Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mt izmir gülbahce gezisi resimleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    yazımıza başlamadan önce büyük üstat MUSTAFA abiye benim kahrımı cektiği için cok teşekkür ederim sen olmasaydın valla gelemezdim mustafa abi. saat 17:00 da mustafa abilerin mekana gittik. benm motoru onun garaja bıraktık. neyse hazırlanıp yola cıktık. yanlız ben buraları atladım resim cekmeyi unutmuşum heyecandan
    şu gördüğünüz bisan senatör ve yanındaki mustafa abi

oda ne bir motor mustafa abinin arkadaşı geldi ruhsatını unutmus

neyse yola cıktık narlıdere'de yem aldım balık tutcam diye tabi marko abide aldı devam ettik yolumuza yolda cay bahcesinde durduk sohbete bir dalmışız hava kararmak üzere neyse devam ettik ilerde CANDARMALAR kimlik kontrolü yapıyorlar herkes verdi bende kimlik yok ruhsatın içinde kalmıs ruhsatı da yanıma almamıstım dedim MIÇTIK adamlar alacak bizi ER yanıma geldi kimlik dedi! ben cantama bakıyorum yokluyorum (hepsi numara ) tüh dedim evde kalmıs! neyse gitti komutanına söyledi bizi orda 25-35 dk beklettiler neyse birdaha olmasın diyip hayırlı yolculuk dilediler gülbahceye vardık sofra kuruldu
    en kötü günümüz böyle olsun

bide böyle olsun

gece oldu efendim ben ,fevzi abi, çağatay abi balık tutmaya gittik gecenin 3 ünde arkamızdan da bekçi la adam almıs eline feneri bize tutup duruyor neyse iskelede takıldık yarım saat balık yok başka iskeleye gittik kayığa girdik bir tane yattık içine uykum bir gelmiş anlatamam neyse burda da balık yok kalktık geri geldik. cadırlarımıza girdik bize geceye zindan edip uykumuzu kacıran ÇAĞATAY abiye tşk ederiz uykumuzun içine ..... yaptı
    fevzi abi ise çağatay abiyi susturmak için cadırda HALKAPINARDAN NAMELER adlı ninnisiyle çağatay abiyi uyuttu
    ben şafak vakti kalktım baktım ahmet dısarda neyse ben balığa kactım ahmet gelmedi 2 tane yakaladım gülbahcede balık kalmamış be yaw
    balık ile fotolarım egelimde bak bedri koy unutma haaa
    sabah oldu kalktık marko abi bir olay yakalamıstı

MT İZMİR belgeseli

kahvaltı yapıldı ordan AYIBALIĞI TESİSLERİNE gidilmek üzere yola cıkıldı. virajlı karaburun yollarında mustafa abi suzuki gs 500 ile şov yaptı 80-90 km hızla virajlara yatarak girdi hem korku hemde zevk yaşadım manyak bişi yaww unutmdan biz geride kaldık benzin almak için kimseler farkına varmadı aynanıza arada bir bakın arkanızdaki ridersı kollayın
    sonunda geldik ilk kare

bir doğa harikası

ordan kopan taş

burdan 3 resim yukarıdaki resimde karşı tarafa gectik burda çağatay emmi ile onur emmi bizi havlu yolu ile komando usulü yukarı cekti
    işte erlerimiz

özel istek

milleti cekmekten kendimi unuttum

ve şov başlar yanlız burdan bende atladım bir gaz almısım ki karaburundan alsancak a yüzerek giderdim valla beni atlarken cekin demeyi unutmusun
    tenten 35

bu ikinci atlayışın hazırlanısı

ve bir daha

çağatay emmi işi sağlama alıyor

bir güzellik daha

atladığımız yer manyak bir zevk atladım ordan biliyorum

mustafa abi yunanista na doğru demir almış

yeni üyemiz shanimoğlu serhat abi cadır için tşk ederiz motorun da cok güzel manyak kacıyor valla

işte gazman fevzi abi manyak biri ucarak denize giriyor artı ybr 125 ile virajlara yatıyor hemde nasıl bir görseniz abi aman dikkat manyak kullanıyon motoru zati

yolda wallece-magicoshorte-abi öteki abinin nickini unuttum özür karşılaşıyoruz cay içmek için duruyoruz ve bir ses kaza oldu bir baktık bir motorcu gezgin kaza yapmıs ciddi bişey yok allahtan hata anayola cıkan sahin marka araçta onu da aramıza aldık resim cekmedim adam kaza yapmıs resim cekmek ayıp olur diye düşündüm
    mustafa abi kaskını cıkartırken

ve hareket ediş

şimdilik bu kadar yatmam lazım yarın iş var bu arada cevher döküm bakım onarımdayım mekanik bölümde çalışmaya başladım saat suanda 24:13 kalanı yarın eklerim şimdilik sabıredin ii geceler
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fusur-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650 ie
    Burak kardeşim paylaşım için,sağol hakkaten süper eğlenmişsiniz. valla deniz muhteşem görünüyor,dalasım geldi,allah içinize sindirsin.Bu arada işn de hayırlı olsun. sevgi ve saygılar.
    FUSUR-35

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Çok güzel bir gezi olmuş.Orda olmak lazımmış

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=16358
    tüm resimler burada bu topiği modlar kitleyebilir mi?
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

TenTen35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eline sağlık bur-k@ fotolar süper. İşe başladığını bilmiyordum hayırlısı olsun bu arada...

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    burak keşke yeni konu açmadan baksaydın forumlara şimdi iki başlık oldu işallah moderatörler bu konuyla ilgilenir ayrıca istediğin balıklı resmi ekledim ben
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    olay budur arkadaşlar
    rakılar biralar şaraplar
    çağdaş izmir MT ye sevgi ve saygılar
    KAMP ADAMLARI

tmrbaykal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eveeeeet mt dostları çok iyi eylenmişsiniz gibi gözüküyor .
    kıskanmamak elde değil
    keşke mesafeler yakın olsada bütül mt illeri hep bir arada olsa.
    çok çalışmam lazım çoook.:)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler