Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

MT [İZMİR] 20-21 Mayıs Gülbahçe-Balıklıova

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    evet dostlar belgeler yavaş yavaş ekleniyor. hala yorgunluk üzerimde ama çok tatlı oldu. inciraltı kısmını çarşamba anlatın ama.
    önce onur kardeşimize özel resimler. kimse bakmasın ama allah nazardan saklasın maşallah 41 kere maşallah.

şimdi sıra bizilerdeeee.

Erdinç cafeye vardık ve motorları park ettik.

acıkmıştık açık hava bol oksijen, atraksiyonlu bir yol macerası katmerleri ve ayranları beklemeye başladık.

beklemeye devam ettik, bekledik bekledik bekledik

ve ilk şanslı Marco abimiz oldu. ee sabrın sonu işte budur.

yedik ve doyduk, hoş ben yine aç kaldım ama neyse otlanmakta güzeldi.

sonra mayışmadan hazırlıklara başladık.

neyse daha bunlar başlangıç. ama ne eğlendik sabahlar olmasın be yaw. sincaplar bile kırdı cevizleri açtılar yanina da rakiyi off be yaw. şimdi benim derse girmem lazım bu muhabbetin üstüne öğrencilere ne anlatacam bilemem ama neyse. dersten sonra fotolara ve anılara devam.

neyse yedikten sonra sahile inip motor denemeleri yapalım dedik. yeni motor sahibi olacak insanlara pratik eğitim de verilir.

Saadet ablaya motor beğeniyoruz

Macigo yakıştı be abicim. "Take my breath away dı dınnnnn dı dınnnnnnn" Maverick, İceman

seni de zehirledik ama artçılıktan riderlığa terfi edeceksin birgün.

genel olarak güzel bir ortamda poz verelim dedik ama dayı izin vermedi.

gülbahcede herkes tanırmış onu ve DAYI ymış lakabı. bisikletiyle onuda çektik. Anladığım kadarıyla boş vakitlerinde sahilde resim çekilenlere Sanat yönetmenliği yapıyormuş.

Merkeze geri döndük ve Kuvva abimizi sohbette yakaladık

herkes birileriyle kaynaşmış bişeyler anlatıyor. Ne enerji be ama

arkada saklanmış ne konuşuyorlar acaba??? MT izmir Foto yakalar.

arka masada ise geyiklerin bini bi para. "Mahmut abi kapat kapat hayvan akıyoooo"

"Abi ne güzel bizim hiç sohbetimiz olmadı abiii" " Ananıda ben sattım kardeşini de satıcaaaam""

amanın o da ne dumanla kızılderililer haber mi gönderiyorlar yoksa yoksaaaaa

evet evet mangalmış ne koktu ama

eyvallah ustam

" yok be güzeli ne aldatması, yemekteyiz MT izmirle bak resmimi bile çekiyorlar valla güzelim bak istersen telefonu arkadaşlara vereyim" Levent kızmamışındır umarım

bucalılar sofraya yerleşmiş bilee.

bu ne aşk

maşallah maşallah

saadet abla başka anı yok anlatacağın değil mi? varsa ben bi kaskımı giyeyim, hatta millet protect falan ne varsa verin bana "yaralıyıııııım yaralıııııı"

masa sohbette, herkes yerleşiyor yine mi aç kalıcam yoksaaa

herkes yerleşiyor hemen benim de oturmam lazım

ya kaç kişiyiz biz. oturun da bi sayayım.

Magico aşkolsun beni beklememişsin. afiyet olsun neyse ki yerimi ayırmışsın eywallah

Hişşşt MT izmir Sağlığınıza

bayraksız yola çıkmayız abi

hala mı yiyonuz be yaw, sülalemi yediniz daha doymadınız

ama köftelerde güzeldi yani

e bu kadar yedik içtik sindirime yardımcı olmak lazım

güm güm de güm güm

dostum şaraplar için tekrar sağol ama bi daha fıçıyla alma istersen iç iç bitmedi yaaw

herkes coştukça costu

aaa oturmaya mı geldik

efelere fon lazım

o ne duruş be. tamam 10 numara efe gibi durmuşuz da o PEMBE BİleklİK bizi bozmuş. Pembeli efe mi olur be ayollll

abi hangi şişe bizimdi?

bazılarının uykusu geldi ama uyumadı

bazılarıysa uyudu

abicim bu ne lükstür, çadırın girişinde halı, paspas koysaydık

sabahlar olmasın

üsüdük mü

alooo teakkuza geçmişiz, saldırıyormuşuz aloooo uyanın uyanınnnnnn

marco abiden tanıdık bir sahne ama bu sefer kahvaltıda.

ekip uyandı ve yine sofraya oturdu. aslında sofrada uyusaydık daha iyi değil miydi?

kahve içmeye balıklıovaya gittik, keyfe bak keyfee

farkında mısınız, paso birşeyler yiyip içiyoruz

biraz da doğa. Ne resim çekmişim ama teknenin yanındaki kefali de yakalamışım vizorde. National Geographic de mi çalışsam acaba?

"Taşı sıksam suyunu çıkartırım be"

tekrar doğa, "Kısa kuyruk bize alıştı" " baba hangi kamera çekiyor"

harika olmuş, saim ellerine sağlık abicim. köpüklere dikkatinizi çekerim.

manzaraya bakmaktan yola bakamıyorum

ooo burası da çadır için çok uygunmuş gitsek mi acaba??

neyse sonunda evin önündeyim

evet sevgili MT izmir, çok güzel bir haftasonuydu, motofast e kaç bastık bilemiyorum ama çok eğlendik. daha bir sürü fotograf var elimde ama abicim koy koy bitmiyor yeter artık benim de bir canım var.
    herkese teşekkürler, selamlar, saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    İZMİR MT hepinize maşallah diyorum
    KAMP ADAMLARI

leventkozcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x9 500
    abı ıste ızmır mt nın farkı bu ya wallace nıye kızayım abı ya ne guzel cekmıssınız ole helal olsun gercekten cok guzel bır geceydı cok eglendık ve ayrıca murat abı guldemet abla ve bıze son derece mısafır perver davranan akrabalarına sonsuz tesekkurlerımı bıldırırım
    Dünyanın her yerinden herkesin yenileceği bir yer vardır. Kimilerini yenilgi yıkar , kimileriyse zaferle küçülür, bayağılaşırlar. Büyüklük, hem yenilgiyi, hem de zaferi kabullenebilen kişilerde yaşar.
    Asiller idare eder. Acizler şikayet eder. Basitler ise iftira eder...

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    eline emeğine sağlık wallace abicimm... ah be keşke orda olsaydımm.... bu arada orada zeybek falan mı oynadınızzz????? davulda kuvva abimizin eline yakışmış acemi durmuyo hiç!!!!bu arada ben iyi davulcuyumdurr.... hazirandan sonra her toplantıda bende olacam işallah hepinize sevgiler ...
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    güzel gezmişsiniz.....
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

tesla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar harika bi haftasonuydu hepinizin gülbahçede motofastten daha fazla eğlendiğine eminim, bu organizasyon için güldemet ablaya ve murat abiye tekrar teşekkürler ayrıca fotolar çok güzel çıkmış be yaw

KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    arkadaşlar resimlerden belli ne kadar eğlendiğiniz.... keşke bende yanınızda olsaydım ama yurdun azizliğine uğradım ve izin alamadım inşallah bidahaki gezilerde bende yanınızda olacağım
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Vay canına !!!!!
    Neler yapmışız biz????? Allalllaaaa

hashmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondi 150hs
    güzel olmuş be abi.nası özendim walla.bizde geliris umarım sizinle gezilere.
    hızlı yaşa,yavaş sür,genç değil geç öl..

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    kenan abi bir şey eksik oralara gidilirde balık tutulmaz mı ? bu yazın böyle bir gezi düzenlenebilir mi ?
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial

benden fotolar

arkadaşlar duyuru topiğinin altına koymuştum fotoları buraya da alıntı yapayım dedim..
    Alıntı nevZAT150 adlı üyeden alıntı
    elimde olan fotoları hemen atayım siteye bir nebze olsun heyecanımız yatışsın...
    ama esas görüntüler daha arkadaşlarımız tarafından konulacaktır benimki sadece cep tel görüntüleridir. kalitesi düşüktür

işte gülbahçedeki daimi tesis olarak görmeye başladığımız kamping alanımızın bahçesi, şöyle etrafa bakın yeşil içinde, (motofastte yanıyorduk yaf, etraf kurumuş ot doluydu...)

dikkati motorları park ettiğimiz alana çekiyorum, nekadar güzel dimi=? zemin beton taş toprak toz yok. zaten motorlar gölgede.. daha ne olsun yaf

sonra sahile indik, biraz motor sürüş antrenmanı yapalım dedik, yeni motor kullanmaya heves yapan arkadaşlara eğitim verdik... tabi biraz da eğlence yaptık, filmler çektik, beton gibi olmuş zemini kazıdık.

işte olay foto ZAT150 patinaj çekerek zemini yedi olay olay olay

zat nerde yapıcak bu olayı tabiki yapamaz işte olay görüntüyü yaşatan makina...

sahilde sarı şortlu bir ağaylan tanıştık hemen, oda ön felan kaldırcaktı ama onun iki teker bu tür ekşinlar için yaşlanmış, bizi misafir etmek istedi buralar benim mekan dedi, gelin sorun burda bi dayı varmış deyin hemen beni gösterirler dedi, bizde onu aramıza alıp bi hatıra resmi çekindikkk..

mangal yanmaya başladı, ateş bizi çağırıyor..

akşam eğlencenin yanında davulda çalınma planı içinde, sayın modumuz davula akord çekiyoo şuan. tınısını dinliyooo. neyse güçbela yaptık bu işide

yemek yerken bir yanda çalınan müzikler kanımızı harekete geçirmeye başladı

içki şişede durduğu gibi durmuyor, işte bir şehit verdik masaya kafayı koydu onca gürültülü müzige karşı uyumaya başladı. ama keyifler gerçekten yerindeydi, herkes çadırına mutlu mesut döndü eminim ben buna, bir kişi üzüldüğünü veya sıkıldığını hissetmedim...

yorumsuz

kahvaltımız da süperdi, masalarımızda herşey tam hazır durumda bekliyordu. uyandıktan 4 dakkika sonra hazırlanmış tabağım masamdaydı daha ne olsun, çaylar şirketten olunca daha bi tattlı oluyo yaff

bendeki resimler bukadar... diğer videoları ve görüntüleri sabırsızlanarak bekliyorum..

süper eğlenmişsiniz arkadaşlar yine.
    son zamanlarda sağlık durumumdan ötürü sizi bayaa ihmal ettim farkındayım.
    affedin.
    hepinizi çoooooook özledim.
    grup daha sonra ayrılmış anladığım kadarıyla.
    inciraltında balık keyfi yapan grupla pişti olduk.
    haberleşsek de buluşsak bu kadar olmazdı yani.
    çok mutlu oldum ben de.
    kısa zamanda görüşmek dileğiyle.

hızlılevo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tekkelime ile HARİKAYDI yazsam yeter, herkeze saygılarımla. tekrarını beklemek zor

Magico_SortE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR DADYW CLASS 250cc
    şu usp i bi düzeltsem elimdeki videolar bomba buradaki tada tat katacak :D

bu gün kızımı almaya gittim yellowracka ama bir sorun çıktı olmadı

o sırada grubumuz<un rr ci abisi oğluyla aramıza katıldı junior dadyw fırlama (ALLAH NAZARDAN SAKLASIN) MÜTHİŞ BİRŞEY YAHU ONUNDA VİDEOLARI VAR ELİMDE GÜLMEKTEN GEBERECEKSİNİZ.

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    çokkkkkkk güzel oldu çok tam bir festival havasında geçti
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    ooff be süper olmuş gerçekten. ye iç gece orda kal sabah ayık kafaya bi kahvaltı rahat rahat geri gel. süper organize olmuş.

bu arada kenan abi davul çok yakışmış

ağzınızın tadı bozulmasın nice gezilere.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

doğru söylüyosun abi tam bir festival ama
    resmi olarak festival olması için hiç gölge olmaması, yerlerin çukur ve taşlı olması ve girişin ücretli olup herşeyin pahalı olması lazımdı
    hırslanmışım abi hep aklıma geliyo ya napıyım
    izmir mt halı saha haçı çok yakında www.motosiklet.net te

leventkozcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x9 500
    saım kardesımle beraberdık aksam motor almaya gıttık ama alamadık yalnız bır vıdeo hazırladık anlatamam sıze dunyanın en kucuk regalcısını vıdeoya aldık saım kardesım koy artık su vıdeolarıda mıllet hayretler ıcınde kalsın
    Dünyanın her yerinden herkesin yenileceği bir yer vardır. Kimilerini yenilgi yıkar , kimileriyse zaferle küçülür, bayağılaşırlar. Büyüklük, hem yenilgiyi, hem de zaferi kabullenebilen kişilerde yaşar.
    Asiller idare eder. Acizler şikayet eder. Basitler ise iftira eder...

kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    Selamm sevgili izmirli mt ci dostlarımmm.
    Allah nazarlardan korusun her geziniz ayrı bir olay.Allah devamına erdirsin.bu yıl Türkiye doyacak bu tür actionlara
    Neşeniz daim olsun sizleri çok seviyoruz adana mt den herkese saygılar sevgiler

sevgili kardeşim Mete_han

Sen permütasyonlarına şunuda ekle bence

"En iyi gezi ekşınları yapan guruplar"

seni ve kızını çok seviyorum
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

saygı değer izmir mt liler festivale gitmeden önce herkeze şort alın denize gircez dedim ama kimse casaret edemedi harbiden soğuktu su ama kurye fevziyle ben girdik suya, bundan sonraki ilk kampımızda mutlaka herkezi şortlarını almaya davet ediyorum. suda deve güreşi yaparız olmadı hehe

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler