Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

28 Mayis Sapancaya Gidiyoruz...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı
    SİCK_BOY nıe bu kadar dert yanıyorsunkı ehlıyetsız nıe olmasın cnm ya oraya gelenlerın sankı hepsi ehlıyetlımı olucak.. hem polıs cevırse bıle kı cevırmezde sankı organısazyonu duzenlıyene cezamı kesıcek... ehlıyersız olmaz dıyende gecsin o ıslerı bence

ashes yazını okudunda bıraz ayıp olmuyomu ya ehlıyetı olmayıpta polıs yakalıyınca ceza kes demen unutma sende bı motorcusun ve suan merak edıyorsun söylıgımde benım ehlıyetım var aynı zmaanda.. bence bu kelımen hıc hos degıl
    hakkaten bilader ashes e laf atıyon ama senin bu dediğine ne demeli bile bile lades diosun sen sanki sen kurtarcan bağlanan motorları çok ayıp etmişsin çookkk
    arkadaşlar ehliyetsiz gelmeyin başınıza iş açılmasın
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    Alıntı ashes adlı üyeden alıntı
    evet birader ayıp olmuyor ehliyetsiz trafik girmek çıkmak olmaz yakalanıncada cezayı kesicekler tabiki insanları caydırıcı olalımda burda topiklerde günlerdir polis laf söyledi yok kavga çıktı yok polise çarptım yok ehliyetsiz şu oldu bunları görmeyelim diye insanlarımız bilinçli olsunlar diye kendini ve başkalarınıda tehlikeye atmanın gerekmedigini anlatıyoruz buda şart ehliyet deniyorsa alınacak almayınca ceza kesildiginde ağlamıycan motorum bağlandı diye böyle bir sürü arkadaşımız var görüyoruz birader
    evet ersen haklı herkez ehliyetini almalı
    birde sapanca uzun bir yol ve çok hızlı akan bir yol bence ehliyeti olmıyan arkadaşlar veya ehliyeti olupta tecrtübesiz arkadaşlar ehliyetli bir arkadaşlarını bulup artcı gelsinler
    ne derler ne şiş yansın nede kebap
    KAMP ADAMLARI

ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı
    sinüzit probleminiz için ege sahillerinde 1 hafta tatil öneriyorum.bilhassa çeşmede sabah ve akşam üzeri 1 saat yüzme ve aletsiz dalış, mineral yönünden zengin deniz suyunun koku ve tadını genizlerinizde hissediniz,emin olunuzki farkı hissedeceksiniz.bu arada gece sabaha kadar serbestsiniz istediğiniz etkinlikte bulunabilirsiniz geçmiş olsun ciddiyim
    THE DOCTOR..
    valla iyi düşünmüşsün saol artık ağustos 7 de izine çıkıcam 15 gün olabilir anlım çatlıyor agrıdan hafta içi olsa git izin al yat hafta sonuna hep denk geliyor bu olay sabaha kadar bişiler yapıcam düşündügün için saol saygılar

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı
    SİCK_BOY nıe bu kadar dert yanıyorsunkı ehlıyetsız nıe olmasın cnm ya oraya gelenlerın sankı hepsi ehlıyetlımı olucak.. hem polıs cevırse bıle kı cevırmezde sankı organısazyonu duzenlıyene cezamı kesıcek... ehlıyersız olmaz dıyende gecsin o ıslerı bence

ashes yazını okudunda bıraz ayıp olmuyomu ya ehlıyetı olmayıpta polıs yakalıyınca ceza kes demen unutma sende bı motorcusun ve suan merak edıyorsun söylıgımde benım ehlıyetım var aynı zmaanda.. bence bu kelımen hıc hos degıl
    Arkadaşım güzel söylemişsinde asıl senin daha yönlendirici olman gerekir bence.Hem bu arkadaşın allah korusun başına bişey gelse yada ceza yese mesulü senmi olacaksın.Bak sen basmışsın paranı gitmişsın kursuna ne güzel ehliyet almışsın.Ayrıca ashesarkadaşımız şaka yapmış tabiki kimseye gelme demek bize yakışmaz ama bu kalabalık bir gezide birinin başına birşey gelse bunu hesabını kimse veremez o yüzden bence kimse kimsenin mesuliyetini almasın derim ben.Yolda kalanlara yardım etmek gerektiğinde her türlü yardımı yapmak bizim görevimiz ama başkasının mesuliyetini almak yanlış
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı ashes adlı üyeden alıntı
    bende şans yok abi baş ağrısı sinuzit falan tam oldu c vitaminleri okyanus suyu falan ama gelicemde c.tesi akşamı huzurlu olmadı yani hastalıkta sağlıkta piknikteyim
    oyy oyyy kıyamam sana beeee
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

fragrance_chaplin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PEMBİŞ'im SATILDI!/Regal Raptor250-Dragstar650
    yine bi temizlik yapılmış ama benim mesajım neden silinmiş anlayamadım!
    hala listede yokum!ayrıca arabayla gelen ve arabasına beni alabilecek olan var mı demiştim?
    [COLOR="Red"][U][B]:pr:PEMBİŞİM SATILDI :salut:[/B][/U][/COLOR]

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı
    oyy oyyy kıyamam sana beeee
    yenge adam ölüyo senin haberin yok walla çok ayıpladık
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı alper_tim adlı üyeden alıntı
    yenge adam ölüyo senin haberin yok walla çok ayıpladık
    neden olmasın ki gece 1 den beri haberim var
    biz sadece burda mı görüşüoruz ki alla alla...
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    Alıntı fragrance_chaplin adlı üyeden alıntı
    hala listede yokum!ayrıca arabayla gelen ve arabasına beni alabilecek olan var mı demiştim?
    benim mesajım gayet de bu başlığa göreydi,alakasız değildi!
    evet arabalı arkadaşlar burcu kardeşimizede bir yer ayarlıyalım
    KAMP ADAMLARI

evet malesef bizde musturaki ile ben arabamızın serviste olmasından dolayı bir ulaşım aracı bulamadığımız için gelemiyoruz umarım bi aksilik olmadan bol bol eylenirsiniz size iyi eylenceler ashesbana kadeh kaldırmayı unutma

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    Alıntı teror adlı üyeden alıntı
    evet malesef bizde musturaki ile ben arabamızın serviste olmasından dolayı bir ulaşım aracı bulamadığımız için gelemiyoruz umarım bi aksilik olmadan bol bol eylenirsiniz size iyi eylenceler ashesbana kadeh kaldırmayı unutma
    wayy ergin abi....
    sizde gidemiyorsunuz,bız de memo ıle gidecektik
    ama olmadı kısmet dıyelım...
    ____it's my life_1982____

Alıntı batuhan35 adlı üyeden alıntı
    wayy ergin abi....
    sizde gidemiyorsunuz,bız de memo ıle gidecektik
    ama olmadı kısmet dıyelım...
    siz ben gitmiyorum diye gitmiyosyunuz dimi neyse bakarsınız bizim oralarda bişeyler yaparız abicim ne olur ne olmaz

73umut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ybr 125
    bazı arkadaşların dün ehliyeti yoktu bugun var o yüzden gayet rahat konuşabiliyo.ehliyetsiz arkadaşlar da sizlerden yapıcı bir şeyler duymak istiyor.herkes gelmek istiyo ama sizlerden arkadaşlar gelin çevirme olursa ehliyetli arkadaşlarla motorları değişiriz felan gibi sözler duymak istiyor.yani ayarlarız gibilerinden ama burda kimse buna yanaşmıyor.heralde herşey sabah belli olacak..

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Büyük gün yarın mı şimdi,
    ah bi ekonomik özgürlüğüm olsaydı bende gelirdim

araltı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 73umut adlı üyeden alıntı
    kardeş daha dün yani cuma günü saat 3 e kadar senin de yoktu ehliyetin ama bütün gezilerde en ön sıradasın
    Hahaha umut öle deme o adam VİP

Nediyosun sen bugüne kadar gezileri rahatlıkla yaptıysak onun sayesinde en önden gidip bizim yolumuzdaki bütün engelleri kaldırıyor

Yalnız şöle bişey var Dostdark güzel olduktan sonra VİP oluyo ona göre

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    şamriyel alışverişini yaptım arkadaşlar
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    tmm arkadaslar anlıyorum ama yanı ben sadece bıraz o kelımeye taktım sakada olabılır bılemem yanı polıs cevırken ceza kes agbı one fln bu laf bırqz hos egıl yanı.. pekı söle dusunelım adam motor aldı zorla morla ımkanlarıyla ama ehlıyet almaya malesef gucu yetmıo suan ve alamıo bıde zaten su 3 ayda bır ehlıyet alma cok sacma bılıyosunuz eskıden 1 haftaydı sadece, polıslerınde sımdımı aklıne geldı motorcuları durdurmak.. aynı zmanda zaten kımse mesulıyet alsın demıyorumkı zaten kımse bırbırının ustune mesulıyet alamaz.. benımde cevremde var ehlıyetsız olanlar bende tabıkı görevımı yapıyorum basbass bagrıyorum onlara ehlıyetınızı alın dıye sonucta yasak kanuna göre..neyse ben yarın gelemıcem size iyi egenleceler ıns. hıcbır sorun cıkmadan kazasız belasız ca guzel gecer gununuz bende o saatlerde kız arkımla şile taraflarında olucam.. herkese saygılar

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive

Paşa, Haxo ve ben son kritikleri bugün 16.00 sularında Fenerbahçe de dondurma yiyerek yaptık arkadaşlar... Paşa çiğ köftenin kıvamı hakkında konuştu ! Yarın bayaaa terliycek bu sıcakta çiğ köfte yoğurmaktan Bizde kamyon şamreli alıp Paşa yı gölde serinletelim dedik...
    Sonra da biraz gezdik. (Fenerbahçe-Dragos) Bu arada Paşa benim Dorado ile zevk yaptı...

Cüneyt Eralp

-MUSTURAKİ- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam millet teror ve bende geliyoruz oto ile gelicez malum ehliyet sorunu oto servisteydi ustayı bütün gece çalıştıracam

Alıntı fragrance_chaplin adlı üyeden alıntı
    arabada boş yerimiz olucak galiba senide alabiliriz özelden yada msn den irtibata geçelim

destinyofrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 600
    Gelemiyorum herkese iyi eğlenceler :( umarım eğlenirsiniz şüphem yok bundan eminim

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler