Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

28.05.2006 Adana Ç.M.S.K. - Zorkun Yaylası Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Merhaba

28.05.2006 pazar günü Adana Ç.M.S.K. olarak Zorkun Yaylası gezisi planlanmıştır.

Toplanma Yeri: Çukurova Motor Sporları Kulübü önü Süleyman Demirel Bulvarı
    Hareket Saati: 10:00
    Rota: Adana - Zorkun Yaylası

Notlar: Rakım olarak yüksek bir yere çıkılacağı için sürücülerin ve yolcuların yanlarında kışlık kıyafet getirmeleri önerilir. Ayrıca dik rampa çıkışı sebebiyle yakıt tüketimi yüksek olacaktır depoların tamamen doldurulması yararınıza olacaktır.

Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    Hadi bakalım hayırlı yolculuklar giden tüm arkadaşlara .ben bu hafat sanırım olamıcam elimden dolayı
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

KG 082 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Drag Star 650
    Alıntı kılıçbalığı adlı üyeden alıntı
    Hadi bakalım hayırlı yolculuklar giden tüm arkadaşlara .ben bu hafat sanırım olamıcam elimden dolayı
    abicim sen hiç merak etme yeter ki gelmek iste mutlaka seni seve seve artçısı olarak alacak sayı veremeyeceğim kadar motosiklet sevdalısı vardır eminim

Evet motor sevdalısı arkadaşlar hadi bakalım şöyle kalabalık bir gezi olsun hep birlikte eğlenmeye ve bir kez daha doğayla başbaşa olmaya.........

motorlu avukat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSR600
    Bu geziye rekor düzeyde katılım bekliyoruz . Adanadaki tüm motorsever arkadaşlarımız davetlidir . Pazar günü 9:30 da Süleyman Demirel Bulvarında Kulübün önünde herkesi bekleriz .

Motosikleti
    Gidin dostum gidin nede olsa kılıçbalığının sol yüzgeci sakat siz gidin
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

KG 082 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Drag Star 650
    Gidin dostum gidin nede olsa kılıçbalığının sol yüzgeci sakat siz gidin
    Yusf ağabey adamı hasta etme nededik yaaaaa niye inatla gelmem.Başka işin varsa bilmem yani GS cilerle falan takılacaksan...........

Motosikleti
    Alıntı KG 082 adlı üyeden alıntı
    Yusf ağabey adamı hasta etme nededik yaaaaa niye inatla gelmem.Başka işin varsa bilmem yani GS cilerle falan takılacaksan...........
    Hhehehebakıcaz arabasıyla giden bi arkadaş olursa bende onunla gelirim

tüzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GL1800 2003 ve HONDA FORZA NSS300 2015
    Arkadaşlar ben gelemeyeceğim büyük bir ihtimal ama.Yol hakkında biraz bilgi vereyim.
    Adana-Osmaniye = 90 KM Osmaniye den Zorkun yaylası 27 KM. Yani toplam 117 km civarında. Yol dik, 27 km de 1250 rakım a ulaşıyorsunuz. En uygunu Osmaniye ye kadar otobandan gidip Osmaniye gişelerinden sonra E-400 karayoluna çıkıp sağa dönmek. Zaten Zorkun yayla yolu Osmaniye nin Adana tarafındadır. Bilenler mutlaka vardır. Aranıza Ceyhan dana katılacak Cem önderlik edebilir size.
    Yol tamamen asfalt olup virajlıdır.Sabah erken saatlerde sis olabilir ama öğlene doğru orada bulunulacağı için olmayabilir.
    Birde şunu hatırlatayım. Pazar günleri tüm Osmaniye liler oraya pikniğe gittikleri için yol çok kalabalık oluyor özellikle pazar günleri onun için dikkatli olmak lazım.Makine nin de dediği gibi yanınıza yedek kazak almayı unutmayın havası çarpar yoksa, anlamazsınız.
    Doğası ve manzarası olarak görülmeye değer bir yer heleki havası muhteşem. Oksijenin bolluğunu ciğerlerinizde hissedebilirsiniz nefes alırken. Kaçırmayın Adana MT ne yapın edin katılın. Her tür motor için uygun bir yol.
    Bol bol resim çekin ki gidemiyoruz bari resimlerle yaşayalım güzelliği.

Herkese iyi eğlenceler.

faceinface - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R6
    zorkun yaylası süper ğüzel bir yer dogru karar verilmiş kısmet olursa bende ğelirim zorkuna giderken osmaniyedeki marketimizin cafeteryasında size bide cola ikram ederiz kalabalık gidelim gezide ğörüşmek dileğiyle

Motosikleti
    Alıntı faceinface adlı üyeden alıntı
    zorkun yaylası süper ğüzel bir yer dogru karar verilmiş kısmet olursa bende ğelirim zorkuna giderken osmaniyedeki marketimizin cafeteryasında size bide cola ikram ederiz kalabalık gidelim gezide ğörüşmek dileğiyle
    Yaaaa ben nasıl gidicem yaaa yüzgecim kırıldı diye kimse ilgilenmiyor benleeeeeee
    allah büyük nasıl olsa ben gene yüzmeye başlıcam ozaman görüşürüz

faceinface - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R6
    Yaaaa ben nasıl gidicem yaaa yüzgecim kırıldı diye kimse ilgilenmiyor benleeeeeee
    allah büyük nasıl olsa ben gene yüzmeye başlıcam ozaman görüşürüz
    seni yamaha nın kanatlarına alırım sen merak etme

Motosikleti
    Alıntı faceinface adlı üyeden alıntı
    seni yamaha nın kanatlarına alırım sen merak etme
    Olduuuuuu gözlerim doldu .öbür yüzgeç ide kırim dimi.

fevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DeLi 650

Bu geziye biz de katılmak isteriz.

Gezi fikri cok guzel mekanı gormedik. İlk defa bir gezi turuna çıkacağız, Yolu bilmiyoruz, Usutune ustluk motorlarımız scooter, Benimki AS125T ve Bir arkadaşım Mondial 150RS Anlattığınıza göre zor bir yol o yüzden tereddütteyiz. Ama gelmeyi çok isteriz. Ne dersiniz????

Motosikleti
    Alıntı fevri adlı üyeden alıntı
    Gezi fikri cok guzel mekanı gormedik. İlk defa bir gezi turuna çıkacağız, Yolu bilmiyoruz, Usutune ustluk motorlarımız scooter, Benimki AS125T ve Bir arkadaşım Mondial 150RS Anlattığınıza göre zor bir yol o yüzden tereddütteyiz. Ama gelmeyi çok isteriz. Ne dersiniz????
    selam dostum rampanın bol olduğu bir güzergah seçildi bu hafta .sizi aramızda görmek istemediğimizden degil ama sizin motorlar için zor parkur isterseniz gelmeyin
    vitessiz motor için çok zor.umarım beni yanlış anlamıyosunuzdur

aakreeep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sevgili Adana MT..yapmış olduğunuz birbirinden güzel gezilerinizi formdan takip edip,resimlere imrenerek bakıyoruz.Sanıyorum Adanaya yolumuz düştüğünde gezilecek yerler konusunda yabancılık çekmeyeceğiz..Hepiniz Adana kadar sıcak insanlarsınız.. Bu haftaki Zorkun yaylası geziniz neşe dolu olsun.Kazasız sürüşler diliyorum.Sevgi ve saygılarımı yolluyorum..
    Kılıçbalığı,bu hafta geziye kolun yüzünden katılamadığını yazmışsın..İZMİR MT emrindedir seni istediğin zaman istediğin yere götürür..tekrar acil şifalar diliyorum..

Motosikleti
    DeLi 650
    selam dostum rampanın bol olduğu bir güzergah seçildi bu hafta .sizi aramızda görmek istemediğimizden degil ama sizin motorlar için zor parkur isterseniz gelmeyin
    vitessiz motor için çok zor.umarım beni yanlış anlamıyosunuzdur
    Arkadaşım bizim de zaten tereddütümüz vardı.. Zorlanacağımı söylemen iyi oldu, biz de zaten şehir dışı turlarına tecrübesiziz, bu yüzden fikir almak istemiştik. Size iyi geziler... Bir sonraki geziye katılırız artık .....

Motosikleti
    Arkadaşım bizim de zaten tereddütümüz vardı.. Zorlanacağımı söylemen iyi oldu, biz de zaten şehir dışı turlarına tecrübesiziz, bu yüzden fikir almak istemiştik. Size iyi geziler... Bir sonraki geziye katılırız artık .....
    Beni yanlış anlıcanızdan korkmuştum ama sevindim şimdi.inşallah başka gezilerde beraber gideriz kendine ii bak

Alıntı aakreeep adlı üyeden alıntı
    Sevgili Adana MT..yapmış olduğunuz birbirinden güzel gezilerinizi formdan takip edip,resimlere imrenerek bakıyoruz.Sanıyorum Adanaya yolumuz düştüğünde gezilecek yerler konusunda yabancılık çekmeyeceğiz..Hepiniz Adana kadar sıcak insanlarsınız.. Bu haftaki Zorkun yaylası geziniz neşe dolu olsun.Kazasız sürüşler diliyorum.Sevgi ve saygılarımı yolluyorum..
    Kılıçbalığı,bu hafta geziye kolun yüzünden katılamadığını yazmışsın..İZMİR MT emrindedir seni istediğin zaman istediğin yere götürür..tekrar acil şifalar diliyorum..
    Sevgili dostum
    zaten ben sizin gezilere geliyorum kalbim,sevgim ,samimiyetim ve dualarım sizinle.sizleri çok seviyorum.kolumdan dolayı katılamıcamı söyledim ama bakarsın arkadaşlarımdan biri benide götürür bekliyorum bakalım
    herkese sevgi ve selamlar

kayasertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    125'liklere yer yok anlaşıldığı kadarıyla otobandan gidilecekse 80-90 km max. hızı olan scooterlarımız (hele ki rodajı tamamlanmamışsa max 60 km) racing lerin arkasında toz bile yutamaz çünkü o tozları göremeyiz :p

Motosikleti
    DeLi 650

Zaten senin gibi düşünenlerle işimiz yok bizim.

Yav arkadaş sen ne kadar esprilisin öyle .... Biz yarışa gitmiyoruz geziye gidiyoruz. Biz gerekirse bisikletle de geziye çıkarız. Otobanda sen istediğin racing in tozunu yutabilirsin..

Motosikleti
    Yav arkadaş sen ne kadar esprilisin öyle .... Biz yarışa gitmiyoruz geziye gidiyoruz. Biz gerekirse bisikletle de geziye çıkarız. Otobanda sen istediğin racing in tozunu yutabilirsin..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler