzel temsil ettiğiniz için Sizlere(MT Üyesi 10 Kişi'ye) Sonsuz Teşekkür ediyorum
    BG doğumlu biri olarak Alex ve arkadaşlarını ağırlamak bana büyük bir zevk verirdi. Kendilerini Gezimizin Rotası KIYIKÖY iken oraya davet ettim oradan da İstanbul'a getirip gezdirecek ve Evimde ağırlayacaktım Evim buna müsait. Ancak KIYIKÖY Gezimizin Rotası İZNİK Olarak değişince ki bunda benim bir suçum yok Kıyıköy beğenilmeyince böyle oldu. Kendilerini İzniğe davet ettim buradan beraber gideriz diye. Fakat o Arkadaşlarıma sorayım Rotamız üzerinde ise Geliriz dedi. Fakat daha sonradan Rotaları oraya gidince şaşıyor diye gelmek istemediler.... İzniğe gittim Aklım onlarda kaldı fakat gitmeden önce Musturaki arkadaşımızın açtığı topiği duydum içim biraz rahatladı demek ki duyarlı arkadaşlarımız var karşılayacaklar dedim kendi kendime...(Gözüm Hep Alderney Arkadaşımızı aradı acaba gidip karşılar mı diye)
    [COLOR="Red"][B]Basın, hiçbir sebeple baskı ve nüfuza tabi tutulamaz.[/B][/COLOR]
    [B][COLOR="Black"]M.KEMAL ATATÜRK[/COLOR][/B]

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    TARTIŞMANIN BİTMESİ İÇİN TOPİC BİR SÜRELİĞİNE KİLİTLENECEKTİR.LÜTFEN KARŞILIKLI İTHAMLARDA BULUNURKEN KARŞIMIZDAKİLERİ İNCİTMEYELİM,BU TOPİC İYİ BİR AMAÇ İÇİN AÇILMIŞ SONUÇTA AMACINA ULŞAMIŞTIR İLGİ GÖSTEREN,GÖSTEREMEYEN HERKEZE TEŞEKKÜR EDERİZ

TOPİCTE TARTIŞMA İLE ALAKALI BAZI TEMİZLEMELER YAPILMIŞ,BAZI MESAJLAR EDİTLENMİŞTİR.
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler