Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

[MT İstanbul] ***RESİMLER*** 21 Haziran 2006 / Galata Der Saadet.2

Motovento
    REKLAM ALANI
    ferni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    samalıktan bişii kadıramıyodu, bide ben sana yandım bişii diodu de mi ashes? ben de karıstırdım bak tuh yok mu bilennnnnnnnnnnn
    Su yolunu bulur!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Yaw anlayamadım ben bu sansür işlerini kafam basmıyo galiba? RTÜK denetimi altına mı girdi site nooldu, oldu olacak bizlerinde gözlerine siyah bant çekilseydi ikinci sayfa haberleri gibi

Walla yedik içtik eğlendik, erken kalkmak zorunda kaldım ama inşallah bi dahaki sefere. Yalnız canım çok bi roman oynamak istemişti de o da çalmadı walla billa istek yaparım bi dahakine barıştan repertuar genişlesin ona göre.

Herkese Sevgiler, İyi Seyirler...

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    evvveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetttttttttttttt arkadaşlar
    yine süperdikkkk
    gelen katılan oynayan zıplayan şarkı söyleyen espiri yapan kahkaha atan herkese teşekürlerrrr
    haftaya çarşamba köprüyü yıkmaya hazırlanın
    KAMP ADAMLARI

Muzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MC
    Arkadaslar cok Hizlisiniz,

Köprü Yikilmadi ama Site Yikildi beeee......Gelen gelmeyen herkese sonsuz tesekkürler, yoklamayi yaptim Toplam 76 Kisi gelipde sayamadklarimizda oldu.....Mekan Sahibleri cikista Abi Baris Cuma günüde calacak demeye Basladi yine gelseniz olmazmi oldu yaaaaa.......

Herkese Sevgiler & Saygilar

Wayyy Babammmm Wayyy Wayyy

Motosikleti
    Alıntı ferni adlı üyeden alıntı
    samalıktan bişii kadıramıyodu, bide ben sana yandım bişii diodu de mi ashes? ben de karıstırdım bak tuh yok mu bilennnnnnnnnnnn
    KAMP ADAMLARI

ooo demek 76yı gördük, vay ki ne vaaaayyy...
    zaten ikigünde topicin patlamasından belliydi yahu
    ya kimse yanıtlamıcak mı samalıktan ne kaldıramıyodu bu kişi oğlu? kim kime niye yanıyoduuuu?
    Su yolunu bulur!

Motosikleti
    Alıntı aitho adlı üyeden alıntı
    Yaw anlayamadım ben bu sansür işlerini kafam basmıyo galiba? RTÜK denetimi altına mı girdi site nooldu, oldu olacak bizlerinde gözlerine siyah bant çekilseydi ikinci sayfa haberleri gibi

Walla yedik içtik eğlendik, erken kalkmak zorunda kaldım ama inşallah bi dahaki sefere. Yalnız canım çok bi roman oynamak istemişti de o da çalmadı walla billa istek yaparım bi dahakine barıştan repertuar genişlesin ona göre.

Herkese Sevgiler, İyi Seyirler...
    abi sansür filan yok sadece 2006 yılı türkiyesinde yaşıyoruz o kadar
    KAMP ADAMLARI

yok bence artık 2006yı gectik, marsa yerleşcez, şimdiden mars kurallarına adapte oluyoruz, avrupa birlliği uyum süreci gibi bişii bu
    Su yolunu bulur!

along - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    soner nerdesin be abicim sabahtan beri yoktun ancamı ayıldın
    arkadaşlar fotolar hazırlanıyor sizde hazırlanın
    yav ben biliyorum o şarkıyı sorsanıza

samanlıktan kaldıramadım samanıda zühtü
    ashes ,ferni nasıl hatırlamazsınız yahu hiç söylemediysek 50 kere çalındı bu şarkı biz çok sevdik buşarkıyı haftayada söyleyelim bol bol

geliyo resimler az sonra bol bol bakın

along dostum ne diim, göbeemden catlıcaktım burda, bi turlu hatırlayamadım, oyle denedim boyle denedim cık çıkmıyodu....
    Su yolunu bulur!

judas25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 250

Kendilerine keyif adamları ismini veren,tek amaçları eylenmek ve hoşça vakit geçirmek olan dostluk,kardeşlik ve arkadaşlık dürtüleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam eden bir grup motorlu aranıyor!...
    Grubun elebaşısı olan Dostdark kod adlı sonerin, bu güne kadar pek çok keyif adamıyla beraber sayısız organizasyonlar düzenlediği ve gerçekleştirdiği bu organizasyonlarla keyif adamları topluluğuna yeni müridler kazandırdığı tespit edilmiştir.Grup son olarak Galata köprüsünde (yıkım adı ile) yaptıkları eylemle kendini ön plana çıkarmıştır.
    Grubu görenlerin veya duyanların insanlık namına yada ilandaki para uğruna aşağıdaki telefon numarasına bildirmesi önemli rica olunur.
    0266 458 58 42
    Not:Grup son derece tehlikeli olup,Tutku ve bağımlılık yaratır...

Motosikleti
    Alıntı along adlı üyeden alıntı
    soner nerdesin be abicim sabahtan beri yoktun ancamı ayıldın
    arkadaşlar fotolar hazırlanıyor sizde hazırlanın
    yav ben biliyorum o şarkıyı sorsanıza

geliyo resimler az sonra bol bol bakın
    dostum istersen resimleri siteye koyma site de eğlenen motorcuları pek sevmezler
    sen gel bizim albüme koy ne şiş yansın nede kebap

http://fotoalbum.e-kolay.net/fotoalbum/user/login
    KAMP ADAMLARI

Konuyu Toplam 16 üye okuyor. (13 Kayıtlı üye ve 3 Misafir)
    ferni, akalteke, along, alper_tim, ataper, civciv, cuk_o, dostdark, judas25, mici_ceko_4, Muzo, nowa, SicK_BoY
    arkadaslar fırıldak yok ama 3 bukalemun var!
    yemek vakti bile gundemden dusmuyoruz yahu, yemiyo içmio millet bizi takip edio! saolasınız valla...

Alıntı judas25 adlı üyeden alıntı

Kendilerine keyif adamları ismini veren,tek amaçları eylenmek ve hoşça vakit geçirmek olan dostluk,kardeşlik ve arkadaşlık dürtüleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam eden bir grup motorlu aranıyor!...
    Grubun elebaşısı olan Dostdark kod adlı sonerin, bu güne kadar pek çok keyif adamıyla beraber sayısız organizasyonlar düzenlediği ve gerçekleştirdiği bu organizasyonlarla keyif adamları topluluğuna yeni müridler kazandırdığı tespit edilmiştir.Grup son olarak Galata köprüsünde (yıkım adı ile) yaptıkları eylemle kendini ön plana çıkarmıştır.
    Grubu görenlerin veya duyanların insanlık namına yada ilandaki para uğruna aşağıdaki telefon numarasına bildirmesi önemli rica olunur.
    0266 458 58 42
    allah allah su yone saga dogru gidip köşeyi donduler ama tam da emin diilim yoksa sol muydu yok yok karsıya girmişlerdi! düşün düşün düşün....
    Su yolunu bulur!

Motosikleti
    Alıntı judas25 adlı üyeden alıntı

0266 458 58 42

[IMG][/IMG]

vaybe iyi para ediyormuşum beee teslim mi olsam bu paraya kaç şişe bira olurrr
    KAMP ADAMLARI

soner ömürsün vallaaa....
    Su yolunu bulur!

judas25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 250
    Ferni iyi düşün 2500$ aklını çelmiyor mu

Motosikleti
    Alıntı ferni adlı üyeden alıntı
    arkadaslar fırıldak yok ama 3 bukalemun var!

allah allah su yone saga dogru gidip köşeyi donduler ama tam da emin diilim yoksa sol muydu yok yok karsıya girmişlerdi! düşün düşün düşün....
    aman ferni
    vedat ilanı görmesin hemen satar bizi

Konuyu Toplam 25 üye okuyor. (21 Kayıtlı üye ve 4 Misafir)
    dostdark, akalteke, along, alper_tim, ashes, ataper, camadan, cuk_o, dishy, ferni, frontier, judas25, ledo, luna_nero, Meliss, mici_ceko_4, Muzo, sahinhakan04, Shamyl, SicK_BoY, vedat kaya
    KAMP ADAMLARI

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Geç gelip erken gitmeme ve birçok arkadaşı göremememe rağmen ben de çok eğlendim, Barışcığım'ın elleri dert görmesin Bu Cumartesi'de gidelim derim ben..malum tadı damağımda kaldı, henüz doyamadım
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    dosdark bu akşam buluşalımmı bak sana şeker vericem..
    (aloo arkadaşlar bu akşam soneri teslim edicem size benden haber bekleyin..)
    [B][COLOR="Red"]insanlar gelecek için hayal kurar..kaderde buna gülermiş...[/COLOR][/B]

ya yok napiim o parayı, o paraya bi da bulamam boyle kardeşler!

vedatı uzak tutmaya calısıyorum ama su an benim kapsama alanımda diil, hayırlısı diyorum, satıldık satılcaz gibi bir his var içimde

ahanda gelmiş bile! tutamadım, kurtaramadım, cok utanıyorum..

hadi ben artık işimin başına geçiiim, siz daha şişirin topici ben toptan okırım soona
    Su yolunu bulur!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler