Bende 4 yıldır şile barınağı gönüllüsüyüm. sokaklardaki dostlarımız için yapılan bu çabalara sizlerden de destek bekliyorum.

pazar günü ne kadar kalabalık olursak sesimizi o kadar fazla duyururuz, sesimizi ne oranda duyurursak sokataki dostlarımızın hayatını o oranda kolaylaştırırız.

sizlerden ricam bu pazar 2-3 saatinizi ayırmanız, ondan sonra gene bir program yapabilirsiniz.

katılacak arkadaşlar mümkünse beyaz renk giyinsinler

Erdem Gündüz

erdem.gunduz@mynet.com
533-590 76 30

Ben Senem Kılınç BALAK, şile Barınağı Gönüllüsüyüm ve Ankara'da 5199 sayili kanunun icinin boslugunu anlatan yuruyusler icin Ankara'ya gidemedigimden ve tipki ben gibi gitmeyi cok isteyip orada olamayan bir cok kisi oldugunu bildigimden yürüyüsü Istanbul'da yapabilmek fikri ile yola koyuldum ve bir cok stk ile görüþtüm. Bekledigim destek Þiþli belediyesinden geldi ve zaten her yil yapilan rutin yürüyüþlerinde bu kez bu mesaji islemek icin kollari sivadik.

ŞİŞLİ BELEDİYE BAşKANI SN: Mustafa SARIGÜL önderliðinde yapılacak “4 Haziran 2006 Pazar günü saat 11:00 da ŞİŞLİ CAMİİ önünden baslayip TAKSİM Atatürk Anıtında bitecek DOGADA YASAYAN TUM CANLILARA SEVGİ VE SAYGI -İTLAFA HAYIR...yürüyüşünde sizleri , tecavüze ugrayan, itlaf edilen, iskence görüp melek olan sokak hayvanlarimizin ruhuna saygi icin, onlara olanlarin unutulmamasi ve tekrarlanmamasi icin TEK YÜREK OLMAYA Davet ediyoruz....Herkes katilabilsin diye pazar günü...Lütfen hayvanlarimiza olan sevginiz icin 2 saatinizi ayirin...

Her STK (sivil toplum kuruluşu) kendi pankarti ile katilabilecek...Beyaz giyinilmesini öneriyoruz ama vatandaslarin da tek renk olacagi garantisini veremiyoruz....Boynumuzda Sisli belediyesinin yaptirdigi 10 ÖĞÜT fularlari olacak...Basinla yazismalari ve basin aciklamalarini Sisli Belediyesi bizzat kendisi zaten yapacak ama biz de son halini ancak bugün alabilen yürüyüşümüzün bizim icin ne demek oldugunu, uygulanmayan 5199 sayili kanunu, Mamak'ta ve maalesef hergün gözün görmediði kulagin isitmedigi bircok yerde olan itlaflara hayir demek icin orada oldugumuzu var gücümüzle duyurmaya calisacagiz...KATİLİM KİM pankartlari ile yürüyecegiz...Sisli belediyesi ITLAF YAPMADIGINI her kosulda söyledigi icin bu pankartlar da kendilerini rahatsiz etmeyecektir.

Hazirliklarin saglikli tamamlanabilmesi icin sizlerin saat 10:00 gibi orada olmasini rica ediyoruz. İsteyen elbetteki evcil hayvaniyla, sokak hayvaniyla gelebilecek...

İtlaf edilenler icin ellerimizde beyaz ucan balonlarimizla Atatürk Anitinin önünde " ONLAR MELEK OLDULAR " sloganiyla bandomuz ölüm marşı çalarken balonlarimizi gösterinin en sonunda havaya birakacagiz....

KALABALIK OLMALIYIZ....Ama maalesef halkin gözüne yerleşmiş kacik hayvansever imajindan uzak gayet düzeyli, durusu belli gruplar seklinde yürümeliyiz...

Katilim listesi icin en gec 2 HAZİRAN günü akşama kadar bana kesin su kadar kisi geliyoruz diyebilirseniz cok makbule gecer....Lütfen bu mesaji cevrenizdeki herkese iletiniz....

Simdiden herkese tesekkür ve saygilarimla...

Senem Kılınç BALAK
senemsile@yahoo.com

0 536 618 78 70