Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[MT İstanbul] 9 Temmuz 2006 / Abant'a gelmek isteyenler buyrun topiğimize..

Motovento
    REKLAM ALANI
    erdem.gunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı selase adlı üyeden alıntı
    yani ist.dan gelecek düşük cc'li motorlar için imkansız diyosunuz ölemi ?

ozaman ist.dan gelecek olanlar c.tesi akşamından gelsin o gece abantta kamp yapsın pazar günü hepberaber gezip eğlenelim akşam geri dönelim

o da mı olmaz ??
    bak bir gece çadır kampı güzel olur, hatta kampı abantda değil bolu gölcük te yapmak daha keyifli olur.

ben varım gezide, yazdığınız mekanlarda zamanın da defalarca treaking yaptığım için güzelliklerini bilirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    selase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erdem.gunduz adlı üyeden alıntı
    bak bir gece çadır kampı güzel olur, hatta kampı abantda değil bolu gölcük te yapmak daha keyifli olur.

ben varım gezide, yazdığınız mekanlarda zamanın da defalarca treaking yaptığım için güzelliklerini bilirim
    peki ist.grubunu ve gölcük yada abant civarında yapılabilecek kamp yerini siz ayarlayabilirmisiniz ?

sizide listeye yazıyorum.. herşey için saolun
    [COLOR="Magenta"][B]daha gidecek çok yolumuz var:cat: [/B][/COLOR]

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    abi istanbuldan çok uzak yol valla gözüm kesmiyo
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

bizde onu diyoruz zaten ist.dan gelecek olanlar c.tesi akşamından gelip çadır kampı yapabilirsiniz..

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben gelemiyorum istanbulda olmam lazım o tarihlerde
    herkese iyi eğlenceler
    ==============================
    ==============================

jakobien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 ''MAVİ GRİ ŞASE GÜZELİNDEN''
    kerpe grubuyla git gel 19 22 saat arası yol alırız
    To know me is to love me....

tunoka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 ABS
    500 ve üzeri motorlarla gidilecekse banada uyar.Ortalam 120 km ancak gezilir.

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    mesafe çok uzakmış. beni aşar bu gezi. malum, motor 125 cc. kimseyi yavaşlatmak istemem.
    kaldı ki, benim için de bu gezi yorgunluğa dönüşebilir
    başka zaman inşallah.. listeden adımı silerseniz iyi olur.
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

handeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda bugün=))
    korhanx9 ve handeeeyide ekLeyinnnnnnnnn

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Arkadaslar programı tam yazarmısınız rıca etsem tekrar hangı ılde kacta bulusulıuyor?
    [B][I]GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..[/I]
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

kelsinus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Selase, kardeşim, artçımın isteksizliği ve üstatlarımın görüşleri doğrultusunda sizleri yavaşlatmamak ve riske girmemek için çok çok güzel olacağından emin olduğum gezinize katılmamaya karar verdim.Beni listeden silmenizi ve affınızı rica ederim.Sizlere iyi eğlenceler.Gününüz güzel, seyriniz kazasız belasız geçsin.

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı kelsinus adlı üyeden alıntı
    Selase, kardeşim, artçımın isteksizliği ve üstatlarımın görüşleri doğrultusunda sizleri yavaşlatmamak ve riske girmemek için çok çok güzel olacağından emin olduğum gezinize katılmamaya karar verdim.Beni listeden silmenizi ve affınızı rica ederim.Sizlere iyi eğlenceler.Gününüz güzel, seyriniz kazasız belasız geçsin.
    bu demekki kahvaltıya geliyosun

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=17212

basbali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    istanbuldan gelecek olan arkadaslar gelsinler akçakocada kamp yapsınlar.buradan hepbirlikte çıkarız.istanbul akçakoca arası 220 km.125 cc motor üstü herkesler rahat rahat gelebilir.burada çok kalite kamp mekanları var.sabah olunca akçakoca kalesinde bi kahvaltı yaparız buradanda bolu abanta kayarız.msn adresimi tekrar vereyim.a-abanoz@hotmail.com .buradan bana mail atarsanız veya msn de buluşur konuşursak bu işi bi açığa kavuşturmuş oluruz

arkadaslar bende ehlıyet yok eger gel dersenız hazırım....ehlıyet ıcın kayıt oldum ayrıca haberınız olsun....eee ne dıyorsunuz bu konuya...ayrıca ben ızmıtte ıkamet edıyorum...

basbali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla bilemem.buralarda kask takana bişi demiyolar.orada nasıl bilmem.

ama yinede ehliyet olmadan yola çıkmamalısın.hatta ehliyet olmadan motora binmemelisin

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Alıntı selase adlı üyeden alıntı
    slm arkadaşlar..

anladığım kadarıyla bu iş topic açılmadan olmayacak.çünkü her hafta sonu için bi gezi programı var ..

bu kendi çapımızda yapılacak olan bir gezi ..

9 temmuz pazar günü müsait olan (uzun yol yapmak isteyen) herkesi abant yollarına davet ediyoruz ..
    biz sabah 8:30 da sakaryadan hareket edeceğiz.izmit ve istanbul grubu olarak gelmek isteyenlerinde kendi aralarında bi saat belirleyip 11 civarı abantta olmaları iyi olur ..
    TRADER'de bize yardımcı olursa programımız şöle..

1- Abantta At ve paytona binme
    2- Bolu-Gölcük (süper bir yermiş)
    3- Mudurnuda Tarihi evler ve Yöresel yemekler(en güzeli bu )
    4- göynük (tarihi evler ve akşemseddin turbesi)
    5- sonra maşukiye
    6- ist.a gideceklerde Tem'den yola devam..

gelmek isteyenler isimlerini yazdırırsa seviniriz..

eveett..gelelim katılımcı listesine;

1. selase(yani ben)
    2. lubimaya54(biricik sevgilim)
    3. ODUNCU
    4. GILDOR
    5. victor54
    6. muhbir
    7. nurguldemirbay
    8. kelsinus
    9.jasmine
    10.hunluata
    11.LucasBishop
    12.necdet
    13.TRADER
    14.LesPaul
    15.bypro
    16.basbali
    17.erdem.gunduz
    18...
    19...
    20...

Arkadaslar

Lısteye baktım da katılım cok fazla degıl dogrusu.. Ama yol uzun gercekcı olmak lazım bu yolu hele tarıf ettıgınız sekıldekı guzergahı 250 cc nın altındakı motorlar tamamlayamazlar . BU arkadasların mutlak surette ıkı gunluk bır gezı programına katılmaları dogru olur. Eger maksat sadece abanta gıdıp gelmek ıse o zaman belkı becerebılırler ama yolda helak olurlar. kımseyi gucunun ustunde bır olaya zorlamayalım derım ben....Ufak motorla hıc yola cıkmasın emın olun hele bu programla cok zor durumda kalırlar..

Ben acızane su an esenkoydeyım.. Yanı cınarcık tarafı.. Motorum ıstanbulda ama sanırım persembe gunu alıp gelıcem buraya.

Sımdı.. Açık açık konusalım derım..Duzenleyen arkadaslar şu sorulara cevap verebılırler mı?
    1- Istanbuldan kac kısı gelecek?
    2- Izmıtte kacta nerede bulusulacak?
    3-Adapazarında kacta bulusulacak?
    4-Grup ıcınde kac tane kac cc motor olacak?Tahmınen?
    5-Kahvaltı nerede yapılacak?
    6-Abant sonrası programa kac kısı katılacak?
    7- Toplam km kac km hesaplandı mı?Yanı ıstanbuldan gelecek olanlar ıcın mesela?

vs vs.. kusura bakmayın cok soru sordum ama bılınmezler cok fazla . Bahsedılen yol totalde cok fazla ve bır gune sıgması cok zor. Sadece yol yapalım denırse deneyelım ama o zamanda cok daha erken cıkmak lazım.. Bu konulara netlık kazandıralım ona gore olaya bakalım derım ben..

Selamlar
    [B][I]GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..[/I]
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Anatolian Tigers MC bu cumartesi günü İzzet Baysal anıtına çelenk koymak üzere yola çıkıyor. Valilik nezdinde resmi bir karşılama da tertip edilmiş.
    küçük bir ihtimal ama ben de onlarla beraber orada olabilirim...
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

ben sakaryada olduğum için ist.grubunun toplanış ve yola çıkış saatini ayarlayamıyorum ayrıca katılacakların sayısıda belli deil..sakaryadan en geç 9da yola çıkılacak.gelmek isteyenlerde kendi aralarında haberleşerek bi grup oluşturup yola çıkarlar.gelmek isteyenler bana telden ulaşabilirler..ona göre bi program yaparız.burda çok fazla kopukluk oluyo haberleşme çok zayıf..ok

crato anıta çelenk koyduktan sonra bize katılırsınız...tel no.mdan bana ulaşırsınız ok.listeye yazıldın bile ?

serdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F/05
    Alıntı TRADER adlı üyeden alıntı
    Sımdı.. Açık açık konusalım derım..Duzenleyen arkadaslar şu sorulara cevap verebılırler mı?
    1- Istanbuldan kac kısı gelecek?
    2- Izmıtte kacta nerede bulusulacak?
    3-Adapazarında kacta bulusulacak?
    4-Grup ıcınde kac tane kac cc motor olacak?Tahmınen?
    5-Kahvaltı nerede yapılacak?
    6-Abant sonrası programa kac kısı katılacak?
    7- Toplam km kac km hesaplandı mı?Yanı ıstanbuldan gelecek olanlar ıcın mesela?

vs vs.. kusura bakmayın cok soru sordum ama bılınmezler cok fazla . Bahsedılen yol totalde cok fazla ve bır gune sıgması cok zor. Sadece yol yapalım denırse deneyelım ama o zamanda cok daha erken cıkmak lazım.. Bu konulara netlık kazandıralım ona gore olaya bakalım derım ben..
    Selamlar
    TRADER!a aynen katılıyorum. Soruların cevapları gelir gelmez bi değerlendirme yapıp hareket ederim ben. Büyük ihtimalle katılacağım.
    Özellikle istanbuldan katılacak arkadaşlarla sabah erkenden buluşup sakarya grubuyla ortak hareket etmek mantıklı gibi.

Neyse, organizasyon yapan arkadaş sanırım düşünmüştür bunları.
    Görüşmek üzere arkadaşlar
    [B]34 TK 2701 / A(RH)+ / 2005 CBR600F [/B]

nurguldemirbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya t1
    ne oluyor gidiliyor mu şimdi abant 'a pazar bir şey kalmadı şimdi adapazarında nerede buluşulacak kaçta gidilip kaçta dönülecek sanki daha bir şeyler netleşmemiş gibi selase son durum hakkında bilgi verir misin
    KARTAL GOL GOL GOL
    54 SD 534 B RH+

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler