Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

30 NİSAN PAZAR MOTO GP!ye GITTIK!! FOTOGRAFLAR!! VIDEOLAR!! YORUMLAR!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Cok guzel bir gun gecirdim. Bostanci'daki iett otobusunu kacirdim, arabasi olan o esnada tanistigim birileri hem goturdu hem de getirdi. Manyak derecede balliyimdir.

Yaristan bahsedecek olursam cekismeliydi. Siteden kimseyle tanismamis olmam bugun yasadigim en buyuk olumsuzluktu. Tee oralara kadar geldim, e mtcileri de gorurum derken abicim bi de baktim yanlis bolumundeyim pistin.

Saglik olsun, herkese selamlar. Umarim baska sefere ayni sey olmaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    womanrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    ne kadar sevimliyiz biz öyleeee
    ah be paşam sende olsaydın keşkeee hiç tadı olmadı sensiz
    süper bi gün süper insanlar çok güzeldiiiii
    ...............

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    worider, bu sitenin en güzeli bizizzzzz!!!
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    hangi topic?

hboyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650
    geri dönüşte netmavisi , lespaul 84 ,yoksa rossidenmi gazı aldım motor hayatında ilk 360 km / 3 = 120 km gördü bir dahaki yarışlara katılma kararı aldım

bu arada çayırlarda çektirdiğim resimleri koymamışlar halen

inanın koymazsanız birdahaki sefere sanatsan nü resimleri çektirmezsem
    Haluk BOYRAZ 0 RH (+)

destinyofrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 600
    Süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bi gündü serkan abiye t-shirtler için çok teşekkürler ellerine kollarına emeğine sağlık ;) güzel bi gündü her nekadar erken ayrılmak zorundada kalsam olsun çevrildik bide polisle pozlarımız var ilk çevrilmem die heheh birimizde fena sıyırdı diğer sokağa kaçtı heheh helal sana bu arada gelen gelmeyen herkese thanks...

Motosikleti
    zat150
    of varyaaaa çok yoruldum sanki ben kullandım o motoru sinaaaannn sinaaannnn bi daha uzun yolda artçı olursam sana
    ...............

beyler 250 cc nin son turunu tv den kaydedebilen var mı acaba

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    c2h5oh.net

NeTMaViSi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    3 motosiklet parçaladım şimdi tabanvayım :)
    senin motor iyi gene kıpraşımı [ vibrasyon u] az ya ben naaapim

Alıntı womanrider adlı üyeden alıntı
    of varyaaaa çok yoruldum sanki ben kullandım o motoru sinaaaannn sinaaannnn bi daha uzun yolda artçı olursam sana
    noLdu be naptım gene yaa alla alla ya sen varsın dıe basmadım daha boşta 10 km kadran kaldı sen olmasan onuda gorurdum ama neyse ıstemıosan sen bılırsın artcısız gıderım bende şünkü senın yerını kımse dolduramas

Alıntı hboyraz adlı üyeden alıntı
    geri dönüşte netmavisi , lespaul 84 ,yoksa rossidenmi gazı aldım motor hayatında ilk 360 km / 3 = 120 km gördü bir dahaki yarışlara katılma kararı aldım
    beni bahane etme ben napptım herkes bana çamur atıo aaaa olmaz ama bu kadarda
    [COLOR="DeepSkyBlue"]øØ |[ ߀Nim s€vdคM maviDir , mคvi iSe uMut... รєภ ђ€p yür€ğiNi mคvi Tut... ® ]| Øø
    TR - - A Rh+ ---> MæVi PæNT€RL€R - [/COLOR]

duslemek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honca CBF 150

moto gp

arkadaşlar resim çekenler olduysa forma koyabilirler mi ben de istanbula gidip izlemek isterdim keşke izmirden bir organizasyon yapabilseydik
    Özgür Ak / İzmir-Hatay
    HONDA CBF 150 Simsiyah

kısa, sırf ses için

kötü bir film ama gelemeyenler icin bir sey ifade eder

bu arada ben T9-T12 arasını gören, paddock un arkasında kalan açık alandaydım.
    Birkaç gündür internete giremediğimden gelen diğer arkadaşları bulup da tanışamadım. Fuarda aldığım yakakartımı çantama taktım yline de göremedim kimseyi. Ne yapalım diğer bir organizasyonda buluşuruz umarım.

mkmemory - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SES Dylan 150

Süpper bi gündü

Süpper bi gündü,
    yaw arkadaşlar bu motoGP de direk 1000liklerlen katılınıyormu, uğraştırmasınlar 125,250 felan....

Oraya vardığımızda 125cc nin sesleri geliyordu maalesef izleyemedik, 250cc yarışına yetiştik, seslere hasta olduğumuzu sandık. Aslında motoGP başlayana kadarda öyleydi.

250lik yarışı sonrası şööle dolaşalım dedik, bi baktık ana tribündeyiz, ee bari gelmişken yarışı burdan izleyelim dedik. Gerçi izlemekmi dinlemekmi daha fazla keyif veriyor kararsızım.

start anı:18mb,goruntu hiçbiseydir, ses herşeydir (en azından bazen), ana tribünden ses bööyle duyuluyordu, özellikle start anında ses nirvanaya ulaştırıyordu yarışseverleri.
    http://www.hemenpaylas.com/download/...G0731.AVI.html

İstanbul Parka giderkene seyir halinde video 97MB ikinci bölüm,bu kısım kaskla aracın sunroof'undan sarkılarak çekildi, sesi kısın rüzgar sesi çok var.(grupla gidenler kendilerini görecekler,Lev.Bost.Tuzla. grubu birleşik, motoGP ye girişe kadar, )
    http://www.hemenpaylas.com/download/...g0688.avi.html

İstanbul Parka giderkene seyirhalinde video 68 MB birinci bölüm. sesi kısarak izleyin rüzgar sesi çok. Bu kısım arabanın inden çekildi.(levent,bostancı ve tuzla grubu birleştikten sonra, motoGP'ye çeyrek kala)
    http://www.hemenpaylas.com/download/...g0687.avi.html
    Sabah olsa da motora binsek.
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi :http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100

Motosikleti
    Honda SES Dylan 150

250den enstantaneler

Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi :http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100

kısa, sırf ses için

kusura bakmayın zip olarak dahi 1.80 mb falan ama ben de başka türlü eklemeyi bilmiyorum

sesini ayıklayabilirsem eklerim

Motosikleti
    zat150
    NeTMaViSi sen bizim herşeyimizsiiiinnnn latife yaptım ben o koltuu başkasına bırakırmıyım hiç olabilermi varmı öyle bi ihtimal
    biricik arkadaşım akıl ve direksiyon hocam daha ne isterim allahtan can dostum bnm
    ...............

GP den ses

videodan sesi ayırdım koydum

Motosikleti
    Honda SES Dylan 150
    Süper olmuş tiryak.. kardeşim eline sağlık.

Start anı: 18MB, görüntü pek ii değil, sesi açın öyle izleyin
    http://www.hemenpaylas.com/download/...G0731.AVI.html

beyendiyseniz bir tane de ilk turun sonu var, onu da atabilirim,3.9MB

Ben de ana tribündeydim, çok harika resimler we wideolar çektim ama, tam bilqisayara aktarırken, makinanın şarjı bitti : )) şans işte, ancak yarın akşam yükleyebileceğim, fakat, siteye eklemem için bana yardımcı olacak birilerine ihtiyacım war, bana özel mesaj atarsanız (yardımcı olacak arkadaşlar) çoookkk memnun olurum : )

not: cidden süpper bi yarıştı : ) qeçen dönemden daa da iiydi : )
    Bir yok bir warmış, Geride kalan bir ben bir yalnızlığımmış, İnsan kaderini kendi yazar, Sonra rolünü hem oynar, Hem uzaktan bakarmış, Gel zaman qit zaman, Geriye dönüp bakınca elinde kalan, Silinmiş, örselenmiş, yıpranmış, Sadece bir awuç anıymış...

puma007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt 250R,Kawa er6F
    her şey güzeldi de şu yarışlara gitmek yer aramak ve organizasyonun beceriksizliği yer sorup bilemiyoruz demeleri ve geri dönerken otobüs için sıra beklemek sinir verici 1 saatlik yarış için bugun 6 saatim yollarda geçti bi daha otobüsü denersem eğer rossi gibi yarışı kazanamamış olayım emi...bugün asıl yetişmek için yarışan bendim be
    motor-suzluk su-suzluktur. harley davidson..

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler