Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Sehit Motorlu Polis Cenazesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorcu Polis kardeşimize Allah rahmet eylesin, arkasında bıraktıklarına sabır, güç versin. Biz İst.dışındakiler manevi olarak yanınızdayız hepimize yakışanı yapın Bayrağımızı göklerde dalgalandırın.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı
    Hafta içi olması ve genelin çalışması dolayısıyla ümit ettiğim kadar kalabalık olamayacağız sanırım. Cenazenin haricinde hafta sonu mezarlığa veya Motorlu Polislerin merkezine yapılacak olan kalabalık bir gezi iyi bir gövde gösterisi olur bence. Bu konuda fikirler üretelim, pazar günü herkese uyar...
    evet bu sekilde bişi yapmak lazım zuhtupaşa zincirlikuyudaki merkezlerinden bahsetmişti belki orasaı olabilir.

akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    Sıradan bir gündü sıradan olmasına ama memleketinin sıkıntılı zamanlarıydı. Kahbelerin karanlık pusularına inat yiğit duruşunda milletine adadı kendini yürek isteyen işler vardı içinden polis olmayı seçti. Herşeyden daha çok insana haz veren duygunun güven olduğunu biliyordu. Fahişe tabiatlı düşmanlıklar ülkesini dışardan diil içerden kuşatmaktaydı. Polisti polis olmasına varsın birçoğuna asık suratlı görünsündü olsun. Onun yüreği gülüyordu ve yüreğini görenler yeterdi ona. Bir taraftan işini layıkıyla yaparken günlük rutin uygulamalardan biriydiki hiçte gözünün tutmadığı kancık suratlar gördü aracın birinde. İyi eğitim almıştı zekiydi teşkilatta yunuslara katılmış hem işini yapmakta hemde motora binmekteydi. Şüphelendiği aracı sağa çekmesini işaret etti. Belliydi suratlarından çıyanlıkları ama insan sureti kuşanmışlardı bir kere yaklaştı esas yolcusunun azrail olduğu arabaya Ve yüzünü gösterdi engerek yuvarlak demir olmuş ateş ve kurşun kusmuştu düştü olduğu yere. sevdikleri geldi gözünün önüne birden o kadar hafiflemiştiki. Şakağından süzülürken kıpkırmızı kan işte dedi Benimde benimde kanım karıştı ay yıldızlı al bayrağıma....

ve son olarak aklına bir şairin dediği geldi

ŞAKAĞIMDAKİ KANSA O BENİM GÜLÜŞÜMDÜR.

NAMERT SÜRÜNMEKTENSE ERKEKÇE ÖLÜŞÜMDÜR.

Şehidim seni uğurlamaya bende gelecem yarın.
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Hafta içi olması ve genelin çalışması dolayısıyla ümit ettiğim kadar kalabalık olamayacağız sanırım. Cenazenin haricinde hafta sonu mezarlığa veya Motorlu Polislerin merkezine yapılacak olan kalabalık bir gezi iyi bir gövde gösterisi olur bence. Bu konuda fikirler üretelim, pazar günü herkese uyar...
    Bunun içinde diğer topikte açıklama yapmıştım..
    Yetkililer bize haber verecekler ve bizleri Zincirlikuyu daki merkezlerinde ağırlayacaklar.. Bende sizlere açıklama yapacağım...
    Ama hemen değil..Biraz süre geçsin istiyorlar..
    S&S

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    süre geçerse olmaz ki paşam, demek ki ortalığın karışmasını istemiolar. Peki biz kendi insifiyatimizle mezarlık ziyareti yapsak topluca, medyadan arkadaşlarda haber yapsa bunu...
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

ccbbdd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    5Yamaha3Virago5
    evet arkadaşlar motosiklet sürücüleri için pozitif bir etki oluşturacağı kesin bu desteğin,ama yarın olması işi zorlaştırıyor istanbuldakiler belki bir ara katılabilirler..Bunun dışında h.sonu düzenlenecek eylemsel bir hareket daha fazla katılımcı toplayacaktır bunu düşünelim....
    [B]"Akıllı olanlar sebepler konusunda tartışırlar,ama nihai kararı sonuçta sürekli aptallar verir...!"[/B]

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    süre geçerse olmaz ki paşam, demek ki ortalığın karışmasını istemiolar. Peki biz kendi insifiyatimizle mezarlık ziyareti yapsak topluca, medyadan arkadaşlarda haber yapsa bunu...
    Yapın valla..

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ben gelemiyorum ama sloganlarım yüreğimde atıcak o saatlerde istanbul dışında olacağım üzgünüm :(
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Paşa yapın ne demek, ayarla işte organizeyi. Sen yapmazsan beceremez kimse.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    [QUOTE=akalteke]Sıradan bir gündü sıradan olmasına ama memleketinin sıkıntılı zamanlarıydı. Kahbelerin karanlık pusularına inat yiğit duruşunda milletine adadı kendini yürek isteyen işler vardı içinden polis olmayı seçti. Herşeyden daha çok insana haz veren duygunun güven olduğunu biliyordu. Fahişe tabiatlı düşmanlıklar ülkesini dışardan diil içerden kuşatmaktaydı. Polisti polis olmasına varsın birçoğuna asık suratlı görünsündü olsun. Onun yüreği gülüyordu ve yüreğini görenler yeterdi ona. Bir taraftan işini layıkıyla yaparken günlük rutin uygulamalardan biriydiki hiçte gözünün tutmadığı kancık suratlar gördü aracın birinde. İyi eğitim almıştı zekiydi teşkilatta yunuslara katılmış hem işini yapmakta hemde motora binmekteydi. Şüphelendiği aracı sağa çekmesini işaret etti. Belliydi suratlarından çıyanlıkları ama insan sureti kuşanmışlardı bir kere yaklaştı esas yolcusunun azrail olduğu arabaya Ve yüzünü gösterdi engerek yuvarlak demir olmuş ateş ve kurşun kusmuştu düştü olduğu yere. sevdikleri geldi gözünün önüne birden o kadar hafiflemiştiki. Şakağından süzülürken kıpkırmızı kan işte dedi Benimde benimde kanım karıştı ay yıldızlı al bayrağıma....

abi yazın muhteşem... okuyunca tüylerim diken diken oldu... galiba gözlerim de doldu... manalı bir yazııı... muhteşemsin...

dostdark abicim diğer topc e yazdığın yazı güzel fikir... dolma bahçeden 1. köprü ayağındaki yunusların merkeze gidip başsağlığı fikir bence süpper... bunu dikkate alıp öyle hareket etmeye çalışalım...
    ben yarın işimden dolayı yanınızda olamayacağım... ama cuma akşamı için söz veriyorum... geliyorum... bayrağım var hazır....
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

Alıntı akalteke adlı üyeden alıntı
    Sıradan bir gündü sıradan olmasına ama memleketinin sıkıntılı zamanlarıydı. Kahbelerin karanlık pusularına inat yiğit duruşunda milletine adadı kendini yürek isteyen işler vardı içinden polis olmayı seçti. Herşeyden daha çok insana haz veren duygunun güven olduğunu biliyordu. Fahişe tabiatlı düşmanlıklar ülkesini dışardan diil içerden kuşatmaktaydı. Polisti polis olmasına varsın birçoğuna asık suratlı görünsündü olsun. Onun yüreği gülüyordu
    ve yüreğini görenler yeterdi ona. Bir taraftan işini layıkıyla yaparken günlük rutin uygulamalardan biriydiki hiçte gözünün tutmadığı kancık suratlar gördü aracın birinde. İyi eğitim almıştı zekiydi teşkilatta yunuslara katılmış hem işini yapmakta hemde motora binmekteydi. Şüphelendiği aracı sağa çekmesini işaret etti. Belliydi suratlarından çıyanlıkları ama insan sureti kuşanmışlardı bir kere yaklaştı esas yolcusunun azrail olduğu arabaya Ve yüzünü gösterdi engerek yuvarlak demir olmuş ateş ve kurşun kusmuştu düştü olduğu yere. sevdikleri geldi gözünün önüne birden o kadar hafiflemiştiki. Şakağından süzülürken kıpkırmızı kan işte dedi Benimde benimde kanım karıştı ay yıldızlı al bayrağıma....

Tüylerim diken diken oldu...

Sayın MT üyeleri ; LÜTFEN ELİNİZDEN GELDİĞİNCE KATILIMI ARTIRIN.
    LÜTFEN...

Hatta biliyorum ki ; bu sitede , şu anda bu mesajı okuyan . grup liderleri , site ve klüp kurucuları var.
    Bu iş sadece MT-NET olarak değil , tüm İstanbullu motorcular olarak , katılım sağlansın.

Arkadaşlar şehit töreni , gerçekten dikkate alınacak bir olaydır.

LÜTFEN BU İŞİ CİDDİYE ALALIM. Kendiniz gitmeseniz bile , kardeşinizi , çocuğunuzu , babanızı gönderin...

TÜM İSTANBUL - TÜM TURKİYE ; HATTA BAZEN BİZE ZARAR VEREN POLİS BİLE VARLIĞIMIZI HİSSETSİN...

akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    teşekkür ederim kartal23 yazdık yazmasınaya yinede birşey yapabildik diyemem hatıralarına...
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    arkadaşlar ayrı bir fikrim var.

gördüğümüz her yunus'a bir karanfil ve başsağlığı dileklerimizi iletmeye ne dersiniz. böylece, katılamayan arkadaşlar da kendini bu organizasyonun içerisinde hissedeceklerdir.
    bilmiyorum ne kadar mantıklı aklıma geldi söyledim işte..
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

Aslında o da mantıklı ama ; herkesin , her gördüğü yunusu durdurup karanfil vermesi kolay olmaz...

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    Alıntı crato adlı üyeden alıntı

gördüğümüz her yunus'a bir karanfil ve başsağlığı dileklerimizi iletmeye ne dersiniz. böylece, katılamayan arkadaşlar da kendini bu organizasyonun içerisinde hissedeceklerdir.
    bence gayet hoş bi fikir.

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı crato adlı üyeden alıntı

ii fikir..

Arkadaşlar şimdi yunusların merkezinden tekrar arandım ve özellikle bizleri görmek istediklerini tekrar ilettiler..(Görevli arkadaşlarda bizim sitemizi dünden beri izliyorlar...)

Ayrıca naaş Adana da defnedilecekmiş..Bu nedenle mezarlık ziyareti İstanbul için zor görünüyor..

Zincirlikuyu merkezini ziyaret içinde üstüne basa basa "daha sonraki bir tarihte" bizi ağırlamak istediklerinin ilettiler tekrar...Bilginize..

Sıradan bir gündü sıradan olmasına ama memleketinin sıkıntılı zamanlarıydı. Kahbelerin karanlık pusularına inat yiğit duruşunda milletine adadı kendini yürek isteyen işler vardı içinden polis olmayı seçti. Herşeyden daha çok insana haz veren duygunun güven olduğunu biliyordu. Fahişe tabiatlı düşmanlıklar ülkesini dışardan diil içerden kuşatmaktaydı. Polisti polis olmasına varsın birçoğuna asık suratlı görünsündü olsun. Onun yüreği gülüyordu ve yüreğini görenler yeterdi ona. Bir taraftan işini layıkıyla yaparken günlük rutin uygulamalardan biriydiki hiçte gözünün tutmadığı kancık suratlar gördü aracın birinde. İyi eğitim almıştı zekiydi teşkilatta yunuslara katılmış hem işini yapmakta hemde motora binmekteydi. Şüphelendiği aracı sağa çekmesini işaret etti. Belliydi suratlarından çıyanlıkları ama insan sureti kuşanmışlardı bir kere yaklaştı esas yolcusunun azrail olduğu arabaya Ve yüzünü gösterdi engerek yuvarlak demir olmuş ateş ve kurşun kusmuştu düştü olduğu yere. sevdikleri geldi gözünün önüne birden o kadar hafiflemiştiki. Şakağından süzülürken kıpkırmızı kan işte dedi Benimde benimde kanım karıştı ay yıldızlı al bayrağıma....

Hiç bir menfaat gözetmeden, Vatan’ın bölünmezliği, Milletin birliği, Devletin bekası için verdikleri mücadelede kara toprağın bağrına düşen, al kanlarıyla bu ülkeye can verenler, makamların ve rütbelerin en şereflisine ermişlerdir. Onlar bu vasıfları ile böyle bir mükâfatı hak edenlerdir, onlar ŞEHİT’tir... Arkalarından ağlamayacağız, gerekirse yine can vereceğiz ve Vatanın bölünmezliği ve Milletin birliğini onların bıraktığı yerden omuzlayıp götüreceğiz...

Hiç bir menfaat gözetmeden, Vatan’ın bölünmezliği, Milletin birliği, Devletin bekası için verdikleri mücadelede kara toprağın bağrına düşen, al kanlarıyla bu ülkeye can verenler, makamların ve rütbelerin en şereflisine ermişlerdir. Onlar bu vasıfları ile böyle bir mükâfatı hak edenlerdir, onlar ŞEHİT’tir... Arkalarından ağlamayacağız, gerekirse yine can vereceğiz ve Vatanın bölünmezliği ve Milletin birliğini onların bıraktığı yerden omuzlayıp götüreceğiz...

Motosikleti
    Motorumu Sattım
    güzel fikir ama viper_1 arkadaşımızın dediği gibi zor olur...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yarınki cenazeye belliki katılım istenen ölçüde olamayacak ...haliyle insanlar çalışıyo ve izin alabilmeleri pek mümkün görünmüyor ...ben pazar günü yapılması düşünülen ziyarete daha sıcak bakıyorum olcayın teklif değerlendirilmeli..pazar günü öncve bir kabir ziyareti ardından topluca yapılacak amirliğe başsağlığı ziyareti çok şık olur bunun için kimseden izin almaya gerek yok ...sonuçta kimse kimseyi rahatsız etmeyecek bu vatanınn evlatları yine bu vatanın evlatlarını ziyaret edecek
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    Motorumu Sattım
    tek aklıma gelen cuma akşamı hem 19 mayısı kutlamak hemde başsağlığı dilemek...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler