Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Cadde-Pendik arası toplanıyoruz

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bukalemoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V
    bırak orhan ya unutmuşmuş kamerayı.. ağzımızdan laf alıp ilerde delil olarak kullanmak için bilerek açık bıraktı.. gizli çekim yapıo...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jasmine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CG 125 / 2006
    Albatros fb sana tabii ki öyle demiyorum ama sen dağıldığınızı söylemeseydin ben kek gibi gidip sizi arayacaktım onun için sağol doping ve arkadaşım sevgi gelince kursa akşam üzeri gittik gözdağına bi gün hep beraberde gideriz inşallah demek 1-1
    [B][I][COLOR="DarkRed"]Ya dilediğin gibi yaşa ya da terket dünyayı [/COLOR][/I][/B]

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    istanbul tayfaları çok hızlı eskişehirdede motorize26 iyiydi ama burada tık yok bazen 2-3 racing toplanıp tur atıyorlar o kadar halbuki toplu gezi yapılacak ne kadarda çok yer var buralarda

Cadde-Pendik harikasınız yeni gezilerinizin fotolarını ve videolarını goruruz inşallah

gazlabeni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Motor 150T1 Scooter
    Alıntı Bukalemoon adlı üyeden alıntı
    bırak orhan ya unutmuşmuş kamerayı.. ağzımızdan laf alıp ilerde delil olarak kullanmak için bilerek açık bıraktı.. gizli çekim yapıo...

hadi leynnn bak alırım anahtarını diyorum hocam, kasetler elimde ona göre bak
    yanlış olmasın

Bidahaki sefere artık kamerayı madenci kaskı gibi anlımıza montele öyle çekeriz

Bide şu aktarma işleri yav çok sürüyo kanser etti beni

Nedemiştim size? Aleme ünlü yapacam dedim mi demedim mi? hareketli çekim olacak dedim mi demedimi? haaa yanlış olmasın! biz dediysek yaparız evelallah

Hareketli mareketli derken sahiden oldu yav, daha gruba yeni üyeyiz motorda tükürdüğümüz daha yere düşmemiş ken organizasyon filan yapıyoz çekim olaylarına giriyoz, dümene bak bee! sevdim ben bu işleri

niye daha önce motor alıp bu gruba üye olmamışım ki!

olsun zararın neresinden dönerrsek kardır

Bukalemoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V
    helal valla gazlabeni kim tutar seni..
    bu arada telefon geldi bana playboy dan o uzun süre gözüken bacak kimin diyolar.. kılları alıp kapak yapcaklarmış :D
    richy hadi yine iyisin

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler